Veiling gegevens
Veilingnummer 1195: 2 DECEMBER 2021 - KUNST EN ANTIEK
Kunst en Antiek
Schilderijen en Gravures
Apparatuur en Instrumenten
Start pre-bid: 08-11-2021 08:06
Start veiling: 02-12-2021 22:59
Kijkdagen:
Het bekijken van veilingobjecten kan momenteel zonder afspraak, op de volgende kijkdagen:
Zaterdag 27 november 10:00 - 16:00*
Maandag 29 november 09:00 - 16:30**
Tijdens de veiling kunt u kijken naar de objecten tot 100 kavels voor afslag. Dit kan van dinsdag 30 november t/m donderdag 2 december, van 9:00 tot 16:30.**
* Laatste inloop om 15:30.
** Laatste inloop om 16:00.
Ophaaldagen:
Aankopen kunt u bij ons ophalen of (via een van onze verzendpartners) laten versturen. De verzendkosten en - mogelijkheden verschillen per categorie, meer informatie hierover vindt u hier. Ophalen kan van ma. t/m vr. van 9:00 - 16:45 en enkel op afspraak. Ook zijn wij de zaterdag na afloop van de veiling (4 december) op afspraak geopend van 10:00 - 15:45.
1208: Piet Middelhoek (Brielle 1930 - 2004), Stilleven met oliekan, theepot en appels.
1219: Een collectie van (10) prenten door Piet Middelhoek (Brielle 1930 - 2004).
Diverse onderw erpen, format en en condit ies.
Hoogst e bod: € 60
Hoogst e bod: € 15
1435: Een gietijzeren "Berkel" type 114 snijmachine.
In goed w erkende st aat met marmeren plat eau
1436: Een fagot, houten blaasinstrument, 20e eeuw.
Hoogst e bod: € 150
Hoogst e bod: € 750
Maritiem en militaria
1437: Een accordeon en een trombone, 20e eeuw.
De t rombone rest aurat iebehoeft ig, in foedraal. Geschat t e opbrengst : € 20 - € 30.
1438: Een Fujiyama zoom telescope 12x - 40x 40mm.
Lengt e 43 cm.
1439: Een "Dicas" hydrometer, Verenigde Staten(?), mid. 19e eeuw.
1440: Een "Mafi Freudenstadt Burogerät" apparaat, Duitsland, 1e helft 20e eeuw.
Bakeliet , w erking niet get est .
1441: Een grote sirene.
J.H. Brunnell&Co. N.Y . eerst e helft 20e eeuw .
1442: Motor defectzoeker
Originele defect det ect or gemaakt door Apparat ebau: C.
Hoogst e bod: € 60
Hoogst e bod: € 25
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 36
Hoogst e bod: € 60
1443: Een Afghaans percussiegeweer, ca. 19e eeuw.
Met rest aurat ie aan de kolf. T ot ale lengt e: 129, Loop: 93 cm. Geschat t e opbrengst : € 60 - € 80.
1445: Een Afghaans lang vuursteen percussiegeweer, 19e eeuw.
1447: Een houten koersindicator, stuurmanshulpje, Engeland(?), 19e/ 20e eeuw.
Met w eergave van get allen.
1448: Een diepzee duikpak met duikschoenen, 20e eeuw.
Geïmpregneerd, t en behoeve van gebruik met messing duikhelm. Daarbij kleerhangers.
Hoogst e bod: € 60
Hoogst e bod: € 100
Hoogst e bod: € 20
Hoogst e bod: € 60
1449: Een model kanon gemonteerd op affuit, Frankrijk(?), ca. 1900.
1450: Een ronde messing sterilisatiedoos voor doktersinstrumenten met glazen spuit en bloeddrukmeter, medische instrumenten, 20e eeuw.
Diverse condit ies, diverse afmet ingen.
1451: Een "Östergaard's Globus" wereldbol, Duitsland, 2e kwart 20e eeuw.
Gemerkt : Öst ergaard's Globus / "Durch alle W elt "/ Pet er J.
Öst ergaard Verlag - Berlin.
1452: Een draagbare verchroomde anemometer / windkrachtmeter, Duitsland, 20e eeuw.
W erking niet gegarandeerd.
1453: Een "Replogle" wereldglobe, Verenigde Staten, 2e helft 20e eeuw.
Gemerkt : Replogle 12 Inch Reference Globe.
1455: Een verchroomde industriële hanglamp, 20e eeuw.
Voorzien van bevest igingsbeugel.
1456: Een messing hangende kooilamp gemonteerd aan bevestigingsstaaf, 2e helft 20e eeuw.
W erking niet get est .
1457: Een "J.E.S." theodoliet, 20e eeuw.
Nummer: 485, w erking niet get est .
1458: Een scheepschronometerdoos met lens, Observator Rotterdam N.V., Holland, 20e eeuw.
Hoogst e bod: € 110
Hoogst e bod: € 140
Hoogst e bod: € 35
Hoogst e bod: € 20
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 50
Hoogst e bod: € 65
Hoogst e bod: € 45
1459: Een lot bestaande uit diverse items waaronder een miniatuur gevechtsvliegtuig (F16), 20e eeuw.
Daarbij een vergroot glas en uniformsknopen. Diverse condit ies, diverse afmet ingen.
1460: Een nautische / maritieme verrekijker, Zuid Korea(?) / Azië, 1e helft 20e eeuw.
Met messing en st aande op een verst elbare driepoot .
1461: Een knopenteller / taffrail log, Verenigd Koninkrijk, 1e helft 20e eeuw.
1462: Een Stenhouse equipment Hull, misthoorn met blaasbalg, Engels, eerste kwart 20e eeuw.
W erking niet get est .
1463: Een lot diversen waaronder: een Vostok Christopol wandklok, Rusland / voormalige U.S.S.R., 2e helft 20e eeuw.
Grijs geverfde kast en gemerkt op de w ijzerplaat
1464: Een lot bestaande uit een Amerikaanse WO II legerhelm en daarbij twee veldflessen, Verenigde Staten, 20e eeuw.
1465: Een scheepscalculator, Denemarken, 2e helft 20e eeuw.
Met opschrift : M/S Kopenhavn. W erking niet get est .
1466: Een Morse Code Aldis signaal- / seinlamp, lichtkanon, Japan(?), mid. 20e eeuw.
In aluminium kist .
1467: Een lot diverse items, waaronder Stuart's Marine Distance Meter, 20e eeuw.
Hoogst e bod: € 50
Hoogst e bod: € 1.000
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 65
Hoogst e bod: € 70
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 106
Hoogst e bod: € 80
Hoogst e bod: € 45
1468: Een gietijzeren alarmbel met klepel, voorzien van lamp, 20e eeuw.
W erking niet get est .
1469: Een messing ronde plafonnière / kooilamp, Azië, 20e eeuw.
W erking niet get est .
1470: Een lot diversen waaronder een leren helm (WOII, U.S.A.) en daarbij een morse-apparaat, 20e eeuw.
1471: Een Hezzanith Observatory London sextant in kist, Verenigd Koninkrijk, 1e helft 20e eeuw.
Gelabeld: "Hezzanit h".
1472: Een vintage messing patrijspoort
(rechthoekig), daarbij een zandloper en stormlamp, 20e eeuw.
