Veilinghuis Korendijk

Academic year: 2022

Share "Veilinghuis Korendijk"

39

Veilinghuis Korendijk

Art, Antiques, Collectibles

Started 20. Mai 2017 10:00 MESZ (09:00 BST)

Korendijk 28 HP Middelburg 4331 Netherlands

Lot Description

1 Inkttekening ín sepia op papier 'Havengezicht', gesigneerd Guido van Landbroeck 1970. HxB: 31.5 x 44 cm.

2 Schilderij, olieverf op doek, 'Havengezicht'. Willem van Dort (1875-1949) HxB: 55 x 70 cm.

3 Schilderij op doek 'Boten op het strand', gesigneerd Emeri. HxB: 49.5 x 59.5 cm.

4 Schilderij op doek 'Scheepvaart', gesigneerd Warden '71. HxB: 44.5 x 75 cm.

5 Schilderij op doek 'Nijverheid aan de vaart' Edouard Voets (1879-1982) HxB: 48 x 68 cm.

6 Twee zilveren mosterdpotten, één binnenbakje missend en een servethouder.

7 Schilderij, olieverf op paneel 'Moedereend met kroost aan de waterkant', onduidelijk gesigneerd. HxB: 17 x 22 cm.

8 Divers zilver. Gewicht: 198.7 g.

9 Acht stuks divers zilver w.o. strooier, schaar, kurkhouders, miniatuurschip en lepeltjes.

10 Twee zilveren zoutvaten met blauw glazen binnenbak (afwijkend van elkaar), H. Nieuwenhuys 1763 Amsterdam.

11 Foudraal met twaalf zilveren lepeltjes en dito suikerschep met floraal decor, Hollands gekeurd.

12 Makkum aardewerken schaaltje met zilveren hengsel, zes dito vorkjes, zoutvaatje en servetring.

13 Paar zilveren kaasduimen, groot formaat met parelrand, Hollands gekeurd. Gewicht: 18.9 g.

14 Zilveren broodmandje. Gewicht: 305 g.

15 Twaalf zilveren bokkenpootlepeltjes, Van Kempen Holland. Gewicht: 121.6 g.

16 Tien zilveren theelepeltjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 89.1 g.

17 Divers Djokja, w.o. pillendoosje en miniatuur schip.

18 Twaalf zilveren vorkjes ajour met getorste steel in foudraal, Van Kempen Hollland.

19 Divers zilveren bestek en dito servetringen. Gewicht: 752.2 g.

20 Diverse zilveren sieraden.

21 Schilderij, olieverf op doek 'Landschapstafereel', onduidelijk gesigneerd. HxB: 16.5 x 22.5 cm.

22 Vier zilveren lepels en vier dito vorken 'Van Kempen', Hollands gekeurd.

23 Voetbalprijs gegraveerd '3J Best AAT BAT 7-11-49'. H: 20 cm.

24 Zilveren bestek. Gewicht: 2148 g.

25 Kleurenlitho in lijst 'Scheepvaart'. HxB: 34 x 60.5 cm.

26 Schilderij, olieverf op board 'Havengezicht', gesigneerd F.v.d. Heuvel. HxB: 50 x 75 cm.

27 Schilderij op doek, Havengezicht.

28 Schilderij op doek 'Havenstad'. J.G. Beernaert (1928-1998) HxB: 47.5 x 59 cm.

29 Schilderij op board 'Schepen aan de kade', gedateerd '69. Remy van Sluys (1907-1994) HxB: 48 x 58 cm.

30 Zilveren bonbonmandje, ajour met parelrand, Hollands gekeurd. B: 13.5 cm. Gewicht: 80.5 g.

31 Stel sterling zilveren kandelaars. H: 15 cm.

32 Schilderij op paneel 'Moedereend met kroost aan de waterkant'. HxB: 20 x 25 cm.

33 Djokja schaaltje. HxD: 10 x 5 cm.

34 Zilveren tafelgarnituur met blauw glazen binnenbakjes, één bakje gechipt.

35 Zes zilveren bekers met roos. Toegevoegd verzilverde blaker.

36 Twee pietra dura werkjes van musicerende man en vrouw. HxB: 12 x 6.5 cm.

37 Twaalf zilveren lepeltjes in houten lepeldoosje, Hollands gekeurd.

38 Zilveren taartschep met ivoren greep, de schep versierd met een bloemenvaas en hieronder aan weerszijde twee zwanen met slinger, E.H. de Haas 1842 Amsterdam. L: 32 cm. Gewicht: 203 g.

39 Zilveren lepel met niello, Rusland. Gewicht: 61.2 g.

40 Zes zilveren lepels en vier dito vorken, Roelof Helweg (1778-1812) Amsterdam. Gewicht: 600.6 g.

(3)

41 Christofle, ruime hoeveelheid bestekdelen.

42 Twee zilveren dienlepels en een sauslepel. Gewicht: 295 g.

43 Zilveren sigarettendoos. Gewicht: 234 g.

44 Houten dekseldoosje, 'laque' dekseldoos in de vorm van een boek en een set vorkjes 800 met getorste steel.

45 Divers zilver en verzilverd.

46 Schilderij, olieverf op board, 'Vissersboten'. Gerrit Johannes Frans Naerebout (1915-1988) HxB: 50 x 70 cm.

47 Schilderij, olieverf op paneel, 'Gezicht op Noordzeekanaal'. J Tenhagen (1880-1920) HxB: 33 x 49 cm.

48 Schilderij, olieverf op doek, 'Boten voor onderhoud'. Claire Bonebakker (1904-1979) HxB: 60 x 50 cm.

49 Twee schilderijen op doek, waaronder 'Kade met schepen' gesigneerd K. Vermeire. HxB: 44 x 55 en 38 x 29 cm.

50 Twee wortelnotenhouten nachtkastjes. HxBxD: 65 x 60 x 30 cm.

51 Schilderij op doek 'Havengezicht', geen signering aanwezig. HxB: 58.54 x 78.5 cm.

52 Schilderij op paneel 'Strandgezicht'. J. Hoek HxB: 17 x 22.5 cm.

53 Schilderij op paneel 'Strandgezicht'. J. Hoek HxB: 17 x 22.5 cm.

54 Zes houten netsuke's, Japan. In de vorm van hoenders en kwartels.

55 Zilveren inktpotje, Birmingham.

56 Zilveren kap met gouden boeken en dito parelspelden van de Scheveningse dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 189 g.

57 Gouden broche vermaakt van slot, Hollands gekeurd, speld ondedel. Gewicht: 10.5 g.

58 Zwart stoffen band bezet met kant van de dracht met gouden slot, Hollands gekeurd.

59 Kristallen bakje met zilveren montuur, kristallen coupje, strooier met zilveren dop.

60 Schilderij op paneel 'Ijsgezicht'. H. Zeegers HxB: 13.5 x 18.5 cm.

61 Zilveren bakje ajour op pootjes, Engels gekeurd. LxB: 12 x 12 cm. Gewicht: 81 g.

62 Halssnoer van agaat met gouden tonslot. L: 37 cm.

(4)

63 Zilver en verzilverd, divers gebruiksgoed.

64 40 vingerhoedjes van verschillende materialen en leeftijden, één mogelijk 16e eeuw.

65 Schilderij op paneel, 'Landschap in Drenthe', onduidelijk gesigneerd. HxB: 24 x 30 cm.

66 Zilveren lepeltjes in foedraal 'Van Kempen'.

67 Zilveren soeplepel, Hollands gekeurd, Biedermeier 19e eeuw, gerepareerd. Gewicht: 125 g.

68 Vijf zilveren gebaksvorkjes model puntfilet en twee vleesvorkjes met zilveren heft.

69 Drie divers tweedelige zilveren couverts, Hollands gekeurd. Gewicht: 346.6 g.

70 Divers zilver w.o. twee vismesjes, twee vleesvorkjes en een lepel, alle puntfilet. Toegevoegd kurkenstop en koffielepel. Gewicht: 165 g.

71 Divers zilver en verzilverd w.o. een odeurflesje met zilveren dop.

72 Vijf foudralen met zilveren gebruiksgoed, waaronder lepeltjes en serveerschep.

73 Schilderij op doek 'Schepen op zee'. HxB: 59 x 49 cm.

74 Schilderij op paneel 'Schepen op zee'. HxB: 36 x 48.5 cm.

75 Schilderij op doek 'Havengezicht', gesigneerd A. Debeuf. HxB: 60 x 100 cm.

76 Schilderij op doek 'Havengezicht'. Willem van Dort (1875-1949) HxB: 32 x 62 cm

77 Zilveren schaal, bodem gegraveerd met de tekst: 'Aangeboden aan den heer K.W.J. Miechielsen door het stafpersoneel van De Javasche Bank Hoofdkantoor Batavia 1909 - 29 November 1934'. D: 28 cm.

78 Yves Saint Laurent, showmodel karaf. H: 17 cm.

79 Schilderij, olieverf op paneel, 'Bloemstilleven', gesigneerd J.C. ten Have, gedateerd 1837. HxB: 20 x 17 cm.

80 Zilveren pijpcomfoor met koperen binnenbak en gezwart houten voet, 19e eeuw.

81 Zilveren pijpcomfoor met koperen binnenbak, 19e eeuw.

82 Zilveren comfoor op houten voet met pootjes, gemaakt door Arend Weg ter Holt, Deventer 1809/1810.

83 Zilveren hoofdijzer met gouden krullen. Gewicht: 47 g.

84 Lederen bijbeltje met gouden montuur (defect) en een pince-nez brilletje.

(5)

85 Divers Limoges miniatuur porselein.

86 Toiletset bestaande uit spiegel en borstel met zilveren montuur, Hollands gekeurd. Toegevoegd kam.

87 Drie flacons met zilveren montuur en een beursje met zilveren beugel.

88 Vierdelig toiletset met eigendomskenmerk in foudraal, Gero Zilvium Georg Nilsson.

89 Metalen collier met bollen. L: 45 cm.

90 Twee odeurflacons met zilveren montuur en eigendomskenmerken, Hollands gekeurd.

91 Mokkalepeltjes met emaille, zes stuks in foudraal, T & S English Enamel Sterling Silver, Harrods London.

92 Drie cassettes waarvan één met vleesvorkjes en één met vingerdoekringetjes alle 800 gemerkt en één met messen met verzilverd heft.

