Veilinghuis de Ruiter

Academic year: 2022

Share "Veilinghuis de Ruiter"

77

Veilinghuis de Ruiter

Silber, Schmuck, Gemälde, Kunst & Antiquitäten

Started 07 Oct 2020 10:00 CEST (09:00 BST)

Industrieweg 24 BW Klaaswaal 3286 Netherlands

Lot Description

1682

(10) Delig set messen zilver. Uitgevoerd met roestvrij lemmet, handvat gedecoreerd met gegraveerde guilloche versieringen. Frankrijk, 20e eeuw, 668 gram, 835/1000. Afm. L 25 en 21, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 140 - € 200. (10) Piece set silver knives. Executed with stainless steel blade, han ...[more]

1683

(3) Delig lot schepwerk BWG. Gedecoreerd met traditionele Indonesische bloemversieringen in reliëf. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens:

800PK. 342 gram. Geschatte opbrengst: € 170 - € 300. (3) Piece lot with scoops BLA. Decorated with traditional Indonesian flowermotifs in reliëf. Indonesia, 20t ...[more]

1684

(6) Delig set koffielepels zilver. Voorzien van fraaie gegraveerde decoraties. Nederland, 1916, keurtekens: leeuw, onbekend meesterteken, minerva, G - gebruikssporen. 51 gram, 835/1000. Afm. L 11 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 50. (6) Piece set coffeespoons silver. Embellished with beautif ...[more]

1685

(12) Delig set Mokkalepels zilver. Voorzien van getorste steel en gegraveerde biedermeier decoraties. Nederland, begin 20e eeuw, keurtekens: zwaardje - gebruikssporen. 48 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60. (12) Piece set mokka spoons silver.

Embellished with twisted stem and en ...[more]

1686

(3) Delig lot diversen zilver. W.o. suikerschep met agaten handvat, strooilepel en sardineschep. Nederland, 19e en 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - lichte gebruikssporen. 75 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 100. (3) Piece lot with various silver items. A.w. sugar scoop with ...[more]

1687

(12) Apostel theelepeltjes zilver. Gegoten voorzien van 12 apostelen. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje - gebruikssporen. 151 gram, 835/1000. Afm. L 11 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150. (12) Apostle teaspoons silver. Cast embellished with 12 Apostles.

The Netherlands, 20th centu ...[more]

1688

(3) Delig lot vorken zilver. Uitgevoerd in 'Haags Lofje'. Nederland, Amsterdam, Roelof Helweg Jr, 1832, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, X. 131 gram, 835/1000. Afm. L 18 cm. Geschatte opbrengst: € 90 - € 150. (3) Piece lot with forks silver. Executed in '"Haags lofje"'. The Netherlan ...[more]

1689

(12) Delig set zilver. W.o. 12 theelepels, suikerschep en theeschep voorzien van gehamerde decoratie. Nederland, Zeist, Gerritsen &

van Kempen, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje, meesterteken. 217 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 150 - € 200. (12) Piece silver set. A.w. 12 teaspoons, s ...[more]

1690

(5) Delig lot theelepeltjes zilver. Modernistisch gevormd met gekleurde bollen. China, 20e eeuw, keurtekens: ZII. 32 gram, 835/1000.

Afm. L 9, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 35 - € 60. (5) Piece lot with teaspoons silver. Modern shaped with colored balls. China, 20th century, Marked: ZII. 32 gr ...[more]

1691

(25) Delige bestek cassette zilver. Bestaande uit 12 lepels, 12 vorken en een souplouche. België, Brussel, Clamence & Louis van Regemorter, 1876-1920, keurtekens: A800, meesterteken - gebruikssporen. 2135 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 1200 - € 1800. (25) Piece flatware collection ...[more]

1692

(24) Delige bestek cassette zilver. Bestaande uit 12 lepels en 12 vorken uitgevoerd in rondfilet. Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 1906-1907, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, W, X. 1218 gram, 835/1000. Afm. L 18 cm. Geschatte opbrengst: € 700 - € 1100. (24) Piece ...[more]

1693

(24) Delige bestek cassette zilver. Bestaande uit 12 diner lepels en 12 diner vorken uitgevoerd in rondfilet. Nederland, Voorschoten, J.

M. van Kempen & Zonen, 1906-1907, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, W, X. 1646 gram, 835/1000. Afm. L 20, 5 cm.

Geschatte opbrengst: € 925 - € 1400. ...[more]

1694

(12) Delig set gebaksvorkjes zilver. Uitgevoerd met gehamerde decoratie. Nederland, Schoonhoven, Hooijkaas, 20e eeuw, keurtekens:

zwaardje, meesterteken. 182 gram, 835/1000. Afm. L 11, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 130 - € 180. (12) Piece set pastrysforks silver.

Executed with hammered motif. ...[more]

1695

(12) Delig set apostel theelepeltjes zilver. Gegoten uitgevoerd met 12 apostelen. Nederland, Schoonhoven, Hooijkaas, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje, meesterteken. 153 gram, 835/1000. Afm. L 11 cm. Geschatte opbrengst: € 110 - € 160. (12) Piece set Apostle teaspoons silver. Cast model executed ...[more]

1696

(12) Delig set koffielepeltjes zilver. Uitgevoerd met jugendstil gegraveerde en gedeeltelijk opengewerkte decoraties. Nederland, Schoonhoven, A. J. Driessen, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje, meesterteken - gebruikssporen en deukjes. 75 gram, 835/1000. Afm. L 10 cm. Geschatte opbrengst: € 55 - € 120 ...[more]

1697

(12) Delig set gebaksvorkjes zilver. Uitgevoerd in Hollands puntfilet. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 20e eeuw, keurtekens:

zwaardje, meesterteken - gebruikssporen. 139 gram, 835/1000. Afm. L 10, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150. (12) Piece set pastrysforks silver. Exec ...[more]

1698

(49) Delig bestekset incl soeplouche "Haags Lofje" verzilverd. Uitgevoerd in Haags Lofje. Nederland, Zeist, Gero, 20e eeuw, keurtekens: meesterteken, Gero, L, 90. 2725 gram. Geschatte opbrengst: € 40 - € 150. (49) Piece flatware collection set incl.

soeplouche "Haags Lofje", silvered. Execute ...[more]

1699

(6) Delig set lepels zilver. Uitgevoerd in Holland puntfilet. Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 1918, keurtekens:

leeuw, minerva, meesterteken, I - gebruikssporen. 271 gram, 835/1000. Afm. L 17, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200. (6) Piece set spoons, silver. Execut ...[more]

1700

(12) Delig set gebaksvorkjes zilver. Gegoten model met de 12 apostelen. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje. 190 gram, 835/1000. Afm. L 12, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100. (12) Piece set pastrysforks silver. Cast model with the 12 Apostles. The Netherlands, 20th century, Marked ...[more]

1701

(12) Delig set koffielepeltjes zilver. Uitgevoerd in rondfilet met parelrand en getorste steel. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje.

105 gram, 835/1000. Afm. L 11 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 80. (12) Piece set coffeespoons silver. Executed in round fillet with beaded border with t ...[more]

1702

(15) Delig lot diverse schepwerk zilver. Diverse uitvoeringen. Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 130 gram, 835/1000.

Geschatte opbrengst: € 50 - € 100. (15) Piece lot with various scoops silver. Various manners. Marked: various marks - traces of age and use. 130 gram, 835/1000. Est ...[more]

1703

(12) Delig set lepels en vorken 'Haags Lofje" zilver. Uitgevoerd in 'Haags Lofje' met originele etui (geschikt voor 24-delig). Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 1891, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, G. 441 gram, 835/1000. Afm. L 17, 5 cm.

Geschatte opbrengst: € 80 - € ...[more]

1704

Soeplouche zilver. Fraai model met puntig handvat en filetrand versiering, tevens ovaal gevormde schepbak. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek voorschoten, 20e eeuw, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, onduidelijke jaarletter. 211 gram, 835/1000. Afm. L 30 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - ...[more]

1705

Soeplouche zilver. Uitgevoerd in puntfilet. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek voorschoten, 1941, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, G. 204 gram, 835/1000. Afm. L 28 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 200. Soeplouche silver. Executed in point fillet.

The Netherlands, Voorschoten, "Z ...[more]

(3)

1706

(4) Delig set diner vorken zilver. Glad uitgevoerd puntig model. Duitsland, Frankfurt am Mein, Schott, 19e eeuw, keurtekens: Schott, adelaar 13. 235 gram, 835/1000. Afm. L 21, 3 cm. Geschatte opbrengst: € 165 - € 230. (4) Piece set dinnerforks silver. Plain executed pointed model. Germany, Fr ...[more]

1707

(10) Delig lot bestekdelen "Haags Lofje" zilver. Bestaande uit lepels en vorken uitgevoerd in 'Haags Lofje'. Nederland, Voorschoten, J.

M. van Kempen & Zonen, 1886/1887, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, B, C. 490 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 275 - € 450. (10) Piece lot ...[more]

1708

(5) Delig lot bestekdelen "Haags Lofje" zilver. Bestaande uit diner lepels en vorken uitgevoerd in 'Haags Lofje'. Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 1916 / 1920 / 1918, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, G, I, K. 308 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 175 - € 300. ...[more]

1709

(6) Delig set fruit messen zilver. Uitgevoerd in Hollands rondfilet. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1979 / 1983, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, U, Y. 271 gram, 835/1000. Afm. L 15, 7 cm. Geschatte opbrengst: € 85 - € 120. (6) Piece set fruit knives silver. Execute ...[more]

1710

(3) Delig set scheplepels zilver. Uitgevoerd in 'Hollands Lof'. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek voorschoten, 1947 / 1951,

keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, M, Q. 269 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 150 - € 300. (3) Piece set scoops silver.