1473: Een bronzen replica "Lantaka" / saluutkanon met opschrift: VOC, Indonesië / voormalig
Nederlands Indië, 20e eeuw.
1474: Een messing wand-/ kooilamp, Azië(?), 20e eeuw.
W erking niet get est .
1475: Een messing miniatuur saluut kanon, Frankrijk(?), 20e eeuw.
1476: Een Glashütte quarz chronometer, Duitsland, laatste kwart 20e eeuw.
Hoogst e bod: € 55
Hoogst e bod: € 10
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 110
Hoogst e bod: € 20
Hoogst e bod: € 110
Hoogst e bod: € 26
Hoogst e bod: € 15
Hoogst e bod: € 240
1477: Een lot bestaande uit twee stormlampen, waaronder met rood glas, 20e eeuw.
1478: Een lot van (2) stormlampen, China, 20e eeuw.
1479: Een Vostok (BOCTOK) Maritieme onderzeeër wandklok, Rusland / voormalige U.S.S.R., 2e helft 20e eeuw.
1480: Een watt-meter / electriciteitsmeter, Frankrijk, 20e eeuw.
Met opschrift : W at t Mèt re de Precision / Chauvin Armoux / Paris. W erking niet get est .
1481: Een lot diversen waaronder een toneelkijker, 20e eeuw.
1482: Een 12-bout messing duikhelm door C.E.
HEINKE & Co. LTD, Londen, ca. 1930.
Beide met serienummer 7840.
1483: Een houten koersindicator, zgn stuurmans- helper, Engeland(?), 19e/ 20e eeuw.
Met w eergave van get allen.
1484: Een lot bestaande uit twee messing patrijspoorten, 20e eeuw.
Voorzien van zw are glasplat en, diverse condit ies.
1485: Een General Electric frequentiemeter, Verenigd Koninkrijk, 1960-'69.
Frequency met er, 40 t ot 60 cycli per seconde, 410 volt , pat ent No.648569, in hout en behuizing.
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 65
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 45
Hoogst e bod: € 2.100
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 15
Hoogst e bod: € 20
1486: Een Thomas Walker & Son Ltd. knopenteller / taffrail log, Verenigd Koninkrijk, 1e helft 20e eeuw.
1487: Een lot van (2) diverse VOC wandschotels in blauw-wit decor, Holland, 20e eeuw.
Naar ouder voorbeeld.
1488: Een "Spencer Lens Co." microscoop in kist, Engeland, 1e helft 20e eeuw.
1489: Een messing landmeetkundig instrument, theodoliet / nivelleerinstrument, Duitsland(?), ca.
1900.
In hout en kist .
1490: Een bronzen replica kanon op affuit Republiek der 7 Verenigde Nederlanden.
Met dat ering 1602 en w apen van de Republiek op de loop.
Lengt e loop. 75 cm.
1491: Een set van (2) ijzeren diepzeeduikschoenen, 20e eeuw.
Condit ie overeenkomst ig leeft ijd en gebruik.
1492: Een lot bestaande uit (2) ijzeren diepzeeduikschoenen, 20e eeuw.
1493: Een C. Reichert microscoop, Oostenrijk, ca.
1900.
Zw art met messing onderdelen en met opschrift : C.
Reicht ert / W ien.
1494: Een draagbare elektrische signaal- / seinlantaarn of lichtkanon, patt. 4298, 20e eeuw.
Funct ioneren niet gecont roleerd.
Hoogst e bod: € 90
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 45
Hoogst e bod: € 90
Hoogst e bod: € 160
Hoogst e bod: € 15
Hoogst e bod: € 10
Hoogst e bod: € 45
Hoogst e bod: € 35
1495: Een Roby Liverpool stokbarometer, Verenigd Koninkrijk, 20e eeuw.
Messing, w erking niet get est .
1496: Een geologische alidade, afstandsmeter, Dietzgen U.S.A., Verenigde Staten, 1e helft 20e eeuw.
Genummerd: 70538, w erking niet get est .
1497: Een C. Plath microsextant in bakelieten koffer, Duitsland, mid. 20e eeuw.
Genummerd: 55025 en met opschrift : C. Plat h, Hamburg.
1498: Een "Hamilton Watch Co." chronometer in kist, Verenigde Staten, 1e helft 20e eeuw.
Met opschrift : Hamilt on W at ch Co. P.A. U.S.A.
1499: Een "Tamaya" sextant, model: CHO-T, in koffer, Japan, 1e helft 20e eeuw.
Genummerd: 3840.
1500: Een sextant in houten kist, voormalige U.S.S.R., mid. 20e eeuw.
Genummerd: 8805 en kist met label aan binnenzijde deksel met t ekst in cyrillisch schrift .
1501: Een lot bestaande uit (3) replica VOC saluutkanonnen, Indonesië, 20e eeuw.
Met daarbij affuit en (niet geheel bijpassend).
1502: Een "Kelvin Hughes" magnetisch kompas, 2e helft 20e eeuw.
1503: Een peilinstrument met Kardanische ophanging, Duitsland, 20e eeuw.
Met opschrift : Kardanisch aufgehängt e Peilscheibe.
Hoogst e bod: € 55
Hoogst e bod: € 35
Hoogst e bod: € 120
Hoogst e bod: € 590
Hoogst e bod: € 90
Hoogst e bod: € 70
Hoogst e bod: € 250
Hoogst e bod: € 35
Hoogst e bod: € 55
1504: Een M79 rookgranaatwerper, jaren '50.
Genummerd G2SO N4 1959 - No.: 204. W erking niet get est .
1505: Een Chinese messing scheeps- / stormlamp, China, eind 19e eeuw.
Met opschrift in Chinese karakt ers en "86".
1506: Een scheepslamp, China, 2e helft 20e eeuw.
Elekt risch gemont eerd, w erking niet get est .
1507: Een messing duikhelm, samengesteld, Rusland / voorm. U.S.S.R., 2e helft 20e eeuw.
Voorzien van drie st erren, met diverse serienummers, condit ie overeenkomst ig leeft ijd en gebruik.
1508: Een E.J. Willis Co. ("Snead") duikhelm, Verenigde Staten, eind jaren '30.
Zgn. "open shallow w at er helmet ", met opschrift "Snead", geproduceerd net voor W OII.
1509: Een helm van de maritieme infanterie, 2e helft 20e eeuw.
Met opschrift : P M, (milit aire polit ie?) in het midden een anker.
1510: Een set van (2) originele messing Daeyang wandlampen, Zuid-Korea, 1970's.
Afkomst ig van een oude oliet anker, w erking niet get est .
1511: Een lot van (4) messing Daeyang(?) wandlampen, Zuid-Korea(?), jaren 1970.
Voorzien van w andbeugels, w erking niet get est .
1512: Een lot van (3) Aziatische industriële scheeps- / kooilampen, Zuid-Korea(?), 20e eeuw.
W erking niet get est .
Hoogst e bod: € 160
Hoogst e bod: € 15
Hoogst e bod: € 25
Hoogst e bod: € 230
Hoogst e bod: € 400
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 61
Hoogst e bod: € 50
1513: Een industriële thermometer in bakelieten koffer, 2e helft 20e eeuw.