93 Juwelenkistje met diverse sieraden en gebruiksgoed.

94 Messen met zilveren heft, 9 groot en 13 klein.

95 Banjo barometer en een storm barometer. H: 100 en 48 cm.

96 Aquarel, gesigneerd Burgerhout, 'Gezicht op een vaart'. Toegevoegd aquarel van een stadsgezicht. Johannes Adrianus Burgerhout (1919-1981) HxB: 42 x 52 cm.

97 Schilderij op doek 'Vaart in Rotterdam'. Chris Soer (1882-1961) HxB: 68 x 58 cm.

98 Schilderij, olieverf op paneel 'Landschap bij nacht', gesigneerd C. ten Kate '63. HxB: 36.5 x 28 cm.

99 Microscoop in kist van het merk Carl Zeiss.

100 Schilderij, olieverf op doek, 'Bloemstilleven'. HxB: 60 x 40 cm.

101 Schilderij, olieverf op doek 'Dorp in de avondschemer', met defect. Leo Niehorster (1882-1957) HxB: 39.5 x 38.5 cm.

102 Aquarel 'Zoutelande'. Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) HxB: 67.5 x 47.5 cm.

103 Schilderij op doek 'Bloemstilleven'. J.W. van Trirum HxB: 48.5 x 38.5 cm.

104 Houtskooltekening op papier 'Hondenkar'. Edgard Farasyn (1858-1938) HxB: 37 x 46 cm.

105 Schilderij, olieverf op doek, 'Bloemenmarkt'. Chris de Bruijn (1901-1974) HxB: 40 x 60 cm.

106 Schilderij, olieverf op paneel, 'Hazewind met kippen'. Zacharie Noterman (1820-1890) HxB: 23 x 26 cm.

(6)

107 Schilderij op doek 'Stilleven'. J.C.P. Houthuesen HxB: 36 x 29 cm.

108 Schilderij, olieverf op doek, 'Gezicht op een boerderij'. Bernard Schregel (1870-1956) HxB: 50 x 40 cm.

109 Schilderij, olieverf op doek 'Bloemstilleven'. Aart Glansdorp (1903-1989) HxB: 65 x 60 cm.

110 Gemengde techniek op papier 'Theekransje', onduidelijk gesigneerd. HxB: 32.5 x 46.5 cm.

111 Oleografie 'Herberg scène'. HxB: 37 x 63 cm.

112 Schilderij op doek 'Dorpskerk', gesigneerd Emeri. HxB: 49 x 59 cm.

113 Aquarel, 'Trompe L'oeil', gemonogrammeerd. Frans Dingemanse (1944-) HxB: 62 x 42 cm.

114 Schilderij, olieverf op doek 'Bloemstilleven'. Johan Melse (1887-1968) HxB: 51 x 40 cm.

115 Twee stadsgezichten op papier en een interieurgezicht op board. Pieter de Bodt (1916-2013)

116 Schilderij op doek 'Boten op het water', gesigneerd Schreyer. HxB: 44 x 28 cm.

117 Schilderij, olieverf op paneel, 'Molens aan de plas', gesigneerd l.o. Victor Bauffe (1849-1921) HxB: 30 x 40 cm.

118 Schilderij, olieverf op doek, 'Kuiperspoort', gesigneerd.

119 Schilderij op doek, 'Riviergezicht' gesigneerd Rabous. HxB: 50 x 60 cm.

120 Gemengde techniek op papier 'Voddenkar', onduidelijk gesigneerd. HxB: 36 x 46 cm.

121 Schilderij, olieverf op doek, 'Jachttafereel waarin zes honden twee wolven belagen', gedateerd 1832. G. Schimmelpenning HxB: 44 x 52 cm.

122 Schilderij, marouflé, 'Larens interieur met vrouw'. Aletta van Thol-Ruysch (1860-1930) HxB: 38 x 24 cm.

123 Drie diverse werken op papier van Alfons en Maria van Cuijck.

124 Schilderij op doek, 'Gezicht op Paleis op de Dam in Amsterdam'. François Du Bois (1961-) HxB: 50 x 70 cm.

125 Twee diverse schilderijen, olieverf op doek: 'Bij de haard' en 'Het atelier'.

126 Twee schilderijen op doek 'Landschapstafereel', zelfde schilder echter onduidelijk gesigneerd. HxB: 29 x 34 en 33 x 45 cm.

127 Tekening op papier, 'Fantasie ontwerp Efteling'. Anton Pieck (1895-1987) HxB: 54 x 38 cm.

128 Tekening op papier, 'Fantasie ontwerp Efteling'. HxB: 42 x 35 cm.

(7)

129 Schilderij op board 'Portret man'. Hendrik Volmer (1881-1921) HxB: 42 x 42 cm.

130 Porseleinen voorraadpotten. Toegevoegd beeldengroepje.

131 Bronzen beeldje van een dwarsfluitspeler en een ooievaar. H: 23 en 12 cm.

132 Schilderij, olieverf op doek, Hollandse School (19e eeuw), 'Witje met cherubijntjes', niet gesigneerd. HxB: 14.5 x 116 cm.

133 Divers verzilverd, waaronder vijfdelig koffie- en theeset.

134 Aardewerken voorraadpotten.

135 Divers serviesgoed, waaronder porselein.

136 Diverse ketels, kruiken, branders en toebehoren.

137 21 Diverse Russische beeldjes, 1950/1960.

138 Solar pannenset en een Art Deco tinnen theeserviesje.

139 Porseleinen theeservies, Brussels, 19e eeuw.

140 Porseleinen serviesje in Empire stijl.

141 Schilderij op doek 'Man met veer'. HxB: 35 x 28 cm.

142 Divers w.o. een blauw/wit hanenbordje, China, een porseleinen kop en schotel 'Paris' en een plaquette van gips 'Catharina de Groot'.

143 Schilderij olieverf op paneel 'Wetenschapper'. HxB: 25 x 20 cm.

144 Aardewerken voorraadpotten.

145 Divers gebruiksgoed, waaronder: voetenbankje, naaidoos en tegels.

146 Facetgeslepen spiegel in uit hout gesneden vergulde Louis XVI lijst met kaarshouder, Holland, omstreeks 1790. H: 90 cm.

147 Aquarel, 'Bloemstilleven'. Toegevoegd drie boeken over Mies Elout Drabbe en tijdgenoten. Mies Elout Drabbe (1875-1956) HxB: 31 x 26 cm.

148 Bijzettafeltje. H: 58 cm.

149 Mahoniehouten naaitafeltje, Biedermeier, 19e eeuw. HxBxD: 85 x 46 x 40 cm.

150 Drie wachtmeister of oorlam glazen en twee glazen karaffen, 18e/19e eeuw.

(8)

151 Schilderij, olieverf op board, 'Naakt'. HxB: 27 x 50 cm.

152 Bronzen sculptuur van een hond, 19e eeuw. HxL: 17 x 22 cm.

153 Tinnen kruik, Duitsland, 19e eeuw. H: 27 cm.

154 Bronzen schijfkandelaar, Holland, 18e eeuw, rand onderkant beschadigd. H: 21 cm.

155 Zesdelig tegeltableau naar Constant Artz, Amphora, 2 tegels gerestaureerd. HxB: 45 x 30 cm.

156 Twee bronzen kandelaars Frankrijk/Engeland 18e/19e eeuw, waarvan één samengesteld. H: 16.5 en 28 cm.

157 Schilderij 'Aankomst Spanjaarden Zuid-Amerika', mogelijk 18e/19e eeuw. HxB: 113 x 85 cm.

158 Schilderij op doek 'Kerkinterieur', onduidelijk gesigneerd 1945. HxB: 58.5 x 38.5 cm.

159 Divers w.o. een koperen houtbak, melkemmer, eierrekje, dokterstas en deurbel.

160 Thee emmer met marqueterie en koperen binnenbak, Holland Lod. XVI. H: 47 cm.

161 Albasten sculptuur 'Maria met kind', 19e eeuw. H: 48 cm.

162 Koperen olielamp en drie vazen.

163 Wit marmeren mantelklok. HxB: 30 x 55 cm.

164 Mahonie op eikenhouten dubbel gebogen klepbureau op klauwpoten met drie laden, Holland, 18e eeuw. HxBxD: 109 x 108 x 62 cm.

165 Schilderij, olieverf op paneel, 'Landschap met molen', Hollandse school, gesigneerd Wieger. HxB: 50 x 65 cm.

166 Twee kristallen dekselcoupes, Holland, eind 19e eeuw, één hoekje gelijmd. H: 33 cm.

167 Schilderij op board, 'Eenden' gesigneerd J de Bruijn, gedateerd 1941. HxB: 17 x 23 cm.

168 Een paar polychrome wandtegels, Frankrijk 18e eeuw. HxB: 19 x 19 cm.

169 Divers gebruiksgoed, waaronder tinnen Jugendstil bord, koperen vijzel en boulloire (met defecten).

170 Appelketel en een voetenstoof.

171 Divers gebruiksgoed, waaronder porseleinen koffiekan van Meissen en schaal met zilveren hengsel.

172 Divers koper w.o. keukenbenodigdheden.

(9)

173 Divers koper w.o. beddepan, doofpot, kandelaars, kraantjeskan en keteltje op theelicht.

174 Driedelig Limoge porseleinen kaststel.

175 Diverse opaline vazen, enkele met defect.

176 Drie opaline olielampen en een porseleinen lampvoet.

177 Twee porseleinen kop en schotels 'Haags porselein'.

178 Divers tin w.o. twee lepelrekjes.

179 Divers koperwerk w.o. twee vijflichtskandelaars, samovar, borstels en een hoeveelheid strijkijzers.

180 Vier beeldengroepen van biscuit porselein en een schemerlamp. H: 19 - 21 cm. (excl. lamp)

181 Divers aardewerk w.o. goudsteen.

182 Zwart glazen vaasje, peper- en zoutstel en een cafetière.

183 Weegschaaltje in kist.

184 Twee aardewerken borden met polychroom decor en een porseleinen kom Amsterdams bont.

185 Houten kluwenbakje en een houten napje, 19e eeuw.

186 Vier stuks plateel en vier vazen Japan.

187 Drie houten planken voor speculaas en suikergoed.

188 Zes porseleinen borden, 'Amstel', eind 18e eeuw, met chips.

189 Drie aardewerken kastkommen en dito schaal 'Victoria Royal Sphinx Maastricht'.

190 Zes porseleinen borden, 'Amstel', eind 18e eeuw, met chips.

191 Divers w.o. twee doofpotten, beddepan en speculaasplank.

192 Aquarel 'Beekje door het bos'. Ivo Teurelincx HxB: 31 x 42 cm.

193 Twee schemerlampen. H: 85 cm.

194 Marmeren urn, 19e eeuw. H: 34 cm.

(10)

195 Glazen bokaal met deksel, met knobbelsteel en bloemmotieven. Toegevoegd glas. H: 22.5 cm.

196 Paar verguld bronzen wandappliques, Louis XV stijl, 19e eeuw. H: 34 cm.

197 Glazen bruidskaraf met vier tuiten en gravering in vakverdeling, 18e eeuw.

198 Schilderij, Marouflé, 'Vrouwlijk naakt met hoofddoek'. Bob ten Hoope (1920-2014) HxB: 34 x 24 cm.

199 Latoen koperen kandelaar, Vlaanderen 18e eeuw. H: 30 cm.

200 Negen Russische reisiconen en een crusifix, sommige met email, voornamelijk 19e eeuw.

201 Vijf schilderijlijsten.

202 Houten kabinet beschilderd met o.a. landschapstaferelen en de spreuk 'Gaen uwe saken naer uw wensen Dank God maer pocht niet bij de mensen', Holland 18e eeuw. HxBxD: 227 x 163 x 60 cm.