Executed in '"Hollands lof" '. T ...[more]

1711

M. van Kempen & Zonen, 1890, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, F. 394 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 220 - € 350. (10) Piece lot with fla ...[more]

1712

(12) Delig set lepels en vorken zilver. Fraai gegoten model met florale versieringen en filetranden. België, Brussel, Clamence & Louis van Regemorter, begin 20e eeuw, keurtekens: meesterteken, A 800. 579 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 325 - € 500. (12) Piece set spoons and forks s ...[more]

1713

(12) Delig set lepels en vorken zilver. Fraai gegoten model met florale versieringen en filetranden. België, Brussel, Clamence & Louis van Regemorter, begin 20e eeuw, keurtekens: meesterteken, A 800. 576 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 325 - € 500. (12) Piece set spoons and forks s ...[more]

1714

(12) Delig set lepels en vorken zilver. Fraai gegoten model met florale versieringen en filetranden. België, Brussel, Clamence & Louis van Regemorter, begin 20e eeuw, keurtekens: meesterteken, A 800. 915 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 500 - € 750. (12) Piece set spoons and forks s ...[more]

1715

(6) Delig set diner lepels zilver. Fraai gegoten model met schelp en waaier versieringen. Engeland, Sheffield, John Round & Son Ltd (Joseph Ridge), 1902, keurtekens: leeuw, kroon, meesterteken, k. 440 gram, 925/1000. Afm. L 19 cm. Geschatte opbrengst: € 250 - € 400. (6) Piece set dinner s ...[more]

1716

(6) Delig set diner vorken zilver. Fraai gegoten model met schelp en waaier versieringen. Engeland, Sheffield, John Round & Son Ltd (Joseph Ridge), 1902, keurtekens: leeuw, kroon, meesterteken, k. 392 gram, 925/1000. Afm. L 18 cm. Geschatte opbrengst: € 220 - € 400. (6) Piece set dinnerfo ...[more]

1717

(8) Delig set dessert lepeltjes zilver. Fraai gegoten model met schelp en waaier versieringen. Engeland, Sheffield, Cooper Brothers &

Sons Ltd, 1915, keurtekens: leeuw, kroon, meesterteken, X. 215 gram, 925/1000. Afm. L 13, 8 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 200.

(8) Piece set dessert s ...[more]

1718

(6) Delig set lepels en vorken zilver. Fraai gegoten model met schelp en waaier versieringen. Engeland, Londen, Thomas Wilkes Barker, 1824, keurtekens: leeuw, panterkop meesterteken, i. 260 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 185 - € 280. (6) Piece set spoons and forks silver. Beautifully ...[more]

(4)

1719

(3+3) Delig lot lepels zilver. Bijna identieke gegoten lepels met filetranden waarvan 3 stuks met toetsstreek. Rusland ?, keurtekens:

meesterteken, 78, onduidelijke tekens. 309 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 175 - € 250. (3+3) Piece lot with spoons silver.

Almost identical cast spoons ...[more]

1720

(12) Delig set diner lepels en vorken zilver. Fraai gegoten met florale decoraties. Spanje, Barcelona, 20e eeuw, keurtekens: Davidsster, B10. 733 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 450 - € 700. (12) Piece set dinner spoons and forks silver. Beautifully cast with floral motifs. Spain, Barc ...[more]

1721

(12) Delig set ijslepels zilver. Uitgevoerd in 'Hollands lof'. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje, meesterteken - gebruikssporen. 252 gram, 835/1000. Afm. L 13, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 140 - € 200. (12) Piece set ice spoons silver. Executed in '" ...[more]

1722

(12) Delig set lepels en vorken zilver. Uitgevoerd in "Hart filet". België, Antwerpen, Delheid Frères, 19e eeuw, keurtekens:

meesterteken, minerva, mercury kop - gebruikssporen. 547 gram, 925/1000. Afm. L 18, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 300 - € 500. (12) Piece set spoons and forks silver. Ex ...[more]

1723

Soeplouche zilver. Uitgevoerd in "Hart filet". Duitsland, 19e eeuw, keurtekens: maan, kroon, 800, onduidelijk meesterteken. 205 gram, 800/1000. Afm. L 32, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 200. Soeplouche silver. Executed in "Heart fillet". Germany, 19th century, Marked: crescent moon, cro ...[more]

1724

(6) Delig set fruitmesjes zilver. Uitgevoerd met gegoten handvatten. Frankrijk, Parijs, Jean Despres, 19e eeuw, keurtekens: minerva 1, meesterteken, G. 140 gram, 835/1000. Afm. L 18 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120. (6) Piece set fruit knives silver. Executed with cast handles. France, P ...[more]

1725

(12) Delig visbestek zilver. Uitgevoerd met gegraveerde versieringen en gevulde handvatten voorzien van florale versieringen.

Duitsland, 19e eeuw, keurtekens: maan, kroon, 800. 771 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 325 - € 500. (12) Piece fish cutlery silver. Executed with engraved motif ...[more]

1726

(2) Delig set lepel en vork zilver. Uitgevoerd met zeldzaam gehamerd Art Deco decor. Nederland, Utrecht, C. I. J. Begeer, 1927, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, R - gebruikssporen. 122 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 85 - € 140. (2) Piece set spoon and vork silver. Executed wi ...[more]

1727

(3) Delig lot "Haags Lofje" zilver. Bestaande uit: Cakevork, gebaksschep en kaasschepje. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 134 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 95 - € 130. (3) Piece lot with "Haags Lofje" silver. Consisting of:

Cakevork, pastry scoop and ...[more]

1728

Soeplouche zilver. Fraai model met gegoten decoraties. België, Antwerpen, Delheid Frères, 20e eeuw, keurtekens: meesterteken, A800 - gebruikssporen. 279 gram, 800/1000. Afm. L 31 cm. Geschatte opbrengst: € 160 - € 200. Soeplouche silver. Beautifully model with cast motifs. Belgium, Antwerp, " ...[more]

1729

Soeplouche zilver. Uitgevoerd met rechthoekige bak en vol met gegraveerde biedermeier versieringen. Nederland, Amsterdam, Hendrik Jan Eversbag, 1851, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, R - gebruikssporen. 173 gram, 835/1000. Afm. L 29, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 120 - € 200. Soeplouc ...[more]

1730

(12) Delig set visbestek "Haags Lofje" zilver. Uitgevoerd in 'Haags Lofje'. Nederland, 1922, keurtekens: leeuw, minerva, onbekend meesterteken (W. E?), M - gebruikssporen. 461 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 260 - € 400. (12) Piece set fish cutlery "Haags Lofje" silver. Executed in '"H ...[more]

1731

(6) Delig set diner vorken "Haags Lofje" zilver. Uitgevoerd in 'Haags Lofje'. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 1934, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Z. 370 gram, 835/1000. Afm. L 21 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 350. (6) Piece set dinnerforks "Haags Lofje" silver. ...[more]

(5)

1732

(2) Delig set groentelepels zilver. Voorzien van gegraveerde decoraties en meander randen. Nederland, Amsterdam, Johannes Wilhelm Tamer, 1878, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, t - gebruikssporen. 156 gram, 835/1000. Afm. L 27 cm. Geschatte opbrengst:

€ 110 - € 200. (2) Piece set vege ...[more]

1733

(6) Delig lot messen "Haags Lofje" zilver. Uitgevoerd in "Haags Lofje". Nederland, Schoonhoven, H. Schriek & H. Looren de Jong, 1960, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, a. 417 gram, 835/1000. Afm. L 21 cm. Geschatte opbrengst: € 65 - € 150. (6) Piece lot with knives "Haags Lofje" s ...[more]

1734

(6) Delig lot diner messen "Haags Lofje" zilver. Uitgevoerd in "Haags Lofje". Nederland, Schoonhoven, H. Schriek & H. Looren de Jong, 1960, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, a. 576 gram, 835/1000. Afm. L 24, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 85 - € 200. (6) Piece lot with dinnerknives ...[more]

1735

(6) Delig lot diner messen "Haags Lofje" zilver. Uitgevoerd in "Haags Lofje". Nederland, Schoonhoven, Gebr. Huisman, 1971,

keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, l - gebruikssporen en deukjes. 566 gram, 835/1000. Afm. L 24, 5 cm. Geschatte opbrengst:

€ 85 - € 200. (6) Piece lot with dinner ...[more]

1736

(6) Delig lot diner messen "Haags Lofje" zilver. Uitgevoerd in "Haags Lofje". Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1969, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, j - gebruikssporen en deukjes. 608 gram, 835/1000. Afm. L 24, 5 cm. Geschatte opbrengst:

€ 85 - € 200. (6) Piece lot w ...[more]

1737

(5) Delig lot diner messen "Haags Lofje" zilver. Uitgevoerd in "Haags Lofje". Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1999, keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, P - gebruikssporen en deukjes. 625 gram, 925/1000. Afm. L 24, 7 cm. Geschatte opbrengst: € 85 - € 200. (5) Pie ...[more]

1738

(6) Delig lot messen "Haags Lofje" zilver. Uitgevoerd in "Haags Lofje". Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 1950, keurtekens:

leeuw, minerva, meesterteken, P - gebruikssporen. 390 gram, 835/1000. Afm. L 21 cm. Geschatte opbrengst: € 65 - € 150. (6) Piece lot with knives "Haags Lofje ...[more]

1739

(6) Delig lot messen "Haags Lofje" zilver. Uitgevoerd in "Haags Lofje". Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1968, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, i. 402 gram, 835/1000. Afm. L 21 cm. Geschatte opbrengst: € 65 - € 150. (6) Piece lot with knives "Haags Lofje" silver. Exec ...[more]

1740

Kreeftenvorkjes zilver. Uitgevoerd in puntlof. Nederland, Utrecht, Koninklijke Begeer, 1920-1931, keurtekens: zwaardje, meesterteken - gebruikssporen. 161 gram, 835/1000. Afm. L 18, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 120. Lobster forks silver. Executed in "puntlof".