Genummerd: 6553-52, No.: 8641, 1967, w erking niet get est .
1514: Een verchroomde Siebe Gorman & Cie. / Avondale Way professionele "duikers" zaklamp/
schijnwerper, eerste helft 20e eeuw.
W erking niet get est .
1515: Een lot van (4) messing Daeyang(?) wandlampen, Zuid-Korea(?), jaren 1970.
1516: Een Lutz Ferando & Cie. Florida nivelleerinstrument (theodoliet?), Verenigde Staten, 20e eeuw.
Genummerd: 58271, w erking niet get est .
1517: Een messing scheepskompas, 20e eeuw.
In hout en behuizing.
1518: Een lot van (2) antieke ijzeren kanonskogels.
St ammend uit de Griekse Onafhankelijkheidsoorlog 1827.
Diam.: 11,5 cm.
1519: Een messing miniatuur saluutkanon, Frankrijk, 19e eeuw.
Gemont eerd op affuit , onklaar.
1520: Een zware replica messing en roodkoperen 12-bouts United States Navy duikhelm, Verenigde Staten, 20e eeuw.
Gemerkt op het kuras.
1521: Een gietijzeren paraplustandaard, Frankrijk, ca. 1900.
Met diverse ornament en, condit ie overeenkomst ig leeft ijd en gebruik.
Hoogst e bod: € 35
Hoogst e bod: € 46
Hoogst e bod: € 55
Hoogst e bod: € 70
Hoogst e bod: € 55
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 190
Hoogst e bod: € 160
Hoogst e bod: € 40
1522: Een Siebe Gorman & Company Ltd, medisch beademingsinstrument, Engeland, mid. 20e eeuw.
1523: Een schakelbord in houten behuizing C.B. 935, 1e helft 20e eeuw.
1524: Een Vostok (BOCTOK) Maritieme wandklok voor duikboten, Rusland / voormalige U.S.S.R., 2e helft 20e eeuw.
1525: Een misthoorn met handpomp, eerste helft 20e eeuw.
1526: Een klein model vuursteenslot pistool.
eerst e helft 19e eeuw . L.: 18 cm.
1527: Een lot diversen waaronder een toneelkijker, munten en een kompas, 20e eeuw.
1528: Een zware replica messing en roodkoperen 12-bouts United States Navy duikhelm, Verenigde Staten, 20e eeuw.
Gemerkt op het kuras.
1529: Een zwartkruit enkelloops kogel jachtgeweer, Duitsland, ca. 1900.
De kolf gest oken met decorat ief gezicht van een man.
Barrel: 79,6, L 1,22 (overall) cm.
1530: Een Carl Zeiss afstandsmeter, gebruikt in de Falkland oorlog door Argentinië
voorzien van lederen foedraal.
Hoogst e bod: € 20
Hoogst e bod: € 20
Hoogst e bod: € 95
Hoogst e bod: € 25
Hoogst e bod: € 170
Hoogst e bod: € 140
Hoogst e bod: € 160
Hoogst e bod: € 150
Hoogst e bod: € 135
1531: Een houten snijwerk van een Javaan in traditionele kledij.
20e eeuw . H.: 151 cm.
1532: Een vintage duikhelm Siebe Gorman & Co.
met zes bouten.
eerst e helft 20e eeuw .
1533: Een grote alluminium deklamp.
eerst e helft 20e eeuw . Op de bout en "HRS" 5/6. Diam.: 46 cm.
1534: Een stalen Jacobson van den Bergh & Co.
tweedeurs vintage kluis.
ca. 1900. gevuld met cement . ST C Pat ent . 133 x 47 x 57 cm.
1535: Een authentieke Plath Geomar standaard kompas.
Eerst e helft 20e eeuw . H.: 152 cm.
1537: Een replica messing 12-bouts United States Navy duikhelm, Verenigde Staten, 20e eeuw.
Gemerkt op het kuras.
1538: Een industriële tafellamp bestaande uit diverse machineonderdelen, begin 21e eeuw.
1539: Een hand- luchtpomp ten behoeve van duikactiviteiten, Engeland(?), ca. 1900.
Hoogst e bod: € 55
Hoogst e bod: € 1.260
Hoogst e bod: € 60
Hoogst e bod: € 10
Hoogst e bod: € 420
Hoogst e bod: € 110
Hoogst e bod: € 200
Hoogst e bod: € 45
Hoogst e bod: € 30
1540: Twee antieke grote bronzen patrijspoorten.
eerst e kw art 20e eeuw .
1541: Een lot bestaande uit diverse messing hangsloten, 20e eeuw.
W erking niet get est . Diverse condit ies, diverse afmet ingen.
1542: Een replica messing 12 bout Siebe Gorman &
Co. duikhelm, London, Verenigd Koninkrijk, 20e eeuw.
1543: Een industriële thermometer(?) in bakelieten doos, 20e eeuw.
1544: Een lot bestaande uit (2) diverse messing stormlampen/ kooilampen, 20e eeuw.
Elekt risch gemont eerd, diverse condit ies, diverse afmet ingen.
1545: Een lot bestaande uit (5) stormlampen/
kooilampen, w.o. Dae Yang, Korea, 20e eeuw.
Enkele gemerkt , diverse condit ies, diverse afmet ingen.
1546: Een lot bestaande uit (2) stormlampen/
kooilampen, 20e eeuw.
1547: Een lot bestaande uit (4) Delftse vazen waaronder met blauw-wit décor, 20e eeuw.
1548: Een kavel bestaande uit (5) spreekhoorns, en een koperen waterkan.
Een aant al gemerkt "Holland Americalijn", 20e eeuw .
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 120
Hoogst e bod: € 190
Hoogst e bod: € 15
Hoogst e bod: € 45
Hoogst e bod: € 80
Hoogst e bod: € 56
Hoogst e bod: € 15
Hoogst e bod: € 70
1549: Lantaka of rentaka, scheepskanon op affuit.
Indonesië, 20st e eeuw .
1550: Een industriële tafellamp bestaande uit diverse machineonderdelen, begin 21e eeuw.
1551: Een paar antieke scheepsmastlantaarns, olielampen.
De ene gemerkt J.H. Peet ers & Bey / Hamburg Din 89 950, De Ander onleesbaar, maar komend uit Bremen.
1552: Een set van (2) identieke replica VOC-stijl schotels, Holland, 20e eeuw.
Met blauw -w it decor.
1553: Een lot bestaande uit (3) diverse replica VOC-stijl schotels, Holland, 20e eeuw.
Met blauw -w it decor. Diam. resp. 39 & 40 cm.
1554: Een lot bestaande uit twee nautische diorama's en een model baken / boei, 20e eeuw.
1555: Een lot divers keramiek waaronder een gepolychromeerde neksteun, 20e eeuw.
1556: Een lot diversen waaronder een thermometer, 20e eeuw.
1557: Een grote melkglazen verchroomd koperen kooilamp, plafondmodel, 20e eeuw.
Verchroomd.
Hoogst e bod: € 80
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 80
Hoogst e bod: € 45
Hoogst e bod: € 35
Hoogst e bod: € 55
Hoogst e bod: € 15
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 10
1558: Een misthoorn met blaasbalg, Engels, eerste kwart 20e eeuw.
w erking niet get est .
