Veilingnummer 1086: AFTERSALE - Zilver, goud, juwelen, horloges, kunst, antiek

Academic year: 2022

Share "Veilingnummer 1086: AFTERSALE - Zilver, goud, juwelen, horloges, kunst, antiek"

8

Veiling gegevens

Kunst en Antiek

Aziatica

Start pre-bid: 22-03-2019 22:55

Start veiling: 07-04-2019 22:55

Kijkdagen:

Ophaaldagen:

3739: Bronzen beeld.

Vermoedelijk Indonesië. 1 hand gebroken. 7,5 x 20 cm.

3741: Terracotta beeldje.

Vrouw enfiguur. vermoedelijk T ang periode. Met licht e beschadigingen, China. 6 x 24 cm.

3742: Fat Lady.

Vervaardigd in t erracot t a. China. 20e / 21e eeuw . 60 x 20 cm.

3749: Wierookbrander en kop en schotel.

Cloisonné en porselein. China / Japan. 19e eeuw .

3750: Dekselvaas.

Vervaardigd uit rozenquart z. China. 20e eeuw Beschadigingen aan roosjes. 31 x 18 cm.

3753: Yixing theepot.

T erracot t a. Gemerkt . China. 20e eeuw . 8,5 x 19 cm.

3755: (7x) Delige set Imari Borden.

Openingsbod: € 10 Hoogst e bod: € 10

Openingsbod: € 100 Hoogst e bod: € 100

Openingsbod: € 150 Hoogst e bod: € 150

Openingsbod: € 60 Hoogst e bod: € 60

Openingsbod: € 250 Hoogst e bod: € 250

Openingsbod: € 25 Hoogst e bod: € 25

Openingsbod: € 500 Hoogst e bod: € 500

3758: Yixing Theepot.

3764: Thangka.

Beschilderd op linnen. T ibet 18e eeuw . Inclusief aankoopbew ijs. 70 x 51,5 cm.

3766: Nanking vaas.

Beschilderd met krijgers. China. ca. 1900. één Foo hond gelijmd. 44,5 x 19 cm.

3773: Kom.

3774: (6x) Dekselkoppen en schotels.

Famille rose W u Shuang Pu. Gemerkt met Xianfeng. China.

3777: (2x) Vaasjes.

Sat suma, zeer fijn beschilderd. Kinkozan merk. Japan. Meji.

19e eeuw 15 x 9 cm.

3778: Wierookbrander.

Sat suma, zeer fijn beschilderd. Gemerkt . Japan. Meji. 19e eeuw . 13 x 12 cm.

3779: Bronzen koro.

Met vogels, t akken en bloemen. China. circa 1900. 59 x 34 x 30 cm.

3780: Schotel.

Openingsbod: € 4.000 Hoogst e bod: € 4.000

Openingsbod: € 1.400 Hoogst e bod: € 1.400

Openingsbod: € 40 Hoogst e bod: € 40

Openingsbod: € 490 Hoogst e bod: € 490

Openingsbod: € 4.800 Hoogst e bod: € 4.800

Openingsbod: € 750 Hoogst e bod: € 750

Openingsbod: € 700 Hoogst e bod: € 700

Openingsbod: € 3.000 Hoogst e bod: € 3.000

(3)

3782: (2x) Borden.

3783: Schotel.

3784: Groot bord.

Blauw -w it decor van bloemen. China. Gemerkt met Lingzhi.

3785: (2x) Schotels.

Blauw -w it decor van bloemen. China. Qianlong. 18e eeuw 28 x 3 cm.

3786: Bord.

3788: Gemberpot.

China. 19e / 20e eeuw . Deksel manco. 16 x 15 cm.

3790: Guan yin.

Blanc de Chine. China. 20e / 21e eeuw . 55 x 16 cm.

3792: Vaas.

Beschilderd met Chinese figuren. China. 20e eeuw 56 x 25 cm.

3795: Staande Boeddha.

China. 20e eeuw 33 x 9,5 cm.