203 Servies Seltman Welden, Bavaria W. Germany.

204 Collectie armbanden en kettingen in presenteerbakken.

205 Grote verzameling sieraden, waaronder zilver.

206 Reclameblik 'Tubor natuurlijke zijde', gevuld met oorbellen.

207 Verzameling oorbellen.

208 Ikoon, 19e eeuw. HxB: 27 x 22 cm.

209 Vuurverguld bronzen horlogehouder met metalen herenvestzakhorloge, 19e eeuw. H: 19 cm.

210 Stel porseleinen kandelaars opgebouwd uit meerdere delen, met goud decor, 19e eeuw, gesigneerd J.P. H: 27 cm.

211 Bronzen sculptuur 'Dame'. H: 44 cm.

212 Schilderij op doek 'Portret van een man met hoofddoek', Europese school, 17e eeuw. HxB: 37 x 30 cm.

213 Neuchâtel klok, eind 19e eeuw.

214 Stoeltjesklok.

215 Merklap in standaard, gemaakt voor Aliza Marrison, 6 jaar in 1808. HxB: 66 x 42 cm.

216 Schilderij, olieverf op doek, 'Stadspoortje', gesigneerd G v Hulst. HxB: 50 x 40 cm.

(11)

217 Drie olieverf schilderijen en drie prenten.

218 Regulateurklok.

219 Twee kandelaars 'Fayence de Gien'. H: 21 cm.

220 Zwart marmeren pendule.

221 Tafellamp met glas-in-lood kap.

222 Bronzen Spinario, Grand tour souvenir, 19e eeuw. H: 17.5 cm.

223 Twee schilderijtjes op notenhouten paneeltjes, 'Romantische voorstelling'. HxB: 14 x 10 cm.

224 Zamak beeld van 'Apollo van Belvedère'. H: 27.5 cm.

225 Twee krantenbakken en drie wandelstokken.

226 Wortelnoten op eikenhouten dubbelgebogen klepbureau, met defecten. HxBxD: 110 x 100 x 64 cm.

227 Verzameling schaafjes, w.o. boorschaafjes en profielschaafjes.

228 Schilderij op doek 'Bloemstilleven'. Theo Van Rintel (1936-) HxB: 78 x 69 cm.

229 Schilderij op doek, 'Kerkinterieur', gedoubleerd. Snoeck, J.C. HxB: 85 x 67 cm.

230 Mahonie op eikenhouten hekjeskabinet 'Zilverkast' met guirlandes, strikken en gecanneleerde stijlen, Holland, Louis XVI, eind 18e eeuw. HxBxD: 245 x 160 x 60 cm.

231 Porseleinen serviesgoed, rood met gouden bies, Rosenthal Duitsland.

232 Diversiteit aan verzilverd gebruiksgoed.

233

Dubbelloops jachtgeweer Mechanisatie: Percussie Herkomst: Spanje Jaartal: 19e eeuw Nummers: 6,7 en 8 Kaliber: .15 Vizier: korrel Bijzonderheden: Tussen de lopen Fca De Anastasia Eibar. Beide lopen genummerd, nr. 8 linkse slot en haan nr. 6 rechter slot en haan nr. 7 stalen beslag. Onderdelen gegrav ...[more]

234

Geweer Mechanisatie: Vuursteen Herkomst: Duitsland Jaartal: ca. 1750 Kaliber: .16 Vizier: korrel Bijzonderheden: Messing gegraveerd duim of naamplaatje (marine) Onder loop 2 stempeltjes IS met kroon er boven. Messing gegraveerd duin of naamplaatje (officier) binnenkant slot H met kroontje . Met baj ...[more]

235

Jachtgeweer Mechanisatie: Percussie Herkomst: Engeland Jaartal: ca. 1840 Nummers: HB17 Kaliber: .15 Vizier: korrel Bijzonderheden:

Links in loop view en proof marks of the Birmingham Gunmakers Proofhouse after 1813. Onder loop 2 keer nr 17, naam Deakin, Cook en verdere nummers en afkortingen. Haan e ...[more]

236 Verzameling fotolijstjes.

(12)

237 Vijf zilveren lepeltjes en twee dito vorkjes, Hollands gekeurd. Toegevoegd vorkje en lepel 835, twaalf lepels, twaalf vorken en een schaaltje, alle van Wiskerman.

238 Zes diverse pleet fotolijstjes en een tafeldoos.

239

Geweer Mechanisatie: Vuursteen Herkomst: Spanje Jaartal: ca. 1700 Kaliber: .13 Vizier: korrel Bijzonderheden: Vuursteenslot is van type Patilla Miquelet. Stempeltje op slot. Achtkantige damasten loop voorzien van 6 trekken. Achter kruitkamer rond met richtgat. Kolf is vernieuwd. Mechanisme in orde. ...[more]

240

Blunderbuss (donderbus) Mechanisatie: Percussie Herkomst: India Jaartal: ca 1850 Kaliber: schroot Bijzonderheden: Binnenkant slot stempeltje met cijfer 5 boven en onder afkorting van de naam JG. Slotplaat voorzien van afbeelding leeuw merk East India Compagny.

Mechanisme in orde. L: 76 cm, Leng ...[more]

241 Diversiteit aan bestek en aanverwante zaken.

242 Schilderij op doek 'Waterpartij met bomen', gesigneerd FKwick '90. HxB: 73.5 x 92 cm.

243 Schilderij, olieverf op doek, 'Boerentafereel'. HxB: 60 x 90 cm.

244 Vijfdelig aardewerken kaststel met landschapsdecor, gemerkt. H: 32 cm.

245 Schilderij op 17e eeuws paneeltje, 'Man met ezel en os'. HxB: 13 x 17 cm.

246 Geelkoperen tabaksdoos met gegraveerde karikatuur van kerkvorsten en provinciewapens. Holland, 18e eeuw. L: 13 cm.

247 Houten pijpfoudraal met koperbeslag.

248 Houten pijpfoudraal met zilverbeslag.

249 Stel slingerglazen met dubbele slinger.

250 Acht aardewerken borden, met defecten.

251 Twee gevlochten creamware notenmanden en twee onderschotels, Wedgwood, 18e eeuw.

252 Porseleinen theepot met zwiebelmuster, voorzien van gevlochten hengsel, 19e eeuw.

253 Divers aardewerk bestaande uit drie Makkum borden, een bord van De Porceleyne Fles en een tabakspot met beschadigde standring.

254 Schilderij, olieverf op doek 'Fruitstilleven'. H.J. Pauwels (1903-1983) HxB: 56.5 x 86.5 cm.

255 Gestoken houten paneel 'Kruisweg', 16e eeuw. HxB: 83 x 44 cm.

256 Religieuze schildering op koper, verfverlies. HxB: 19 x 17.5 cm.

257 Twee kristallen gembercoupes, Biedermeier, 19e eeuw. H: 34 cm.

(13)

258 Vijf aardewerken kastkommen decor 'Timor', Petrus Regout & Co Maastricht. D: 15.5 cm.

259 Zwart dekselkannetje in Doorniks porselein. H: 22 cm.

260 Parelmoeren theekistje, met defecten. HxBxD: 9 x 13 x 8.5 cm.

261 Vier stuks goudsteen.

262 Divers glazen- en kristallen gebruiksgoed.

263 Vier gestoken houten paneeltjes, 18e eeuw. HxB: 26 x 15.5 cm.

264 Schilderij, olieverf op doek, 'Boerentafereel'. Hendrik Cornelis Kranenburg (1871-1948) HxB: 60 x 90 cm.

265 Twee porseleinen kandelabers, met defecten. H: 33 cm.

266 Aardewerken tabakspot met koperen deksel, 'Havana'. H: 36 cm.

267 Twee Wedgwood fruitschalen.

268 Een polychroom porseleinen figuur gemerkt met een gekroonde S, Duitsland omstreeks 1900. H: 14.5 cm.

269 Vijf diverse antieke glazen.

270 Portretminiatuur, 19e eeuw. D: 6 cm.

271 Een paar polychrome porseleinen figuren, gemerkt met gekroonde D, Dresden, 19e eeuw, handje opnieuw gelijmd en een duimpje missend. H: 17 cm.

272 Porseleinen beeldengroepje 'Danspaar', gemerkt. H: 19 cm.

273 Negen stuks divers glaswerk, waaronder glazen mandje met defect.

274 Wedgwood blauw Jasperware koekjespot. H: 13 cm.

275 Aardewerken knobbelvaasje, gemerkt v Duijn, 18e/19e eeuw. H: 17 cm.

276 Drie slingerglazen met witte slinger, 18e eeuw.

277 Een ivoren corpus in 17e eeuwse stijl, arm geplakt. Hoogte corpus: 11.5 cm.

278 Schildpad lepeldoos, pootje missend. HxBxD: 4 x 12.5 x 8 cm.

279 Ets, 'Schelpenvisser', gesigneerd, met vochtschade. Jan Toorop (1858-1928) HxB: 19 x 15.5 cm.

(14)

280 Schilderij klokje.

281 Vijf kristallen karaffen en twee onderschotels, divers slijpsel.

282 Nomade hangwieg, Perzië.

283 Bronzen buste op basement 'Jeuene noble de la Renaissance', gesigneerd Rancoulet. H: 72.5 cm.

284 Rond houten bijzettafeltje in Louis XVI stijl, 19e eeuw. Toegevoegd iepenhouten Louis XVI stoel. HxB: 57 x 32 cm.

285 Sepia, 'Larense boerderijen'. David Schulman (1881-1966) HxB: 29 x 47 cm.

286 Mahoniehouten bar met ronde hoeken, mahonie spiegelkast en drie barkrukken, metaal met lederen zitting op mahonie voet.