The Netherlands, Utrecht, ...[more]

1741

(12) Delig set koffielepeltjes zilver. Uitgevoerd in puntlof in originele etui. Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje, meesterteken - gebruikssporen. 148 gram, 835/1000. Afm. L 11, 3 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 100.

(12) Piece set coffeespo ...[more]

1742

(8) Delig lot zilver. Bestaande uit 6 koffielepels met daarbij een suikerschep en roomlepel voorzien van jugendstil gegraveerde versieringen. Nederland, Amsterdam, Johannes Albertus Adolf Gerritsen, 1906-1908, keurtekens: zwaardje, meesterteken - gebruikssporen. 95 gram, 835/1000. Geschatte opbren ...[more]

1743

(12) Delig set theelepels zilver. Voorzien van Botanische versiering. Nederland, Schoonhoven, H. Hooijkaas, 1936, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, B. 135 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 80. (12) Piece set teaspoons silver. Embellished with botanical motif. The Netherlan ...[more]

1744

Reismes in foudraal zilver. Voorzien van rib versieringen en lederen etui, 18e of 19e eeuw, keurtekens: ZII - gebruikssporen. 50 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 20 - € 100. Travel knife in case silver. Embellished with rib motifs leather case, 18th or 19th century, Marked: ZII - traces ...[more]

(6)

1745

(7) Delig lot diversen zilver. W.o. strooilepel (met reparatie) suikerschepjes, vleesvorkjes en theeduimpje. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen en reparatie. 85 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 70. (7) Piece lot with various silver items. A.w. castin ...[more]

1746

(12) Delig set gebaksvorkjes zilver. Uitgevoerd met getorste steel in originele etui. Nederland, Amsterdam, Wed. W. F. Schuss, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje, meesterteken. 484 gram, 835/1000. Afm. L 11, 2 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 80. (12) Piece set pastrysforks silver. Executed with ...[more]

1747

(4) Delig lot bestekdelen. Uitgevoerd in Hollands lof. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 1960, gram. Geschatte opbrengst: € 40 - € 120. (4) Piece lot with flatware collection. Executed in "Hollands lof" . The Netherlands, Zeist, "Gerritsen & Van Kempen", 1960, gram. Estimate: ...[more]

1748

(4) Delig lot bestekdelen zilver. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten, 1929 - gebruikssporen. 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 120. (4) Piece lot with flatware collection silver. The Netherlands, Voorschoten, "Zilverfabriek Voorschoten", 1929 - traces of age and use. 835/ ...[more]

1749

(8) Delig lot bestekdelen "Haags Lofje" zilver. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten, 1911 / 1926 /1930 - gebruikssporen.

835/1000. Geschatte opbrengst: € 100 - € 250. (8) Piece lot with flatware collection "Haags Lofje" silver. The Netherlands, Voorschoten,

"Zilverfabriek Voorsc ...[more]

1750

(6) Delig set koffielepels zilver. Nederland, onleesbaar meesterteken, begin 20e eeuw, gram, 835/1000. Afm. L 9, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 80. (6) Piece set coffeespoons silver. The Netherlands, indistinct makers' mark, early 20th century, gram, 835/1000.

Meas. L 9, 5 cm. Estimate: ...[more]

1751

(6) Delig set theelepels zilver. Nederland, Schoonhoven, H. Hooijkaas, 20e eeuw, gram, 835/1000. Afm. L 11 cm. Geschatte opbrengst:

€ 20 - € 80. (6) Piece set teaspoons silver. The Netherlands, Schoonhoven, "H. Hooijkaas", 20th century, gram, 835/1000. Meas. L 11 cm. Estimate: € 20 - € 80. ...[more]

1752 (6) Delig lot koffielepels zilver. Nederland, diverse makers, 1856 - gebruikssporen. 835/1000. Geschatte opbrengst: € 20 - € 80. (6) Piece lot with coffeespoons silver. The Netherlands, various makers, 1856 - traces of age and use. 835/1000. Estimate: € 20 - € 80.

1753

(6) Delig set gebak vorkjes zilver. Nederland, Zandvoort, W. Visser, 1933-1950 - gebruikssporen. 835/1000. Afm. L 11, 3 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 80. (6) Piece set pastry forks silver. The Netherlands, Zandvoort, W. Visser, 1933-1950 - traces of age and use.

835/1000. Meas. L 11, 3 cm ...[more]

1754

(6) Delig set gebak vorkjes zilver. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 20e eeuw - gebruikssporen. 835/1000. Afm. L 12, 5 cm.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 80. (6) Piece set pastry forks silver. The Netherlands, Zeist, "Gerritsen & Van Kempen", 20th century - traces of age and u ...[more]

1755

Reismes zilver. Nederland, Steenwijk, Bijkamp & Co, 1941, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, G - gebruikssporen en deukjes.

65 gram, 835/1000. Afm. L 21, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100. Travel knife silver. The Netherlands, Steenwijk, Bijkamp & Co, 1941, Marked: lion, ...[more]

1756

(14) Delig set theelepels zilver. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje - gebruikssporen. 178 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 125 - € 180. (14) Piece set teaspoons silver. The Netherlands, 20th century, Marked: sword - traces of age and use. 178 gram, 835/1000. Estimate: € 125 - € ...[more]

1757

(12) Delig set messen "Haags Lofje" zilver. Nederland, Schoonhoven, H. Schriek, 1939, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, E - gebruikssporen en deukjes. 997 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 160 - € 300. (12) Piece set knives "Haags Lofje" silver. The Netherlands, Schoonhoven, "H. ...[more]

(7)

1758

(12) Delig set messen "Haags Lofje" zilver. Nederland, Schoonhoven, H. Schriek, 1939, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, E - gebruikssporen en deukjes. 990 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 160 - € 300. (12) Piece set knives "Haags Lofje" silver. The Netherlands, Schoonhoven, "H. ...[more]

1759

(12) Delig set gebaksvorkjes zilver. Nederland, Voorschoten, van Kempen en zonen, begin 20e eeuw, keurtekens: zwaardje, meesterteken - gebruikssporen. 130 gram, 835/1000. Afm. L 10, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 90 - € 140. (12) Piece set pastrysforks silver. The Netherlands, Voorschoten, "Van ...[more]

1760

(18) Delige bestek cassette zilver. Duitsland, Heilbron, Bruckmann & Söhne, Eind 19e / begin 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, 800, meesterteken - gebruikssporen. 1210 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 460 - € 700. (18) Piece flatware collection cassette silver. Germany, Heilbron, B ...[more]

1761

(12) Delig dinerset lepels en vorken zilver. Hollands puntfilet. Nederland, Schoonhoven/Utrecht, B. H. Driessen, 1939, keurtekens:

leeuw, minerva, meesterteken, E - gebruikssporen. 801 gram, 835/1000. Afm. L 20, 3 cm. Geschatte opbrengst: € 450 - € 700. (12) Piece dinner set spoons en forks s ...[more]

1762

(12) Delig set visbestek zilver. Hollands puntfilet. Nederland, Schoonhoven, B. H. Driessen, 1939, keurtekens: leeuw, minerva,

meesterteken, E - gebruikssporen. 563 gram, 835/1000. Afm. L fileermes: 21 cm en vork: 17, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 320 - € 500.

(12) Piece set fish cutlery silve ...[more]

1763

(2) dessert lepels 'Haags Lofje' zilver. Model 'Haags Lofje'. Nederland, Amsterdam, A. C. J. Begeer, 1916 / 1921, keurtekens: zwaardje, sleutel en meesterteken. - gebruikssporen. 53 gram, 835/1000. Afm. L 14, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 100. (2) Dessert spoons 'Haags Lofje' silver. Mo ...[more]

1764

(6) Delig set ontbijtmessen zilver. Hollands puntfilet met zilveren gevulde handvatten. RVS lemmet. Nederland, Voorschoten,

Zilverfabriek Voorschoten, 1931, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, W - gebruikssporen. 327 gram, 835/1000. Afm. L 20, 9 cm.

