Veiling gegevens
Veilingnummer 1179: 14 OKTOBER 2021 - KUNST EN ANTIEK
Kunst en Antiek
Beelden en Sculpturen
Start pre-bid: 17-08-2021 07:00
Start veiling: 14-10-2021 21:00
Kijkdagen:
Het bekijken van veilingobjecten kan momenteel zonder
afspraak, op de volgende momenten:Ma. 4 t/m vr. 8 oktober 09:00 - 16:30*
Za. 9 oktober 10:00 - 16:00**
Ma. 11 t/m do. 14 oktober 09:00 - 16:30*
* Laatste inloop om 16:00.
** Laatste inloop om 15:30.
Tijdens de veiling kunt u kijken naar de objecten tot 100 kavels voor afslag.
Ophaaldagen:
Aankopen kunt u bij ons ophalen of via een van onze verzendpartners laten versturen. De verzendkosten en - mogelijkheden verschillen per categorie, meer informatie hierover vindt u hier. Ophalen kan van ma. t/m vr. van 9:00 - 16:45 en enkel op afspraak. Ook zijn wij de zaterdag na afloop van de veiling (16 oktober) op afspraak geopend van 10:00 - 15:45.
4676: Naar Jean Jules B. SALMSON (1823-1902), een gezeten dichter.
Brons, gesigneerd (in de voet ), H. 28 cm. Geschat t e opbrengst : € 40 - € 60.
4677: Naar Pierre-Maximilien Delafontaine (1774- 1860), Euterpe, naar het origineel uit 1828 in het Louvre, gegoten ca. 1880.
Gemodelleerd naar Afrodit e uit de Borghèse collect ie. Afm.
4678: D'après Jean-Jacques "James" Pradier (Genève 1790 - 1852 Parijs), Een bronzen gezeten Sappho, 19e eeuw.
4679: Een bronzen bureau-ornament voorstellende een slapend kind, Frankrijk, mid. 19e eeuw.
Gemerkt a.d. onderzijde: CP / HG / 143. Afm. L: 5,8 cm, B:
Hoogst e bod: € 85
Hoogst e bod: € 250
Hoogst e bod: € 565
Hoogst e bod: € 70
4680: Een gegoten brons van een lezende putto, ca. 1900.
H. 18 cm. Geschat t e opbrengst : € 70 - € 90.
4681: Een bronzen beeldengroepje van twee musicerende putti.
Eén t rommelst ok manco. H. 19 cm. Geschat t e opbrengst : € 80 - € 120.
4682: Jules Moigniez (1835 – 1894), een bronzen beeld van een jachthond, Frankrijk, 19e eeuw.
4683: Een gegoten bronzen buste van een jongeman met marmeren kopje.
4684: Een 19e-eeuwse portretbuste van een dame, ca. 1900.
4685: Alfredo Pina (1883 - 1966), Afrikaanse vrouw met kind, brons, Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.
4686: Guillaume dit William Guérin (1838-1912) et Cie, Een set van (2) Oriëntalistische bustes, een man en een vrouw, Limoges, Frankrijk, ca. 1900.
4687: Louis-Auguste Hiolin (1846 - 1910), Een bronzen sculptuur van een waterdrager - Aguador, eind 19e eeuw.
Een man met kruik op zijn schouder, hoofddeksel en t uniek.
4688: Emile Pinedo (Frankrijk, 1840-1916), Een bronzen sculptuur van een wandelende Arabier - Arabe en marche, Frankrijk, eind 19e eeuw.
Hoogst e bod: € 140
Hoogst e bod: € 150
Hoogst e bod: € 330
Hoogst e bod: € 120
Hoogst e bod: € 65
Hoogst e bod: € 200
Hoogst e bod: € 750
4689: Een terracotta buste van een jonge vrouw in Franse klederdracht.
4690: Een bronzen plaquette met voorstelling van een dansende kozak.
4691: D'après José Belloni (Uruguay 1882-1965 Montevideo, Uruguay).
La Carret a'Afm. 15 x 52 cm. Geschat t e opbrengst : € 500- € 700. Geschat t e opbrengst : € 500 - € 700.