1559: Een groengelakte S & Co. NY City lenspomp.
eerst e helft 20e eeuw . geannot eerd op de cilinders. H.: 130 cm.
1560: Een lessenaar en daarbij een lectuurbak, 1e helft 20e eeuw.
1561: Een grote Siebe Gorman & Co. duikers zaklamp, eerste helft 20e eeuw.
Verchroomd, w erking niet get est .
1562: Een grote roodkoperen en messing luchtkoker
ca. 1920 H.: 95 cm.
1563: Een messing staande scheepstelegraaf, J.C.
Krohn, Bergen Norway.
H.: 120 cm. 20e eeuw .
1564: Een stalen geldkist met sleutel en dubbele slotband.
ca. 1880, 27 x 27 x 35 cm.
1565: Een stalen geldkist met sleutel en dubbele slotband.
ca. 1880, 33 x 33 x 43 cm.
1566: Een diepzee duikpak, begin 20e eeuw.
rubber en canvas, geimpregneerd t bv een duikhelm.
Hoogst e bod: € 150
Hoogst e bod: € 15
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 46
Hoogst e bod: € 150
Hoogst e bod: € 320
Hoogst e bod: € 275
Hoogst e bod: € 310
Hoogst e bod: € 90
1567: Een bronzen Lantaka, opgebaggerd nabij Maleisië.
L.: 122 cm.
1568: Een lot van (5) reddingsboeien diam.: 76 cm.
1569: Een lot bestaande uit landmeters benodigdheden.
begin 20e eeuw .
1570: Een messing scheepsklokje "Sewill Ltd, Liverpool".
Diam. 23 cm.
1571: Een Dräger-Tuacherstelefon. Model TS1.
met t oebehoren.
1572: Een John Lillley & Gillie Ltd. watercompass, North Sheffield, England
Diam. 28 cm.
1573: Een groot staand standaard kompas.
H.: 141 cm.
1574: Een grote aluminium scheepslamp / schijnwerper.
ca. 1950 diam.: 56 cm
1575: Een lot bestaande uit duikersgewichten voor diepzee.
eerst e helft 20e eeuw .
1576: Een bronzen scheepsbel, Pompong, 1992.
H.: 32 cm.
Hoogst e bod: € 10
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 15
Hoogst e bod: € 70
Hoogst e bod: € 25
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 330
Hoogst e bod: € 65
Hoogst e bod: € 150
Hoogst e bod: € 70
1577: Een replica lantaka op affuit (niet bijpassend).
20st e eeuw .
1578: Een grote industriële pers.
20e eeuw . H.:
1579: Een vintage twaalf bouts duikhelm, gemerkt C.E. Heinke, London.
eerst e helft 20e eeuw .
1580: Een staande messing scheepstelegraaf
"Chadburn London".
H.: 115 cm.
1581: Een authentieke "Sestrel" standaard kompas.
gemerkt "Henry Brow n & Sons" H.: 140 cm.
1583: Een zachthouten kofferstandaard vermaakt tot prentenstandaard voorzien van lederen banden.
banden bovenzijde verw ijderd. 87 x 60 x 40 cm.
1584: Een set van (2) gietijzeren diepzee duikschoenen, 1e helft 20e eeuw.
1585: Een set van (2) ijzeren diepzee duikschoenen, 20e eeuw.
1586: Een groot lot messing reling en wandbeslag in diverse condit ies. 20e eeuw .
Hoogst e bod: € 90
Hoogst e bod: € 10
Hoogst e bod: € 3.000
Hoogst e bod: € 280
Hoogst e bod: € 310
Hoogst e bod: € 140
Hoogst e bod: € 55
Hoogst e bod: € 55
1587: Een replica Indonesische lantaka op eiken affuit. 20th. C.
lengt e loop 62 cm.
1588: Een replica Indonesische lantaka op eiken affuit. 20th. C
Lengt e loop: 62 cm.
1589: Een lot bestaande uit een set vintage peddels, en twee Japanse reddingsboeien
1590: Een grote zware bronzen replica VOC klok aan gestoelte.
Met inscript ie "Hal Mayer Holmia de Fundebat " en 1738. 20e eeuw .
1591: Een groot lot koper en messing beslag.
w aaronder een pat rijspoort , scharnieren, en haken.
1592: Een grote stalen geldkist met sleutel en dubbele banden.
44 x 58 x 44 cm., 19e eeuw .
1593: Een bronzen drie-blads scheepsschroef.
linksdraaiend. Eerst e helft 20e eeuw .
1594: Een lot bestaande uit (4) messing maritieme wandlampen, met porseleinen fitting.
Azië, 20e eeuw .
1595: Een lot bestaande uit (4) messing maritieme wandlampen, met porseleinen fitting.
Azië, 20e eeuw .
Hoogst e bod: € 90
Hoogst e bod: € 160
Hoogst e bod: € 25
Hoogst e bod: € 390
Hoogst e bod: € 25
Hoogst e bod: € 290
Hoogst e bod: € 35
Hoogst e bod: € 65
Hoogst e bod: € 100
1596: Een lot bestaande uit (2) messing maritieme wandlampen, met porseleinen fitting.
20e eeuw .
1597: Een lot bestaande uit (2) messing maritieme wandlampen, (2) thermometers en een aluminium plaquette.
Azië, 20e eeuw .
1598: Een lot bestaande uit (4) messing maritieme wandlampen.
20e eeuw .
1599: Een grote stalen en cementen staande kluis met dubbele deur. "Bolt Lock/Austria". ca. 1880.
H.: 135 cm.
1600: Een lot bestaande uit (6) messing maritieme wandlichten.
20e eeuw .
1601: Een lot bestaande uit een Amerikaanse helm en Cubaanse pet, daarbij (2) handbarometer, een scheepsbarometer een foedraal en een lens, 20e eeuw.
1602: Een lot bestaande uit (2) Amerikaanse legerhelmen, w.o. WOII, 20e eeuw.
Diverse condit ies, binnenw erk ont breekt .
1603: Een messing navigatieliniaal. in inches. ca.
1900.
lengt e: 122 cm. / 48 inches.
1604: Een "C. Plath" micrometer sextant, Duitsland, 2e kwart 20e eeuw.
Bakeliet en in koffer.
Hoogst e bod: € 35
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 120
Hoogst e bod: € 100
Hoogst e bod: € 140
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 15
Hoogst e bod: € 150
1605: Een "Slack & Brownlow" waterfilter, Manchester, Engeland, ca. 1900.
Met opschrift .
1606: Een lot diversen waaronder twee (Duitse) helmen (WOI) en een gasmasker, 20e eeuw.
Daarbij een bakeliet en t elefoon. Diverse condit ies.
1607: Een messing scheepslamp / - lantaarn, 20e eeuw.
Met hengsel.
1608: Een lot diversen waaronder twee messing kooilampen, 20e eeuw.
1609: Een Vostok (BOCTOK) Maritieme onderzeeërs wandklok, Rusland / voormalige U.S.S.R., 2e helft 20e eeuw.
Chelyabinsk klokkenmakers (KOMANDIRSKIY E), w it geverfd en met 12-uurs not at ie. W erking niet get est .
