Veilinghuis Klinkhamer

Academic year: 2022

Share "Veilinghuis Klinkhamer"

42

Veilinghuis Klinkhamer

Kunst, Antiquitäten, Varia

Started 14. Jul 2020 19:00 MESZ (18:00 BST)

Vechtstraat 45 Groningen 9725CT Netherlands

Lot Description

1 (Aziatica) Theepot en kopjes, natuursteen, China, tweede helft 20e eeuw Theepot en kopjes, natuursteen, China, tweede helft 20e eeuw Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 14 cm en max. breedte 20 cm.

2

(Antiek) Kristallen schaal met zilveren hengsel Een ronde kristallen schaal, gegolfde rand, ruit-en waaierslijpsel, voorzien van een zilveren hengsel parelrand. Tweede gehalte 835/1000, jaarletter 1919. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte inclusief hengsel 18,5 cm en diameter 24 cm.

3

(Zilver) Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland. Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland. Beiden uitgevoerd in de typische 'Friese' stijl. Beiden gemerkt: Minerva(A) en jaarletter Q= 1926 en meesterteken: onleesbaar/ onbekend. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogt ...[more]

4 (Aziatica) Houten kist ingelegd met parelmoer Chinees houten kist ingelegd met gegraveerd parelmoer, begin 20e eeuw. Conditie:

Inlegwerk beschadigd, enkele stukken parelmoer ontbreekt. Afmetingen: Lengte 22 cm, breedte 22 cm en hoogte 9 cm.

5 (Aziatica) Terracotta beeld aap met jong Terracotta beeld van een aap met jong, 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Hoogte 39 cm en breedte 40 cm.

6 (Aziatica) Chinese armstoelen Twee Chinese houten armstoelen 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 87 cm, breedte 61,5 cm en diepte 42 cm.

7 (Antiek) Beeld St. Marguerite de Tortone Gipsen beeld van St. Marguerite de Tortone begin 20e eeuw. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Hoogte 120 cm en breedte 36 cm.

8 (Curiosa) Bronzen wierookbrander Japan, 20e eeuw Vierkante bronzen wierookbrander gedecoreerd met draak, 20e eeuw Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 13 cm, breedte 12,5 cm en hoogte 7 cm

9 (Antiek) Toverlantaarn Middel groot formaat toverlantaarn voor glasdia's circa 1900. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 36,5 cm en breedte 49 cm.

10 (Aziatica) Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw Conditie: Goede conditie. Afmetingen: Hoogte 30 cm en diameter 12 cm.

11

(Aziatica) Kommen en schotels, China/Japan, 19e eeuwKommen en schotels, China/Japan, 19e eeuw. Kom met figuren en karakter is Japans. Conditie: Kleinste kom een barst, schotels chips en een schotel gelijmd. Afmetingen: Max. hoogte 6,5 cm en max. diameter 17 cm.

12 (Antiek) Bijbel met zilveren sluiting Bijbel uit 1852 met afbeeldingen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 16 cm, breedte 10 cm.

13 (Curiosa) Houten engelen Twee decoratieve houten engelen. Conditie: Beschadigingen, ontbreekt gedeelte voet. Afmetingen: Max.

lengte 50 cm en max. breedte 28 cm.

14 (Curiosa) Ellams Duplicator London Stencil apparaat in mahoniehouten kist van Ellams Duplicator London, model Diaphragm. Circa 1920. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Koffer lengte 51 cm, breedte 38,5 cm en hooge 15,5 cm.

15 (Aziatica) Waterpotten, China, tweede helft 20e eeuw Waterpotten, China, tweede helft 20e eeuw. Conditie: Chips rand vazen, deksels ontbreken. Afmetingen: Hoogte 32 cm en diameter 22 cm.

16 (Aziatica) Yixing theepot, China, eind 20e eeuw Yixing theepot eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 11 cm en breedte 18 cm.

17 (Antiek) Glazen stolp met houten bodem Antieke ovale glazen stolp met houten bodem. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 53 cm, breedte voet 53 cm en diepte 25 cm.

18 (Curiosa) Boeddha's Twee porseleinen boeddha's en een houten boeddha. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 25 cm en max. breedte 22 cm.

19 (Curiosa) Splendolux diaprojector in koffer Splendolux Diaprojector met orginele koffer jaren '60. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Koffer lengte 40 cm, breedte 24 cm en hoogte 18 cm.

20 (Aziatica) Boeddha Chiang Saen Thailand Bronzen Boeddha hoofd Chiang Saen Thailand, 20e eeuw. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Hoogte 28 cm en breedte 19 cm.

21 (Sieraden) Armbanden, 20e eeuw Acht armbanden waaronder 2 zilveren, 20e eeuw. Conditie: Goed. Afmetingen: Max. hoogte 5,5 cm en max. diameter 7 cm.

22 (Curiosa) Kan, beeld en plaquette Divers lot met aardewerk kan, spekstenen beeld van een beer en een plaquette met grotschildering.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 20 cm en max. breedte 21,5 cm.

23

(Etnografica) Terracotta, Ashanti hoofd, Chana Afrika. Terracotta, Ashanti hoofd, Chana Afrika. Zogenaamd "funerary memorial head" . Deze hoofden werden ceremonieel gebruikt bij graven/ begrafenissen. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 21 cm en breedte 11 cm.

24

(zilveren sieraden.) Zilver. Divers lot sieraden. Zilver divers lot sieraden waarvan enkele onedel (3x). Het lot bestaat uit: A. 5 diverse halskettingen waaronder klaver 4 van Esprit en een Art Nouveau hanger (Roos) van Alex Meijer( 1928-1963). B. 5 diverse broches waaronder een Hollands kroeg tafer ...[more]

25 (Aziatica) Polychrome kommen, Perzië, eerste helft 20e eeuw Polychrome kommen, Perzië, eerste helft 20e eeuw Conditie:

Beschadigingen randen, gecraqueleerd. Afmetingen: Hoogte 10 cm en diameter 21,5 cm.

26 (Aziatica) Kommen Tranferprint naar Chinees voorbeeld Kommen Tranferprint naar Chinees voorbeeld, 19e eeuw Conditie: In goede conditie met gebruikerssporen. Afmetingen: Max. hoogte 9 cm en max. diameter 18 cm.

27 (Curiosa) Projectieplaatjes Apostolische School en kerken van Nederland Glas projectieplaatjes van de Apostolische School en kerken van Nederland, circa 150 stuks. Conditie: Goed. Afmetingen: Projectieplaatje 8,4 x 8,4 cm.

28 (Curiosa) Basalt bruin Wedgewood rouwservies Basalt bruin Wedgewood rouwservies bestaande uit o.a. theepotten, een kom, serveerblad, beker en een schenkkan. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 9 cm en max. breedte 22,5 cm.

29 (Aziatica) Vaas en wierook pot, China ,tweede helft 20e eeuw Vaas en wierook pot, China , tweede helft 20e eeuw Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 40 cm en max. diameter 18 cm.

(3)

30 (Antiek) Microscoop W & H Seibert Wetzlar Microscoop W & H Seibert Wetzlar in orginele kist circa 1900. Conditie: Gebruikt.

Afmetingen: Hoogte microscoop 30 cm, breedte 14,5 en diepte 18,5 cm.

31 (Aziatica) Kom en vazen, China, 20e eeuw Kom en vazen, China, 20e eeuw. Conditie: Donkere vaas onderkant beschadigd, scheur kom. Afmetingen: Max. hoogte 14 cm en max. diameter 19,5 cm.

32 (Design) Chesterfield kinderbank Cognac kleurige gecapitioneerde 2-zits Chesterfield kinderbank in opdracht gemaakt, begin jaren '70.

Conditie: In goede conditie met gebruikerssporen. Afmetingen: Lengte 110 cm, diepte 55 cm en hoogte 52 cm (inclusief wielen).

33 (Aziatica) Porseleinen kaststel goldimari, Japan, tweede helft 20e eeuw Porseleinen kaststel goldimari, Japan, tweede helft 20e eeuw Conditie: Goed, minimale chip knop dekselvaas. Afmetingen: Max. hoogte 32,5 cm max. diameter 19 cm.

34 (Aziatica) Chinese houten lunchbox Chinese rood gelakte houten lunchbox gedecoreerd met draken en bloemmotieven, 20e eeuw.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 42 cm en diameter 27 cm.