287 Twee divers ingelijst sierwerk: 'Meisje met de parel' & 'Het tijdsverdrijf van de visser'. HxB: 47.5 x 37.5 cm.

288 Schilderij 'twee personages'. HxB: 69 x 59 cm.

289 Verguld messing bouillotte lamp met beschilderde metalen kap, Frankrijk eind 19e eeuw. H: 68 cm.

290 Schilderij, olieverf op doek, 'Winterberglandschap met dennenbomen', gemonogrammeerd. Johann Georg Dreydorff (1873-1935) HxB:

50 x 60 cm.

291 Engels staand horloge 'Taylor W. Haven King street'.

292 Schilderij op doek 'De grote boom', 1985. Ad van Nieuwenhuyzen (1947-) HxB: 160 x 110 cm.

293 Glasservies, amberkleurig.

294 Deuxième epoque bureau in Lod XVI stijl. HxBxD: 77 x 125 x 65 cm.

295 Mes met gesneden houten heft van een dominee op spreekstoel. L: 27 cm.

296 Paeremes in lederen schede. L: 35.5 cm.

297 Paeremes met Zeeuws wapen. L: 32 cm.

298 Mes met ivoren greep in de vorm van een leeuw, Japan, Meiji periode, omstreeks 1900. Lengte heft: 12 cm.

299 Twee schilderijen op paneel, ijsgezicht en een plattelandsgezicht. HxB: 25 x 30 en 30 x 40 cm.

300 Vijf beschilderde plaquettes van diverse materialen met figuren en een ruiter, Midden Oosten/India ca. 1920. D: 20 cm.

301 Zeven diverse kurkentrekkers en vier diverse glassnijders.

(15)

302 Houten muntgewichtdoosje, Parijs, 19e eeuw.

303 Acht diverse zegelstempels, Holland, 19e eeuw.

304 Schrijfsetje met bureau accessoires.

305 Scheepsklokje. D: 12.5 cm.

306 Inktstel, 19e eeuw, samengesteld. HxBxD: 7 x 27 x 14 cm.

307 Schilderij olieverf op doek, Johann Georg Dreydorff (1873-1935), 'Bosgezicht', gemonogrammeerd. Johann Georg Dreydorff (1873- 1935) HxB: 59.5 x 73.5 cm.

308 Wapenschild. HxB: 43 x 55 cm.

309 Schilderij, olieverf op paneel, Romantische School (19e eeuw), 'Landschap', niet gesigneerd. HxB: 10.5 x 16.5 cm.

310 Vier terracotta apulische vazen, één gelijmd.

311 Twee aardewerken majolica borden met defect.

312 Delfts aardewerken schotel met decor van pijprokende figuren, standring defect. D: 31.5 cm.

313 Klokje, ca. 1900.

314 Platelen schotel, Unica, Gouda. D: 40 cm.

315 Divers gebruiksgoed, waaronder jeneverkaraf en stel messing kandelaars.

316 Schilderij op doek 'Dorpsgezicht', gesigneerd J. Schipper. HxB: 50 x 40 cm.

317 Schilderij, inkt op papier, 'Portret van een vrouw', gedateerd 1954. Bob ten Hoope (1920-2014) HxB: 48 x 40 cm.

318 Schilderij, olieverf op mahoniehouten paneel, 'Gezicht op een beekje' Toegeschreven aan Coenraad Metzelaar. HxB: 27 x 17 cm.

319 Drie stuks 20e eeuws design.

320 Twee keramieken vazen decor 'MEMPHIS', door Ettore Sottsass voor Habitat, stoot plekje op lage vaas.

321 Twee gesatineerde vazen met landelijk decor, Legras Frankrijk. H: 28 cm.

322 Leerdam glazen vaas, A.D. Copier. H: 27 cm.

323 Litho 'De overweldigde', 88/250, onduidelijk gesigneerd. HxB: 20.5 x 26 cm.

(16)

324 Aquarel geschilderd door Rozenburg schilder Sam Schellink, 'Kraai op boomtak'. HxB: 14 x 12 cm.

325 Blauw/wit glazen vaas met bronskleurig montuur, Andre Delatte Frankrijk. D: 30 cm.

326 Paar vuurvergulde kandelaars, Charles X, Frankrijk, 19e eeuw.

327 Schilderij op doek 'Montparnasse'. Jan Kelderman (1914-1990) HxB: 38.5 x 28.5 cm.

328 Houten serveerschaal ruitvormig met glazen inzetbakjes, tinnen schaaltje 'Jugendstil' en een gesatineerde glazen Madonna.

329 Aardewerken schaal 33/100, rouwserviesje en beschilderde opaline vaas.

330 Art Deco kandelaar. H: 45 cm.

331 Twee ingelijste tekeningen 'Parijs'. Jan Cossaar (1874-1966) HxB: 16.5 x 10.5 & 15 x 9.5 cm.

332 Schilderijklokje met emaille wijzerplaat, marmeren achterplaat met vuurvergulde elementen, omstreeks 1900, gesigneerd L. Cottents.

Marmer defect. HxB: 40 x 26.5 cm.

333 Ivorine dekseldoos met een 'slapende boself'. B: 15 cm.

334 Glazen schaal paars met reliëf en een glazen kelkvaas met goudkleurig draad motief.

335 Schilderij, olieverf op paneel, 'Stilleven van vruchten en een Chinese vaas', gesigneerd. O.B. de Kat (1907-1995) HxB: 35 x 28 cm.

336 Serveerschaal WMF, verzilverd met uitneembare glaskristallen binnenbakjes. B: 27.5 cm.

337 Servies Royal Weston Ware, Harold Holdcroft, Art Deco ca. 1930, o.a. bestaande uit dekschalen, soepterrines, borden, dienschalen, vleesschaaltjes en treeft, met chips.

338 Divers plateel w.o. dienblaadje, twee karafjes en een vaas, met defecten.

339 Toilettafel spiegel met fraaie symboliek. H: 46 cm.

340 Een schotel en een dienblaadje in glansplateel. D: 29 cm. L: 35 cm.

341 Olieverf op paneel 'Landschap met schelp', 1965. Barend Blankert (1941-) HxB: 25 x 30 cm.

342 Aquarel, 'Wandelende vrouw in landschap'. Theophile de Bock (1851-1904) HxB: 21 x 33 cm.

343 Steengoed spaarpot in de vorm van een automobiel met hierin munten, afkomstig van een Indonesiche familie, jaren '30. L: 20 cm.

344 Verzilverde dekschaal Empire, gemerkt met een dubbele adelaar. H: 28 cm.

(17)

345 Art Deco bokaal op stenen basement. H: 41 cm.

346 Schilderij op doek 'Schelpenvisser aan de Hollandse kust'. Jan Kelderman (1914-1990) HxB: 39 x 49 cm.

347 Hester Glasbergen, 'De acrobatische Koreaanse meisjes', brons, gesigneerd. H. 30 cm.

348 Droste servies.

349 Jamstel Wiskerman, verzilverd met uitneembare glazen binnenbakjes.

350 Platelen bord geschilderd door Rozenburg schilder Jurriaan Kok 'Salamanders', met glazuurfout. D: 31 cm.

351 Schilderij marouflé 'Landschaptafereel'. Arthur Haegebaert (1876-1942) HxB: 18.5 x 26.3 cm.

352 Twee ingelijste tekeningen, waaronder 'Hardenberg'. HxB: 21 x 13.5 en 15 x 23 cm.

353 Schilderij op board, 'Bruggetje te Giethoorn'. HxB: 11.5 x 16.5 cm.

354 Bronzen Jugendstil schaal met reliëfdecor van een kindje. D: 22 cm.

355 Twee werken op papier, gemengde techniek, 'Havenwerkers op de kade met kist' en een 'Herberg scène'. Willem van Dort (1857-1949) HxB: 60 x 80 cm.

356 Schilderij op paneel 'Stilleven'. Johannes Josephus Hovener (1936-) HxB: 25 x 20 cm.

357 Divers w.o. appelklokje, kandelaartjes, lantaarntje en koperen bakjes.

358 Aquarel 'Sneeuwpret'. HxB: 18.5 x 19.5 cm.

359 Schilderij op paneel 'Landschapstafereel', met initialen P.F. HxB: 11.3 x 7.3 cm.

360 Zes diverse bodemvondsten, waaronder aardewerken test met groen glazuur.

361 Divers glas en kristal.

362 Negen tinnen maten.

363 Een pendant van twee romantische landschaps schilderijen op paneel. HxB: 30 x 35 cm.

364 Tafelklokje met maanstand. H: 30 cm.

365 Schilderij, olieverf op doek 'Havengezicht', onduidelijk gesigneerd. HxB: 17.5 x 23 cm.

366 Schilderij op doek 'Montelbaanstoren Amsterdam'. Jan Knikker jr. (1911-1990) HxB: 49.5 x 39 cm.

(18)

367 Schilderij op paneel 'Geitenhoeder'. Remy van Sluys (1907-1994) HxB: 15 x 20.5 cm.

368 Aardewerken schotel met decor van planten en vogels, 18e eeuw, randschade. D: 34 cm.

369 Twee porseleinen borden met tuintafereel. Toegevoegd Japans bord met chips.

370 Schilderij, olieverf op doek, 'Indonesië'. Flip Hamers (1910-1995) HxB: 30 x 40 cm.

371 Tafelklokje met maanstand. H: 30 cm.

372 Schilderij op paneel 'Plattelandsgezicht'. H. Zeegers HxB: 16.5 x 22.5 cm.

373 Stel aquarellen gesigneerd D. Freedman. HxB: 34 x 23.5 cm.

374 Schilderij op doek 'Herbergscene'. HxB: 30.5 x 23 cm.

375 Steengoed sculptuur 'Wijsgeer', China ca.1900. H: 32 cm.

376 Aardewerken grape.

377 Chinese kast met rijk uitgevoerd houtsnijwerk, ca. 1930. HxBxD: 118 x 50 x 31.5 cm.

378 Bronzen censer, China. H: 77 cm.

379 Aardewerken pot met groen en rood glazuur. HxD: 35 x 34 cm.

380 Twee beschilderde panelen met landschapreliëf. HxB: 55 x 55 cm.

381 Vijf divers Sino-Annamese steengoed kommen.

382 Twee Oosters steengoed vazen.

383 Gekleurde tekening van een Radja op olifant met soldaten en ruiters, verso met tekst, India, 19e eeuw. HxB: 9 x 19.5 cm.