1610: Een Vostok (BOCTOK) Maritieme onderzeeërs wandklok, Rusland / voormalige U.S.S.R., 2e helft 20e eeuw.
1611: Een roestvast stalen hangende kooilamp, 20e eeuw.
Met melkglazen binnenkap.
1612: Een lot diversen waaronder een strijkijzer en een inclinometer, 20e eeuw.
Daarbij een t w eet al sierborden en een kooilamp.
1613: Een houten lessenaar, Holland, 20e eeuw.
Gemont eerd op voet st uk, draaibaar.
Hoogst e bod: € 55
Hoogst e bod: € 110
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 170
Hoogst e bod: € 85
Hoogst e bod: € 110
Hoogst e bod: € 10
Hoogst e bod: € 50
Hoogst e bod: € 10
1614: Een lot bestaande uit diverse messing hangsloten, Duitsland(?), 20e eeuw.
1615: Een lot bestaande uit twee leeslampen / indirecte verlichting, 20e eeuw.
Elekt risch gemont eerd, w erking niet get est . Diverse condit ies.
1617: Een messing scheeplantaarn/ zoeklicht/
signaal-lamp, Engeland(?), 20e eeuw.
Voorzien van concaaf spiegelglas.
1618: Een industriële thermometer(?), Engeland, 20e eeuw.
W erking niet get est , niet gegarandeerd.
1619: Een lot diversen afkomstig uit de Indische Archipel, Indonesië & Papua Nieuw Guinea, 20e eeuw.
1620: Een "Brodie" helm uit de WOI, Engeland, 1e helft 20e eeuw.
Met binnenw erk, kin-gordel ont breekt . Condit ie overeenkomst ig leeft ijd en gebruik.
1621: Een "C. Plath" micrometer sextant, Duitsland, 2e kwart 20e eeuw.
Gemerkt : C. Plat h. Bakeliet en in koffer.
1622: Een Maihak hogedruk indicator voor stoommachines en/ of Dieselmotoren, Duitsland, 20e eeuw.
Model t ype 50.
1623: Een "Aldis" lange-afstands (longrange) signaal-lamp, Engeland, 1e helft 20e eeuw.
Bakeliet en in hout en behuizing.
Hoogst e bod: € 120
Hoogst e bod: € 10
Hoogst e bod: € 70
Hoogst e bod: € 20
Hoogst e bod: € 100
Hoogst e bod: € 55
Hoogst e bod: € 170
Hoogst e bod: € 50
Hoogst e bod: € 15
1624: Een messing handpomp, Engeland(?), 20e eeuw.
1625: Een ontmantelde mortiergranaat, "32", 20e eeuw.
1626: Een Chinese koperen scheeps- hanglamp.
Zejiang Haixing lamps & Elect rical apparat us co. lt d. Diam.: 30 cm.
1627: Een grote groengelakte stalen scheeps- lenspomp met koperen cilinder.
met bijpassende sleut el.
1628: Een koperen schrijfdoos met opschrift VOC, Nederlands Indië, 18e eeuw.
1629: Een "Gold Special Hand Bearing" kompas in kist, Tokyo, Japan, mid. 20e eeuw.
Met opschrift : Gold Special Hand Bearing / T okyo, Japan / Est . 1916.
1630: Een lot bestaande uit diverse items, w.o. een Buddha hoofd en dekselpot, Sino-Tibetaans, 20e eeuw.
Daarbij oorbellen, uniformsknopen en een pelgrimsfles.
1631: Een lot bestaande uit diverse items waaronder een heupflacon en antiek scheermes (manueel), 20e eeuw.
Daarbij een zandloper en andere it ems. Diverse condit ies, diverse afmet ingen.
1632: Een elektrische spannings- / voltmeter, Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.
In een koffer.
Hoogst e bod: € 100
Hoogst e bod: € 10
Hoogst e bod: € 25
Hoogst e bod: € 200
Hoogst e bod: € 45
Hoogst e bod: € 230
Hoogst e bod: € 50
Hoogst e bod: € 20
1633: Een set diepzee duikschoenen, gietijzer, 20e eeuw.
Met leren riemen en rood geverfd.
1634: Een sein-/ signaal lantaarn, Engeland, eind 19e eeuw.
In zw art , de zijkant en beschilderd.
1635: Een oud waterkompas, Engeland(?), 1e helft 20e eeuw.
1636: Een lot bestaande uit (3) kanonskogels waaronder marine-vondsten, 18e eeuw en later.
1637: Een lot diversen waaronder gravitatiemeter, barometers en peilinstrumenten, 20e eeuw.
Daarbij een set uniforms-knopen.
1638: Een messing octant, meetinstrument, Engeland(?), 19e/ 20e eeuw.
1639: Een messing Walkers' "trident" scheepslog, Engeland, 2e kwart 20e eeuw.
W ijzerplaat in messing fit t ing.
1640: Een ijzeren scheepskompas, behuizing ontbreekt, Portugal, 20e eeuw.
Gemerkt : Garraio, Lisboa (Lissabon).
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 15
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 45
Hoogst e bod: € 80
Hoogst e bod: € 25
1641: Een Vostok (BOCTOK) Maritieme onderzeeër wandklok, Rusland / voormalige U.S.S.R., 2e helft 20e eeuw.
1642: Een lot diversen waaronder een helm en miniatuur schepen, 20e eeuw.
1643: Een seinpistool van de koopvaardijvloot, Engeland, ca. 1930/ '40.
Gemerkt : S.P.R.A. en gest empeld met keurmerk van goedkeuring koopvaardij.
1644: Een bronzen replica "Lantaka" / saluutkanon met opschrift: VOC, Indonesië / voormalig
Nederlands Indië, 20e eeuw.
Naar ouder voorbeeld, zonder affuit .
1645: Een lot bestaande uit (2) Amerikaanse maritieme helmen, met geel anker w.o. WOII, 20e eeuw.
1646: Een zeer grote houten stuurwiel afkomstig van de brug van een schip, 20e eeuw.
Eerst e helft 20e eeuw , Diamet er: 168 cm.
1647: Een "Chadburn" scheeps-telegraafpaal, Engeland, mid. 20e eeuw.
De w ijzerplaat gemerkt en met opschrift .
1648: Een "Scotstoun Glasgow" scheeps- telegraafpaal, Schotland, mid. 20e eeuw.
1649: Een "AFA Schiedam" scheepstelegraaf, Holland, mid. 20e eeuw.
Hoogst e bod: € 60
Hoogst e bod: € 45
Hoogst e bod: € 180
Hoogst e bod: € 160
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 160
Hoogst e bod: € 320
Hoogst e bod: € 230
Hoogst e bod: € 260
1650: Een messing standaardkompas in houten 'binacle', 1e helft 20e eeuw.
1651: Een lot bestaande uit (2) reddingsboeien, 20e eeuw.
1652: Een houten stuurwiel afkomstig van de brug van een schip, 20e eeuw.
1653: Een eikenhouten Art Deco vitrinekast, Holland, jaren '30.
Met enkele beglaasde deur, beglaasde zijkant en en drie legplanken.
1654: Een Alidade, Duitsland, 20e eeuw.
Met draabij een hout en doos.
1655: Een Vostok (BOCTOK) Maritieme wandklok, Rusland / voormalige U.S.S.R., 2e helft 20e eeuw.
