Veilingnummer 1145: 14 DECEMBER KUNST EN ANTIEK

Academic year: 2022

Share "Veilingnummer 1145: 14 DECEMBER KUNST EN ANTIEK"

7

Veiling gegevens

Veilingnummer 1145: 14 DECEMBER 2020 - KUNST EN ANTIEK

Kunst en Antiek

Beelden en Sculpturen

Start pre-bid: 11-11-2020 14:33

Einde prebid: 15-12-2020 07:00

Kijkdagen:

Het bekijken van veilingobjecten doen we uitsluitend op

afspraak. Neem voor een afspraak contact op

via info@veilinghuisderuiter.nl of bel +31 (0) 186 – 746 746.

Tijdens de veiling kunt u kijken naar de objecten tot 100 kavels voor afslag.

Ophaaldagen:

We verzoeken u viendelijk om goederen zoveel als mogelijk thuis te laten bezorgen i.v.m. de corona maatregelen. Wilt u toch afhalen? Dat kan uitsluitend op afspraak.

1297: Een gipsen sculptuur van een figuur met de armen naar boven reikend

Geschat t e opbrengst : € 10 - € 100.

1298: Een bronzen goudfazant, 1e helft 20e eeuw.

B: 49 cm, H: 17 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.

1299: Een marmeren sculptuur van een vrouw in badkledij met peddel, 20e eeuw.

H: 53 cm. Geschat t e opbrengst : € 100 - € 150.

1300: Een Zamak sculptuur van een waterdraagster, 20e eeuw.

H: 69 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.

1301: Een bronzen sculptuur van een putto, ca.

1900.

H: 60 cm. Geschat t e opbrengst : € 50 - € 70.

1302: Een bronzen beeld van een waterdrager, 20e eeuw.

H: 61 cm. Geschat t e opbrengst : € 60 - € 80.

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 10,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 60,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 95,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 210,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 300,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 420,00

1303: Een Zamak beeld van twee figuren, Romeinse legionairs, 1e helft 20e eeuw.

L: 20 cm, B: 27 cm, H: 53 cm. Geschat t e opbrengst : € 40 -

€ 60.

1304: Een bronzen buste van een jongedame, Frankrijk, 20e eeuw.

In Middeleeuw se-st ijl dracht . L: 16 cm, B: 27 cm, H: 28 cm.

Geschat t e opbrengst : € 40 - € 60.

1305: Een gestoken houten sculptuur van een drinkende monnik, 20e eeuw.

L: 18 cm, B: 21 cm, H: 54 cm. Geschat t e opbrengst : € 10 -

€ 20.

1306: Een bronzen portretreliëf van een dame en profil, 20e eeuw.

Geschat t e opbrengst : € 20 - € 30.

1307: C. Sturbelle, een bronzen plaquettte van een steenhouwer in reliëf, 20e eeuw.

1308: Een tinnen portret reliëf van een kleuter, 20e eeuw.

Geschat t e opbrengst : € 10 - € 20.

1309: Een vergulde sculptuur van een verliefd stel, 20e eeuw.

1310: T. Cartier, (Marseille 1879 - 1943 Frankrijk).

Een zamak sculptuur van een leeuw, Frankrijk, 20e eeuw.

L: 20 cm, B: 47 cm, H: 40 cm. Geschat t e opbrengst : € 80 -

€ 120.

1311: Auguste Moreau (1834-1917), Een zinken sculptuur "Le char de jeunesse", eind 19e eeuw.

Get it eld op een label in de voet , B: 33 cm, H: 61 cm.

Geschat t e opbrengst : € 50 - € 100.

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 51,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 75,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 168,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 700,00

(3)

1312: Een verguld Zamak sculptuur van een Ottomaanse valkenier, 1e helft 20e eeuw.

H: 71 cm. Geschat t e opbrengst : € 80 - € 100.

1313: Een eikenhouten sculptuur van een peuter, 20e eeuw.

H: 73,5 cm. Geschat t e opbrengst : € 10 - € 20.

1314: Een bronzen beeld, Frankrijk, 20e eeuw.

Get it eld op de voet "La Moisson" of de oogst , H: 73 cm.

