Veiling gegevens
Veilingnummer 1145: 14 DECEMBER 2020 - KUNST EN ANTIEK
Kunst en Antiek
Beelden en Sculpturen
Start pre-bid: 11-11-2020 14:33
Einde prebid: 15-12-2020 07:00
Kijkdagen:
Het bekijken van veilingobjecten doen we uitsluitend op
afspraak. Neem voor een afspraak contact opvia info@veilinghuisderuiter.nl of bel +31 (0) 186 – 746 746.
Tijdens de veiling kunt u kijken naar de objecten tot 100 kavels voor afslag.
Ophaaldagen:
We verzoeken u viendelijk om goederen zoveel als mogelijk thuis te laten bezorgen i.v.m. de corona maatregelen. Wilt u toch afhalen? Dat kan uitsluitend op afspraak.
1297: Een gipsen sculptuur van een figuur met de armen naar boven reikend
Geschat t e opbrengst : € 10 - € 100.
1298: Een bronzen goudfazant, 1e helft 20e eeuw.
B: 49 cm, H: 17 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.
1299: Een marmeren sculptuur van een vrouw in badkledij met peddel, 20e eeuw.
H: 53 cm. Geschat t e opbrengst : € 100 - € 150.
1300: Een Zamak sculptuur van een waterdraagster, 20e eeuw.
H: 69 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.
1301: Een bronzen sculptuur van een putto, ca.
1900.
H: 60 cm. Geschat t e opbrengst : € 50 - € 70.
1302: Een bronzen beeld van een waterdrager, 20e eeuw.
H: 61 cm. Geschat t e opbrengst : € 60 - € 80.
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 10,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 60,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 95,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 210,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 300,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 420,00
1303: Een Zamak beeld van twee figuren, Romeinse legionairs, 1e helft 20e eeuw.
L: 20 cm, B: 27 cm, H: 53 cm. Geschat t e opbrengst : € 40 -
€ 60.
1304: Een bronzen buste van een jongedame, Frankrijk, 20e eeuw.
In Middeleeuw se-st ijl dracht . L: 16 cm, B: 27 cm, H: 28 cm.
Geschat t e opbrengst : € 40 - € 60.
1305: Een gestoken houten sculptuur van een drinkende monnik, 20e eeuw.
L: 18 cm, B: 21 cm, H: 54 cm. Geschat t e opbrengst : € 10 -
€ 20.
1306: Een bronzen portretreliëf van een dame en profil, 20e eeuw.
Geschat t e opbrengst : € 20 - € 30.
1307: C. Sturbelle, een bronzen plaquettte van een steenhouwer in reliëf, 20e eeuw.
1308: Een tinnen portret reliëf van een kleuter, 20e eeuw.
Geschat t e opbrengst : € 10 - € 20.
1309: Een vergulde sculptuur van een verliefd stel, 20e eeuw.
1310: T. Cartier, (Marseille 1879 - 1943 Frankrijk).
Een zamak sculptuur van een leeuw, Frankrijk, 20e eeuw.
L: 20 cm, B: 47 cm, H: 40 cm. Geschat t e opbrengst : € 80 -
€ 120.
1311: Auguste Moreau (1834-1917), Een zinken sculptuur "Le char de jeunesse", eind 19e eeuw.
Get it eld op een label in de voet , B: 33 cm, H: 61 cm.
Geschat t e opbrengst : € 50 - € 100.
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 51,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 75,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 168,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 700,00
1312: Een verguld Zamak sculptuur van een Ottomaanse valkenier, 1e helft 20e eeuw.
H: 71 cm. Geschat t e opbrengst : € 80 - € 100.
1313: Een eikenhouten sculptuur van een peuter, 20e eeuw.
H: 73,5 cm. Geschat t e opbrengst : € 10 - € 20.
1314: Een bronzen beeld, Frankrijk, 20e eeuw.
Get it eld op de voet "La Moisson" of de oogst , H: 73 cm.
Geschat t e opbrengst : € 60 - € 80.
1315: Een bronzen buste van Beethoven, begin 20e eeuw.
L: 15 cm, B: 22 cm, H: 33 cm. Geschat t e opbrengst : € 60 -
€ 80.
1316: Een sculptuur van een rustende arbeider, Frankrijk, vroeg 20e eeuw.
Met sikkel en op voet met rocailles. L: 12 cm, B: 12 cm, H:
35 cm. Geschat t e opbrengst : € 40 - € 60.
1317: Een bronzen beeld van een luitspelende dame, Frankrijk, begin 20e eeuw.
H: 31,5 cm, Diam: 11 cm. Geschat t e opbrengst : € 50 - € 70.
1318: Een Zamak sculptuur van een Schotse jager, 1e helft 20e eeuw.
L: 50 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.
1319: Twee Zamak sculpturen van muzen, 1e helft 20e eeuw.
Muze van de muziek en de dans. L: 43 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.
1320: Groot model olifant, India.
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 280,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 55,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 380,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 100,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 20,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 190,00
Openingsbod: € 20,00 Hoogst e bod: € 85,00
1321: Een Russisch bronzen sculptuur. 20e eeuw.
Afm. 18 x 13 cm. Geschat t e opbrengst : € 100 - € 150.
1322: Een Russisch bronzen sculptuur. 20e eeuw.
Afm. 16 x 12 cm. Geschat t e opbrengst : € 100 - € 150.
1323: Een Russische bronzen sculptuur van een driespan. Naar Woerffel.