Chelyabinsk klokkenmakers (KOMANDIRSKIY E), ongeverfd en met 12-uurs not at ie. W erking niet get est .
1656: Een lot bestaande uit twee houten peddels en twee nautische tonnen, daarbij diverse luchtkokers, 20e eeuw.
Diverse afmet ingen.
1657: Een lot bestaande uit (2) seismograaf-/
aardbeving detectoren, 1e helft 20e eeuw.
In diverse condit ies, diverse afmet ingen.
1658: Een hemelglobe/ celestial globe, Rusland, voorm. U.S.S.R., ca. 1970.
Hoogst e bod: € 475
Hoogst e bod: € 10
Hoogst e bod: € 51
Hoogst e bod: € 130
Hoogst e bod: € 25
Hoogst e bod: € 110
Hoogst e bod: € 70
Hoogst e bod: € 70
Hoogst e bod: € 230
1659: Een seismograaf/ aardbevings- meetinstrument, Duitsland, 20e eeuw.
Gelabeld: Feingerät ebau / Drebach en genummerd.
Gemont eerd in vit rinekast .
1660: Een replica messing 12-bout Siebe Gorman &
1661: Een lot bestaande uit (2) handbarometers waarvan twee in foedraal, een morsesleutel, een granaathuls, en (3) kruithoorns.
diverse leeft ijden en herkomst en.
1662: Een "Brodie" helm uit de WOII, Engeland, 1e helft 20e eeuw.
1663: Eenmessing ronde kooilamp plafonnière, 20e eeuw.
Voorzien van glas en fit t ing. Elekt risch gemont eerd, w erking niet get est .
1664: Een "Bergen J.C. Krohn & Sons, Norway"
scheeps- telegraafpaal, Noorwegen, 20e eeuw.
1665: Een "Hamilton Watch. Co." chronometer, Verenigde Staten, 2e helft 20e eeuw.
De w ijzerplaat gemerkt , in hout en doos.
1666: Een lot diversen waaronder nautische instrumenten w.o. een polsband dieptemeter, 20e eeuw.
1667: Een Copex N.V. reiskoffer, Haarlem, Holland, 2e helft 20e eeuw.
Voorzien van hoekst ukken en met hengsel, sluit ing schoonmaakbehoeft ig.
Hoogst e bod: € 60
Hoogst e bod: € 180
Hoogst e bod: € 90
Hoogst e bod: € 80
Hoogst e bod: € 10
Hoogst e bod: € 300
Hoogst e bod: € 700
Hoogst e bod: € 50
1668: Een seismograaf aardbeving detector, 1e helft 20e eeuw.
Diverse gebreken, met messing behuizing.
1669: Een diepzee duikpak, begin 20e eeuw.
1670: Een messing "Alkmaarse machinefabriek"
model scheeps- stoommachine motor, Nederland, 20e eeuw.
1671: Een lot bestaande uit (2) medische gebruiksvoorwerpen, bloeddruk- en instructiemateriaal, Engeland, 20e eeuw.
Sfygmomanomet er, diverse condit ies, diverse afmet ingen.
1672: Een messing misthoorn/ scheepstoeter, 20e eeuw.
Slijt age overeenkomst ig leeft ijd en gebruik, w erking niet get est .
1673: Een scheepskompas in houten kist, Frankrijk, 20e eeuw.
Met opschrift : Marine Nat ionale Const ruct ion Navales. In hout en behuizing.
1674: Een nivelleerinstrument/ theodoliet, Duitsland(?), mid. 20e eeuw.
Met koffer.
1675: Een lot diversen waaronder een gasmasker, 20e eeuw.
Daarbij een passerset , scheepshoorn en t rompet .
1676: Een marine 2-dagen chronometer, Thomas Mercer Ltd, St. Albans, Engeland, mid. 20e eeuw.
In hout en kist , langdurige w erking niet get est .
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 110
Hoogst e bod: € 210
Hoogst e bod: € 10
Hoogst e bod: € 10
Hoogst e bod: € 50
Hoogst e bod: € 60
Hoogst e bod: € 70
Hoogst e bod: € 600
1677: Een lot bestaande uit een VOC schotel en daarbij drie doosjes, naar ouder voorbeeld, Holland, 20e eeuw.
Één doosje defect . Diverse condit ies, diverse afmet ingen.
1678: Een "Chadburn London" scheeps- telegraafpaal, Engeland, mid. 20e eeuw.
1679: Een messing "Hagenuk / Kiel"
scheepstelegraaf, Duitsland, mid. 20e eeuw.
1680: Een messing scheepsmotor telegraafpaal, 20e eeuw.
De w ijzerplaat met opschrift .
1681: Een "Chadburn" scheeps-telegraafpaal, Engeland, mid. 20e eeuw.
Naar ouder voorbeeld. De w ijzerplaat gemerkt en met opschrift .
1682: Een "Wempe Chronometer Werke"
chronometer, Duitsland, mid. 20e eeuw.
De w ijzerplaat gemerkt , in hout en kist .
1683: Een "Glashütte" Chronometer, Duitsland, voorm. DDR, 2e helft 20e eeuw.
1684: Een lot bestaande uit twee camera's en vergrootglas voor kaartlezen, mid. 20e eeuw.
W aaronder een Eumig mini. Diverse condit ies, diverse afmet ingen.
1685: Een lot diverse flessen en vazen, model naar ouder voorbeeld, 20e eeuw.
Hoogst e bod: € 120
Hoogst e bod: € 340
Hoogst e bod: € 340
Hoogst e bod: € 240
Hoogst e bod: € 240
Hoogst e bod: € 850
Hoogst e bod: € 900
Hoogst e bod: € 70
Hoogst e bod: € 55
Diversen
1686: Een Siebe & Gorman Co. zes bouts vintage duikhelm.
eerst e helft 20e eeuw .
Hoogst e bod: € 2.800
1687: Een set van (2) diverse Santons/ kerststal figuren, Joseph en Maria, Napels(?), Italië, ca. 1900.
De vrouw -figuur met ont brekend onderbeen.
1688: Een set van (2) diverse Santons/ kerststal figuren, Herders, Napels(?), Italië, ca. 1900.
1689: Twee messing wandconsoles, Pax Christi, mid.
20e eeuw.
L: 45 cm, B: 13 cm, H: 30 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 -
€ 50.
1690: Een set van (2) Empire kandelaren, Frankrijk, begin 19e eeuw.
1691: Een emaillen reclamebord met afbeelding van Coca-Cola. Midden 20e eeuw.
Diam. 30,5 cm.
1692: Een lot bestaande uit (3) diverse stukken koraal waaronder een paddenstoel-koraal (Fungia spinifer), 20e eeuw.
1693: Een lot van (2) diverse koperen warme drankketels met tapkraan, 20e eeuw.
W aarvan een inclusief comfoor, diverse afmet ingen.
1694: Een lot bestaande uit twee ijzeren kaasstekers, inclusief meetinstrument, Holland, 18e/ 19e eeuw.
L. resp.: 15,4 & 14,6 cm.
Hoogst e bod: € 30
Hoogst e bod: € 750
Hoogst e bod: € 70
Hoogst e bod: € 25
Hoogst e bod: € 20
Hoogst e bod: € 55
1695: Een (3) delig lot: sieradendoosje met daarbij een porte-montre, 19th century and later.