35

(Goud) Goud + 5 geslepen stenen, damesring. Italië. Goud + 5 geslepen stenen, damesring, Italië. 14k gouden ring, gemerkt: 585 en meesterteken: Italiaanse edelsmid nr. 1385, Vicenza en nog een ander goudmerk. Conditie: In goede conditie met kleine

gebruikssporen. Afmetingen: Ringmaat: 19 mm. Gewicht ...[more]

36 (Curiosa) Reproductie honderd gulden prent Rembrandt "Christus en de zieken genezend" Reproductie van honderd gulden prent Rembrandt "Christus en de zieken genezend". Conditie: In goede staat. Afmetingen: 40 x 31 cm.

37

(Design) Tafel, design Niels Gammelgaard en Lars Mathiesen Pelikan Design voor Fritz Hansen Tafel, model Plano P930, ontworpen door Niels Gammelgaard en Lars Mathiesen van Pelikan Design voor Fritz Hansen. De vierkante tafel heeft een grijze glasplaat en verchroomd stalen poten. Conditie: Lichte bes ...[more]

38 (Sieraden) Geëmailleerd metaal. Broche en fotohanger Michaela Frey, Wenen Oostenrijk. Geëmailleerd metaal. Broche en fotohanger Michaela Frey, Wenen Oostenrijk. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte broche 6 cm en breedte hanger 2,5 cm.

39 (Curiosa) Bestekset in cassette Bestekset Super Inox, 12-delig in orginele kartonnen doos. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Cassette 48 x 33 cm.

40 (Antiek) Karaf en fles met zilveren rand Antiek glazen karaf en fles met zilveren rand. Conditie: Goed. Afmetingen: Max. hoogte 36 cm en max. diameter 10 cm.

41 (Ansichtkaarten) Ansichtkaarten Ansichtkaarten uit Nederland en het buitenland. Conditie: Meeste kaarten gelopen.

42 (Etnografica) Hout. Etnografisch Beeld. Kinshasa Congo. Hout. Etnografisch Beeld. Kinshasa Congo. Conditie: In goede staat, werking hout. Afmetingen: Hoogte 35 cm en breedte 10 cm.

43 (Curiosa) Linguaphone platenspeler Linguaphone circa 1950. Deze platenspelers waren niet te koop, maar werden enkel verhuurd aan taal cursisten om Linguaphone platen te draaien. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Koffer lengte 39 cm, breedte 30 cm en hoogte 16 cm.

44 (Muziekinstrumenten) Viool, Josef Klotz Mittenwalde anno 1795 Viool Josef Klotz Mittenwalde anno 1795 bouwjaar circa 1960. Conditie:

Gebruikt, snaren strijkstokken gebroken. Afmetingen: Lengte 61 cm en breedte 20 cm.

45 (Zilver) Zilveren theelepels Een set van twaalf zilveren theelepels in doos, een set van zes zilveren theelepels in doos en twee losse zilveren theelepels. Conditie: Een theelepel gebroken. Afmetingen: Max. lengte theelepel 11 cm.

(4)

46

(Etnografica) Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw Conditie:

Maskers goede conditie, beeld mist een hand. Afmetingen: Beeld hoogte 55 cm en breedte 11 cm. Maskers lengte 16 cm en breedte 16 cm.

47 (Etnografica) Houten masker Fillipijnen Houten masker Fillipijnen, voor 1975. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 65 cm en breedte 30 cm.

48 (Curiosa) Glasnegatieven en negatieven Glasnegatieven circa 50 stuks begin 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Glasnegatief 10 x 8,5 cm.

49

(Zilver) Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland.Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland. Gemerkt: Halve maan + kroon en een onbekend meesterteken. Conditie: In goede conditie. Afmetingen: Halsketting lengte 47 cm en lengte oorbellen 5 cm.Totaalgewicht: 43 gram.

50 (Antiek) Antieke tegels Lot met 18e en 19e eeuwse blauw/ witte tegels, 14 in totaal. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: 13 x 13 cm.

51 (Curiosa) Plate divers lot Divers lot waaronder 6 doosjes en suikerpot en lepelvaasje Douwe Egberts. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Max. hoogte 11 cm en max. breedte 18 cm.

52

(Sieraden) Gebronst metaal. Halsketting, armband en oorbellen, Kalevala Koru. Finland Gebronst metaal. Halsketting, armband en oorbellen, Kalevala Koru. Finland. Gemerkt: KK en 'made in Finland'. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Ketting lengte 47 cm, oorbellen lengte 6 cm. Armband lengte: 19 cm ...[more]

53 (Zilver) Gebaksvorkjes Twaalf zilveren gebaksvorkjes (handvat zilver). Conditie: Goed. Afmetingen: Lengte 15,5 cm.

54 (Sieraden) Brons, Broche, hanger en armband. Finland. Brons, Broche, hanger en armband. Finland. Armband heeft een schuifslot en kan open, onduidelijk gemerkt. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Armband binnenmaat: 6.4 cm. Broche: 7.7 cm en hanger: 5.3 cm.

55 (Etnografica) Brons. Twee decoratieve beelden, Afrika. Brons. Twee decoratieve beelden, Afrika. Conditie: Goed. Afmetingen: Hoogte 74,5 cm en breedte 7,5 cm.

56 (Antiek) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch begin 20e eeuw. Conditie:

Goed. Afmetingen: 50,5 x 65 cm.

57 (Curiosa) Mamod stoom tractor Mamod stoom tractor Engeland 1970-1979. Conditie: Ontbreekt afdekplaatje. Afmetingen: Hoogte 17 cm en breedte 25 cm.

58 (Curiosa) Buste albast Albasten buste van een jonge vrouw op marmeren voet, begin 20e eeuw. Conditie: Lichte beschadigingen bloem. Afmetingen: Hoogte 19,5 cm en breedte 18,5 cm.

59 (Porselein) Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw. Conditie: Goede conditie. Afmetingen: Hoogte 25 cm en breedte 19 cm.

60 (Antiek) Curiosa divers lot glaswerk Divers lot glaswerk waaronder een karaf en twee schaaltjes van Adolf Beckert glass Fachschule Steinschönau Bohemen circa 1915. Conditie: Goed. Afmetingen: Max. hoogte 27 cm en max. diameter 20,5 cm.

61 (Curiosa) Servies Wedgewood EdmeDelen van een servies Wedgewood Edme. Conditie: Beschadigingen Afmetingen: Max. hoogte 25 cm en max. diameter 26,5 cm.

(5)

62 (Taxidermie) Geweien Lot met vijf ree geweien, asymmetrisch gegroeid. Conditie: Goed. Afmetingen: Max. lengte 28 cm en max.

breedte 12 cm.

63 (Numismatiek) Centen, stuivers en buitenlands geld Diverse munten, grotendeels centen en stuivers. Conditie: Goed

64 (Curiosa) Russische lakdoosjes Russische lakdoosjes, eind 20e eeuw Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 11,2 cm, breedte 7,5 cm en hoogte 4 cm.

65 (Curiosa) Ingelegd houten kist met decoraties Houten kist met kostum decoraties. Conditie: Kist is beschadigd. Afmetingen: Kist lengte 25 cm, breedte 18 cm en hoogte 13,5 cm.

66 (Curiosa) Servies Arzberg Servies van Arzberg waaronder dekschaal met deksel, theekopjes, espressokopjes en diepe borden.

Conditie: Niet compleet, diverse chips. Afmetingen: Max. hoogte 13 cm en max. diameter 28 cm.

67

(Etnografica) Hout + divers. Zogenaamd "Sickness" masker. Afrika.Hout + divers. Zogenaamd "Sickness" masker. Afrika.Afrikaans ziekte masker. Ziekte werd vaak gezien als een straf opgelegd door de geesten van voorouders. Door te dansen met de maskers stelden ze de geesten gerust en waarschuwden ze de ...[more]

68 (Antiek) Tegels Drie antieke tegels in houten lijst. Circa 1900. Conditie: Goed. Afmetingen: Tegel incl. houten lijst 16 x 16 cm.

69 (Aziatica) Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw Drie borden (een lakwerk), bronzen beeld en broche. Conditie: Goed, beschadiging achterkant beeld. Afmetingen: Max. hoogte 10,5 cm en max. diameter 25 cm.

70 (Antiek) Lot oud kant Lot oud kant, begin 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Nvt

71 (Curiosa) Schildersezel In hoogte verstelbare grenen houten schildersezel op wielen. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 146 cm, breedte 44 cm en diepte 68 cm.