Geschatte opbrengst: € 40 - € 100. (6 ...[more]

1765

(6) Delig set dinerlepels zilver. Met rocaille decoratie op het heft. Frankrijk, Parijs, Société Parisienne d'Orfèvrerie, 1910 - 1914, keurtekens: Mercurius, meesterteken - gebruikssporen. 500 gram, 925/1000. Afm. L 21 cm. Geschatte opbrengst: € 280 - € 500. (6) Piece set dinner spoons silver ...[more]

1766

(6) Delig set dinermessen zilver. Hollands puntfilet. RVS lemmet. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten, 1932, keurtekens:

leeuw, minerva, meesterteken, X. - gebruikssporen. 457 gram, 835/1000. Afm. L 25, 2 cm. Geschatte opbrengst: € 65 - € 150. (6) Piece set dinner knives silver. ...[more]

1767

(6) Delig set diner lepels zilver. Hollands puntfilet. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten, 1932, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, X - gebruikssporen. 393 gram, 835/1000. Afm. L 21 cm. Geschatte opbrengst: € 220 - € 350. (6) Piece set dinner spoons silver. Hollands poin ...[more]

1768

(2) Delig vis fileer set zilver. Dubbel opwaarts filet. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen. 1929, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, T - lichte gebruikssporen. 246 gram, 835/1000. Afm. L fileermes: 28, 7 cm, vork: 22, 1 cm. Geschatte opbrengst: € 175 -

€ 250. (2) Piece fish f ...[more]

1769

(6) Delig set dinervorken zilver. Hollands puntfilet. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten, 1932, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, X - lichte gebruikssporen. 386 gram, 835/1000. Afm. L 21 cm. Geschatte opbrengst: € 220 - € 350. (6) Piece set dinnerforks silver. Hollands ...[more]

1770

(11) Delig set ijslepeltjes zilver. Met Empirestijl decoraties. Nederland, Voorschoten, Kempen & Zonen. 1858-1924, keurtekens:

meesterteken, zwaardje - gebruikssporen. 136 gram, 835/1000. Afm. L 10, 3 cm. Geschatte opbrengst: € 95 - € 140. (11) Piece set ice spoons silver. With Empire-sty ...[more]

(8)

1771

(3) Delig set opscheplepels zilver. Uitgevoerd in 'Hollands Glad'. Nederland, Utrecht, C. L. J. Begeer, 1941, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, G - gebruikssporen. 305 gram, 835/1000. Afm. L 25 en 20, 6 en 22 cm. Geschatte opbrengst: € 170 - € 250. (3) Piece set serving spoons silver. ...[more]

1772

(6) Delig set dinerlepels zilver. Model 'Haags Lofje'. Nederland, Utrecht, Begeer, 1871, 1877, 1881, 1882, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, M, S, W, X - gebruikssporen. 310 gram, 835/1000. Afm. L 20, 9 cm. Geschatte opbrengst: € 175 - € 250. (6) Piece set dinner spoons silver. Model ...[more]

1773

(2) Delig set vleesvorken zilver. Uitgevoerd met gegraveerde versieringen. Nederland, 1861, keurtekens: leeuw, minerva, onduidelijk meesterteken, b - in nieuwstaat. 56 gram, 835/1000. Afm. L 19 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80. (2) Piece set meat forks silver.

Executed with engraved motif ...[more]

1774

(12) Delig set diner lepels en vorken zilver. België, Antwerpen, Delheid Frères, 19e eeuw, keurtekens: A800, meesterteken -

gebruikssporen. 731 gram, 800/1000. Afm. L 22, 3 en 21, 2 cm. Geschatte opbrengst: € 400 - € 600. (12) Piece set dinner spoons and forks silver. Belgium, Antwerp, "Delhe ...[more]

1775

(6) Delig set ijslepeltjes zilver. België, Antwerpen, Delheid Frères, 19e eeuw, keurtekens: A835, meesterteken - gebruikssporen. 120 gram, 835/1000. Afm. L 15, 9 cm. Geschatte opbrengst: € 85 - € 140. (6) Piece set ice spoons silver. Belgium, Antwerp, "Delheid Frères" , 19th century, Marked: ...[more]

1776

(2) Delig lot scheplepels zilver. Model 'Haags Lofje'. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen en Gerritsen Fabriek van Gouden en Zilveren Werken. 1924, 1931, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, O, W - gebruikssporen. 167 gram, 835/1000. Afm. L 27 en 18, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 120 ...[more]

1777

(2) Delig lot vismessen zilver. Model 'Haags Lofje'. Nederland, Voorschoten, Kempen & Zonen. 20e eeuw, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, zwaardje, jaarletter J - gebruikssporen. 54 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 100. (2) Piece lot with fish knives silver. Model '"Ha ...[more]

1778

(10) Delig visbestek zilver. Dubbele filet rand, 20e eeuw, keurtekens: onbekende keuren, V importkeur - gebruikssporen. 547 gram, 835/1000. Afm. L 21, 4 en 18, 1 cm. Geschatte opbrengst: € 320 - € 460. (10) Piece fish cutlery silver. Double fillet rim, 20th century, Marked: unknown marks, V i ...[more]

1779

(2) Delig set botermesjes zilver. Uitgevoerd met getorste steel en gegraveerde decoraties. Nederland, Schoonhoven, J. & A. Johs.

Pluut. 1897, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, N - gebruikssporen. 32 gram, 835/1000. Afm. L 15, 9 cm. Geschatte opbrengst:

€ 35 - € 60. (2) Piece set b ...[more]

1780

(6) Delig set diner vorken zilver. Model 'Hollands Lof'. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten, 1933, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Y - gebruikssporen. 410 gram, 835/1000. Afm. L 20, 6 cm. Geschatte opbrengst: € 230 - € 350. (6) Piece set dinnerforks silver. Model '"Ho ...[more]

1781

(2) Delig lot zuurvorkjes zilver. Filet rand. Nederland, Schoonhoven, Adrianus Kuijlenburg, 1887, keurtekens: leeuw, minerva,

meesterteken, C - gebruikssporen. 39 gram, 835/1000. Afm. L 15, 7 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60. (2) Piece lot with pickle-forks silver. Fillet rim. The Netherl ...[more]

1782

(6) Delig set mokkalepeltjes zilver. Uitgevoerd met getorste steel en gegraveerde decoraties. Nederland, Schoonhoven, P. van Heumen, 1921, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, L - gebruikssporen. 30 gram, 835/1000. Afm. L 9 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60. (6) Piece set mokka spoons ...[more]

1783

(12) Delig set theelepeltjes en een suikerschepje zilver. Balustervormig handvat versierd met parelranden. Nederland, Schoonhoven, J.

Niekerk b. v. 1970 - 1997, keurtekens: meesterteken, zwaardje - gebruikssporen. 158 gram, 835/1000. Afm. L 10, 6 en 11, 1 cm.

Geschatte opbrengst: € 110 - € 170. ...[more]

(9)

1784

(8) Delig set ijslepeltjes zilver. Model 'Haags Lofje'. Nederland, Voorschoten, Kempen & Zonen. 1858 - 1924, keurtekens: meesterteken, zwaardje - gebruikssporen. 164 gram, 835/1000. Afm. L 12, 6 cm. Geschatte opbrengst: € 115 - € 180. (8) Piece set ice spoons silver.

Model '"Haags lofje"' ...[more]

1785

(6) Delig set koffielepeltjes zilver. Met waaier versiering. Nederland, Amsterdam, Johannes Albertus Adolf Gerritsen, 1906 - (?) 1908, keurtekens: meesterteken, zwaardje - gebruikssporen. 62 gram, 835/1000. Afm. L 10, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 45 - € 80. (6) Piece set coffeespoons silver. ...[more]

1786

(2) Delig set zuurvorkjes zilver. Uitgevoerd met gegraveerde versieringen. Nederland, Dokkum, J. Kramer, 1873, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, O - gebruikssporen. 38 gram, 835/1000. Afm. L 14, 2 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60. (2) Piece set pickle- forks silver. Executed with e ...[more]

1787

Dessert set zilver. Met meegegoten lintversieringen. Duitsland, Pforzheim, Lutz & Weiss, 1882 - heden, keurtekens: maan, kroon, 800, meesterteken - gebruikssporen. 153 gram, 800/1000. Afm. L 20, 5 en 12, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 110 - € 160. Dessert set silver.

With cast ribbon motifs ...[more]

1788

Souplouche zilver. Uitgevoerd met opgesoldeerde schuitvormige bak en versierd met filetranden. Nederland, Loppersum, Wolter Jan Birza, 1824, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, P. 184 gram, 835/1000. Afm. L 33, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 130 - € 200.

Souplouche silver. Executed with s ...[more]

1789

Souplouche zilver. Uitgevoerd als "Dubbel lof", begin 19e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen en deukjes. 227 gram, 835/1000. Afm. L 37 cm. Geschatte opbrengst: € 160 - € 200. Souplouche silver. Executed als "Dubbel lof", early 19th century, Marked:

various marks - traces of age ...[more]

1790

(49) Delige bestek cassette zilver. Nederland, Zeist, M. J. Gerritsen & Zonen, 1979, keurtekens: staande leeuw, meesterteken, minerva, 999, u. 3652 gram, 925/1000. Afm. L 41 cm, B 35, 5 cm, H 34 cm. Geschatte opbrengst: € 750 - € 2500. (49) Piece flatware collection cassette silver. The N ...[more]

1791

Pronk schotel zilver. Amerika, Caycia, 20e eeuw - gebruikssporen en enkele scheurtjes in de randversiering. /1000. Afm. Diam. 58 cm.

Geschatte opbrengst: € 1100 - € 1750. Decorative charger silver. Amerika, Caycia, 20th century - traces of age and use and single small crack in the decorative ...[more]

1792

Pronkschaal zilver. Rond model vol met gedreven en gegraveerde versieringen met afbeeldingen van de god "Pan" en ingezet met Lapis Lazuli en citrien. Italië, Milaan, Giani, begin 20e eeuw, keurtekens: Giani, milano, 800, onduidelijk meesterteken - gebruikssporen, deukjes en 3 (afgebroken) poten on ...[more]

1793

Delicatessen schaal zilver. Ovaal model voorzien van traditionele gedreven versieringen. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: ZI - lichte gebruikssporen. 168 gram, 925/1000. Afm. B 15 cm, H 4 cm, Diam. 11 cm. Geschatte opbrengst: € 120 - € 200. Delicacy charger silver.