1696: Een (2) delig lot religieuze objecten.
1697: Een bronzen sierstuk in de vorm van een zeilvis.
ca. 1950. Afm.: 40 x 66 x 26 cm.
1698: Een ZAMAK schouwornament van een dame met jachthond, Italië, 2e kwart 20e eeuw.
Gemont eerd op een marmeren voet st uk. Diverse gebreken.
1699: Een 'Schwarzwald'/ 'Zwarte Woud' familie- fotoalbum, Duitsland, ca. 1900.
Diverse ingevoegde port ret fot o's, een zgn. liber amicorum.
1700: Een collectie van scheeps pleet, 20e eeuw.
1701: Een palissander doos (likeurkelder?), Engeland, 19e eeuw.
Vierkant , voorzien van int arsia en met t w ee bronzen grepen.
1702: Een gedreven koperen doopschotel, Duitsland, Nürnberg, 17e eeuw.
Voorzien van cent raal medaillon met bloem-mot ief, rondom met gepreegde mot ieven.
1703: Een emaillen reclamebord met afbeelding van Coca-Cola. Midden 20e eeuw.
Diam. 30 cm.
Hoogst e bod: € 130
Hoogst e bod: € 50
Hoogst e bod: € 1.910
Hoogst e bod: € 140
Hoogst e bod: € 95
Hoogst e bod: € 50
Hoogst e bod: € 90
1704: Een lotje bestaande uit diverse antieke kerstballen, daarbij een piek, Duitsland(?), 1e helft 20e eeuw..
1705: Een verzilverde Champagne koeler met twee heften en gedecoreerd met druiventrossen.
Engeland, eind 20e eeuw.
Afm. 35 x 31 cm. Licht e gebruikssporen.
1706: Een zachthouten studieezel. ca. 1900 H.: 144 cm.
1707: Een verzilverde Champagne koeler gedecoreerd met druiventrossen. Engeland, eind 20e eeuw.
Afm. 27 x 38 cm. Licht e gebruikssporen.
1708: Een vintage "Salter" weegschaal in "Lb"
groengelakt . H.: 37 cm.
1709: Een voorstelling van het stadswapen van Leiden, ca. 1900.
1710: Een lot bestaande uit een ingelegde kist en een ladenkistje, 1e kwart 20e eeuw..
Afm. resp. 12x30,5x22 & 17x30,5x22,5 cm.
1711: Een ZAMAK gegoten sculptuur van een jonge vrouw met tak waarop vogeltjes. Putti aan haar voeten.
ca. 1890, 65x26x22 cm.
1712: Een messing zgn. "carriage clock".
12,5x8x6,5 cm.
Hoogst e bod: € 45
Hoogst e bod: € 80
Hoogst e bod: € 20
Hoogst e bod: € 110
Hoogst e bod: € 15
Hoogst e bod: € 15
Hoogst e bod: € 60
Hoogst e bod: € 85
Hoogst e bod: € 80
1713: Een koppel vuurbokken.
ca. 1900, 37x31x15 cm.
1714: Een lot bestaande uit (4) diverse kistjes.
Diverse afmet ingen en leeft ijden.
1715: Een bronzen beeldje van een jonge schone bij een zuil.
ca. 1900, H.: 32x12x9,5 cm.
1716: Een houten ingelegd juwelenkistje met daarop voorstelling van een paar dat elkaar het hof maakt.
ca. 1860, 19x35x24 cm.
1717: Een lot bestaande uit een inktpot, een koloniale documentenkist, en een faux-schildpad theedoos.
De bronzen inkt pot gesigneerd A. Puijt . 10x25,5x16 &
9,5X27X16 & H. 12, diam. 8 cm.
1718: Een lot bestaande uit (2) boekensteunen en een asbak, allen voorzien van biljartballen.
ca. 1930. 18x14,5x14 cm.
1719: Een lot bestaande uit een bronzen inktpot / luciferhouder in de vorm van een figuurtje, een kist en een kaarten kistje met cherubijnen daarin.
ca. 1900. 12,5x30,5x23 & 17x30,5x22,5 cm.
1720: Een bronzen goudfazant / chrysolophus, 1e helft 20e eeuw.
25 x 44 x 14 cm.
1721: Een grote bronzen inktpot met scupltuur van een burlend hert.
Daarbij een brievenopener. 20x45x17 cm.
Hoogst e bod: € 90
Hoogst e bod: € 60
Hoogst e bod: € 100
Hoogst e bod: € 80
Hoogst e bod: € 110
Hoogst e bod: € 45
Hoogst e bod: € 65
Hoogst e bod: € 65
Hoogst e bod: € 130
1722: Een bronzen figuurtje van een schaatsende Volendammer visser
35 x 21 x 12 cm.
1723: Een bronzen "vide poche" gedragen door putti.
ca. 1900, 20 x 25 x 16 cm.
1724: Een verchroomd stalen medisch clysteerinstrument, mid. 20e eeuw.
Diverse onderdelen in verchroomde doos, hierbij een w eegschaal met haak. 7 x 44,5 x 19,5 cm.
1725: Een marmeren fruitmand op voet.
H. 13,5, diam. 26,5 cm.
1726: Een Chinese theetegel.
1727: Een bronzen beeldengroep voorstellende de Leeuw en het zwijn (Aesopus), Frankrijk, 20e eeuw.
1728: Een taxidermy centauruskever/
neushoornkever (Augosoma Centaurus), Centraal Afrika, mid. 20e eeuw.
Gemont eerd in doos acht er glas.
1729: Een jugendstil smeedijzeren
kerstboomstandaard, gemerkt: Brill 2, Duitsland, ca. 1920.
Met uit w aaierende st ralen en hoekmot ieven in de vorm van dennenappels.
1730: Een lot diversen waaronder twee pyrogènes en een boîte de mariage, Frankrijk, eind 19e eeuw en later.
Hoogst e bod: € 60
Hoogst e bod: € 60
Hoogst e bod: € 15
Hoogst e bod: € 45
Hoogst e bod: € 80
Hoogst e bod: € 105
Hoogst e bod: € 50
Hoogst e bod: € 20
Hoogst e bod: € 130
1731: Een gegoten bronze tazza met in het midden Minverva kop, aan de randen lopende leeuwen.
ca. 1900. H.: 19, diam. 33 cm.
1732: Een "Erpe" (Begië) bureaulamp.
t e dat eren ca. 1950, op giet ijzeren voet . 43,5x24x20 cm.
1733: Een schildpad poederdoosje, eind 19e eeuw.
Diam. 5,5 cm. Licht e schade aan deksel.
1734: Een lot bestaande uit een schermhelm en daarbij een degen, 20e eeuw.
1735: Een groot stuk blauw koraal (Heliopora coerulea), Filipijnen, mid. 20e eeuw.
Diverse gebreken. (HxBxD) 29 x 24 x 21 cm.
1736: Een lot bestaande uit (3) diverse stukken versteend koraal waaronder een orgelpijp koraal, 1e helft 20e eeuw.
Daarbij een w it koraal (Acropora Florida, Solomon Islands?).