4692: Een set van (2) bronzen figuurtjes in de vorm van een eendenfokker en een
houtsprokkelaarster, 20e eeuw.
Pijpje manco. Afm. L: 25 cm. Geschat t e opbrengst : € 50 - € 70.
4693: Een polychroom gesneden beeld, Italië ca.
1600.
Afm. L: 35 cm. Geschat t e opbrengst : € 300 - € 600.
4694: Een polychroom sculptuur van Madonna met kind, Filipijnen 19e eeuw.
H. 32 cm. Geschat t e opbrengst : € 100 - € 150.
4695: (A203/A141). Een houten sculptuur van een engel, 17e eeuw.
Met origineel paat en polychroom. 58,5x27x30 cm.
Geschat t e opbrengst : € 300 - € 500.
4696: Een bronzen "Putto at the butterfly" N°2184, gesigneerd "BARBIER", Frankrijk, eind 19e eeuw.
4697: Een bronzen groepje van kinderen spelend met een hond, gegoten ca. 1900.
Niet gesigneerd, H. 22 cm. Geschat t e opbrengst : € 60 - € 80.
Hoogst e bod: € 140
Hoogst e bod: € 70
Hoogst e bod: € 500
Hoogst e bod: € 115
Hoogst e bod: € 600
Hoogst e bod: € 110
Hoogst e bod: € 375
Hoogst e bod: € 155
Hoogst e bod: € 110
4698: "S. Blanc". Een bronzen buste van een dame in traditionele kledij, 1e helft 20e eeuw.
Inclusief hout en sokkel. Afm. 19 x 20 cm. Geschat t e opbrengst : € 100 - € 200.
4699: Georges van der Straeten (Gent 1856 - 1928 Gent), Art Nouveau buste van een aristocratische dame, België, ca. 1900.
4700: Victor Bruyneel (1859 -), Buste van een meisje met opgestoken haar, Frankrijk, eind 19e eeuw.
4701: Onbekende kunstenaar, Spaanse danseres op een marquetterie voet, te dateren ca. 1920.
Brons, H. 20,7 cm. (excl. voet ). Geschat t e opbrengst : € 400 - € 600.
4702: Max Valentin (1875-1931), Een bronzen figuur van een elegante dansende schoonheid, Duitsland, vroeg 20e eeuw.
4704: E. Thomasson (XIX-XX), Een bronzen sculptuur van een elegante dame met mof, België, ca. 1900.
Het gezicht van gest oken ivoor. Gesigneerd op de voet : "E.
4705: Ferdinand Lugerth (1885 - 1915), een sculptuur van een gitaar spelende dame, Oostenrijk, ca. 1900.
4706: Johann Philipp Ferdinand Preiss (1882-1943), Een 'chryselephantine' figuur van een ballerina, Frankrijk, begin 20e eeuw.
4707: Georges Omerth (1895 - 1925), Een bronzen 'chryselephantine' figuur voorstellende een danseres die cimbalen bespeelt, Frankrijk, ca. 1900.
Hoogst e bod: € 100
Hoogst e bod: € 200
Hoogst e bod: € 300
Hoogst e bod: € 500
4708: Johann Philipp Ferdinand Preiss (Duitsland, 1882-1943), Een 'chryselephantine' sculptuur getiteld 'Champagne Danseres', ca. 1925.
4709: B. Grundmann (XIX-XX), een bronzen sculptuur van een jongen met knikkers, Duitsland, ca. 1900.
4710: Affortunato Gory (XIX-XX), Een bronzen 'chryselephantine' sculptuur voorstellende een bloemenmeisje, Frankrijk, ca. 1900.
4711: Joseph de Guluche (Plourivo (Côtes-d'Armor) 1849 - 1915 Villejuif), een bronzen beeld van een kindje in winterkledij, Frankrijk, ca. 1900.
4712: R. Richard (XIX-XX), Een bronzen sculptuur van een zigeunerin met gitaar op de rug, Frankrijk, ca. 1900.