72 (Muziekinstrument) Parrot accordeon Accordeon Parrot, 7 klavier, 80 bas, 2 baskant. Inclusief draagriemen en koffer. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Koffer lengte 52,5 cm, breedte 49 cm en hoogte 25 cm.

73

(Etnografica) Hout, beeld van een zwangere vrouw. Afrika. Hout, Beeld van een zwangere vrouw. Afrika. Het beeld is gemaakt als vruchtbaarheidssymbool. Ze worden gebruikt om zwangerschap te veroorzaken/ bevorderen en voor een veilige bevalling te zorgen Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 26 ...[more]

74 (Aziatica) Porseleinen dekselpotten, famille verte, China, 20e eeuw Porseleinen dekselpotten, famille verte, China, 20e eeuw Conditie:

Goede conditie Afmetingen: Hoogte 43 cm en diameter 26 cm.

75 (Antiek) Antieke tegels Lot met 19e eeuwse mangaan kleurige tegels met bloemmotieven, 17 in totaal. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: 13 x 13 cm.

76 (Curiosa) Frenologie hoofd L.N. Fowler. Frenologie hoofd, naar antiek voorbeeld. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 28 cm en breedte 14 cm.

77 (Zilver) Zilveren bestek Bestek bestaande uit vijf messen, zes lepels, zes vorken en twee dessertlepels. Conditie: Niet compleet.

Afmetingen: Max. lengte 26 cm.

78 (Curiosa) Plate divers lot Divers lot waaronder een aansteker, sigarettendoosjes, maggihouder, lepelvaasje Douwe Egberts. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 11 cm en max. breedte 21,5 cm.

(6)

79 (Antiek) Salontafel met marmerenblad Salontafel met wit marmerenblad, fraai gestoken houten onderstel circa 1920. Conditie: Goed met lichte slijtage houten onderstel Afmetingen: Lengte 152 cm, breedte 71 cm en hoogte 43,5 cm.

80 (Sieraden) Zilver + Carneool en Markasiet, Art deco oorhangers + ring. Zilver + Carneool en Markasiet, Art deco oorhangers + ring.

Gemerkt: 925 en 2 andere merken. Conditie: In goede conditie. Afmetingen: Oorbellen lengte: 4.7 cm. Ringmaat: 17 mm.

81 (Design) Chromen hanglamp met krullen Chromen hanglamp met krullen van het merk Intergamma. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Diameter circa 65 cm.

82

(Sieraden) Zilver en onedel metaal. Lot(3 x) Diverse sieraden. Noord Afrika.Zilver en onedel metaal. Lot(3 x) Diverse sieraden.

Bestaande uit: A. Filigrain zilveren hand van Fatima. B. Halsketting + armband van onedel metaal. Herkomst: Noord Afrika. Conditie: In goede conditie. Afmetingen: Halsketti ...[more]

83 (Curiosa) Divers lot servies Hackwood en P. Regout Maastricht Servies van Hackwood en P. Regout waaronder melkkannen, suikerpot en theepotten. Conditie: Beschadigingen, barsten en chips. Afmetingen: Max. hoogte 11,5 cm en max. breedte 21 cm.

84 (Curiosa) Zwart Wedgewood rouw servies Zwart Wedgewood rouwservies bestaande uit o.a. theepot, melkkan, suikerpot en kommen.

Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 12 cm en max. breedte 21 cm.

85 (Curiosa) Van Melle blik en jaren '70 blik Lot met twee blikken een Van Melle's Toffees met vogel afbeeldingen en een ander jaren '70 voorraadblik. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 29 cm en max. diameter 21 cm.

86

(Sieraden) Brons + Agaat. Halsketting, armband en ring. Pentti Sarpaneva, Finland. Brons + Agaat. Halsketting, armband en ring. Pentti Sarpaneva, Finland. Halsketting en armband gemerkt: P. Sarpaneva Finland Bronze. Ring is uitgevoerd in de bekende 'rendiermos' stijl, gemerkt: Made in finland. Con ...[more]

87 (Ansichtkaarten) Ansichtkaarten in album Album met ansichtkaarten. Conditie: Gelopen.

88 (Curiosa) Curiosa divers lot Een lot curiosa waaronder een doos, houten beeld en een Gurka dolk uit India. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Max. hoogte 34 cm en max. diameter 37,5 cm.

89 (Sieraden) Horloges Drie heren Quartz horloges. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 23,5 cm en max. diameter 3,5 cm.

90

(Sieraden) Zilver + Carneool +divers. Lot (3), ring en 2 hangers. Zilver + Carneool +divers. Lot(3), ring en 2 hangers. Lot bestaande uit:

A. Zilveren ring met cabochon geslepen Carneool, gemerkt: zwaardje(835) en meesterteken: E.Brinkert, Schoonhoven. B. Zilveren hanger met daarop een afbeelding va ...[more]

91 (Etnografica) Brons, Lot(3x) Antieke Manilla's Niger. West Afrika. Brons, Lot (3x) Antieke Manilla's Niger. West Afrika. Fraai bewerkte en mooie patina. Mannila's werden o.a. als betaalmiddel gebruikt. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. diameter 9 cm.

92

(Sieraden) Goud + Carneool. 18k gouden hanger met Arabische teksten. Midden Oosten/ Noord Afrika.Goud + Carneool. 18k gouden hanger met Arabische teksten. Midden Oosten/ Noord Afrika.Hanger bestaat uit Carneool met aan de voorzijde een gouden symbool met aan de achterzijde gegraveerde Arabische t ...[more]

93 (Curiosa) Fornuis Thebo fornuis met kolenkit en ketel. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte70 cm, breedte 55 cm en diepte 61 cm.

94 (Curiosa) Aardewerk divers lot Divers lot aardewerk waaronder twee karaffen, vier vazen, een brander, vijf beeldjes en een schaal.

Conditie: Een vaas een chip. Afmetingen: Max. hoogte 17,5 cm en max. breedte 18 cm. Hoogste beeldje 5,5 cm.

(7)

95

(Antiek) Eikenhouten "Drentse" kast, 18e eeuw Een eikenhouten tweedeurs zogenaamde "Drentse" kast. Geprofileerde kap en deurpanelen. In de onderkast een lade, voor rustend op afgeplatte bolpoten. Noordelijke Nederlanden, 18e eeuw (beslag niet origineel).

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte ...[more]

96

(Curiosa) Curiosa divers lot Divers lot waaronder een tegel van De Porceleyne Fles, kommen, schaal, zandloper, bloempot, twee honingpotjes en een kinderservies. Conditie: Kinderservies beschadigd en een kom een chip. Afmetingen: Max. hoogte 19,8 cm en max. breedte 27,5 cm.

97 (Antiek) Boheems kristal Boheemskristal. Conditie: Missende onderdelen en beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 33 cm en diameter 17 cm.

98

(Design) Tafel Cees Braakman Pastoe Uitschuifbare eettafel, wengé hout met wit Formica blad, 6-8 personen, uit de Japanse serie, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, jaren '70. Conditie: In goede staat met gebruikssporen (beschadigingen tafelblad). Afmetingen:

Max. lengte 218 cm en breedte 85 cm.

99 (Antiek) Italiaanse Renaissance Cassone Italiaanse Cassone, dekenkist of bruidskist, noten hout, rijkelijk versierd met florale motieven, laat renaissance, circa 1700. Conditie: In goede staat, nieuwe bodem. Afmetingen: Breedte 170 cm, hoogte 70 cm en diepte 58 cm.

100 (Aziatica) Chinese houten kist Chinese houten kist, klep aan de voorkant. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Breedte 72 cm, hoogte 41 cm en diepte 44 cm.

101 (Sieraden) Halskettingen Lot met zes verschillende vintage halskettingen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 134 cm.

102 (Curiosa) Porseleinen beelden Goebel Vier porseleinen beelden waarvan drie gemerkt, Goebel tweede helft 20e eeuw. Conditie:

Mariabeeld mist hand, andere beelden goede conditie. Afmetingen: Max. hoogte 22 cm en max. breedte 18 cm.

103 (Etnografica) Hout. Bena-Lulua vrouwenfiguur Z.O. Kongo. Hout. Bena-Lulua vrouwenfiguur Z.O. Kongo. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Lengte 34,5 cm en breedte 6 cm.