1737: Een ronde paddenstoel-koraal (Fungia granulosa), Indische Oceaan, 1e helft 20e eeuw.
Ronde koepel met ribben aan de buit enzijde.
1738: Een apothekersweegschaal, Duitsland(?), 20e eeuw.
Daarbij een set gew icht en (incompleet ), diverse defect en, niet geijkt .
1739: Een lot van (2) bronzen wandkandelaren, voorzien van putto die kaarsenhouder hoog houdt, 20e eeuw.
H. 35 cm.
Hoogst e bod: € 25
Hoogst e bod: € 66
Hoogst e bod: € 20
Hoogst e bod: € 20
Hoogst e bod: € 90
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 35
Hoogst e bod: € 20
Hoogst e bod: € 45
1740: Een glazen stolp met bloemstuk van zijde, daarbij een voetstuk, Frankrijk(?), ca. 1900.
Het bloemenboeket van lat er dat um.
1741: Een lot van (3) diverse stolpen, daarbij voetstukken, Franrkijk(?), ca. 1900.
1742: Een WOI Royal Navy (koninklijke marine) bootsman-fluit / "boatswain" of "bosun", Engeland, 1e helft 20e eeuw.
Met horlogeket t ing en met opschrift : Made in England.
1743: Een gietijzeren buste/ borstbeeld voorstellende Napoleon Bonaparte, 19e eeuw.
Naar oduer voorbeeld (Ant oine Denis Chaudet , Frankrijk 1763 - 1810).
1744: Een set van (2) antieke ski's (Bottega dello Sportivo), met daarbij skistokken, Turijn, Italië, 1e helft 20e eeuw.
De skist okken bamboe.
1745: Een 19e-eeuwse, Franse, kolommenklok ingelegd met intarsia.
Niet get est op w erking. 41x22,5x13 cm.
1746: Een set van (2) identieke cassolettes / schouwornamenten, Frankrijk, eind 19e eeuw.
Bruin marmer t erazzo en met verguld bronzen ornament en.
1747: Een lot bestaande uit een groot aantal paarlemoeren fiches
Ca. 1900 / 1920. 17x33x22 cm.
1748: Een "volkskunst" bijouterie of fiches listje gemaakt van o.a. riet.
Scharnier beschadigd (zie fot o). 11x27x29 cm.
Hoogst e bod: € 70
Hoogst e bod: € 160
Hoogst e bod: € 35
Hoogst e bod: € 390
Hoogst e bod: € 150
Hoogst e bod: € 80
Hoogst e bod: € 300
Hoogst e bod: € 120
Hoogst e bod: € 20
1749: Een boekje met 17e-eeuwse teksten gebonden in geitenleer.
Ooit t oebehorend aan Francois Ant oine Varenbergh.
32x20x3 cm.
1750: Hortus Pastorum sacrae doctrinae floribus polymitus (1673)
Jacques Marchant (1585 - 1648), Edit ie uit 1683. 37x25x7 cm.
1751: Een sculptuur van een mannelijk hert.
De sokkel met diverse beschadigingen. 42x39x14 cm.
1752: Een in gietijzer gegoten deurstopper in de vorm van een wild zwijn.
ca. 1900. 18x20x6 cm.
1753: Naar Léon Mignon (1847 - 1898), Zigeunerinnetje met tamboerijn.
Gesigneerd "Mohlet haler", brons. 31,5x10x11,5 cm.
1754: Een bronzen sculptuurtje van een poolvos.
Vermoedelijk onderdeel van een grot er groepje of deks ornament . 18x20x6 cm.
1755: Een art deco / flapper girl-stijl hoedenstandaard in de vorm van een
vrouwenhoofd/ -mannequin, Duitsland, 20e eeuw.
Gepolychromeerd.
1756: Een art deco / barbier-stijl hoedenstandaard in de vorm van een mannenhoofd, dandy
mannequin, Duitsland, 20e eeuw.
Gepolychromeerd.
1757: Een lot van (2) diverse sieradenkistjes / 'boîtes de mariage', Frankrijk, eind 19e/ vroeg 20e eeuw.
Hoogst e bod: € 160
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 35
Hoogst e bod: € 55
Hoogst e bod: € 70
Hoogst e bod: € 220
Hoogst e bod: € 200
Hoogst e bod: € 150
Hoogst e bod: € 80
1758: Een lot van (4) messing en koperen kandelaren, Holland, 18e/ 19e eeuw.
Diverse condit ies. H. resp. t ussen 13 & 20 cm.
1759: Een goud gepatineerd gipsen meisjeskopje, Frankrijk, ca. 1920/30.
1760: Een goudgelakte houten liturgie standaard op gedraaide poot. Daarbij een gemarmerde houten wandconsole.
ca. 1900.
1761: Een lot bestaande uit (2) wereldglobes en een blikken doosje, 1e helft 20e eeuw.
Allen in mat ige condit ie.
1762: Een gietijzeren boekenpers.
ca. 1900 - 1920.
1763: Een lot met (2) wereldglobes.
1764: Een lot van (2) wereldglobes.
Eén op gegot en met alen voet (erg sleet s) en één op gedraaide hout en voet . Beide mat ige condit ie.
1765: A lot bestaande uit (2) wereldglobes op metalen voet, ca. 1950.
O.a. J. Forrest .
1766: Een badge en nummerbord van een Ford Mustang 1967.
Hoogst e bod: € 160
Hoogst e bod: € 40
Hoogst e bod: € 100
Hoogst e bod: € 230
Hoogst e bod: € 60
Hoogst e bod: € 190
Hoogst e bod: € 220
Hoogst e bod: € 90
Hoogst e bod: € 25
1767: Een ZAMAK beeldengroep van dansende Aeneiden, ca. 1900.
Kleine beschadigingen.
1768: Een set van (2) ZAMAK en marmeren kandelaren, Frankrijk ca. 1900.
Onderdeel van een klokkenst el.
1769: Een lot van (4) ivoren billiartballen, ca. 1900- 1920.
1770: Een lot van (2) diverse sieradenkistjes / 'boîtes de mariage', Frankrijk, eind 19e/ vroeg 20e eeuw.
W aarvan één met geslepen glas, de andere met voorst elling acht er glas van de Kat hedraal van Anvers.
1771: Een zachthouten pijpenkastje.
Met t ekst "En fumant On est cont ent "
1772: Een polychroom terra cotta water reservoir met tinnen kranen
met voorst elling van reiger in het riet . Frankrijk ca. 1900.
Kranen niet w erkend.
1774: Een koperen paraplustandaard, Holland, 20e eeuw.
Diverse gebreken. H: 60 cm, Diam.: 38 cm. Geschat t e opbrengst : € 20 - € 30.
1776: Een bronzen ajour haard-/vonkenscherm of waaier, Frankrijk, eind 19e eeuw.
H: 66 cm. Geschat t e opbrengst : € 30 - € 50.
1777: Een smeedijzeren hoedenstandaard, 20e eeuw.
Hoogst e bod: € 70
Hoogst e bod: € 45
Hoogst e bod: € 160
Hoogst e bod: € 50
Hoogst e bod: € 20
Hoogst e bod: € 55
Hoogst e bod: € 10
Hoogst e bod: € 90
Hoogst e bod: € 100