Openingsbod: € 200 Hoogst e bod: € 200

Openingsbod: € 400 Hoogst e bod: € 400

Openingsbod: € 350 Hoogst e bod: € 350

Openingsbod: € 450 Hoogst e bod: € 450

Openingsbod: € 30 Hoogst e bod: € 30

Openingsbod: € 180 Hoogst e bod: € 180

(4)

3797: Vaas.

3800: Medicijnkastje.

China. 21e eeuw 27 x 50 x 77 cm.

3803: (2x) Bronzen vaasjes.

Japan. Begin 20e eeuw 1 vaasje is gedeukt aan de kraag 14,5 x 9 cm.

3804: (2x) Theepotten.

3805: Porseleinen Plaque.

Afgebeeld met Kraanvogels. China. 20e eeuw . 34 x 27 cm.

3809: Porseleinen bord.

Beschilderd landschapsdecor. China. 18e eeuw . Ø 22,8 cm.

3811: Ivoren groep.

Best aande uit Vogels w ijsgeren en bloemen. Gesigneerd.

China. circa 1900 32 x 13,5 cm.

3813: Chinese wijsgeer

Vervaardigd in ivoor. Gesigneerd. China. circa 1900. 45 x 9,5 cm.

3816: Ivoren Penselenhouder.

Met decor van figuren in landschap. China. 19e eeuw 2 barst en, bodem ont breekt 9 x 10 cm.

Openingsbod: € 90 Hoogst e bod: € 90

Openingsbod: € 20 Hoogst e bod: € 20

Openingsbod: € 1.600 Hoogst e bod: € 1.600

Openingsbod: € 300 Hoogst e bod: € 300

Openingsbod: € 950 Hoogst e bod: € 950

(5)

3817: Naaitafel.

Rijk gesneden decors. Bali. begin 20e eeuw . 38 x 46 x 70 cm.

3820: Balinese dame.

Hardhout . Bali. Jaren 50. Kleine beschadigingen. 68 x 16 cm.

3827: Waskom.

Cappecijner en blauw -w it decor. China. 20e eeuw . 28 x 8 cm.

3828: Vaas.

Prunus decor. Gemerkt met Lingzhi. China. circa 1900. 34,5 x 18,5 cm.

3833: (2x) vazen.

Blauw w it bloemen decor. Gemerkt . China. 20e eeuw . 17 x 15 cm.

3835: (2x) Vazen.

Kant on China. Gemerkt Kangxi. 19e eeuw . Minimale randschade. 26 x 11 cm.

3838: Speeldoos.

W aarin doosjes met parelmoeren fiches. Japan Lakw erk en parelmoer. Ca. 1900. 7 x 24 x 17,5 cm.

3848: (2x) Schoteljes.

Manderin Decor. China. 18e eeuw . Minimale randschade, haarlijn. 12 x 2,5 cm.

3849: Vaas.

Muziek Spelende Chinese damens. Jingdezhen. China. Jiaqing gemerkt . 19e/20e eeuw . 23,5 x 14 cm.

Openingsbod: € 50 Hoogst e bod: € 50

Openingsbod: € 75 Hoogst e bod: € 75

Openingsbod: € 5.000 Hoogst e bod: € 5.000

(6)

3856: (2x) Opengewerkte vaasjes.

China. 19e eeuw Haarlijnen. 5 x 9 cm.

3858: Schotel.

China. Ming. Randschade 34 x 6,5 cm.

3859: (5x) Borden.

Blauw -w it & polychroom decor. China. Verschillende periodes. 1 bord is gelijmd.

3860: Schotel.

Polychroom decor. Japan. circa 1900. 36 x 40 cm.

3863: Schotel.

Blauw decor met bloemen en vogels. Japan. 19e eeuw 46,5 x 12 cm.

3866: (2x) Vazen.

Gedecoreerd met Chinese figuren, vogels en bloemen.

3867: Sauskom.

Blauw -w it bloemen en landschapsdecor. China. Qianglong.