Oval model embellished with ...[more]

1794

Druivenschaal zilver. Uitgevoerd met opgesoldeerde rocaille versieringen op 3 gekrulde poten, 20e eeuw, keurtekens: ZII - gebruikssporen. 469 gram, 835/1000. Afm. H 7 cm, Diam. 23, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 240 - € 500. Grape serving plate silver.

Executed with soldered rocaille motifs on ...[more]

1795

Gelegenheidsschaal zilver. Bol gehamerd primitief model met opgesoldeerde vogel handvatten voorzien van gegraveerde lijst met namen, 20e eeuw - gebruikssporen, deukjes en krasjes. 303 gram, 835/1000. Afm. H 7 cm, Diam. 15 cm. Geschatte opbrengst: € 160 -

€ 300. Commemorative charger silver. B ...[more]

1796

Pastille mandje zilver. Uitgevoerd met gebogen hengsel voorzien van filetranden en ajour opengewerkte zijkanten. Nederland, Leiden, Cornelis de Keijzer Leeflang, 1818, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, J, zwaardje - gebruikssporen, deukjes en lichte schade en reparaties. 60 gram, 835/1000. ...[more]

(10)

1797

Bonbonschaaltje zilver. Uitgevoerd in hartvorm met omgeslagen bovenrand, 20e eeuw, keurtekens: 925, ZI - gebruikssporen. 130 gram, 925/1000. Afm. B 13 cm, H 4, 5 cm, Diam. 14 cm. Geschatte opbrengst: € 90 - € 150. Sweetmeat bowltje silver. Executed in heart shape with curved upper rim, 20th c ...[more]

1798

Muntschaal zilver. Groot gehamerd model voorzien van Duitse 5 mark stuk uit 1876. Duitsland, Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 925 - gebruikssporen. 323 gram, 925/1000. Afm. H 2, 5 cm, Diam. 21 cm.

Geschatte opbrengst: € 190 - € 350. Coin plate ...[more]

1799

Koekjesschaal zilver. Uitgevoerd met opgesoldeerde versieringsranden, hengsel en op 3 opgesoldeerde poten. Engeland, Londen, Josiah Williams & Co (David Landsborough Fullerton), 1918, keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, C - hengsel iets vervormd.

284 gram, 925/1000. Afm. H 15 cm, Diam. ...[more]

1800

Bonbonschaaltje zilver. Gegoten model met versieringen in reliëf evenals cartouches met afgebeelde figuren. Nederland, Haarlem, Zaanlandse zilversmederij, 1954, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, T. 125 gram, 835/1000. Afm. B 16 cm, H 2 cm, Diam. 12, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 90 - € 140. ...[more]

1801

(2) Pastille mandjes zilver. Een stel fraai ajour opengewerkte ovale manden afgewerkt met parelranden. Nederland, Schoonhoven, Jan Antoon Pichal, 1915, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, F. 143 gram, 835/1000. Afm. B 11 cm, H 5 cm, Diam. 7, 5 cm.

Geschatte opbrengst: € 100 - € 150. (2) ...[more]

1802

(4) Delig lot schalen zilver. Afgewerkt met filetranden en schelpen, 20e eeuw, keurtekens: 800M es, meesterteken, Z. 691 gram, 800/1000. Afm. Diam. 17, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 350 - € 650. (4) Piece lot with chargers silver. Executed with fillet borders shells, 20th century, Marked: 800M ...[more]

1803

Koekjesschaal zilver. Gevormd zwaar model met omgeslagen rand. Mexico, 20e eeuw, keurtekens: Hecho en Mexico DF, 925, sterling, R. J, ZI. 279 gram, 925/1000. Afm. B 20, 5 cm, Diam. 18 cm. Geschatte opbrengst: € 160 - € 280. Biscuit serving plate silver. Shaped heavy model with curved rim. Mex ...[more]

1804

(4) Delig set munt onderzetters zilver. Uitgevoerd met Indische Rupee afgewerkt met opgesoldeerde parelrand. India, 20e eeuw, keurtekens: ZII, Z - gebruikssporen. 147 gram, 800/1000. Afm. Diam. 8 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150. (4) Piece set coin coasters silver. Executed with Indisch ...[more]

1805

Broodmand zilver. Fraai ajour opengewerkt met gegoten floraal versierde rand opgesoldeerde poten en handvatten. Nederland, Schoonhoven, H. Hooijkaas, 1955, keurtekens: leeuw, meesterteken, 830, minerva, U - gebruikssporen. 732 gram, 835/1000. Afm. B 39, 5 cm, H 11, 5 cm, Diam. 23 cm. Geschatte opb ...[more]

1806

Broodmand zilver. Ajour opengewerkt afgewerkt met parelrand en filetranden. Nederland, Voorschoten, L. Marcelis, 1941, keurtekens:

leeuw, minerva, meesterteken, G - gebruikssporen. 526 gram, 835/1000. Afm. B 32 cm, H 10 cm, Diam. 23, 5 cm. Geschatte opbrengst:

€ 260 - € 450. Bread basket silv ...[more]

1807

Broodmand zilver. Fraai model met ajour opengewerkte zijrand afgewerkt met parelranden en filetranden. Nederland, Hoorn, Jan & Dirk Rozendaal, 1923, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, N. 518 gram, 835/1000. Afm. B 31, 5 cm, H 10, 5 cm, Diam. 21, 5 cm.

Geschatte opbrengst: € 260 - € 520. ...[more]

1808

Broodmand zilver. Ajour opengewerkt met spijl versiering, filetranden en opgesoldeerde parelrand. Nederland, Voorschoten, L. Marcelis, 1947, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, M - gebruikssporen. 491 gram, 835/1000. Afm. B 29 cm, H 10 cm, Diam. 20, 5 cm.

Geschatte opbrengst: € 250 - € 500. ...[more]

1809

Broodmand zilver. Ajour opengewerkt model met opgesoldeerde parelrand en handvatten versierd met bloemmotieven. Nederland, Schoonhoven, J. Krins, 1968, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, i. 448 gram, 835/1000. Afm. B 36, 5 cm, H 12, 5 cm, Diam. 22 cm. Geschatte opbrengst: € 240 - € 450. ...[more]

(11)

1810

Broodmand zilver. Ajour opengewerkt met opgesoldeerde parelranden. Nederland, Voorschoten, van Kempen en Begeer, 20e eeuw, keurtekens: ZII, meesterteken, 835 - gebruikssporen. 435 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 220 - € 450. Bread basket silver.

Ajour openworked with soldered beaded bo ...[more]

1811

Broodmand zilver. Ovaal gevormd model uitgevoerd met ajour opengewerkte spijlenrand en golvende opgesoldeerde parelrand.

Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1968, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, i - gebruikssporen. 338 gram, 835/1000. Afm. B 27 cm, H 7, 5 cm, Diam. 19 cm. Ge ...[more]

1812

Broodmand zilver. Schuitvormig zwaar model, ajour opengewerkt voorzien van filetranden. Nederland, 1871, keurtekens: leeuw, minerva, M - gebruikssporen. 513 gram, 835/1000. Afm. B 29, 5 cm, H 11 cm, Diam. 17, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 260 - € 500.

Bread basket silver. Boat shaped heavy mod ...[more]

1813

Broodmand zilver. Ajour opengewerkt met spijlen en florale vormen afgewerkt met parelrand. Nederland, 1947, keurtekens: leeuw, minerva, onduidelijk meesterteken, M - deukje. 407 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 80 - € 250. Bread basket silver. Ajour openworked with gallery band and flor ...[more]

1814

(6) Delig set petit-four schaaltjes zilver. Uitgevoerd met guilloche emaille in diverse kleuren. Denemarken, Kopenhagen, (ELA) Egon Lauridsen 1936-1966, 20e eeuw, keurtekens: Ela denmark sterling 925S - 1 heeft chip. 212 gram, 925/1000. Afm. Diam. 6, 8 cm.

Geschatte opbrengst: € 130 - € 250. ...[more]

1815

Hengselmand zilver. Schuitvormig model op voet gedeeltelijk opengewerkt met opgesoldeerde filetranden. Engeland, Birmingham, William Hair Haseler; W H Haseler Ltd (after c1910), begin 20e eeuw, keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, onduidelijk jaarletter.

437 gram, 925/1000. Afm. B 25, 5 cm, H 2 ...[more]

1816

Fruitschaal zilver. Fraai gelobd model met 4 opgesoldeerde poten. Duitsland, Schwäbisch Gmünd, Otto Wolter, 20e eeuw, keurtekens:

maan, kroon, meesterteken, 925. 628 gram, 925/1000. Afm. B 32 cm, H 9 cm, Diam. 25, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 350 - € 600.

Fruitbowl silver. Beautifully lobed m ...[more]

1817

Mandje zilver. Ovaal gevormd model met spijlen uitgevoerd en parelrand. Nederland, Amsterdam, Hermanus Lintveld, 1816-1833, keurtekens: leeuw, meesterteken. 58 gram, 835/1000. Afm. B 8, 5 cm, H 4 cm, Diam. 6, 3 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80. Basket silver. Oval shaped model with galler ...[more]

1818

Soezenmand zilver. Gegoten model voorzien van deels opengewerkte randen met florale en rocaille versieringen, evenals een in reliëf afgebeelde putti scene. Duitsland, 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, 800. 273 gram, 800/1000. Afm. B 26, 5 cm, H 3, 5 cm, Diam.

20, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 140 ...[more]

1819

Presenteerschaal zilver. Ovaal model voorzien van gegoten versieringen. Frankrijk, Parijs, V. Boivin, 20e eeuw, keurtekens: Mercury1, meesterteken, 950/1000, G. Wust - gebruikssporen. 923 gram, 925/1000. Afm. B 40 cm, H 2, 5 cm, Diam. 28, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 550 - € 850. Presentation ...[more]

1820

(4) Delig lot schalen zilver. Uitgevoerd met traditionele djokja versieringen. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: HM900. 417 gram, 925/1000. Afm. H 5, 5 cm, Diam. 10, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 250 - € 450. (4) Piece lot with chargers silver. Executed with traditional djokja motifs. Indonesia ...[more]

1821

Roomkom zilver. Gedreven model op voet. Engeland, Londen, J Gorringe & Co, 1902, keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, g - gebruikssporen. 97 gram, 925/1000. Afm. H 7, 5 cm, Diam. 11 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 100. Cream bowl silver. Hand-driven model on foot. England, Londen ...[more]

1822

Tazza zilver. Uitgevoerd met gedreven versieringsranden op verzwaarde voet. USA, New Britain, Rogers & Co, 20e eeuw, keurtekens:

meesterteken, sterling, weighted. 230 gram, 925/1000. Afm. H 15, 5 cm, Diam. 16 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 100. Coupe silver.

Executed with hand-driven d ...[more]

(12)

1823

Bonbonmandje zilver. Uitgevoerd met ajour opengewerkte zijkant en opgesoldeerde parelrand. Nederland, Schoonhoven, J. Krins, 1957, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, X. 50 gram, 835/1000. Afm. B 12 cm, H 4 cm, Diam. 7, 3 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 80. Sweetmeat basket silver. Ex ...[more]

1824

(2) Delig set manden zilver. Ajour opengewerkt met opgesoldeerde parelrand. Nederland, ‘s-Gravenhage, D. J. Aubert & Zoon, 1972 / 1974, keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, M, O. 216 gram, 925/1000. Afm. B 12, 5 en 16 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 250. (2) Piece set bask ...[more]

1825

Fruitschaal zilver. Ajour opengewerkt rond model op 3 opgesoldeerde poten met florale versieringen, 20e eeuw, keurtekens: 800, V importkeur - gebruikssporen. 400 gram, 800/1000. Afm. H 7 cm, Diam. 28 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 400. Fruitbowl silver.

Ajour openworked round model on 3 s ...[more]

1826

Fruitschaal zilver. Gestylleerd ovaal model. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek voorschoten, 1934, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Z - gebruikssporen, deukje. 589 gram, 835/1000. Afm. B 31, 5 cm, H 7, 5 cm, Diam. 22 cm. Geschatte opbrengst: € 295 -

€ 600. Fruitbowl silver. Styliz ...[more]

1827

Fruitschaal zilver. Ovaal model met gehamerd decor en opgesoldeerde bollen handvatten. Duitsland, Bremen Hemeldingen, M. H.

Wilkins & Söhne, 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 830S - gebruikssporen en deukjes. 515 gram, 835/1000. Afm. B 33, 5 cm, H 6 cm, Diam. 25 cm. Geschatte op ...[more]

1828

Fruitschaal zilver. Gebold model voorzien van opgesoldeerde gegoten onderstel en opgesoldeerde deels opengewerkte versieringsrand, 20e eeuw, keurtekens: 900 - gebruikssporen en deukjes. 640 gram, 835/1000. Afm. H 10, 5 cm, Diam. 24 cm.

Geschatte opbrengst: € 320 - € 650. Fruitbowl silver. Cur ...[more]

1829

Fruitschaal zilver. Fraai gedecoreerd met gehamerde details en gevouwen randen. Nederland, 1936, keurtekens: leeuw, minerva, onduidelijk meesterteken, B. 305 gram, 835/1000. Afm. H 4, 5 cm, Diam. 24 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200. Fruitbowl silver.

Beautifully decorated with hammered ...[more]

1830

Delicatessen of kandij mandje zilver. Uitgevoerd met parelrand decoraties en ramskoppen. Nederland ?, 1893-1905, keurtekens: dolfijn waarborgkeur, Z. 200 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 80 - € 250. Delicacies or rock candy basket silver. Executed with beaded border motifs and goat head ...[more]

1831

Soezenmand zilver. Ajour opengewerkt model met opgesoldeerde parelrand. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: ZII, onduidelijk meesterteken. 233 gram, 835/1000. Afm. B 20, 5 cm, H 8 cm, Diam. 18 cm. Geschatte opbrengst: € 165 - € 250. Puff basket silver.

Ajour openworked model with soldered beaded ...[more]

1832

Presenteerschaaltje zilver. Ovaal gelobd model met gehamerd decor. Duitsland, 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, onbekend meesterteken, 800 - scheurtje. 154 gram, 800/1000. Afm. B 21, 5 cm, H 4 cm, Diam. 14 cm. Geschatte opbrengst: € 110 - € 175. Small presentation charger silver. Oval lobed ...[more]

1833

Bonbonnière zilver. Kristallen bak met geslepen versieringen en zilveren dop met gegraveerde biedermeier motieven en parelranden.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje, onduidelijk meesterteken. 464 gram, 835/1000. Afm. H 14 cm. Geschatte opbrengst: € 20 -

€ 50. Bonbonnière silver. Crysta ...[more]

1834

Presenteerschaal zilver. Ovaal groot model voorzien van opegesoldeerde rand met lintversieringen, Habis, 20e eeuw, keurtekens:

Habis sterling, ZI - gebruikssporen. 1952 gram, 925/1000. Afm. B 55 cm, H 3 cm, Diam. 36 cm. Geschatte opbrengst: € 1100 - € 1800.

Presentation charger silver. Oval l ...[more]

1835

Bonbonmandje zilver. Ajour opengewerkt ovaal model afgewerkt met opgesoldeerde parelrand. Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 1920, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, K - gebruikssporen. 121 gram, 835/1000. Afm. B 17, 5 cm, H 5, 5 cm, Diam. 9, 5 cm. Geschatte opbrengst: € ...[more]

(13)

1836

Bonbonmandje zilver. Ajour opengewerkt schuitvormig model met filetrand versiering. Nederland, 1941, keurtekens: leeuw, minerva, onbekend meesterteken, G - gebruikssporen. 83 gram, 835/1000. Afm. B 13, 5 cm, H 5 cm, Diam. 9, 6 cm. Geschatte opbrengst: € 60 -

€ 120. Sweetmeat basket silver. Aj ...[more]

1837

Fruitmand zilver. Uitgevoerd met traditionele gedeeltelijk opengewerkte florale versieringen op 4 bolpoten. Indonesië, P. H, 20e eeuw, keurtekens: 800, P. H, Z. 484 gram, 800/1000. Afm. B 30 cm, H 7, 5 cm, Diam. 22, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 240 - € 500.

Fruitbasket silver. Executed with t ...[more]

1838

Pastille mandje zilver. Rijk gedecoreerd en deels opengewerkt met florale versiering op 3 poten. Nederland, 1949, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken. 103 gram, 835/1000. Afm. B 14, 5 cm, H 5 cm. Geschatte opbrengst: € 75 - € 120. Pastille basket silver. Richly decorated and partially op ...[more]

1839

Koekschaal zilver. Kristal geslepen model met zilveren booghengsel voorzien van parelrand versiering. Nederland, 1918, keurtekens:

leeuw, minerva, onduidelijk meesterteken, I - enkele chipjes. 855 gram, 835/1000. Afm. H 16 cm, Diam. 24 cm. Geschatte opbrengst: € 45 - € 120. Biscuit serving pl ...[more]

1840

Bonbonmandje zilver. Ajour opengewerkt model met opgesoldeerde handvatten. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1998, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, o. 99 gram, 835/1000. Afm. B 15 cm, H 5, 5 cm, Diam. 9 cm. Geschatte opbrengst: € 70 - € 120. Sweetmeat basket silver. Aj ...[more]

1841

(2) Delig set bonbonschaaltjes zilver. Ovaal geschulpt uitgevoerd. Duitsland, Pforzheim, Lutz & Weiss, 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 800, importkeur - gebruikssporen. 22 gram, 800/1000. Afm. B 8 cm, H 1 cm, Diam. 5, 3 cm. Geschatte opbrengst:

€ 25 - € 60. (2) Piece set ...[more]

1842

Presenteerschaaltje zilver. Rechthoekig model voorzien van gehamerde versieringen en opgesoldeerde bamboe rand versieringen.

China, Shanghai, Zee Wo, begin 20e eeuw, keurtekens: meesterteken, Zeewo - lichte gebruikssporen. 208 gram, 925/1000. Afm. B 19 cm, Diam. 13, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 15 ...[more]

1843

Roomkom zilver. Voorzien van fraaie palmblad en bloemenmanden gedreven versieringen. Nederland, Schoonhoven, P & J. W.

Heerens, 1963, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, d - gebruikssporen. 129 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 130 - € 200. Cream bowl silver. Embellished with b ...[more]

1844

Koekschaal zilver. Gegoten model met opgesoldeerde deels opengewerkte sierrand vol met madelief versiering en parelrand, 20e eeuw, keurtekens: 900 - gebruikssporen. 361 gram, 835/1000. Afm. B 18, 5 cm, H 7 cm, Diam. 14, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 180 -

€ 400. Biscuit serving plate silver. C ...[more]

1845

Tazza zilver. Gestileerd model op voet voorzien van opgesoldeerde florale jugendstil versieringsrand, 20e eeuw, keurtekens: Balyan 900 - gebruikssporen en deukjes. 341 gram, 835/1000. Afm. H 14, 5 cm, Diam. 18 cm. Geschatte opbrengst: € 175 - € 350. Coupe silver. Stilized model on foot embell ...[more]

1846

Bonbonmand zilver. Groot model voorzien van ajour opengewerkte randen en opgesoldeerde parelrand. Nederland, Schoonhoven, Albert Meijer, 1926, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Q - gebruikssporen. 140 gram, 835/1000. Afm. B 16 cm, H 7 cm, Diam.