384 Annamese steengoed: twee kommen en een bordje.

385 Twee schaaltjes en een kommetje Blanc de Chine, Ming China.

386 Celadon kom en bordje, Ming China.

387 Vier diverse Oosters steengoed kommen, waaronder Sawankhalok Thailand.

388 Celadon bordje Ming China, met defect en een kom Kangxi China.

(19)

389 Divers Oosters steengoed, waaronder Sawankhalok.

390 Divers Chinees porselein en aardewerk, 17e en 18e eeuw, w.o. drie lampjes en zeven bordjes uit het Tek Sing Cargo en drie stuks uit het Nanking Cargo.

391 Drie diverse Oosters steengoed schalen.

392 Drie Sawankhalok aardewerken dekseldoosjes, Thailand 15e/16e eeuw met defect.

393 Aardewerken vaasje, China, gemerkt. H: 13 cm.

394 Vier divers Oosters steengoed, waaronder Sawankhalok.

395 Vier diverse aardewerken olielampjes.

396 Divers Oosters steengoed, waaronder Celadon met defect.

397 Diverse Oosters steengoed potjes, waaronder Swatow.

398 Drie famille rose Chinees porseleinen borden, met defecten en restauraties. D: 22 - 35 cm.

399 Leaflet met Chinese tekens. HxB: 32 x 22 cm.

400 Zes polychrome kommetjes famille rose, Yongzheng en Qianlong, China, met haarlijnen.

401 Moderne spiegel. HxB: 108 x 84 cm.

402 Porseleinen Imari schotel, 18e eeuw, Japan, gerestaureerd. D: 55 cm.

403 Japanse vaas, 19e eeuw. H: 46 cm.

404 Houten beeld 'Lohan', China met defect. H: 53 cm.

405 Ivoren mahjongspel, China, jaren '30 met fiches.

406 Chinees porseleinen zoutvat, twee aardewerken schoteltjes, twee vaasjes en een bronzen beeldje.

407 Twee Imari borden en een dito vaasje.

408 Drie Imari kommen met gelobde rand, P. Regout bord en een bibelot hengselkan.

409 Divers Chinees porselein, 18e en 19e eeuw.

410 Japans Imari bord met geschulpte rand met decor van een riksja in een bloementuin, 18e eeuw. D: 24 cm.

(20)

411 Acht diverse 'Ethnografische' bronsjes.

412 Vijf diverse Aziatische vazen.

413 Vijf Chinees porseleinen borden, Kanton. D: 20 en 23 cm.

414 Tien divers porselein waaronder: Meissen en Amsterdams bont, met defecten.

415 Divers gebruiksgoed, waaronder twee Chinese vazen met defect.

416 Schilderij op doek, toegeschreven aan Ida Bagus Made Nadera, 'Bali life'. HxB: 84 x 139 cm.

417 Vier Chinees porseleinen borden met overdrukdecor en drie aardewerken borden met bijbelse taferelen.

418 Twee Imari dekselvazen. H: 36 cm.

419 Vierkantige porseleinen vaas blauw/wit, China. H: 26 cm.

420 Twee cloisonné vazen met draken in medaillon. D: 20 cm.

421 Porseleinen dekselvaas met floraal decor, defect.

422 Imari gefacetteerde dekselpot, deksel gerestaureerd. HxB: 38 x 40 cm.

423 Imari vaas met defect. H: 45 cm.

424 Divers Aziatisch w.o. voedselmand, gedecoreerde hoorn van een waterbuffel, lakdoos met pattipannetjes en twee batikstempels.

425 Porseleinen diepe schotel, famille rose met tuin en pioenroos decor, 18e eeuw, met haarlijnen en chips. D: 29.5 cm.

426 Divers Chinees en Japans porselein.

427 Mandala. HxB: 105 x 65 cm.

428 Imari dekselpot, Japan 19e eeuw met defect. H: 45 cm.

429 Imari schotel met gelobde rand, Japan, gerestaureerd. D: 61 cm.

430 Bronzen beeld 'Sitar speler'. H: 41 cm.

431 Twee Chinees porseleinen vazen, 19e eeuw, één gerestaureerd. H: 32 cm.

432 Celadon schotel. D: 30.5 cm.

(21)

433 Porseleinen dekselpot, China, omstreeks 1900, met defect. H: 20 cm.

434 Schilderij op doek 'Sawa's Indonesië', onduidelijk gesigneerd. HxB: 29 x 43 cm.

435 Celadon schotel. D: 33 cm.

436 Satsuma kom en twee vaasjes. Toegevoegd drie uit hout gestoken paneeltjes met vergulde elementen.

437 Divers Chinees porselein, met defecten.

438 Chinees porseleinen bord met geschulpte rand, transferprint decor van een tuin scène met diverse figuren, omstreeks 1900. D: 30 cm.

439 Zijden weefsel. HxB: 57 x 44 cm.

440 Chinees porseleinen kom en bloempot.

441 Japanse prent 'Fazanten'. HxB: 36 x 18 cm.

442 Borduurwerk, 'vechtende hanen', Japan. HxB: 76 x 51 cm.

443 Zes ingelijste waaiers. HxB (incl. lijst): 83.5 x 49.5 cm

444 Drie famille rose porseleinen borden.

445 Spekstenen theepotje met reliëfdecor. HxB: 10 x 13.5 cm.

446 Twee Imari vaasjes. H: 9.5 cm.

447 Porseleinen theepotje met blauw landschapsdecor, China 18e eeuw, deksel manco.

448 Ivoren netsuke 'Grazend paard met ogen van carneool', gesigneerd Heigi.

449 Chinees porseleinen kom met decor van regendraken, 19e eeuw. D: 14.5 cm.

450 Dolk met handvat van hoorn en messing, schede beplakt met zijde en versierd met zilver.

451 Celadon schaaltje met geschulpte rand, China. D: 19 cm.

452 Ivoren netsuke 'Vos', gesigneerd Akekie.

453 Twee Yixing vaasjes met beschildering van bloemen. H: 8.5 cm.

454 Ivoren okimono, Japan, gesigneerd, omstreeks 1900, opgebouwd uit losse delen. H: 15 cm.

(22)

455 Gedreven koperen doos uit Nepal. HxD: 10 x 20 cm.

456 Porseleinen gemberpot met polychroom decor van personages gemerkt met vier karaktermerken, China, 19e eeuw. H: 16 cm.

457 Chinees porseleinen pot met een polychroom decor van een tuin scène. HxD: 14 x 19 cm.

458 Drie Yixing theepotten.

459 Drie porseleinen borden, blauw op wit met defect.

460 Ivoren netsuke 'Samurai', gesigneerd Kenjo.

461 Celadon kom, China. HxD: 18 x 5 cm.

462 Ivoren netsuke 'Drie honden', gesigneerd Susso.

463 Chinees porseleinen theepot met decor van insecten met binnenzeefje. H: 10 cm.

464 Ivoren netsuke 'Grazend paard', gesigneerd Ikko.

465 Chinees porseleinen theepot met decor van insecten. H: 10 cm.

466 Octogonale Chinees porseleinen kommetje met decor van figuren in landschap, Kangxi. D: 9.5 cm.

467 Porseleinen balustervaasje met famille rose hanendecor, Samson, 19e eeuw, deksel vastgeplakt. H: 17.5 cm.

468 Twee porseleinen plaquettes, China 18e/19e eeuw. HxB: 18 x 5.7 en 17 x 5.3 cm.

469 Famille rose bedekte bierpul, 18e eeuw, haarscheurtjes en chipje.

470 Twee famille rose porseleinen kommen, Qianlong met defect. D: 20 cm.

471 Ivoren netsuke 'Aap met vogel', gesigneerd Meiki.

472 Bamboe brushpot met een in reliëf gestoken decor. HxD: 15.5 x 16 cm.

473 Blok ruwe amber. Gewicht: 1765 g.

474 Chinees blauw met wit porseleinen kom met bloemdecor, geplakt. HxD: 12 x 26 cm.

475 Chinees porseleinen theepot en melkkannetje, 18e eeuw, met restauratie.

476 Ivoren sculptuur, man met waaier, China, 18e eeuw.

(23)

477 Blauw met wit porseleinen balustervaasje 'Rivierlandschap decor' met zilveren dop. H: 16.2 cm.

478 Twee porseleinen vaasjes met decor van twee dames in de tuin, Republic China. H: 19 cm.

479 Een Rococo brisée waaier met ivoren montuur en pastoraal decor, Holland 18e eeuw, in foudraal van latere datum. L. 26 cm.

480 Bewerkt ivoren balustervaasje omstreeks 1900 en een snuifflesje van been. H: 12 cm.

481 Japanse kop en schotels, Hirado porselein, omstreeks 1900.

482 Spekstenen sculptuur en vier divers Chinees porselein.

483 Zeven blauw op wit porseleinen kop en schotels met 4 kararktersmerk, Japan Arita, ca. 1700.

484 Drie Imari porseleinen borden, China, 18e eeuw, één met haarlijn. D: 26 cm.

485 Twee Imari dubbele kalebas vaasjes met strik. H: 17 cm.

486 Stenen snuffbottle, China. H: 9 cm.

487 Twee Imari puntvaasjes. H: 18 cm.

488 Gedeelte van een donderbus, Atjeh Indonesië.

489 Koperen halsband en een dolk.

490 Set van zes Chinees porseleinen borden met decor van tuin, hek en bananenboom, 18e eeuw. D: 22.5 cm.

491 Divers Chinees porselein w.o. kop en schotel famille rose, zes Imari kop en schotels, Swatow potjes en drie kopjes, met defecten.

492 Set van vier kleine en 2 grote borden met blauw floraal decor, China, Qianlong. D: 23 en 26 cm.

493 Negen speren en twee pijlen, Indonesië ca. 1900.

494 Chinese tempeldeur, goudkleurig bestaande uit 7 delen, op iedere deur een vogel en bloemmotieven. H: 210 cm.

495 Stel porseleinen vazen, China, Kanton, 19e eeuw.

496 Japans porseleinen kruik, Edo periode, hals gelijmd. H: 25 cm.

497 Stel Kantonese porseleinen puntvazen, China, 19e eeuw, doorboorde bodems. H: 29 cm.

498 Kris, op diverse delen verguld. Bezet met edelstenen w.o. robijn en diamant. Houten schede met goudomslag. Pensioengift van de sultan aan een militair die dicht bij hem stond. L: 51.5 cm.