Geschat t e opbrengst : € 60 - € 80.

1315: Een bronzen buste van Beethoven, begin 20e eeuw.

L: 15 cm, B: 22 cm, H: 33 cm. Geschat t e opbrengst : € 60 -

€ 80.

1316: Een sculptuur van een rustende arbeider, Frankrijk, vroeg 20e eeuw.

Met sikkel en op voet met rocailles. L: 12 cm, B: 12 cm, H:

35 cm. Geschat t e opbrengst : € 40 - € 60.

1317: Een bronzen beeld van een luitspelende dame, Frankrijk, begin 20e eeuw.

H: 31,5 cm, Diam: 11 cm. Geschat t e opbrengst : € 50 - € 70.

1318: Een Zamak sculptuur van een Schotse jager, 1e helft 20e eeuw.

L: 50 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.

1319: Twee Zamak sculpturen van muzen, 1e helft 20e eeuw.

Muze van de muziek en de dans. L: 43 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.

1320: Groot model olifant, India.

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 280,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 55,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 380,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 100,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 20,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 190,00

Openingsbod: € 20,00 Hoogst e bod: € 85,00

(4)

1321: Een Russisch bronzen sculptuur. 20e eeuw.

Afm. 18 x 13 cm. Geschat t e opbrengst : € 100 - € 150.

1322: Een Russisch bronzen sculptuur. 20e eeuw.

Afm. 16 x 12 cm. Geschat t e opbrengst : € 100 - € 150.

1323: Een Russische bronzen sculptuur van een driespan. Naar Woerffel.

Afmet ingen: 12,3 x 26,5 x 16 cm. Geschat t e opbrengst : € 100 - € 150.

1324: Richard Henry Park (1832-1890). Een marmeren buste, voorstellende een vrouw met geloken ogen.

Afm. 41 x 30 cm. Geschat t e opbrengst : € 400 - € 600.

1325: Een bronzen sculptuur van een gezeten dame, 1e helft 20e eeuw.

1326: Een Zamac sculptuur van een peuter met waterkruik, 20e eeuw.

L: 25 cm, B: 27 cm, H: 45 cm. Geschat t e opbrengst : € 20 -

€ 30.

1327: Gipsen beeld Romeinse centurion

Geschat t e opbrengst : € 10 - € 80.

1328: Een sculptuur van een lezende dame, gezeten op een stoel, 20e eeuw.

1329: Een marmeren sculptuur van een olifant, jaren '20.

Slagt and afgebroken. L: 19 cm, B: 41 cm, H: 45 cm.

Openingsbod: € 75,00 Hoogst e bod: € 185,00

Openingsbod: € 75,00 Hoogst e bod: € 300,00

Openingsbod: € 100,00 Hoogst e bod: € 1.650,00

Openingsbod: € 280,00 Hoogst e bod: € 280,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 130,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 65,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 110,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 70,00

(5)

1330: Een bronzen sculptuur van een oogstende jongedame, 1e helft 20e eeuw.

H: 56 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.

1331: Een Grand Tour sculptuur naar de Borgese Gladiator uit de collectie van het Louvre, vroeg 20e eeuw.

1332: Een bronzen sculptuur van een Indiaan, ca.

1930.

De pijl & boog ont breekt en het basement , H: 44 cm.

1333: Een bronzen sculptuur van een ree bij een boom, ca. 1900.

1334: Een verguld bronzen sculptuur van een fazantenkoppel, ca. 1930.

1335: Een verguld bronzen sculptuur van een jachthond, 20e eeuw.

Op een w it st enen basement . L: 17,5 cm, B: 65 cm, H: 38 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.

1336: Een bronzen sculptuur van een edelhert, 20e eeuw.

Op een zw art marmeren basement . L: 13 cm, B: 39 cm, H:

56 cm. Geschat t e opbrengst : € 60 - € 80.

1337: Een Zamac buste van een jong meisje met stro-hoedje, 20e eeuw.

H: 51 cm. Geschat t e opbrengst : € 20 - € 30.

1338: Een bronzen beeldje van een peuter, 2e helft 19e eeuw.

Op verguld basement . L: 19 cm, B: 17 cm, H: 30 cm.