10 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 180. ...[more]

1847

Sierschaal zilver. Klaver vormig model voorzien van opgesoldeerde bal versiering en gehamerde randen. Duitsland, Bremen-

Hemelingen, M. H. Wilkens & Söhne, 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 830S - gebruikssporen. 207 gram, 835/1000.

Afm. L 205 cm, B 205 cm, H 35 cm. Geschatte op ...[more]

1848

Bonbonmandje zilver. Gegoten model voorzien van opengewerkte zijkanten met florale versieringen alsmede aan beide kanten een ovaal medaillon met afbeelding van mogelijk Julius Cesar. Duitsland, Mainz, Martin Mayer, 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 800. 96 gram, 800/1000. Afm. L 81 ...[more]

(14)

1849

soezenmandje zilver. Ajour opengewerkt met spijlen versieringen, parelranden en filetranden. Nederland, Schoonhoven, H. Hooijkaas, 1948, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, N met kroon. 105 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100. Puff basket silver. Ajour openworked with gall ...[more]

1850

Soezenmand zilver. Ajour opengewerkt en versierd met filet en parelranden. Nederland, ‘s-Gravenhage, D. J. Aubert & Zoon, 20e eeuw, keurtekens: 835, ZII, meesterteken. 154 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 120. Puff basket silver. Ajour openworked and decorated with fillet and ...[more]

1851

Bonbonschaal op voet zilver. Nederland, onbekend, 2003, keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, T - gebruikssporen. 400 gram, 925/1000. Afm. H 14 cm, Diam. 18, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 230 - € 400. Sweetmeat bowl on a silver base. The

Netherlands, unknown, 2003, Marked: standing ...[more]

1852

Herdenkingsbord zilver. Zweden, Stockholm, C. G. Hallberg, 1945, keurtekens: landkeur, meesterteken, stadskeur, gehaltekeur - gebruikssporen. 420 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 220 - € 350. Commemorative plate silver. Sweden, Stockholm, C. G.

Hallberg, 1945, Marked: landkeur, makers' ...[more]

1853

(4) Delig set bonbonschaaltjes zilver. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten, 1927, keurtekens: leeuw, minerva,

meesterteken, R - gebruikssporen. 93 gram, 835/1000. Afm. H 1, 5 cm, Diam. 6, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 65 - € 120. (4) Piece set small silver sweetmeat bowls. The Ne ...[more]

1854

Tazza zilver. Duitsland, Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, 835, meesterteken, juweliers gravering: Oscar Stodt Elberfeld - gebruikssporen. 152 gram, 835/1000. Afm. H 10, 7 cm, Diam. 13, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 110 -

€ 160. Coupe silver. Germany, Schwäbi ...[more]

1855

Soezenmand zilver. Nederland, Haarlem, A. Presburg, 1975, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, P. 261 gram, 835/1000.

Geschatte opbrengst: € 140 - € 260. Puff basket silver. The Netherlands, Harlem, A. Presburg, 1975, Marked: lion, Minerva, makers' mark, P. 261 gram, 835/1000. Estimate: ...[more]

1856

Soezenmand zilver. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 20e eeuw, keurtekens: meesterteken, ZII. 207 gram, 835/1000.

Afm. L 20, 5 cm, B 14, 5 cm, H 6 cm. Geschatte opbrengst: € 145 - € 200. Puff basket silver. The Netherlands, Voorschoten, "Van Kempen & Begeer", 20th century, ...[more]

1857

Bonbonmandje zilver. Nederland, Schoonhoven, H. Hooijkaas, 1934, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Z. 80 gram, 835/1000.

Afm. L 15, 5 cm, B 9, 7 cm, H 4, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 100. Sweetmeat basket silver. The Netherlands, Schoonhoven, "H.

Hooijkaas", 1934, Marked: lion, ...[more]

1858

Bonbonmandje zilver. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1965, keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, f, V.

92 gram, 925/1000. Afm. L 13, 5 cm, B 9 cm, H 5, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 65 - € 110. Sweetmeat basket silver. The Netherlands, Voorschoten, "Van Kempen &amp ...[more]

1859

Sierschaal zilver. Duitsland, Richter Engel (ORE), 20e eeuw, keurtekens: meesterteken, 800, maan, kroon - gebruikssporen en deukjes.

164 gram, 800/1000. Afm. L 14, 5 cm, B 14, 5 cm, H 4 cm. Geschatte opbrengst: € 115 - € 170. Decorative charger silver. Germany, Richter Engel (ORE), 20th centu ...[more]

1860

Bonbonmandje zilver. Nederland, Van Kempen & Zonen, 1896, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, M. 121 gram, 835/1000.

Afm. L 18 cm, B 10, 5 cm, H 5 cm. Geschatte opbrengst: € 85 - € 125. Sweetmeat basket silver. The Netherlands, "Van Kempen &

Zonen", 1896, Marked: lion, Minerva, ...[more]

1861 Rijstschaal zilver. 723 gram, 835/1000. Afm. H 8 cm, Diam. 38 cm. Geschatte opbrengst: € 380 - € 750. Rice serving charger silver. 723 gram, 835/1000. Meas. H 8 cm, Diam. 38 cm. Estimate: € 380 - € 750.

(15)

1862

Herdenking schotel "The Royal Anniversary" zilver. Engeland, Londen, John Pinches, 1972, keurtekens: meesterteken, 925, Londen keur, r. 287 gram, 925/1000. Afm. Diam. 25 cm. Geschatte opbrengst: € 160 - € 280. Commemorative charger "The Royal Anniversary"

silver. England, Londen, John Pinches ...[more]

1863

Druivenschaal op voet zilver. 20e Eeuw, keurtekens: onbekende oosterse keuren - gebruikssporen en deukjes. 638 gram, 835/1000.

Geschatte opbrengst: € 320 - € 650. Grape serving plate on a silver base. 20th century, Marked: unknown oriental marks - traces of age and use and dents. 638 gram, 83 ...[more]

1864

Pastille mandje zilver. Ajour opengewerkt met spijlversieringen en leeuwenkop handvatten. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten, 1940, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, F - gebruikssporen. 86 gram, 835/1000. Afm. B 13 cm, H 4, 2 cm, Diam.

9 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 90. ...[more]

1865

Pastille mandje zilver. Ajour opengewerkt met spijlversieringen, keurtekens: ZI. 73 gram, 925/1000. Afm. B 15 cm, H 5 cm, Diam. 9, 2 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 80. Pastille basket silver. Ajour openworked with gallery band, Marked: ZI. 73 gram, 925/1000. Meas.

B 15 cm, H 5 cm, Diam. 9, ...[more]

1866

Soezenschaal zilver. Vierkant model met geplooide rand. Italië, Palermo, Di Christofalo, 1963 - 2010, keurtekens: meesterteken, 800.

204 gram, 800/1000. Afm. B 18 cm, H 3, 6 cm, Diam. 18 cm. Geschatte opbrengst: € 145 - € 200. Silver puff-serving plate. Square model with pleated rim. Italy, P ...[more]

1867

Presenteerschaal zilver. Gelobd model voorzien van gestyleerde schelpvormen en monogram. Frankrijk, Parijs, Veuve Léontine Compère, 1888-1910, keurtekens: meesterteken, minerva3. 1030 gram, 800/1000. Afm. H 2 cm, Diam. 33 cm. Geschatte opbrengst: € 520 - € 850. Presentation charger silver. Lo ...[more]

1868

Schaal op voet zilver. Uitgevoerd met gedreven versieringen op voet. Engeland, Sheffield, Levesley Brothers (Thomas Levesley), 1903, keurtekens: leeuw, kroon, meesterteken, l - deukjes en gebruikssporen. 210 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 100 - € 250.

Charger on a silver base. Execute ...[more]

1869

Spoelkom zilver. Italië, Treviso, Angelo Schiavon, 1957-1971, keurtekens: meesterteken, landkeur, stadskeur, 925. 247 gram, 925/1000. Afm. H 9, 5 cm, Diam. 14, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 175 - € 250. Rinsing bowl silver. Italy, Treviso, Angelo Schiavon, 1957-1971, Marked: makers' mark, land ...[more]

1870

Natfruitschep zilver. Uitgevoerd in 'Hollands puntfilet'. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 1925, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, P. 67 gram, 835/1000. Afm. L 22 cm. Geschatte opbrengst: € 35 - € 70. Fruitscoop silver. Executed in 'Hollands point fillet'. The Netherlands ...[more]

1871

Breilepel zilver. Uitgevoerd in Hollands puntfilet. Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 1916 - gebruikssporen. 80 gram, 835/1000. Afm. L 22 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 100. Porridge spoon silver. Executed in Hollands point fillet. The Netherlands, Voorschoten, J. M. "V ...[more]

1872

Aspergetang zilver. Uitgevoerd in puntfilet. Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 1911, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, B. 169 gram, 835/1000. Afm. L 23, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 85 - € 150. Asparagus tongs silver. Executed in point fillet. The Netherlands, Voor ...[more]

1873

Aspergeschep "Haags Lofje" zilver. Uitgevoerd in 'Haags Lofje' met ajour opengewerkte schepbak met florale versieringen. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek voorschoten, 1939, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, E. 111 gram, 835/1000. Afm. L 23, 5 cm.