18e eeuw Randschade aan heft . 23 x 10 cm.

3868: (4+5) Kop en schotels.

3871: Kom.

Amst erdams Bont . China. 18e eeuw . Minimale randschade.

15 x 7 cm.

Openingsbod: € 600 Hoogst e bod: € 600

Openingsbod: € 80 Hoogst e bod: € 80

Openingsbod: € 1.000 Hoogst e bod: € 1.000

Openingsbod: € 800 Hoogst e bod: € 800

(7)

3873: Porseleinen bord.

Beschilderd met vaas- en bloemdecor. China. 18e eeuw . ø 23 cm.

3886: (3x) Borden.

Blauw -w it bloemendecor. China. Kangxi. 18e eeuw . Randschade en een haarlijn. 24 x 2 cm.

3891: Balustervaas.

Beschilderd met bloemen en vogels. China. eind 19e eeuw Haarlijn in bodum 44 x 20 cm.

3892: Kop en schotel.

Famille rose decor. China. 18e eeuw 12 x 7 cm.

3904: Lot Porselein.

W aaronder bordjes en een kom. China. 19e/20e eeuw . Eén bordje is gelijmd, haarlijnen en randschade.

3906: Schaal.

Arit a decor. Japan. 20e eeuw 17,5 x 5 cm.

3907: Zoutvat.

Blauw -w it bloemendecor. China. 19e/20e eeuw chip 9,5 x 4,5 cm.

3908: Zoutvat.

Blauw -w it bloemendecor. China. 19e/20e eeuw Minimale randschade 9 x 6 cm.

3912: Lot Porselein.

W aaronder Miniat uurvaasjes. China. 18e eeuw . Beschadigingen.

(8)

3920: Grote kom.

Rijk gedecoreerd Chine de commande. China. 18e eeuw . Haarlijn. 10 x 23 cm.

3927: Bord.

Afgebeeld met een zot je. China. 18e /19e eeuw minimale randschade. 26 x 2,5 cm.

3928: Grote kom.

Imari decor. China. 18e eeuw Minimale randschade. 23 x 9,5 cm.

3933: Boeddha met kindjes.

Famille rose decor. China. 20e eeuw . 13 x 13 cm.

3934: Boeddha.

Famille rose decor. China. 20e eeuw . 14 x 16 cm.

3935: Boeddha.

Famille rose decor. China. 19e/20e eeuw 19 x 20 cm.

3939: Brushpot.

Beschilderd met bloemen en vogels. China. 19e/20e eeuw Haarlijn. 12 x 26,5 cm.

Openingsbod: € 140 Hoogst e bod: € 140

Openingsbod: € 120 Hoogst e bod: € 120

Het colle- ge heeft geantwoord dat er in mei van dit jaar door de raad gedrags- codes voor de burgemeester en wethouders zijn vastgesteld, daar- in staat onder meer dat

velsen - Airborne oil & Gas uit IJmuiden, ovenbouw Holland Bv uit velsen-Noord en Danieli Corus uit vel- sen-Noord zijn genomineerd voor de IJmond onderne-

Een Art deco 'chryselephant ine sculpt uur, het gezicht gest oken ivoor, de kledij brons, gesigneerd in.... 4711: Joseph de Guluche (Plourivo (Côtes-d'Armor) 1849 - 1915

1339: Een bronzen miniatuur beeld naar Nike van Samothrake, 20th century.. Het origineel vervaardigd

1641: Een set van (3) Porseleinen gerinde Famille Verte bordjes met floral decor..

Tijdens de veiling kunt u kijken naar de objecten tot 100 kavels voor

1786: Een (6) delig lot diversen waaronder een tazza en dekseldoos, diverse herkomst, eind 19e eeuw en later.. W aaronder een flacon, dekseldoos gegraveerd, de t azza met port

4101: Twee dekselvazen en daarbij 3 vazen, gemerkt: Porceleyne Fles, Delft.. Holland,