104

(Sieraden) Zilver, goud, Gitten en Diamant. Een lot: Collier + ring. Een lot bestaande uit: A. een antiek 19e eeuwse 4- rijig collier(klederdracht) met geslepen gitten met rond slot met daarin een heldere geslepen steen. B. Een antieke 19e eeuwse 14k (gemerkt: eikenblad 585)gouden ring met zilveren ...[more]

105 (Curiosa) Tuareg-box Twee met leer beklede kisten, geometrisch vormgegeven reliëf, Tuareg noord Afrika tweede helft 20e eeuw.

Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 40 cm en breedte 26 cm.

106 (Curiosa) Houten kolenkit Antieke eiken houten kolenkit met messing beslag en originele schep. Circa 1900. Conditie: Gebruikt.

Afmetingen: Hoogte 38 cm, breedte 35 cm en diepte 49,5 cm.

107 (Curiosa) Schelpen Lot met diverse grote schelpen. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 28 cm en max. hoogte 15 cm.

108 (Antiek) Aardewerk groen geglazuurde vuurtesten Lot met vier groen geglazuurde vuurbestendig. Circa 1900. Conditie:

Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 14 cm en max. breedte 26 cm.

109 (Etnografica) Ebbenhout. Groot Makonde beeld, tweede helft 20 eeuw. Tanzania Afrika. Ebbenhout. Groot Makonde beeld, tweede helft 20 eeuw. Tanzania Afrika. Conditie: Goede conditie Afmetingen: Hoogte 83 cm en breedte 24 cm.

110 (Curiosa) Lot plate schaal, theebus en kan Een lot plate met een kan, theebus en een schaal. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max.

hoogte 32 cm en max. diameter 26,5 cm.

(8)

111 (Curiosa) Hutkoffer Vierkante hutkoffer, begin 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 55 cm, breedte 55 cm en diepte 55 cm.

112 (Curiosa) Plate divers lot Divers lot waaronder theelepels, doosjes, peper & zout stel en serverblad Londen. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Max. hoogte 11,5 cm en max. breedte 20,5 cm.

113 (Curiosa) Glaswerk divers lot Divers lot glaswerk waaronder glazen, schalen, onderzetters en schotels. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Max. hoogte 23 cm en max. diameter 29,5 cm.

114 (Curiosa) Curiosa divers lot Divers lot waaronder theelepels, glazen onderzetters, aansteker Corona, messen, taartschep, emblemen en flesjes. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. lengte 26 cm en max. breedte 9,5 cm.

115 (Antiek) Eiken vitrine kast Antieke eiken vitrine kast voor op de toonbank. Circa 1900 Conditie: Gebruikt, werking hout. Afmetingen:

Hoogte 69 cm, breedte 49 cm en diepte 30.

116 (Curiosa) Plate divers lot Divers lot waaronder schalen, dienblad en een koffiekan. Conditie: Deksel koffiekan beschadigd Afmetingen:

Max. hoogte 25 cm en max. breedte 40 cm.

117 (Design) Fibre Pastoe kast, designer Klaas Vogt Fibre Pastoe kast, ontwerp Klaus Vogt 1996. Conditie: Gebruikssporen, ontbreken planken en scheur achterwand. Afmetingen: Hoogte 207 cm, breedte 55 cm en diepte 55 cm.

118 (Curiosa) Glas in lood decoraties Twee gebrandschilderde glas in lood decoraties met een afbeelding van een kerk. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. 32 x 27 cm.

119 (Curiosa) Wandkaart Nederland Elementaire blinde wandkaart van Nederland door R. Bos. Uitgave P. Noordhoff, Groningen. Midden 20e eeuw. Conditie: Beschadigingen en vergeeld. Afmetingen: 111 cm x 133 cm.

120 (Antiek) Art Nouveau kast Art Nouveau kast met spiegel opstand, messing beslag, geslepen glazen ruitjes, circa 1920. Conditie: In goede staat, kringen in het blad. Afmetingen: Hoogte 196 cm, breedte 90 cm en diepte 45 cm.

121 (Boeken) Biggles W.E. Johns Biggles geschreven door W.E. Johns. Deel 40, 47, 68, 115, 118, 142, 145, 147, 157, 191, 205, 214, 221 en 250 Conditie: In gelezen staat.

122 (Curiosa) Servies Wedgewood Moss Rose en Briar Rose Delen van een koffie-en theeservies Wedgewood Moss Rose en Briar Rose.

Conditie: Beschadigingen Afmetingen: Max. 25,5 x 23,5 cm.

123 (Aziatica) Balinees houtsnijwerk Balinees houtsnijwerk verhaal van Rama en Sita, circa 1950. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Lengte 48 cm, breedte 27,5 cm en diepte 6 cm.

124 (Aziatica) Satsuma vazen, eerste helft 20e eeuw Twee Satsuma vazen, Japan, eerste helft 20e eeuw. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Hoogte 30 cm en diameter 17 cm.

125 (Curiosa) Merklappen, kleedjes en ingelijste merklap Merklappen 1901/1903 Conditie: In goede staat. Afmetingen: Ingelijste merklap 46 x 26 cm.

126

(Antiek) Zilveren beugeltas en maliënkolderBeugeltas met zilveren hengel, versierd met bladmotieven en engelen. Beugeltas jaarletter G, 1916. Hierbij een kleine zilveren maliënkolder. Conditie: In goede conditie met gebruikerssporen. Afmetingen: Max. lengte 36 cm (inclusief hengsel) en breedte 17 cm ...[more]

(9)

127 (Curiosa) Etalage pop Etalage pop aangekleed met rokkostuum, hoge hoed en zak horloge. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen:

Lengte 194 cm en breedte 46 cm.

128 (Curiosa) Lot emaille Grijs gevlekt emaille petroleumkan en twee schalen. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte 28 cm en max.

diameter 37 cm.

129 (Curiosa) Plate divers lot Divers lot waaronder een asbak, lepels, flesopener, vaasjes, peper & zoutstel en doosjes, Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 17 cm en max. breedte 16,5 cm.

130 (Curiosa) Kroonluchter 8-armig Glazen 8-lichts kroonluchter. Conditie: Ontbreken pegels. Afmetingen: Lengte 72 cm en diameter 65 cm.

131 (Curiosa) Divers lot plate Divers lot plate waaronder dienbladen, melkkannen en suikerpotten veelal Douwe Egberts. Conditie: Goed.

Afmetingen: Max. hoogte 11,5 cm en max. lengte 30,5 cm.

132 (Curiosa) Tafelkleden en servetten damast Diverse tafelkleden en servetten waaronder een tafelkleed en servetten met de Martinitoren.

Conditie: In goede staat, een tafelkleed een roestplekje. Afmetingen: Max. 200 x 155 cm.

133 (Kunst) Boekbindkunst Twee voorbeelden van boekbindkunst. Boeken kunnen eventueel gebruikt als dagboek of notitieboek. Conditie:

In goede staat. Afmetingen: Max. 18 x 23 x 5 cm.

134 (Curiosa) Plantentafel Hoge mahonie houten plantentafel, circa 1920. Conditie: In goede staat, waterkringen op plateau. Afmetingen:

Hoogte 105 cm en plateau 30 x 30 cm.

135 (Curiosa) Tableau Heilige Maria Tegeltableau van Heilige Maria. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: 28 x 44 cm.

136 (Antiek) Schaal VOC Aardewerk schaal, blauw wit, bloem motieven met groot VOC logo in het midden. Conditie: In goede staat, kleine beschadigingen onderkant rand. Afmetingen: Hoogte 10 cm en diameter 41 cm.

137 (Curiosa) Budweiser sport legends Joe Louis Stein 1993 bierpul Bierpul van Budweiser sports legends. Conditie: Deksel zit los.

Afmetingen: Hoogte 23,5 cm en breedte 15 cm.

138 (Aziatica) Chinese kast Chinese kast, twee deuren bewerkt met vogels en bloemen. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Breedte 64 cm, hoogte 49 cm en diepte 43 cm.

139 (Curiosa) Boekensteun en doosjes Divers lot met houten doosjes en boekensteun. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. lengte 41 cm en max. breedte 22 cm.

140 (Curiosa) Servies Wedgewood Stratford en Conway Delen van een servies Wedgewood Stratford en Conway. Conditie: Beschadigingen Afmetingen: Max. hoogte 12 cm en max. diameter 26,5 cm.

141 (Curiosa) Pins sport Lot diverse voetbalclubspeldjes. Conditie: In goede staat.

142 (Curiosa) Curiosa divers lot Divers lot waaronder theelepels, prent, fotolijst en taartschep. Conditie: Prent is beschadigd. Afmetingen:

Prent 24 x 30 cm.