Geschat t e opbrengst : € 50 - € 70.

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 155,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 34,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 46,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 120,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 170,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 160,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 80,00

(6)

1339: Een bronzen miniatuur beeld naar Nike van Samothrake, 20th century.

1340: Een Zamac beeld van een geleerde bij een globe (Christopher Columbus?), 20e eeuw.

H: 49 cm. Geschat t e opbrengst : € 40 - € 60.

1341: Een Zamac beeld van een rennende godin Artemis naast een gebroken kolom, 2e helft 20e eeuw.

L: 34 cm, B: 29 cm, H: 70 cm. Geschat t e opbrengst : € 40 -

€ 60.

1342: Een Zamac sculptuur van een moeder spelend met haar kind, 20e eeuw.

1343: Een Zamac sculptuur van een peuter met waterkruik, 20e eeuw.

Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.

1344: Een set van (2) gesneden houten Atlanten, afkomstig van een beeldenkast ca. 1900.

H: 62 cm. Geschat t e opbrengst : € 10 - € 20.

1345: Een Zamac figuur van een jongeman met jachthoorn, mid. 20e eeuw.

1346: Een Zamac sculptuur van een edelman in 16e eeuwse dracht, Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.

H: 48 cm. Geschat t e opbrengst : € 40 - € 60.

1347: Een eikenhouten sculptuur van een biddende non, 20e eeuw.

H: 52 cm. Geschat t e opbrengst : € 10 - € 20.

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 180,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 85,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 14,00

(7)

1348: Naar Louis Auguste Moreau (1855-1919), Een beeld van een dame en een engel, 20e eeuw.

1349: Een bronzen sculptuur van een Engelse bulldog met bolhoed en sigaar, 20e eeuw.

1350: Een bronzen sculptuur van een klassiek geklede dame, ca. 1930.

Op zw art marmeren basement . Geschat t e opbrengst : € 40 -

€ 60.

1351: Een bronzen sculptuur, buste van een man, 20e eeuw.

L: 13 cm, B: 9 cm, H: 23 cm. Geschat t e opbrengst : € 10 - € 20.

1352: Een bronzen sculptuur van twee gemsen, ca.

1930.

Op w it en zw art marmeren basement . L: 10 cm, B: 40 cm, H: 21 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.

1353: Een bronzen beeld van een jongeling, 20e eeuw.

1354: Een zamak beeld voorstellende Erato, muze van de muziek, vroeg 20e eeuw.

L: 27 cm, B: 27 cm, H: 66 cm. Geschat t e opbrengst : € 60 -

€ 80.

1355: Een Zamac beeld van een beeld voorstellende Bethesda(?), 19e/ 20e eeuw.

1356: Een bronzen sculptuur van een dame, getekend Avi Kenan. Antwerpen, 2e helft 20e eeuw.

52 x 22 cm. Geschat t e opbrengst : € 800 - € 1200.

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 140,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 45,00

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 32,00

Openingsbod: € 800,00 Hoogst e bod: € 800,00

Een Art deco 'chryselephant ine sculpt uur, het gezicht gest oken ivoor, de kledij brons, gesigneerd in.... 4711: Joseph de Guluche (Plourivo (Côtes-d'Armor) 1849 - 1915

Eén bordje is gelijmd, haarlijnen en randschade..

Zo ben je voor de feestdagen, voor Valentijn en voor de verschillende seizoenen met het display van One Message Spoon helemaal in thema.. Met de One Message Spoon ben je altijd

1641: Een set van (3) Porseleinen gerinde Famille Verte bordjes met floral decor..

Tijdens de veiling kunt u kijken naar de objecten tot 100 kavels voor

1786: Een (6) delig lot diversen waaronder een tazza en dekseldoos, diverse herkomst, eind 19e eeuw en later.. W aaronder een flacon, dekseldoos gegraveerd, de t azza met port

4101: Twee dekselvazen en daarbij 3 vazen, gemerkt: Porceleyne Fles, Delft.. Holland,

de Jongere (pseudoniem voor Martinus Drulman) (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), Een vrachtschip wordt geladen in de Maashaven met behulp van een stoom graanelevator Gesigneerd