Veiling gegevens
Veilingnummer 1086: AFTERSALE - Zilver, goud, juwelen, horloges, kunst, antiek
Kunst en Antiek
Aziatica
Start pre-bid: 22-03-2019 22:55
Start veiling: 07-04-2019 22:55
Kijkdagen:
Ophaaldagen:
3739: Bronzen beeld.
Vermoedelijk Indonesië. 1 hand gebroken. 7,5 x 20 cm.
3741: Terracotta beeldje.
Vrouw enfiguur. vermoedelijk T ang periode. Met licht e beschadigingen, China. 6 x 24 cm.
3742: Fat Lady.
Vervaardigd in t erracot t a. China. 20e / 21e eeuw . 60 x 20 cm.
3749: Wierookbrander en kop en schotel.
Cloisonné en porselein. China / Japan. 19e eeuw .
3750: Dekselvaas.
Vervaardigd uit rozenquart z. China. 20e eeuw Beschadigingen aan roosjes. 31 x 18 cm.
3753: Yixing theepot.
T erracot t a. Gemerkt . China. 20e eeuw . 8,5 x 19 cm.
3755: (7x) Delige set Imari Borden.
Openingsbod: € 10 Hoogst e bod: € 10
Openingsbod: € 100 Hoogst e bod: € 100
Openingsbod: € 150 Hoogst e bod: € 150
Openingsbod: € 60 Hoogst e bod: € 60
Openingsbod: € 250 Hoogst e bod: € 250
Openingsbod: € 25 Hoogst e bod: € 25
Openingsbod: € 500 Hoogst e bod: € 500
3758: Yixing Theepot.
3764: Thangka.
Beschilderd op linnen. T ibet 18e eeuw . Inclusief aankoopbew ijs. 70 x 51,5 cm.
3766: Nanking vaas.
Beschilderd met krijgers. China. ca. 1900. één Foo hond gelijmd. 44,5 x 19 cm.
3773: Kom.
3774: (6x) Dekselkoppen en schotels.
Famille rose W u Shuang Pu. Gemerkt met Xianfeng. China.
3777: (2x) Vaasjes.
Sat suma, zeer fijn beschilderd. Kinkozan merk. Japan. Meji.
19e eeuw 15 x 9 cm.
3778: Wierookbrander.
Sat suma, zeer fijn beschilderd. Gemerkt . Japan. Meji. 19e eeuw . 13 x 12 cm.
3779: Bronzen koro.
Met vogels, t akken en bloemen. China. circa 1900. 59 x 34 x 30 cm.
3780: Schotel.
Openingsbod: € 4.000 Hoogst e bod: € 4.000
Openingsbod: € 1.400 Hoogst e bod: € 1.400
Openingsbod: € 40 Hoogst e bod: € 40
Openingsbod: € 490 Hoogst e bod: € 490
Openingsbod: € 4.800 Hoogst e bod: € 4.800
Openingsbod: € 750 Hoogst e bod: € 750
Openingsbod: € 700 Hoogst e bod: € 700
Openingsbod: € 3.000 Hoogst e bod: € 3.000
3782: (2x) Borden.
3783: Schotel.
3784: Groot bord.
Blauw -w it decor van bloemen. China. Gemerkt met Lingzhi.
3785: (2x) Schotels.
Blauw -w it decor van bloemen. China. Qianlong. 18e eeuw 28 x 3 cm.
3786: Bord.
3788: Gemberpot.
China. 19e / 20e eeuw . Deksel manco. 16 x 15 cm.
3790: Guan yin.
Blanc de Chine. China. 20e / 21e eeuw . 55 x 16 cm.
3792: Vaas.
Beschilderd met Chinese figuren. China. 20e eeuw 56 x 25 cm.
3795: Staande Boeddha.
China. 20e eeuw 33 x 9,5 cm.
Openingsbod: € 200 Hoogst e bod: € 200
Openingsbod: € 400 Hoogst e bod: € 400
Openingsbod: € 350 Hoogst e bod: € 350
Openingsbod: € 450 Hoogst e bod: € 450
Openingsbod: € 30 Hoogst e bod: € 30
Openingsbod: € 180 Hoogst e bod: € 180
3797: Vaas.
3800: Medicijnkastje.
China. 21e eeuw 27 x 50 x 77 cm.
3803: (2x) Bronzen vaasjes.
Japan. Begin 20e eeuw 1 vaasje is gedeukt aan de kraag 14,5 x 9 cm.
3804: (2x) Theepotten.
3805: Porseleinen Plaque.
Afgebeeld met Kraanvogels. China. 20e eeuw . 34 x 27 cm.
3809: Porseleinen bord.
Beschilderd landschapsdecor. China. 18e eeuw . Ø 22,8 cm.
3811: Ivoren groep.
Best aande uit Vogels w ijsgeren en bloemen. Gesigneerd.
China. circa 1900 32 x 13,5 cm.
3813: Chinese wijsgeer
Vervaardigd in ivoor. Gesigneerd. China. circa 1900. 45 x 9,5 cm.
3816: Ivoren Penselenhouder.
Met decor van figuren in landschap. China. 19e eeuw 2 barst en, bodem ont breekt 9 x 10 cm.