143 (Curiosa) Messing haardscherm met putti Een messing haarscherm met putti. Conditie: Gedeelte voet afgebroken. Afmetingen: Hoogte 66 cm en lengte 74 cm.

(10)

144

(Kunst) Schilderijen, olieverf doek/paneel, gesigneerd D.O./G. van Berken Lot met twee olieverf schilderijen. Een gesigneerd met initialen D.O. En een gesigneerd met G. v. Berken. Midden 20e eeuw. Conditie: Grootste schilderij scheuren in het doek. Afmetingen:

Schilderij met boten 78 x 38 cm en stil ...[more]

145 (Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Willem Jansen Schilderij gesigneerd Willem Jansen (1892-1969) Bergense School.

Conditie: In redelijke staat, lijst beschadigd. Afmetingen: 34 x 44 cm.

146 (Curiosa) Metawa tinnen thee servies op Hindeloopen dienblad, eerste helft 20e eeuw Tinnen thee servies uit Tiel, op Hindeloopen dienblad. Eerste helft 20e eeuw Conditie: Goede conditie. Afmetingen: Dienblad 44 x 34 cm en theepot hoogte 16 cm.

147 (Sieraden) Lot sieraden Lot sieraden drie armbanden, halsketting en horloge. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Halsketting lengte 23 cm en horloge diameter 6 cm.

148 (Curiosa) Curiosa divers lot Divers lot waaronder blikken, tinnen bord gedateerd 1748 en tinnen maten. Conditie: Gebruikt. Afmetingen:

Max. hoogte 10 cm en max. 36 cm.

149

(Antiek) Porseleinen beelden, vaas en dekselschaal Dekselpot gemerkt Herend, twee beelden gemerkt Lladro en een beeld gemerkt GDR (Grafenthal). Conditie: Goed, beeld vrouw hand beschadigd (missend onderdeel). Afmetingen: Max. hoogte 27 cm en max.

diameter 13 cm.

150 (Curiosa) Pentekening Texel en krijttekening Pentekening boerderij Texel van Niek Welboren en krijttekening Jezus van het kruis gehaald. Conditie: Vochtschade passe partout pentekening Afmetingen: Pentekening 18 x 9 cm en krijttekening 18 x 19 cm.

151 (Aziatica) Chinese houten kist Chinese houten kist, klep aan de voorkant. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Breedte 72 cm, hoogte 41cm en diepte 44 cm.

152 (Antiek) Hollandse eiken linnenkast Hollandse eiken linnenkast, circa 1900. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 210 cm, breedte 130 cm en diepte 41 cm.

153 (Curiosa) Divers lot plate Divers lot waaronder borstels, inktstel, draadglas, glazen en meer. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen:

Max. hoogte 21,5 cm en max. diameter 29 cm.

154 (Curiosa) Borduurschilderij Borduurschilderij met afbeelding van hond en kind in Schotse stijl. Circa 1900. Conditie: In redelijke staat.

Afmetingen: 65 x 83 cm.

155 (Curiosa) Hanglamp Art DecoGlazen Art Deco hanglamp met bloemmotieven. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 70 cm en diameter 40 cm.

156 (Aziatica) Japans bord Arita ca. 1700 mount Fuji Goed beschilderd bord uit ca. 1700 Arita Japan. Decor van wolken, een landschap en de beroemde Japanse vulkaan Mount Fuji. Conditie: Twee haarlijnen en gebruikerssporen. Afmetingen: Diameter 28,5 cm.

157 (Curiosa) Bestekset Gero in cassette Bestekset Gero Gromalca in cassette. Conditie: Niet compleet, messen ander merk, cassette beschadigd. Afmetingen: Max. lengte 28 cm.

158 (Kunst) Boekbindkunst Twee voorbeelden van boekbindkunst. Boeken kunnen eventueel gebruikt als dagboek of notitieboek. Conditie:

In goede staat. Afmetingen: Max. 17 x 22,5 x 4,5 cm.

159 (Curiosa) Blikken kraantjespot en bloembak Een blikken kraantjespot en een houten bloembak, 19e eeuw. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Max. hoogte 48 cm en max. diameter 33 cm.

(11)

160 (Etnografica) Hout. Decoratieve Maskers Nigeria. Africa. Hout. Decoratieve Maskers Nigeria. Africa. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Max. lengte 40 cm en max. breedte 23 cm.

161

(Antiek) Dubbel gebogen wortelnoten bureau Dubbel gebogen wortelnoten bureau, ramskop beslag, onder drie grote lades. Achter de klep tien kleine lades, een klein deurtje en in het keldertje achter een schuifje drie verborgen laadjes. Eind 18e eeuw. Conditie: In redelijke staat, scheur aan beide zijk ...[more]

162 (Aziatica) Gebedenboek Gebedenboek, hout met bamboe, eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 23 cm en breedte 5,5, cm.

163 (Aziatica) Imari borden Drie Japans Imari borden circa 1900 Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Diameter 21 cm.

164 (Antiek) Klok regulateur Brass Clocks regulateur met romantisch tafereel achter glas. Circa 1900. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Hoogte 65 cm, breedte 39 cm en diepte 11 cm.

165 (Aziatica) Bijzettafel met lade, China, eind 20e eeuw Chinese bijzettafel met la, eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Hoogte 56 cm, breedte 46 cm en diepte 68 cm.

166 (Aziatica) Chinese verte dekselpot Chinese cilinder vorm biscuit dekselpot, met decor van acht paarden van keizer Mu Wang. Begin 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 18 cm en diameter 14 cm.

167 (Taxidermie) Geweien Lot met vijf ree geweien. Conditie: Goed. Afmetingen: Max. lengte 31 cm en max. breedte 12,5 cm.

168 (Aziatica) Etagère China, tweede helft 20e eeuw Hout/Lakwerk etagere, China, tweede helft 20e eeuw. Conditie: Gebruikt, beschadigingen verf. Afmetingen: Hoogte 68 cm en breedte 23,5 cm.

169 (Curiosa) Hoekkast Klassieke hang hoekkast. Conditie: Glas beschadigd. Afmetingen: Hoogte 95 cm, breedte 54 cm diepte 33 cm.

170 (Curiosa) Curiosa divers lot Bronzen vaas, beeld dame op fiets en Mexicaans beeld regengod. Conditie: Dame op fiets arm gelijmd.

Afmetingen: Max. hoogte 42 cm en max. breedte 28 cm.

171 (Curiosa) Apothekers potten Drie diverse apothekers potten. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 25 cm en max. diameter 14 cm.

172

(Curiosa) Emaille BK pannenset stapelbaar jaren '50 Emaille BK pannenset uit de jaren '50 die stapelbaar is; een zogenaamde gamel.

De set bestaat uit 4 stapelbare pannen waarvan de bovenste met deksel. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 43 cm en breedte 17 cm.

173 (Curiosa) Divers lot porselein. Porselein divers lot waaronder beeldjes, vaasjes en doosjes. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max.

hoogte 13 cm en max. breedte 11,5 cm.

174 (Curiosa) Divers lot curiosa Lot diverse items waaronder plateel, een hyacintglas en twee eierkokers. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Max. 12 cm en max. breedte 20 cm.

175 (Antiek) Leren bureauset Uitgebreide set leren bureau accessoires. Conditie: Prullenbak leer laat los. Afmetingen: Max. hoogte 25 cm en max. breedte 25 cm.

176 (Curiosa) Foto albums Twee foto albums, een album gedeeltelijk gevuld en een met Jugenstil koper beslag. Begin 20e eeuw. Conditie:

Beschadigingen. Afmetingen: Grootste foto album 21 x 27 cm.

(12)

177 (Curiosa) Divers lot fotografie Divers lot waaronder een fototoestel van Voigtländer, een lucimeter S en drie fotorolletjes. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Fototoestel lengte 13 cm, breedte 9 cm en hoogte 9,5 cm.

178 (Curiosa) Apothekers potten Vijf diverse apothekers potten. Conditie: In goede staat, een pot een scheur. Afmetingen: Max. hoogte 22 cm en max. diameter 15 cm.

179

(Antiek) Karaf en odeurflacons Een karaf met zilveren voet en twee odeurflacons met zilveren dop en halsrand, tweede helft 19e eeuw.

Stopjes odeurflesjes zijn aanwezig. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen: Max. hoogte 20 cm en max. breedte 7 cm.