(24)

499 Twee diverse gemengde technieken op papier. HxB: 35 x 35 cm.

500 Staande lamp van messing op vier poten. H: 160 cm.

501 Schilderij, olieverf op doek, 'Portret van een Arabier', gedateerd 1918. Johan van Aerschot HxB: 40 x 26 cm.

502 Schilderij, olieverf op doek 'Reigezicht', met restauratie. J. Celos (1884-1953) HxB: 100 x 90 cm.

503 P.A. Balmakers (19e eeuw), twee pendanten, 'Man' en 'Vrouw', gesigneerd l.o. en r.o. en gedateerd 1864, ovaal paneel. Portret vrouw met beschadiging. H. 50 cm.

504 Oleografie 'Graflegging Christus'. HxB: 53 x 79 cm.

505 Kerkkandelaar met 'eeuwig brandende kaars'. H: 85 cm.

506 Eikenhouten melkkast, 19e eeuw. HxBxD: 120 x 146 x 52 cm.

507 Twee schilderijen C.J. Zeeman.

508 Schilderij op doek 'Arabisch straatje', gesigneerd en gedateerd K. Wutte 22-II-52. HxB: 183 x 120 cm.

509 'Havengezicht' 19e eeuw, 'Zeegezicht' C. Peeters en een pastel door G.J. Bos.

510 Schilderij op doek, 'Close to my heart'. HxB: 40 x 30 cm.

511 Schilderij op doek, 'Fancyful dreams'. HxB: 40 x 30 cm.

512 Eikenhouten bordenrek en 8 aardewerken borden met Chinees decor.

513 Twee paspoppen. H: 124 en 163 cm.

514 Kinderkleding en kaphoed.

515 Reiskompas in houten kist, Johan Gulbransen, Oslo Norway. HxBxD: 20.5 x 37.5 x 37.5 cm.

516 Vier mutsjes van vermoedelijk de dracht uit Staphorst.

517 Twee Zeeuwse omslagdoeken.

518 Katholieke vrouwenkleding van de dracht.

519 Walcherse dracht, voor kinderen en volwassenen.

520 Protestantse kleding van de dracht.

(25)

521 Tegeltableau met voorstelling van kranen scheepvaart, piramide en Griekse architectuur. HxB: 187 x 125 cm.

522 Handgeknoopt tapijt, Pakistan. LxB: 320 x 220 cm.

523 Stel sterling zilveren kandelaars en een zilveren vogel.

524 Messing reiswekker, Frankrijk. B: 9.5 cm.

525 Zijden kimono in rood met borduursel. Toegevoegd wandelstok met zilveren montuur, defect.

526 Divers gebruiksgoed.

527 Drie diverse zilveren zakhorloges.

528 Diverse sieraden en tasjes.

529 Diverse zilveren sieraden. Gewicht: 163.8 g.

530 Zes horloges van diverse merken w.o. Guess.

531 Vier diverse zilveren zakhorloges.

532 Swatch Stop watch, Swiss made.

533 Swatch No Jewels, Swiss made.

534 Swatch Twenty Two Jewels, Swiss made.

535 Diverse zilveren sieraden, waaronder: Camee en imitatieparelsnoer met zilveren slot.

536 Horloge 'Philippe Charriol'.

537 Drie chatelaines.

538 Zes diverse zilveren zakhorloges.

539 Vijf diverse horloges.

540 Zilveren sieraden, vijf divers waaronder: drakenbroche en slavenarmband. Gewicht: 69.1 g.

541 Zilveren miniatuur 'Koninklijk zesspan', Hollands gekeurd. L: 15 cm. Gewicht: 89 g.

542 Zilveren pepermuntdoosje rond model, Hollands gekeurd. Gewicht: 21.6 g.

(26)

543 Zilveren pepermuntdoosje, vierkant model, Hollands gekeurd 1868. Gewicht: 21.7 g.

544 Zilveren miniatuur reismand, Hollands gekeurd. Gewicht: 46.3 g.

545 Zilveren roomlepel, Groningen ca. 1790. Gewicht: 15.6 g.

546 Porseleinen parfumflacon met zilveren dop.

547 Zilveren bonbonmandje, ajour met parelrand, Hollands gekeurd. L: 13 cm. Gewicht: 112 g.

548 Zilveren theepot Van Kempen, Voorschoten 1902. Gewicht: 286.8 g.

549 Zilveren rammelaar met fluitje, Hollands gekeurd. Gewicht: 42.2 g.

550 Drie zilveren sigarettenpijpjes en één van barnsteen.

551 Zes divers zilveren naaigerei. Gewicht: 55.4 g.

552 Snuifdoos van gesneden coquianoot, met defect.

553 Zilveren strooilepel 'Empire'. Gewicht: 30 g.

554 Miniatuur van een sierlijke dame in koperen omlijsting, 19e eeuw. H: 12 cm.

555 Zilveren kurkentrekker, 18e eeuw. Gewicht: 38 g.

556 Blauw met wit porseleinen odeurflacon met gouden montuur, Holland, 19e eeuw. H: 8.6 cm.

557 Zilveren sigarenkoker, Engels gekeurd Sheffield 1906. Gewicht: 197.2 g.

558 Vulpen, Montblanc '72

559 Zilveren signet met heraldisch wapen, 19e eeuw.

560 Parfumflacon met gouden dop.

561 Parfumflacon met gouden dop.

562 Paar groot formaat zilveren broekstukken van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 148.3 g. D: 9 cm.

563 Zes Biedermeier koffielepels, suikerschepje en een lepeltje, alle zilver.

564 Zilveren sigarettendoosje met blauw emaille inleg, deel emaille beschadigd. Gewicht: 83.2 g.

(27)

565 Zilveren horlogesleutel met haarwerkje, Holland ca. 1870. HxB: 7.5 x 4 cm.

566 Zilveren brillendoos, Hollands gekeurd. Gewicht: 61.5 g.

567 Zeven diverse portemonnees, waaronder met zilveren montuur.

568 Rouwcollier met haar, goud op zilver en een houten gedenkdoosje met twee haarlokken, defect.

569 Twaalf zilveren apostel lepeltjes met dito roomlepeltje, Hollands gekeurd. Gewicht: 149.5 g.

570 Horloge 'Graf von Sponheim' met doos.

571 Horloge 'Armani' met doos.

572 37 zilveren guldens, 1 rijksdaalder, een spaanse munt en een 5 euro munt van Beatrix en Vincent van Gogh. Gewicht: 287 g.

573 Elf diverse zilveren munten. Gewicht: 173.4 g.

574 Vijf cent munten 333/1000 goud, vier stuks.

575 Gouden tien gulden munt. Gewicht: 6 g.

576 Veertien diverse munten.

577 Gouden tien gulden munt. Gewicht: 6.7 g.

578 Gouden tien gulden munt. Gewicht: 6.7 g.

579 Gouden tien gulden munt. Gewicht: 6.7 g.

580 Gouden tien gulden munt. Gewicht: 6.7 g.

581 Gouden vijf gulden munt. Gewicht: 3.5 g.

582 Gouden tien gulden munt. Gewicht: 6.7 g.

583 Gouden uniedaalder in montuur aan ketting. Gewicht: 11.5 g.

584 Gouden tien gulden munt met montuur als hanger. Gewicht: 8.5 g.

585 Gouden tien gulden munt. Gewicht: 6.7 g.

586 Gouden tien gulden munt. Gewicht: 6.7 g.

(28)

587 Gouden tien gulden munt. Gewicht: 6.7 g.

588 Gouden tien gulden munt. Gewicht: 6.7 g.

589 Gouden armband met herdenkingsmunt van het koningshuis. Gewicht: 24 g.

590 Gouden tien gulden munt met montuur als hanger. Gewicht: 9 g.

591 Granaten collier met gouden slot, glaskralen collier met zilveren slot en een Akoya collier met zilveren slot.

592 Gouden collier met gouden hanger bezet met diamantjes. Gewicht: 19 g.

593 Twee zilveren zakhorloges met op de achterkant paarden.

594 Diverse zilveren sieraden en één Swarowski.

595 Set zilveren sieraden met barnsteen, bestaande uit: collier met hanger, stel oorclips en een ring.

596 Diverse bijouterie, waaronder zilveren bijbelslot vermaakt tot armband.

597 Diverse sieraden, waaronder: zilver, bloedkoraal en titanium.

598 Armband van barnsteen. Gewicht: 37.5 g.

599 Collier met geslepen glazen hanger.

600 Amber halssnoer. Gewicht: 9.6 g.

601 Diverse zilveren sieraden met munten. Gewicht: 195 g.

602 Barnsteen en kunststof sieraden: twee armbanden, halssnoer, paar oorbellen en een medaillon.

603 Stel 18 kt gouden oorbellen bezet met diamantjes. Gewicht: 7.8 g.

604 Drie Zinzi ringen en een stel oorbellen. Ringmaat: 17.

605 Gouden broche met 7 diamantjes. Gewicht: 3.5 g.

606 Bloedkoralen camee in montuur aan gouden ketting. Gewicht: 7.4 g.

607 Gouden broche en bijpassende gouden oorstekers bezet met email en pareltjes, ca. 1850. Gewicht: 11 g.

608 Twee gouden oorstekers en een ring met diamant. Ringmaat: 17, Gewicht: 2.3 g.

(29)

609 Gouden broche met amethist. Gewicht: 4.7 g.

610 Gouden schakelarmband. Gewicht: 8.2 g.

611 Gouden hanger met amethist. Gewicht: 23.4 g.

612 Zilveren hanger met diamant. Gewicht: 3.3 g.

613 Drie gouden reversspelden en een 18kt gouden cameehanger. Gewicht: 7 g. (incl. koperen sluitingen)

614 Een gouden kettinkje en een kettinkje bwg. Gewicht: 3.4 g.

615 Broche, zilver op goud met parels. Gewicht: 3 g.

616 Gouden broche in de vorm van een vlinder. Gewicht: 5.9 g.

617 Gouden strik broche met horloge. Gewicht: 14.3 g.

618 Gouden hanger vermaakt van slot (met opvulling). Totaalgewicht: 5 g.

619 Gouden broche met robijntjes en ingesloten gouden munt, één steentje missend, speld metaal. Gewicht: 9.6 g.

620 Gouden broche met 'Zeeuwse knopjes' Gewicht: 3.2 g.

621 Gouden medaillon met hologram, Hollands gekeurd. D: 3.5 cm.

622 Armband, 3e gehalte zilver bezet met bloedkoraal. L: 17.5 cm.

623 Gouden broche met parels. Gewicht: 4 g.

624 Broche en ring met diamant. Ringmaat: 17, Gewicht: 3.7 g.

625 Zilveren broche met roosdiamantjes.

626 Stel gouden oorstekers met bergkristal. Gewicht: 2.4 g.

627 Zilveren armband vermaakt van een slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 42.1 g.

628 Jade armband.

629 Armband 800 gemerkt en een bloedkoralen armbandje.

630 Twee zilveren broches en dito armband. Gewicht: 43.9 g.

(30)