Openingsbod: € 90 Hoogst e bod: € 90
Openingsbod: € 20 Hoogst e bod: € 20
Openingsbod: € 1.600 Hoogst e bod: € 1.600
Openingsbod: € 300 Hoogst e bod: € 300
Openingsbod: € 950 Hoogst e bod: € 950
3817: Naaitafel.
Rijk gesneden decors. Bali. begin 20e eeuw . 38 x 46 x 70 cm.
3820: Balinese dame.
Hardhout . Bali. Jaren 50. Kleine beschadigingen. 68 x 16 cm.
3827: Waskom.
Cappecijner en blauw -w it decor. China. 20e eeuw . 28 x 8 cm.
3828: Vaas.
Prunus decor. Gemerkt met Lingzhi. China. circa 1900. 34,5 x 18,5 cm.
3833: (2x) vazen.
Blauw w it bloemen decor. Gemerkt . China. 20e eeuw . 17 x 15 cm.
3835: (2x) Vazen.
Kant on China. Gemerkt Kangxi. 19e eeuw . Minimale randschade. 26 x 11 cm.
3838: Speeldoos.
W aarin doosjes met parelmoeren fiches. Japan Lakw erk en parelmoer. Ca. 1900. 7 x 24 x 17,5 cm.
3848: (2x) Schoteljes.
Manderin Decor. China. 18e eeuw . Minimale randschade, haarlijn. 12 x 2,5 cm.
3849: Vaas.
Muziek Spelende Chinese damens. Jingdezhen. China. Jiaqing gemerkt . 19e/20e eeuw . 23,5 x 14 cm.
Openingsbod: € 50 Hoogst e bod: € 50
Openingsbod: € 75 Hoogst e bod: € 75
Openingsbod: € 5.000 Hoogst e bod: € 5.000
3856: (2x) Opengewerkte vaasjes.
China. 19e eeuw Haarlijnen. 5 x 9 cm.
3858: Schotel.
China. Ming. Randschade 34 x 6,5 cm.
3859: (5x) Borden.
Blauw -w it & polychroom decor. China. Verschillende periodes. 1 bord is gelijmd.
3860: Schotel.
Polychroom decor. Japan. circa 1900. 36 x 40 cm.
3863: Schotel.
Blauw decor met bloemen en vogels. Japan. 19e eeuw 46,5 x 12 cm.
3866: (2x) Vazen.
Gedecoreerd met Chinese figuren, vogels en bloemen.
3867: Sauskom.
Blauw -w it bloemen en landschapsdecor. China. Qianglong.
18e eeuw Randschade aan heft . 23 x 10 cm.
3868: (4+5) Kop en schotels.
3871: Kom.
Amst erdams Bont . China. 18e eeuw . Minimale randschade.
15 x 7 cm.
Openingsbod: € 600 Hoogst e bod: € 600
Openingsbod: € 80 Hoogst e bod: € 80
Openingsbod: € 1.000 Hoogst e bod: € 1.000
Openingsbod: € 800 Hoogst e bod: € 800
3873: Porseleinen bord.
Beschilderd met vaas- en bloemdecor. China. 18e eeuw . ø 23 cm.
3886: (3x) Borden.
Blauw -w it bloemendecor. China. Kangxi. 18e eeuw . Randschade en een haarlijn. 24 x 2 cm.
3891: Balustervaas.
Beschilderd met bloemen en vogels. China. eind 19e eeuw Haarlijn in bodum 44 x 20 cm.
3892: Kop en schotel.
Famille rose decor. China. 18e eeuw 12 x 7 cm.
3904: Lot Porselein.
W aaronder bordjes en een kom. China. 19e/20e eeuw . Eén bordje is gelijmd, haarlijnen en randschade.
3906: Schaal.
Arit a decor. Japan. 20e eeuw 17,5 x 5 cm.
3907: Zoutvat.
Blauw -w it bloemendecor. China. 19e/20e eeuw chip 9,5 x 4,5 cm.
3908: Zoutvat.
Blauw -w it bloemendecor. China. 19e/20e eeuw Minimale randschade 9 x 6 cm.
3912: Lot Porselein.
W aaronder Miniat uurvaasjes. China. 18e eeuw . Beschadigingen.
3920: Grote kom.
Rijk gedecoreerd Chine de commande. China. 18e eeuw . Haarlijn. 10 x 23 cm.
3927: Bord.
Afgebeeld met een zot je. China. 18e /19e eeuw minimale randschade. 26 x 2,5 cm.
3928: Grote kom.
Imari decor. China. 18e eeuw Minimale randschade. 23 x 9,5 cm.
3933: Boeddha met kindjes.
Famille rose decor. China. 20e eeuw . 13 x 13 cm.
3934: Boeddha.
Famille rose decor. China. 20e eeuw . 14 x 16 cm.
3935: Boeddha.
Famille rose decor. China. 19e/20e eeuw 19 x 20 cm.
3939: Brushpot.
Beschilderd met bloemen en vogels. China. 19e/20e eeuw Haarlijn. 12 x 26,5 cm.
Openingsbod: € 140 Hoogst e bod: € 140
Openingsbod: € 120 Hoogst e bod: € 120