180 (Curiosa) Apothekers vijzelPorseleinen apothekers vijzel met stamper. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Vijzel hoogte 10 cm, diameter 18 cm en stamper lengte 18 cm.

181 (Curiosa) Russische lakdoosjes Russische lakdoosjes, eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 7,5, breedte 6,5 cm en hoogte 3 cm.

182 (Curiosa) Lot visnetdrijvers Lot visnetdrijvers. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. diameter 13 cm.

183 (Curiosa) Tuinstoel Tuinstoel hout met ijzer opklapbaar. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 85 cm, breedte 58 cm en diepte 53 cm.

184

(Aziatica) Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw Conditie: Goede conditie, scharnieren ontbreken en de sluiting werkt niet meer Afmetingen: Maten 40 bij 29 cm

185 (Curiosa) Boeddha's Lot diverse Boeddha beelden. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 28 cm en max. breedte 16 cm.

186 (Antiek) Zilveren beursbeugel Zilveren beursbeugel, circa 1860, met ankerschakeling, voorzien van een kralenbeursje van een jongere datum. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 20 cm en breedte 13 cm.

187 (Curiosa) Bestek Argental en slabestek Divers lot bestek waaronder achte grote verzilverde messen, zes kleine verzilverde messen van Argental en een slabestek van hoorn. Conditie: Slabestek gebroken. Afmetingen: Max. lengte 25 cm.

188 (Curiosa) Schilderijen Een schilderij olieverf op doek, drie schilderijen op paneel, circa 1900. Conditie: Matige staat. Afmetingen: Max.

26 x 20,5 cm.

189 (Curiosa) Divers lot glaswerk Divers lot waaronder likeurglazen, onderzetters, glazen en borrelglazen. Conditie: In goede staat, twee glazen een chip. Afmetingen: Max. hoogte 11 cm en max. diameter 8 cm.

190 (Curiosa) Lamp glas in lood Meer kleurige glas-in-lood hanglamp midden 20e eeuw. Conditie: Een scheur in het glas. Afmetingen: Lamp hoogte 22 cm en diameter 28 cm.

191 (Antiek) Toverlantaarn met toebehoren Middel groot formaat toverlantaarn voor glasdia's met diverse toebehoren, circa 1900. Conditie:

Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte 36 cm en max. lengte 39 cm.

192 (Aziatica) Mah jong Mah jong gezelschapsspel in orginele doos, bamboe stenen en benen rekenstokjes. Tweede helft 20e eeuw.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Speeldoos 36 x 23 cm.

193 (Curiosa) Apothekers vijzel Porseleinen apothekers vijzel met stamper. Conditie: Gebruikt, beschadiging rand. Afmetingen: Vijzel hoogte 10 cm, diameter 23,5 cm en stamper lengte 26 cm.

(13)

194 (Curiosa) Porseleinen beelden Lot met vijf porseleinen beelden. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 18 cm.

195 (Curiosa) Buste gips Buste van een vrouw, eind 19e eeuw. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 50 cm en breedte 30 cm.

196 (Aziatica) Imari borden, Japan, 19e eeuw. Vier Japans Imari borden, 19e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. doorsnede 31 cm.

197

(Antiek) Verzilverde dekschaal en juskommen van gezonken passagiersschip HSDG Madrid Het 146 meter lange Duitse passagiersschip MADRID van de Hamburg-Sudamerika-Dampschiffs-Gesellschaft (HSDG) is in 1941 bij Den Helder bij de Haaksgronden door Engelse vliegtuigen in brand geschoten. Enige tijd later ...[more]

198 (Curiosa) Empire stijl lampen Twee Empire stijl lampen met groen glas en bronzen voet. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 64 cm en breedte 16,5 cm.

199

(Curiosa) Servies J.J. Geubels Groningen "Old Buckingham" Servies J.J. Goebels bestaande uit een theepot, suikerpot, melkkan, kom, elf schoteltjes en acht kopjes. Conditie: In goede staat met minimale gebruikerssporen. Afmetingen: Max. hoogte 13 cm en max.

breedte 20 cm.

200

(Antiek) Middenfragment majolica Middenfragment van een recent rondgeslepen platte schotel, zogenaamde majolica. Gevonden bij baggerwerkzaamheden voor de nieuwe jachthaven te Leeuwarden in 1951/1952. Circa 1700. Conditie: Fragment Afmetingen: Diameter 17,5 cm.

201 (Curiosa) Divers lot tin Divers lot tin waaronder kaarsenstandaards, schenkkan, bord en lepels. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max.

hoogte 20 cm en max. diameter 31 cm.

202

(Toegepaste kunst) Kobaltblauwe persglazen schalen, K.P.C. de Bazel Leerdam Twee kobaltblauwe tienkantige persglazen schalen, ontwerp K.P.C. de Bazel 1920 Leerdam. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen: Max. breedte 18 cm en max.

hoogte 4 cm.

203 (Sieraden) Halskettingen en armbanden Negen halskettingen en vier armbanden. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 38 cm.

204 (Curiosa) Gemberpotten en sojaflesjes Vier gemberpotten en twee Japan sojaflesjes. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte 14 cm en max. diameter 15 cm.

205 (Sieraden) Dameshorloges Lot met zes dameshorloges. Conditie: Gebruikt.

206 (Curiosa) Bord Porceleyne Fles DelftBlauw wit wandbord Porceleyne Fles Delftdecor met bloemen en vogels, circa 1900. Conditie:

Beschadiging door ophanging. Afmetingen: Diameter 36 cm.

207 (Curiosa) Apothekers potten Drie diverse apothekers potten. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 20 cm en max. diameter 12 cm.

208 (Curiosa) Reisnecessaire Reisnecessaire waaronder een rijgnaald, naaldenhouder, potlood. Ijzer met been, circa 1900. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 18,5 x 13 cm.

209 (Curiosa) Karaffen en borrelglazen Vier karaffen en twee borrelglazen. Conditie: In goede staat, een stop gelijmd. Afmetingen: Max.

hoogte 27 cm en max. diameter 10 cm.

(14)

210 (Curiosa) Zilveren fotolijstjes Drie zilveren fotolijsten met houten achterwand, gemerkt 835, circa 1950. En een andere. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen: Max. 10,5 x 14,5 cm.

211 (Aziatica) Gemberpotten Twee Chinese beschilderde gemberpotten, aan de onderkant gemerkt, 19e eeuw. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Max. hoogte 14 cm en max. diameter 15 cm.

212 (Antiek) Kopergravure "Kaart van Drenthe" Cornelis Pijnacker Kopergravure Cornelis Pijnacker (1570-1645) "kaart van Drenthe".

Conditie: Weerinwerking Afmetingen: 37 x 54 cm.

213 (Antiek) Tegeltableau naar W. Verschuur, Rozenburg Den Haag Sepiakleurig 6-tegeltableau met voorstelling naar W. Verschuur, Rozenburg Den Haag. Conditie: Kleine beschadiging rechter tegel bovenin. Afmetingen: Lengte 47,5 en hoogte 31,5 cm.

214

(Zilver) Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw. Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw. Fraai bewerkt Gemerkt: Klein zwaard en meestertekens: slechte te lezen. Conditie: Redelijke conditie met gebruikssporen, enkele

beschadigingen. ( zie foto's) Afmetingen: Le ...[more]

215 (Curiosa) Glazen fotolijstjes Facet geslepen glazen Franse fotolijsten, een met strik, circa 1920. Conditie: Beschadigingen glas.

Afmetingen: Max. 10,5 x 19,5 cm.

216 (Kunst) Kan met beker, designer Bob van Schie, 21e eeuw Keramiek, kan met beker ontworpen door Bob van Schie, Wassenaar, 21e eeuw Conditie: Goede conditie Afmetingen: Hoogte kan 20,5 cm en diameter 10,5, beker hoogte 9 cm en diameter 7 cm.

217

(Sieraden) Bakeliet en kunststof. Twee Vintage halskettingen. Bakeliet en kunststof. Twee Vintage halskettingen. De licht gemêleerde ketting is van kunststof/ plastic en heeft een schroefslot van hetzelfde materiaal. De donkere Kersen kleurige halsketting is van Bakeliet.

Conditie: In goede staat. A ...[more]

218 (Curiosa) Lot diverse messing haken Lot diversen met o.a vijf kapstokhaken, een slotplaat en messing vogel. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Max. lengte 15, 5 cm en max. breedte 7,5 cm.