631 Jade halssnoer, zoetwaterparel halssnoer, twee crucifix hangertjes en een armband.

632 Zilveren choker met hieraan hanger, zilver op goud met roosdiamant.

633 Zeven diverse zilveren broches, Hollands gekeurd. Gewicht: 87.6 g.

634 Witgouden rijring met 3 briljant geslepen diamanten. Ringmaat: 16. Gewicht: 5.7 g.

635 Drie zilveren gespen, Hollands gekeurd.

636 Cornalijnen collier facet geslepen met gouden slot.

637 Gouden slagring bezet met vijf diamantjes, Hollands gekeurd. Ringmaat: 18, Gewicht: 4.4 g.

638 Gouden ring met oranje steen. Ringmaat: 15.5, Gewicht: 1.3 g.

639 Gouden ring met schaargeslepen roze topaas. Ringmaat: 17. Gewicht: 7.7 g.

640 Gouden ring. Gewicht: 2.8 g. Ringmaat: 18.

641 Ring B.W.G.. Ringmaat: 17.5. Gewicht: 7.1 g.

642 Gouden ring bezet met parel en diamantjes. Ringmaat: 16, Gewicht: 4 g.

643 Witgouden ring bezet met lapis lazuli. Ringmaat: 19.25, Gewicht: 7.9 g.

644 Gouden ring met bloedkoraal, cabochon geslepen, Hollands gekeurd. Ringmaat: 17.5, Gewicht: 6.1 g.

645 Gouden solitairring met diamant. Ringmaat: 16, Gewicht: 1.8 g.

646 Witgouden ring bezet met 18 diamantjes. Ringmaat: 18.25, Gewicht: 4.7 g.

647 Witgouden ring met 14 diamantjes. Ringmaat: 18.25, Gewicht: 3.6 g.

648 Gouden ring met parel. Ringmaat: 17, Gewicht: 6.2 g.

649 Gouden ring. Ringmaat: 15.5, Gewicht: 1 g.

650 Twee gouden trouwringen en een ring met drie steentjes. Gewicht: 13.5 g.

651 Gouden ring met diamant en een ring met drie kleuren goud. Gewicht: 4.4 g.

652 Gouden ring met groene steen. Ringmaat: 15, Gewicht: 5.4 g.

(31)

653 Witgouden solitairring met diamant. Ringmaat: 15.5, Gewicht: 1.5 g.

654 Gouden ring met een mossel, 18 kt. Ringmaat: 18, Gewicht: 4.7 g.

655 Drie zilveren ringen, één met saffiertje, één met robijntjes en één met smaragdjes.

656 Gouden rijring bezet met drie diamantjes. Ringmaat 16.25, Gewicht: 1.5 g.

657 Drie gouden ringen, Hollands gekeurd. Gewicht: 7.6 g.

658 Gouden heren zegelring. Gewicht: 4.2 g.

659 Gouden rijring met 7 diamantjes. Ringmaat: 16.5, Gewicht: 1.9 g.

660 Twee Akoya parelsnoeren met zilveren sluiting.

661 Gouden armbandje met parel. L: 19.5 cm. Gewicht: 5.4 g.

662 Gouden broche bezet met diamantjes in foudraal, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.9 g.

663 Gouden zakhorloge.

664 Gouden schakelarmband, Hollands gekeurd. Gewicht: 17.8 g.

665 Gouden gourmet armband, Hollands gekeurd. Gewicht: 20.4 g.

666 Armband met drie kleuren goud. L: 19 cm. Gewicht: 43 g.

667 Witgouden Art Deco armband bezet met diamantjes Gewicht: 5.5 g.

668 Witgouden dameshorloge, 18 kt, International watch company, Swiss. Gewicht: 37.5 g.

669 Gouden dameshorloge van het merk Indus Incabloc. Gewicht: 24.1 g.

670 Gouden dames polshorloge van het merk Alpina. Gewicht: 19 g.

671 Gouden zakhorloge 'La Nationale', Hollands gekeurd, glas manco. Gewicht: 60.5 g.

672 Gouden slavenarmband. Gewicht: 12 g.

673 Gouden armband. Gewicht: 35.5 g.

674 Dames polshorloge 'Prisma'.

(32)

675 Drie diverse doosjes, waarvan twee zilver.

676 Dupont aansteker. H: 4.5 cm.

677 Zes diverse zilveren miniaturen. Gewicht: 80.1 g.

678 Parfumflacon met gouden dop.

679 Parfumflacon met gouden dop en voet.

680 Twee zilveren potloden.

681 Drierijig bloedkoralen collier met gouden slot. Gewicht: 89 g. Kraal D: 6 mm.

682 Divers naaigerei, waaronder zilver.

683 Drie diverse zilveren miniaturen. Gewicht: 60.5 g.

684 Gouden vingerhoedje, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.2 g.

685 Zilveren meetlint, zwengel manco.

686 Pillendoosje met inhoud.

687 Zilveren lodereindoosje, Hollands gekeurd 1820. Gewicht: 24.6 g.

688 Stel zilveren broekstukken 'Crescunt Concordia', Hollands gekeurd. Gewicht: 128 g.

689 Stel zilveren broekstukken 'Paard met wagen', Hollands gekeurd. Gewicht: 68 g.

690 Verguld zilveren poederdoos met florale versiering en bezet met robijnen, ca. 1900-1910.

691 Divers gebruiksgoed, waaronder schildpad doosje met defecten.

692 Zilveren cakeprikker en suikerlepel, Hollands gekeurd. Gewicht: 52 g.

693 Twee zilveren horlogekettingen en twee dito cachets. Gewicht: 139 g.

694 Zilveren strooilepel zonder steel. Gewicht: 27.6 g.

695 Niello chatelaine, zilveren tondeldoosje met defect en koperen strikje.

696 Zilveren mosterdpot op voet, opengewerkt model met acanthusblad, wapenschilden en blauw glazen conisch binnenbakje.

(33)

697 Zilveren lepeldoos, Hollands gekeurd. Gewicht: 165.5 g.

698 Parelmoeren lepeldoosje met 14 zilveren lepeltjes.

699 Zes zilveren theelepeltjes Biedermeier, dito suikerschepje, twee zilveren theelepeltjes en een zilveren suikerschepje. Gewicht: 74.4 g.

700 Zilveren sigarettendoos en een verzilverde Ronson tafelaansteker.

701 Zilveren strooilepel, Sneek 1820. Gewicht: 24 g.

702 Zilveren eierdop met dito lepel in foudraal, Engels gekeurd. Toegevoegd shotbeker.

703 Divers zilveren bestek w.o. couverts en dienbestek. Gewicht: 1343 g.

704 Twee zilveren sigarettendoosjes.

705 Zilveren schepjes en een zakhorloge. Gewicht: 149 g.

706 Bloedkoralen collier met gouden slot en een snoer met bloedkoralen takjes. Gewicht: 53.4 g.

707 Stel mutsenspelden met granaat en één gouden speld. Gewicht: 12.8 g.

708 Bloedkoralen halssnoer met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 22.5 g.

709 Zilveren gesp, Hollands gekeurd. Gewicht: 43.5 g.

710 Twee paar gouden mutsenspelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 10.2 g.

711 Paar gouden strikken van de dracht, Hollands gekeurd, pareltjes manco. Gewicht: 8.3 g.

712 Gouden mannenbroche van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.4 g.

713 Gouden hanger 'Brabant', Hollands gekeurd. Gewicht: 2.1 g.

714 Gouden broche 'Hoekse Waard'. Gewicht: 4.5 g.

715 Granaten collier met gouden tonslot. L: 40 cm.

716 Gouden strik van de dracht met parel. Gewicht: 5.9 g.

717 Bloedkoralen armband, drierijig met gouden slot. Gewicht: 35.1 g.

718 Paar zilveren broekstukken met Bijbelse voorstelling, Hollands gekeurd. Gewicht: 63.8 g.

(34)

719 Vier diverse gouden mutsenspelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 7.4 g.

720 Zilveren gespenslot, Hollands gekeurd. Gewicht: 40.8 g.

721 Drierijig halssnoer van 143 gefacetteerde granaten en 35 van glas, gouden slot, Hollands gekeurd.

722 Gouden Goese knoop. Gewicht: 8 g.

723 Zilveren gesp, ook te dragen als broche, Hollands gekeurd, speld onedel. Gewicht: 63.5 g.

724 Twee strengen granaat en een hanger. Gewicht: 162 g.

725 Paar gouden keelknopen van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 17.6 g.

726 Paar gouden rouwspelden van de dracht bezet met een pareltje, Hollands gekeurd. Gewicht: 9.9 g.

727 Bloedkoralen collier en armbandje met gouden slot. Gewicht: 36.5 g.

728 Bloedkoralen collier met gouden slot. Gewicht: 33.5 g.

729 Paar gouden mutsenspelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 9 g.

730 Zilveren slacouvert, zes zilveren petit four vorkjes en twee zilveren vleesvorkjes, alle Hollands gekeurd.

731 Stel losse zilveren broekstukken, Hollands gekeurd. Gewicht: 66.5 g.

732 Paar gouden parelspelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.8 g.

733 Granaten halssnoer met gouden slot als hanger. Gewicht: 86.4 g.

734 Paar gouden met steentjes bezette kroonspelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.5 g.

735 Twee zilveren broekstukken vermaakt tot broche. Gewicht: 64.3 g.

736 Bloedkoralen armband met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 43.5 g.

737 Granaten halssnoer met gouden slot. Gewicht: 83.5 g.

738 Glasgranaten armband - en dito halssnoer met gouden slot, in foudraal, Hollands gekeurd.

739 Stel gouden bieënkurve spelden, Hollands gekeurd. Gewicht: 7.1 g.

740 Stel zilveren broekstukken 1887, Hollands gekeurd. Gewicht: 73.8 g.

(35)

741 Messing hanglamp. H: 100 cm.

742 Eikenhouten schrijfkist met messing beslag. HxBxD: 46 x 74 x 47 cm.

743 Zesarmige koperen balkroon aan ketting, 19e eeuw. H: 38 cm.

744 Twee handgeknoopte Herez tapijten. LxB: 166 x 92 en 204 x 118 cm.

745 Handgeknoopt tapijt. LxB: 345 x 251 cm.

746 Mahoniehouten coulissentafel met tussenbladen. Holland, Biedermeier, 19e eeuw. Met zes mahoniehouten eetkamerstoelen en twee armstoelen met velours bekleding. Holland, Empire, ca. 1820. L. 140 cm, zonder tussenbladen H. 75 cm.