Geschatte opbrengst: € 60 - € 150. ...[more]

1874

Visschep verzilverd. Gedecoreerd met gegraveerde biedermeier versieringen. Engeland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren. 183 gram. Geschatte opbrengst: € 10 - € 50. Fish scoop silvered. Decorated with engraved Biedermeier motifs. England, 20th century, Marked: various marks. 183 gram. Estim ...[more]

(16)

1875

Taartschep zilver. Zeer fraai model met gegraveerde florale decoraties. Nederland, Schoonhoven, Adrianus Andries Graves Kooiman, 1883, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Y - gebruikssporen. 74 gram, 835/1000. Afm. L 27 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80. Cake server silver. Very beau ...[more]

1876

Slacouvert "Haags Lofje" zilver. Uitgevoerd in 'Haags Lofje". Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 1934, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Z. 211 gram, 835/1000. Afm. L 24, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 110 - € 200. Salad serving set "Haags Lofje"

silver. Executed in '"Haags l ...[more]

1877

(2) Natfruit scheplepels zilver. Waaier afgewerkt handvat en fraai ajour opengewerkte bak. Nederland, Schoonhoven, H. Hooijkaas, 1925, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, P. 50 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 20 - € 60. (2) Fruit scoops silver. Fan executed handle and beautifully ...[more]

1878

(2) Delig set scheplepels zilver. Met vergulde schepbakken. Frankrijk, Parijs, Jean François Veyrat, 1832-1840, keurtekens: minerva, meesterteken - gebruikssporen. 104 gram, 925/1000. Afm. L 22 en 20, 2 cm. Geschatte opbrengst: € 75 - € 120. (2) Piece set silver scoops. With gilt scoop. Franc ...[more]

1879

Salade couvert zilver. Gedecoreerd met Jugendstil florale decoraties. België, Antwerpen, Delheid Frères, 20e eeuw, keurtekens:

meesterteken, A835. - gebruikssporen. 193 gram, 835/1000. Afm. L 23, 8 en 24 cm. Geschatte opbrengst: € 135 - € 200. Silver salad serving set. Decorated with Jugendst ...[more]

1880

Scheplepel zilver. Model 'Haags Lofje'. Nederland, Zeist, Gerritsen & Van Kempen. 1934, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Z - gebruikssporen. 112 gram, 835/1000. Afm. L 22, 1 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120. Scoop silver. Model '"Haags lofje"'. The Netherlands, Zeist, "Gerri ...[more]

1881

(2) Delig set scheplepels zilver. Fraai set met opengewerkte handvatten voorsien van florale decoraties. Nederland, Pieter Zöllner &

Willem Nicolaas Beijder, 1890, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, a. 144 gram, 835/1000. Afm. L 25 cm. Geschatte opbrengst:

€ 10 - € 120. (2) Piece s ...[more]

1882

(2) Delig set strooilepels zilver. Ajour opengewerkt en met gevlochten patroon in de strooibak. Nederland, Den Bosch, Hendrikus Hemelbach, 1859, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Z - gebruikssporen. 61 gram, 835/1000. Afm. L 16, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 80. (2) Piece set s ...[more]

1883

Natfruitlepel zilver. Uitgevoerd in Hollands puntfilet. Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 1924, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, O - gebruikssporen. 65 gram, 835/1000. Afm. L 20, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 60. Fruitspoon silver.

Executed in Hollands point ...[more]

1884

Gebakschep zilver. Uitgevoerd met Jugendstil gegraveerde decoraties en getorste steel afgewerkt met parelrand. Nederland, Amsterdam, J. A. A. Gerritsen, 1913, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, D. 83 gram, 835/1000. Afm. L 25, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 120. Pastry scoop silve ...[more]

1885

Serveerset voor kaas dessert zilver. Onedel uitgevoerd met zilveren gevulde handvatten. Frankrijk, 20e eeuw, keurtekens: minerva, meesterteken. 154 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 80. Silver serving set for cheese dessert. Base metal executed with silver filled handles. France, ...[more]

1886

(2) Delig set zilver. Voorzien van zilveren gevulde handvatten. Frankrijk, Nice, Legay Dubay, 20e eeuw, keurtekens: minerva1 - gebruikssporen. 231 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 45 - € 100. (2) Piece silver set. Embellished with silver filled handles.

France, Nice, Legay Dubay, 20th c ...[more]

1887

Taartschep zilver. Uitgevoerd met gegraveerde versiering. Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 1917, keurtekens:

leeuw, minerva, meesterteken, H - gebruikssporen. 59 gram, 835/1000. Afm. L 22 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 80. Cake server silver. Executed with engraved mot ...[more]

(17)

1888

Aspergetang zilver. Gedecoreerd met meegegoten parelranden. Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 1879,

keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, K. 143 gram, 835/1000. Afm. L 25 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 150. Asparagus tongs silver. Decorated with cast beaded borders. ...[more]

1889

Aspergetang zilver. Gedecoreerd met filetranden. Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 1911, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, B - gebruikssporen. 184 gram, 835/1000. Afm. L 23, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 130 - € 180. Asparagus tongs silver. Decorated with fillet bor ...[more]

1890

Gebakschep zilver. Gegoten model uitgevoerd met gestileerd zeilschip en in reliëf scene. Nederland, 1930, keurtekens: leeuw, minerva, V. 64 gram, 835/1000. Afm. L 24, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 35 - € 70. Pastry scoop silver. Cast model executed with stilized zeilschip and scene in relief. ...[more]

1891

Gelegenheidslepel zilver. Uitgevoerd met schelpgevormde bak vastgehouden door dolfijnen en een zeilschip. Nederland, 1952, keurtekens: leeuw, minerva, onduidelijk meesterteken, R. 79 gram, 835/1000. Afm. L 22 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.

Commemorative spoon silver. Executed with shel ...[more]

1892

(2) Delig lot scheplepels zilver. Voorzien van gegraveerde en deels opengewerkte florale versieringen, getorste steel en gestileerde ornament versiering. Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 1901 / 1902, keurtekens: leeuw, minerva, meessterteken, S, R - gebruikssporen. 139 gram, 8 ...[more]

1893

(2) Delig lot scheplepels "Haags Lofje " zilver. Uitgevoerd 'Haags Lofje' met deels ajour opengewerkte schepbak. Nederland, Utrecht, C.

L. J. Begeer, 1918, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, I. 159 gram, 835/1000. Afm. L 22, 5 en 24 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 150. (2) Piece lot ...[more]

1894

Scheplepel zilver. Uitgevoerd met gestileerde kreeft in opengewerkte bak, getorste steel en 2 zijdige engelkop. Duitsland, Bremen, Kocht & Bergfeld, 19e eeuw, keurtekens: meesterteken, 830 - gebruikssporen. 118 gram, 835/1000. Afm. L 26, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 120. Scoop silv ...[more]

1895

(3) Delig lot schep en strooilepels zilver. Diverse uitvoeringen. Nederland, 1892 / 1877 / 1871, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 148 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 75 - € 150. (3) Piece lot with scoop and caster spoons silver. Various manners. The Netherlands, 1892 / 1877 ...[more]

1896

Strooilepel zilver. Uitgevoerd met opengewerkte gegoten bak en gestileerde haan, 20e eeuw, keurtekens: pseudo gekeurd, ZII - gebruikssporen. 57 gram, 835/1000. Afm. L 12 cm. Geschatte opbrengst: € 55 - € 100. Caster spoon silver. Executed with openworked cast bowl and stilized rooster, 20th c ...[more]

1897

(2) Sardine schepjes zilver. Gegoten modellen met diverse versieringen. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje. 30 gram, 835/1000. Afm. L 12 en 10 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60. (2) Sardine small scoops silver. Cast models with various motifs. The Netherlands, 20th century, Marked: ...[more]

1898

(5) Delig lot scheplepeltjes zilver. Diverse uitvoeringen. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 28 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60. (5) Piece lot with scoops silver. Various manners. The Netherlands, 20th century, Marked:

various marks - traces of ...[more]

1899

(7) Delig lot mosterd en zout lepeltjes zilver. Diverse uitvoeringen. Engeland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen.

39 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80. (7) Piece lot with mustard and salt spoons silver. Various manners. England, 20th century, Marked: variou ...[more]

1900

(2) Delig lot schep / strooilepels zilver. Diverse uitvoeringen. Nederland, 1885 / 1860, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 79 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80. (2) Piece lot with scoop / caster spoons silver. Various manners. The Netherlands, 1885 / 1860, Marked: va ...[more]

238 (Aziatica) Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw Conditie: Goede conditie, kom heeft een lichte bodembarst, vaasje

Het kinderdagverblijf Pinokkio - in de voormalige barak voor besmettelijke ziekten van het Gemeente Ziekenhuis Zaandam - en het gezinsvervangende tehuis Zaanerf voor

Nederland/ Duit sland, 20e eeuw , Keurt ekens: diverse keuren -

Fraai model met gegot en en deels gegraveerde florale versieringen en ajour opengew erkt... 2177: Brood

Contenu Détails De complete geschiedenis van de 20e eeuw is een informatief en rijk geïllustreerd portret van de 20e eeuw.. Alle belangrijke gebeurtenissen van tot passeren de revue

518 (Curiosa) Houten beeld Olifant met jong, India, tweede helft 20e eeuw Houten beeld Olifant met jong, India, tweede helft 20e eeuw Conditie: Goede conditie Afmetingen: Hoogte 21

170 Hollands mahonie empire kabinet met rechte geprofileerde kap, 2 deuren geflankeerd door halfronde zuilen met bronzen kapitelen, in de rechte onderkast 3 laden versierd met

Balust er uit gevoerd model met zilver op glazen base en gevulde voet.. USA, Empire silver Co.,