4713: Mogelijk: Affortunato Gory (XIX-XX), Een bronzen sculptuur voorstellende een
bloemenmeisje, Frankrijk, ca. 1900.
4714: Dominique Alonzo (act. 1910 - 1930), Een 'chryselephantine' figuur waterdraagster - porteuse d'eau, Frankrijk, ca. 1900.
4715: Heinz Müller (Münster 1872 - 1941 Düsseldorf), Boerin met nukkig kalf, brons, Duitsland, eind 19e eeuw.
4716: "Charles" Henri Marie van Wijk (Den Haag 1875-1917), bronzen Buste "Krijntje".
Hoogst e bod: € 310
Hoogst e bod: € 280
Hoogst e bod: € 280
Hoogst e bod: € 900
Hoogst e bod: € 1.500
4717: Een houten buste van een vrolijke monnik.
Gesigneerd met "F. Parpan" (verso). H. 28 cm. Geschat t e opbrengst : € 300 - € 500.
4718: Een bronzen portretbuste van Paus Leo XIII (Carpineto Romano 1810 - 1903 Apostolisch Paleis, Vaticaanstad), gesigneerd "J. Delcorte" (verso).
H. 46 cm. Geschat t e opbrengst : € 50 - € 70.
4719: Alfredo Pina (1889 - 1966), Een bronzen buste van Beethoven, Frankrijk, 1914.
4720: Antoine Joseph Van den Kerckhove (Brussel 1849-c.1910), Een bronzen buste van een man in uniform, België, circa 1900.
4721: Naar een reliëf van Prof. Johannes Schilling (Mittweida 1828 – 1910 in Klotzsche, Dresden),
"Figurengruppe für das Nationaldenkmal auf dem Niederwald".
Get it eld "Das Abschied", geannot eerd "Prof. J. Schilling.
4722: Naar een reliëf van Prof. Johannes Schilling (Mittweida 1828 – 1910 in Klotzsche, Dresden),
"Das Wiedesehn", "Figurengruppe für das Nationaldenkmal auf dem Niederwald".
Get it eld "Das W iedersehn", geannot eerd "Prof. J. Schilling.
4723: Een houten snijstuk van een adelaar, ca.
1920.
Verschillende barst en, H. 45 cm. Geschat t e opbrengst : € 40 - € 60.
4724: Henri Payen (1894-1933), Een rustende jonge leeuw.
4725: M. Marïen (XX), Een bronzen sculptuur van een tijger/ katachtige, 2e helft 20e eeuw.
Hoogst e bod: € 110
Hoogst e bod: € 230
Hoogst e bod: € 240
Hoogst e bod: € 180
Hoogst e bod: € 150
Hoogst e bod: € 140
Hoogst e bod: € 130
Hoogst e bod: € 310
4726: Roger PINTENS (1931-2014), Een messing uil op een gegoten bronzen sokkel.
Gesigneerd met init ialen "PR" (op de st aart ). H. 40 cm. (incl.
4727: Pieter D'HONT (1917-1997), een bronzen sculptuur van een bizon.
Afm. 12,5 x 15 x 5,5 cm. Geschat t e opbrengst : € 1200 - € 1600.
4728: Frans van Straaten (B. Den Haag 1963), Een bronzen sculptuur van een stier op marmeren basement, "Bull", 2003.
Genummerd "9/25". Afm. ca. 22,5 x 21 x 15 cm. Geschat t e opbrengst : € 1000 - € 1200.
4729: Tjikkie Kreuger (Leeuwarden 1941 - 2017 Knegsel) Een bronzen beeld van een wachter
Gesigneerd met monogram HH, en gedat eerd '2008' (in de voet ), brons. H. 185 cm. Geschat t e opbrengst :...4730: Hollandse School, ca. 1970. (2) Houten sculpturen van een kop en een vrouwenfiguur.
W aarvan één gesigneerd J.W eyt ens. Diverse afmet ingen.
4731: Hollandse School, een houten wandsculptuur beslagen met koper, ca. 1970.
Hoogst e bod: € 250
Hoogst e bod: € 4.600
Hoogst e bod: € 151
Hoogst e bod: € 90