219 (Curiosa) Vijzel Wedgewood Porseleinen Wedgwood apothekers vijzel met stamper. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Vijzel hoogte 10 cm, diameter 18,5 cm en stamper lengte 30 cm.

220 (Sieraden) Buikdans sieraden. Complete set buikdans sieraden, ceintuur, halsketting, armband en oorhangers midden 20e eeuw Conditie: Sierriem kleine beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 100 cm en oorbellen diameter 7 cm.

221 (Sieraden) Horloges en armbanden Lot horloges en armbanden, veel sloop. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 24 cm.

222 (Antiek) Vijzels Twee vijzels, 18e en 19e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 11 cm en stamper max. 15 cm.

223 (Curiosa) Apothekers vijzel Porseleinen apothekers vijzel met stamper. Conditie: Beschadiging rand. Afmetingen: Vijzel hoogte 12,5 cm, diameter 32 cm en stamper lengte 20 cm.

224

(Sieraden) Zoetwater cultivé parels + Agaat. Lot(4 x) Halsketting en 3 armbanden. Zoetwater cultivé parels + Agaat. Lot(4 x) Halsketting en 3 armbanden. A. Samengestelde 3-rijig halsketting bestaande uit o.a zoetwater cultivé parels en Agaat met zilveren slot. B. 3 armbanden van onduidelijke samenst ...[more]

225 (Curiosa) Apothekers vijzel en schalen Een apothekers vijzel, apothekers schaal en diverse stampers en lepels. Conditie: Gebruikt.

Afmetingen: Max. lengte 19 cm, max. hoogte 12,5 cm en max. diameter 23,5 cm.

(15)

226

(Zilver) Zilveren breipennen en zilveren breipenhouders aan een ketting Twee zilveren breipenhouders aan een Jasseron ketting, Nederland begin 20e eeuw. Gemerkt met een klein zwaard. Zilveren breipen (rechter op foto) met clip, Nederland eind 19e eeuw, gemerkt klein zwaard en meesterteken (slecht le ...[more]

227 (Aziatica) Vaas, China, 19e eeuw Vaas, China, 19e eeuw Conditie: Haarlijn in bovenrand Afmetingen: Hoogte 35,5 cm en diameter 13,5 cm.

228

(Zilver) Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923. Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923. Uitgevoerd met opengewerkte steel en Jugendstil motieven.Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 en meesterteken: A.J. Driesen Schoonhoven. Conditie: Goede conditie. Afmetingen: Lengte: 23.5 cm. Gewich ...[more]

229 (Antiek) Klompen Drie paar klompen, een paar bewerkte houten, een paar hout met bewerkt leer op de wreef en een paar hout met lederen schacht. Circa 1900. Conditie: In goede gebruikte staat. Afmetingen: Max. lengte 32 cm.

230 (Curiosa) Cinekon eight camera 1961 Cinekon eight camera 1961. Conditie: Niet getest. Afmetingen: Hoogte 14 cm en breedte 8,5 cm.

231 (Curiosa) Divers lot plate Divers lot plate waaronder theelepels, sigarettendoosje, brievenstandaard, brillenkoker en theezeefjes.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 21 cm en max. diameter 27 cm.

232 (Curiosa) Divers lot glaswerk Divers lot glaswerk waaronder zout-en pepervaatjes en twee vaasjes. Conditie: Gebruikt. Afmetingen:

Max. hoogte 9,5 cm en max. breedte 13 cm.

233 (Aziatica) Porseleinen flesvaas, Kutani, Japan, ca. 1900 Meiji periodePorseleinen flesvaas, Kutani, Japan, ca. 1900 Meiji periode Conditie: Goede conditie, twee kleine chipjes aan de bovenrand Afmetingen: 33 cm hoog

234 (Antiek) Lot glaswerk ruit waaier slijpsel. Lot glaswerk, kaasstolp met onderschaal, dekselpot met onderschaal en bowlpot, circa 1900.

Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 28 cm en max. diameter 25 cm.

235 (Aziatica) Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw Conditie: Goede conditie. Afmetingen: Kom diameter 21,5 cm. Schotel diameter 12 cm en kommetje diameter 6,5 cm.

236 (Curiosa) Fotolijstjes Tien diverse fotolijstjes. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. 12 x 18 cm.

237 (Curiosa) Visbestek Visbestek bestaande uit 6 messen en zes vorken. Conditie: Kleine beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 20,5 cm.

238 (Aziatica) Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw Conditie: Goede conditie, kom heeft een lichte bodembarst, vaasje in goede conditie Afmetingen: Breedte kom 14, 5 cm en hoogte vaasje 8, 5 cm.

239 (Antiek) Twee stoven en een tesje Een vierkante eiken kerkstoof met messing hengsel, een ronde eiken stoof en een aardewerken tes, 19e eeuw. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 21,5 cm en max. breedte 27 cm.

240

(Zilver) Zilver, breipenhouder met clip, Schoonhoven 1968. Zilver, breipenhouder met clip, Schoonhoven 1968. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter i= 1968 meesterteken: H.Looren Schoonhoven. Conditie: Goede conditie. Afmetingen: Lengte: 15 cm.

Gewicht: 26 gram.

241 (Curiosa) Houten kistjes met inhoud Divers lot curiositeiten waaronder drie houten kistjes, potloodslijper met kompas, Boeddha, schelp en meer. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Kistje hoogte 8,5 en lengte 24 cm.

(16)

242 (Antiek) Kurkenpers 19e eeuwse gietijzeren kurkenpers voor twee maten kurken. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 24 cm en hoogte 5,5 cm.

243 (Curiosa) Strijkijzers, koffiemolen en bloembak Divers lot curiosa waaronder strijkijzers, koffiemolen en een bloembak. Conditie:

Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte 26 cm en max. breedte 17 cm.

244 (Curiosa) Divers lot curiosa Divers lot curiosa waaronder een houten kist, houten boeddha, twee groen onix ballen en een halsketting.

Conditie: Goed. Afmetingen: Kist hoogte 7,5 cm en breedte 19 cm.

245

(Antiek) Lederen sigarettenhouders met zilver/goud beslag Een lederen sigarettenhouder met zilver beslag en initialen ED, circa 1900.

Een lederen sigarettenhouder met gouden slot, Nederlands circa 1900. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Sigarettenhouder met zilver beslag 13,5 x 9 cm. Sigarettenh ...[more]

246 (Etnografica) Ebbenhout, Makonde beeld. Tanzania Afrika. Ebbenhout, Makonde beeld. Tanzania Afrika. Groep van 4 mannen.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 25 cm en breedte 12 cm.

247 (Antiek) Bierpul Villeroy & Boch en schenkkan Quart Bierpul Villeroy & Boch en tinnen schenkkan Quart. Conditie: Gebruikt en scheur in bierpul. Afmetingen: Max. 23,5 cm en max. breedte 18,5 cm.

248 (Verlichting) Wandlamp en hanglamp met pegels Wandlamp met pegels en een plafonnière met pegels, tweede helft 20e eeuw.

Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. lengte 26 cm en max. breedte 33 cm.

249 (Curiosa) Gietijzeren bel Gietijzeren bel in de vorm van een herte kop. Circa 1920. Conditie: Gewei beschadigd. Afmetingen: Lengte 26 cm en breedte 19 cm.

250 (Kunst) Stanco Skiczuk Afmetingen: 50x50 cm

251 (Kunst) Jenny Makkinga Schilderij van Jenny Makkinga Afmetingen: 90x120 cm

252 (Kunst) Arent Ronda Aquarel Boerderij Verso 1e prijs SSR Reunisten zit Drenthe 1957. Afmetingen: 46x30 cm

253 (Kunst) Toulouse Lautrec 3 posters Stedelijk Museum Amsterdam

254 (Kunst) Joan Janssens Acryl op paneel Niehove Afmetingen: 55x75 cm

255

(Kunst) Pastel op papier, gesigneerd A. Torie "Stilleven van een koperen ketel met een steengoed kruik en vruchten", gesigneerd linksonder A.Torie (1896-1969). Albert Torie woonde en werkte het grootste deel van zijn leven in Meppel. Behoorde tot de oprichters van de Drentse Schilders en van het Dre ...[more]

256 (Zilver) Tafelstuk Eerste gehalte zilver, met binnenbakjes en bijbehorende lepeltjes.

257 (Zilver) Roomkom Zilveren 8 kantige roomkom Jaarletter 1864 Meesterkeur T Scheltens Sappemeer, Hoogezand, Groningen Met decoratie van flora.