Afmet ingen: 12,3 x 26,5 x 16 cm. Geschat t e opbrengst : € 100 - € 150.
1324: Richard Henry Park (1832-1890). Een marmeren buste, voorstellende een vrouw met geloken ogen.
Afm. 41 x 30 cm. Geschat t e opbrengst : € 400 - € 600.
1325: Een bronzen sculptuur van een gezeten dame, 1e helft 20e eeuw.
1326: Een Zamac sculptuur van een peuter met waterkruik, 20e eeuw.
L: 25 cm, B: 27 cm, H: 45 cm. Geschat t e opbrengst : € 20 -
€ 30.
1327: Gipsen beeld Romeinse centurion
Geschat t e opbrengst : € 10 - € 80.1328: Een sculptuur van een lezende dame, gezeten op een stoel, 20e eeuw.
1329: Een marmeren sculptuur van een olifant, jaren '20.
Slagt and afgebroken. L: 19 cm, B: 41 cm, H: 45 cm.
Openingsbod: € 75,00 Hoogst e bod: € 185,00
Openingsbod: € 75,00 Hoogst e bod: € 300,00
Openingsbod: € 100,00 Hoogst e bod: € 1.650,00
Openingsbod: € 280,00 Hoogst e bod: € 280,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 130,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 65,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 110,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 70,00
1330: Een bronzen sculptuur van een oogstende jongedame, 1e helft 20e eeuw.
H: 56 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.
1331: Een Grand Tour sculptuur naar de Borgese Gladiator uit de collectie van het Louvre, vroeg 20e eeuw.
1332: Een bronzen sculptuur van een Indiaan, ca.
1930.
De pijl & boog ont breekt en het basement , H: 44 cm.
1333: Een bronzen sculptuur van een ree bij een boom, ca. 1900.
1334: Een verguld bronzen sculptuur van een fazantenkoppel, ca. 1930.
1335: Een verguld bronzen sculptuur van een jachthond, 20e eeuw.
Op een w it st enen basement . L: 17,5 cm, B: 65 cm, H: 38 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.
1336: Een bronzen sculptuur van een edelhert, 20e eeuw.
Op een zw art marmeren basement . L: 13 cm, B: 39 cm, H:
56 cm. Geschat t e opbrengst : € 60 - € 80.
1337: Een Zamac buste van een jong meisje met stro-hoedje, 20e eeuw.
H: 51 cm. Geschat t e opbrengst : € 20 - € 30.
1338: Een bronzen beeldje van een peuter, 2e helft 19e eeuw.
Op verguld basement . L: 19 cm, B: 17 cm, H: 30 cm.
Geschat t e opbrengst : € 50 - € 70.
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 155,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 34,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 46,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 120,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 170,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 160,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 80,00
1339: Een bronzen miniatuur beeld naar Nike van Samothrake, 20th century.
1340: Een Zamac beeld van een geleerde bij een globe (Christopher Columbus?), 20e eeuw.
H: 49 cm. Geschat t e opbrengst : € 40 - € 60.
1341: Een Zamac beeld van een rennende godin Artemis naast een gebroken kolom, 2e helft 20e eeuw.
L: 34 cm, B: 29 cm, H: 70 cm. Geschat t e opbrengst : € 40 -
€ 60.
1342: Een Zamac sculptuur van een moeder spelend met haar kind, 20e eeuw.
1343: Een Zamac sculptuur van een peuter met waterkruik, 20e eeuw.
Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.
1344: Een set van (2) gesneden houten Atlanten, afkomstig van een beeldenkast ca. 1900.
H: 62 cm. Geschat t e opbrengst : € 10 - € 20.
1345: Een Zamac figuur van een jongeman met jachthoorn, mid. 20e eeuw.
1346: Een Zamac sculptuur van een edelman in 16e eeuwse dracht, Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.
H: 48 cm. Geschat t e opbrengst : € 40 - € 60.
1347: Een eikenhouten sculptuur van een biddende non, 20e eeuw.
H: 52 cm. Geschat t e opbrengst : € 10 - € 20.
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 180,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 85,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 14,00
1348: Naar Louis Auguste Moreau (1855-1919), Een beeld van een dame en een engel, 20e eeuw.
1349: Een bronzen sculptuur van een Engelse bulldog met bolhoed en sigaar, 20e eeuw.
1350: Een bronzen sculptuur van een klassiek geklede dame, ca. 1930.
Op zw art marmeren basement . Geschat t e opbrengst : € 40 -
€ 60.
1351: Een bronzen sculptuur, buste van een man, 20e eeuw.
L: 13 cm, B: 9 cm, H: 23 cm. Geschat t e opbrengst : € 10 - € 20.
1352: Een bronzen sculptuur van twee gemsen, ca.
1930.
Op w it en zw art marmeren basement . L: 10 cm, B: 40 cm, H: 21 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.
1353: Een bronzen beeld van een jongeling, 20e eeuw.
1354: Een zamak beeld voorstellende Erato, muze van de muziek, vroeg 20e eeuw.
L: 27 cm, B: 27 cm, H: 66 cm. Geschat t e opbrengst : € 60 -
€ 80.
1355: Een Zamac beeld van een beeld voorstellende Bethesda(?), 19e/ 20e eeuw.
1356: Een bronzen sculptuur van een dame, getekend Avi Kenan. Antwerpen, 2e helft 20e eeuw.
52 x 22 cm. Geschat t e opbrengst : € 800 - € 1200.
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 140,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 45,00
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 32,00
Openingsbod: € 800,00 Hoogst e bod: € 800,00