747 Old Town Canoe, compleet met twee losse stoeltjes met rotan bekleed. L: 500 cm.

748 Handgeknoopt tapijt, Naïn. LxB: 460 x 305 cm.

749 Handgeknoopt tapijt, Bakhtiar. LxB: 305 x 205 cm.

750 Handgeknoopt Perzisch tapijt. LxB: 290 x 190 cm.

751 Kristallen zakkroonluchter 19e/20e eeuw. H: 72 cm.

752 Wandtapijt met dierfiguren, China, ca. 1900. HxB: 220 x 133 cm.

753 Marmeren met messing schemerlampvoet. H: 50 cm.

754 Wortelnotenhouten bureau met twee stoelen. HxBxD: 78 x 167 x 85 cm.

755 Schilderij op doek 'Bosgezicht'. Toegevoegd boek over de kunstenaar. Xeno Münninghof (1873-1944) HxB: 52 x 78 cm.

756 Twee handgeknoopte tapijten. LxB: 143 x 112 en 202 x 118 cm.

757 Bidstoel met gobelin bekleding.

758 Divers w.o. dienblad, twee antieke wijnflessen en een verzilverde kandelaar.

759 Gekuipt mahoniehouten dienblad. LxB: 58 x 39 cm.

760 Aquarel, 'Frans stadsgezicht, 'La Charité-sur-Loire'. Gerard Menken (1919-2004) HxB: 47 x 62 cm.

761 Canapé met stoffen bekleding (defect). HxBxD: 185 x 93 x 60 cm.

762 Handgeknoopt bidtapijt. LxB: 211 x 86 cm.

(36)

763 Vier iepenhouten korenaarstoelen met armleuning en stoffen bekleding, één afwijkend.

764 Koperen balkroon, Holland, 19e eeuw. H: 65 cm.

765 Mahoniehouten sluierpoottafel, Holland, 19e eeuw, met defecten. HxD: 77 x 120 cm.

766 Verguld messing schemerlampvoet in de vorm van een gevleugelde vrouw, Empire stijl. H: 50 cm.

767 Koperen sierschaal, gedecoreerd met vogels en muziekinstrumenten. H: 27 cm.

768 Russisch icoon van een heilige, 18e eeuw. HxB: 31 x 25 cm.

769 Russisch icoon 'Geboorte van Christus', 18e eeuw. HxB: 23 x 19 cm.

770 Russisch icoon, 'Maria met kind', laat 18e eeuw. HxB: 33 x 26 cm.

771 Hangeknoopte Naïn, gesigneerd door de maker. LxB: 435 x 310 cm

772 Handgeknoopt tapijt 'Moud'. LxB: 294 x 210 cm.

773 Handgeknoopt tapijt, Bidjar. LxB: 230 x 170 cm.

774 Handgeknoopt Perzisch tapijt. LxB: 225 x 140 cm.

775 Drie handgeknoopte Perzische tapijten.

776 Handgeknoopt tapijt, Iran. LxB: 417 x 304 cm.

777 Handgeknoopt tapijt, rond model, Naïn. D: 305 cm.

778 Houten herenfauteuil, Bovenkamp Holland.

779 Comtoise met bloemslinger.

780 Schilderij, olieverf op doek, 'Portret van twee meisjes', gesigneerd. HxB: 70 x 50 cm.

781 Oeil de Boeuf wandklok.

782 Twee divers nailsea glas en een een dubbele fles op voet voor brandy en whisky.

783 Pentekening op papier, ingekleurd met aquarel, afkomstig uit Rajastan, 19e eeuw. HxB: 23 x 17 cm.

784 Drie divers nailsea glas.

(37)

785 Twee divers nailsea glas en een dubbele glazen flacon met gravering van een hert en vogel.

786 Houten kist met ivoor, laat 19e eeuw. HxBxD: 7 x 27 x 14 cm.

787 Gehouten pubklok.

788 Geel met roodkoperen kraantjeskan. Toegevoegd vier borden. H: 38 cm.

789 Houten reissecretaire met messing beslag. HxBxD: 84.5 x 44 x 61 cm.

790 Haardrooster, 18e eeuw. L: 78 cm.

791 Aquarel 'Brugge'. Knip, Willem A. (1885-1967) HxB: 36 x 29 cm.

792

Kastslot zakpistool Mechanisatie: Vuursteen Herkomst: Engeland Kaliber: .49 Bijzonderheden: Beide kanten kastslot gegraveerd. links in kastslot naam van de maker. Recht adres no.62 Chelsea P. London. Inklapbare trekker, vergrendeling voor haan, zilveren

duimplaatje. Kolf gerepareerd. Loop afschroef ...[more]

793

Pistool Mechanisatie: Vuursteen Herkomst: Engeland, H. Hadley Jaartal: ca. 1780 Kaliber: .43 Bijzonderheden: Onder kruitkamer zitten twee stempels, tower view and Proof marks for private arms. Links in kastslot naam maker en rechts London. Mechanisch in orde. L: 20 cm, Lengte loop: 5.9 cm.

794

Pistool Mechanisatie: Percussie Herkomst: Engeland Jaartal: ca. 1840 Kaliber: .47 Vizier: Korrel Bijzonderheden: Laadstok voorzien van swiffle en uiteinde een kogeltrekker. Loop heeft 6 trekken. Patch box in kolf. Geen view of proofmarks. Mechanisch in orde. L: 41 cm, Lengte loop: 26 cm.

795

Pepperbox Mechanisatie: Percussie Herkomst: Engeland, J. Bryce, Edinburgh Jaartal: ca. 1830 Kaliber: .30 Bijzonderheden: Op linkerkant frame naam maker en plaats. Beide kanten kolfplaat en slaghamer gegraveerd. Lopen zijn voorzien van nipple shield uit een stuk met frame. Zes shots, tussen lopen vie ...[more]

796

Kastslot zakpistool Mechanisatie: Percussie Herkomst: Engeland Jaartal: ca. 1840 Kaliber: 0.43 Bijzonderheden: Afschroefbare damasten loop (zit vast). Staartstuk en kastslot aan beide kanten gegraveerd. Inklapbare trekker. Links in loopje nr. 24. Onder frame en loopje nr. 6 (corresponderen met elkaa ...[more]

797

Kastslot zakpistool Mechanisatie: Percussie Herkomst: Engeland, Westley Richards. Jaartal: ca. 1830 Kaliber: .39 Bijzonderheden:

Onder kruitkamer en loop merkjes van de view and Proof markts of the Birmingham Gunmakers Proofhouse after 1813. Links inkastslot naam maker. Rechts Londen. Alle onderde ...[more]

798 Schoolklokje.

799 Comtoise met bloemslinger.

800 Louis XVI spiegel. H: 107 cm.

801 Wandspiegel bestaande uit twee delen.

802 Divers koper w.o. haardstel, blaasbalg, houtbak en kolenkit.

(38)

803 Ijzeren balans, gesigneerd, 18e eeuw. B: 110 cm.

804 Divers koperwerk w.o. doofpot, ketels, blaker en kruik.

805 Biedermeier wandklok.

806 Comtoise met harpslinger.

807 Paardjes regulateur.

808 Nishapur schaaltje op vier voetjes, gerestaureerd. D: 16.5 cm

809 Zes koperen sauspannetjes.

810 Bronzen antieke balkroon met uitneembare armen. H: 56 cm.

811 Steengoed kruik 'A'. H: 45 cm.

812 Twee betondraadstalen stoeltjes naar idee van S. Dali, Frankrijk ca. 1936.

813 Handgeknoopte loper. LxB: 193 x 72 cm.

814 Porseleinen dekselpot, polychroom floraal decor met houten deksel.

815 Divers gebruiksgoed, voornamelijk koper, waaronder zeven in de pan en ketels en kannen.

816 Zuid-Bevelandse dracht.

817 Zuid-Bevelandse dracht.

818 Handgeknoopt tapijt. LxB: 210 x 150 cm.

819 Diverse tuinbrocante, waaronder putti beelden.

820 Zilveren gulden uit 1715, gulden uit 1931, rijksdaalder uit 1929, 10 gulden uit 1970 en envelopje met zegelmerk en opschrift.

821 Tazza van Kanton porseleinen schaal in messing montuur. HxD: 19 x 26.5 cm.

822 Houten kist met Satsuma servies, Japan.

823 Zijden doek.

824 Zilveren armband met bedels. Gewicht: 105 g.

(39)

825 Biedermeier klepsecretaire, bloemmahonie op eiken, Holland, 19e eeuw, restauratie object. HxBxD: 157 x 110 x 49 cm.

243 empire klapbuffetmahonie empire klapbuffet met opklapbaar blad, 2 rechte laden en 2 deurtjes, geflankeerd door halfronde zuilen met bronzen kapitelen en rustend op

[r]

[r]

Artikel 2, lid 2: De zorg, bedoeld in het eerste lid, houdt in ieder geval in dat een ieder die weet of redelijkerwijs kan vermoeden dat door zijn handelen

• Zorg dat het hijsmiddel (leng, ketting …) altijd goed bevestigd wordt aan de haakblok, de last of een ander hijsmiddel.. Een slechte bevestiging leidt tot

518 (Curiosa) Houten beeld Olifant met jong, India, tweede helft 20e eeuw Houten beeld Olifant met jong, India, tweede helft 20e eeuw Conditie: Goede conditie Afmetingen: Hoogte 21

170 Hollands mahonie empire kabinet met rechte geprofileerde kap, 2 deuren geflankeerd door halfronde zuilen met bronzen kapitelen, in de rechte onderkast 3 laden versierd met

Let op: Wacht na het maken van een foto minimaal 10 seconden alvorens het batterijcompartiment te openen, als de camera nog bezig was informatie naar de kaart te schrijven als uw