258 (Zilver) Herdenkingslepel 2e gehalte, bekroond met staande figuur en kruis in de hand. Meesterkeur P Cool Sneek 1831-1832 Jaarletter 1827

259 (Zilver) Roomlepel Meesterkeur KJ Kanninga Drachten 1866, hierbij een theeduim JF Dijk Dokkum 1854.

(17)

260 (Curiosa) Theelepels Cassette met 12 zilveren theelepeltjes met Oud Hollandse decoratie.

261 (Curiosa) Taartvorkjes lot van 10 taartvorkjes, jamlepel en suikerschep met Oud Hollands decor

262 (Zilver) Lot zilver Lot met suiker-, thee- en roomlepel met gelijkende decoratie, hierbij een vork (Ans van Zeist) en een theezeef.

263 (Goud) Gouden broche Letterbroche en een stel oorbellen. 14 karaat. Totaal 3 gram. Conditie: Goed

264 (Goud) Gouden broche Fantasie broche, 3,7 gram Conditie: Goed

265 (Aziatica) Chinese houten bak op poten Oude Chinese houten rode bak op poten, 20e eeuw. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 35 cm en diameter 54 cm.

266 (Antiek) Kaart Drenthe, 17e eeuw Drentia Comitatus - Transiselaniae Tabula II (Cornelio Pynacker, 1664) Handgekleurd. Afmetingen:

53x38,5 cm

267 Kaart Drenthe, 17e eeuw Urbis Traiecti ad rhenum novissima et accuratissima delineatio per C Specht 1695. Handgekleurd.

Afmetingen: 59x50 cm

268 (Aardewerk) Spreukenbord Harlingen Blauwe rand met minimale decoratie en de tekst "Bid voor gij eten gaat" Conditie: Haarlijntje en normale randschades Afmetingen: Dia 22 cm.

269 (Kunst) Beeld Albasten beeld. Conditie: beschadigd Afmetingen: H. 32 cm

270 (Kunst) Schilderij, abstracte compositie Schilderij, olieverf op doek, abstracte compositie. Afmetingen: 130x190 cm

271 (Kunst) Schilderij, triptiek Triptiek, gesigneerd Talens (Hein Talens??). Conditie: Goed Afmetingen: 90x80 cm

272 (Kunst) Schilderij met een voorstelling van waterlelies Schilderij met een voorstelling van waterlelies, gesigneerd v/d Welle Conditie:

Goed Afmetingen: 90x70 cm.

273 Schilderij met voorstelling van een landschap Gesigneerd TH Oelefs? Afmetingen: 90x68 cm

274 (Kunst) Ets Reinder Homan Ets van Reinder Homan met voorstelling van bomen. Gedateerd 1998. Conditie: Goed Afmetingen: 16x16 cm

275 (Aziatica) Aziatische prent Revolutionaire prent met musicerend gezelschap. Gesigneerd met rood zegelmerk. Afmetingen: 38x54 cm.

276 (Kunst) Kopergravure naar Peter Paul Rubens Quist Et Deus, naar Peter Paul Rubens. Uitvoering Corn Galle Antwerpen. Afmetingen:

60x43 cm.

277 (Aziatica) Boedda hoofd Bronzen groen gepatineerde boeddha hoofd. Conditie: Goed Afmetingen: Hoogte 30 cm.

278 (Muziek instrumenten) Dwarsfluit Sankyo Dwarsfluit Sankyo in bijbehorende koffer Conditie: Gebruikt

279 (Muziek instrumenten) Erhu Erhu in bijbehorende koffer. Conditie: Gebruikt

(18)

280 (Muziek instrumenten) Klarinet Klarinet in bijbehorende koffer. Conditie: Gebruikt Afmetingen: Koffer 36 x 24 cm

281 (Filatelie) Postzegels Een uitgebreid lot albums.

282 (Plate) Lot theelepels Plated Conditie: Gebruikt

283 (Plate) Lot plate Diverse Douwe Egberts-sets en ander plate Conditie: Gebrikt

284 (Aziatica) Chinese messing kom Chinese messing kom en een cloissone bloempot. Conditie: Goed Afmetingen: Max hoogte 11 cm max diameter 24 cm

285 (Aardewerk) Een lot plateel Vijf in totaal, Arnhem Gelria en Zenith. Conditie: Goed

286 (Kunst) M. C. Escher Metamorphose van M.C. Escher in bijbehorende koker. Conditie: Goed

287 (Numismatiek) Een groot lot muntgeld Nederland Circa 10 kilo koperen munten en aanverwanten.

288 (Numismatiek) Een lot munt- en papiergeld Een verzameling internationaal munt- en papiergeld.

289 (Kunst) Tekening Amsterdam Tekening van de Vijgendam met Beurspoortje (anno 1847) Amsterdam, Wim ten Have. Conditie: Goed Afmetingen: 30x45 cm.

290 (Curiosa) Paard met wagen Paard met houten verkoopwagen groente en fruit. Conditie: Goed Afmetingen: Lengt 69 cm, 25 hoogte, breedte 18 cm

291 (Nautica) Scheepsmodel Furie Scheepsmodel van een sleepboot in glazen vitrine. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Breedte 71 cm, hoogte 41 cm en diepte 20 cm.

292 (Curiosa) Sculptuur Hazewindhond, gesigneerd. Hierbij een lederen kruithoorn, hopjesblik en een Japanse vaas.

293 (Curiosa) Lot sierwapens Een groot lot sierwapens, meest moderne producties. Conditie: Meeste goed, twee beschadigd Afmetingen:

langste meet 105 cm

294 (Boeken) Een lot boeken Een lotje antiquarische titels, waaronder enkele in vroeg 19e eeuwse uitgeversband.

295 (Zilver) Een lot zilver Divers schepwerk, hierbij 2 servetringen en een horloge. Conditie: Gebruikt

296 (Aziatica) Mandauer Mandauer hierbij een koppeltje filigrain wayangpoppen in lijst. Conditie: Goed

297 (Zilver) Horloges Twee zilveren horloges

298 (Curiosa) Een lot Longwy Schaal met vogeldecoratie, hierbij 2 vazen met vlinderdecor. Duitsland, ca. 1920.

299 (Curiosa) Schaal Makkum Schaal met zilveren Hengsel, Makkum. Conditie: Goed

300 (Zilver) Een lot zilver Een bijbel, een parfumflesje en enkele andere items.

(19)

301 (Boeken) Boek Verblifa 1898-1938 Verenigde Blikfabrieken Amsterdam Uitgave ten behoeve van het 50-jarig bestaan in 1938. Met gekleurde platen.

302 (Numismatiek) Munten in albums Een lot van 3 albums, deels gevuld met munten.

303 (Curiosa) Lichtbak met toverlantaarnplaatjes Houten bak met een serie plaatjes met voorstelling van ooievaars. Conditie: Goed

304 (Curiosa) Prent Vindicat Ingelijst, Johannes Casper Nienhuis. Afmetingen: 62x43 cm.

305 (Kunst) Architectonische tekeningen Een lot met 2 architectonische tekeningen, gesigneerd. Afmetingen: 40x30 cm

306 (Reclame) Marten Toonder verkeerd verkeer Uitgave Rijkspostspaarbank (incompleet). Hierbij 6 Albert Heijn uitgaves Thunderbirds.

307 (Aardewerk) Vazen Maastricht Met Imari decoratie. Begin 20e eeuw. Conditie: Goed Afmetingen: H. 29 cm.

308 (Antiek) Voorraadfles Een voorraadfles, 19e eeuw. Conditie: Goed Afmetingen: H. 45 cm

309 (Kunst) Kunst, Alfons Blomme Kunst, Alfonds Blomme ets 'Perugia' Conditie: Weerinwerking Afmetingen: 33x33 cm

310 (Reclame) Folders Transport 2x Fongers Groningen, 2x Ford, Burgers fietsen Deventer. Hierbij een fietskaart van Groningen en 2 andere.

311 (Curiosa) Wereldkaart Wereldkaart in lijst, reproductie. Conditie: Passe partout weerinwerking. Afmetingen: 53 x 37,5 cm.

312 (Curiosa) Plattegrond Delft Kaart van Jacob van Deventer 1557, ingelijst, reproductie. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 66 x 44 cm.

313 (Curiosa) Salontafel Wortelnoten belijmde salontafel. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 102 cm, hoogte 56 cm en diepte 53 cm.

314 (Antiek) Tafel Mechelse eiken tafel. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 73 cm en tafelblad 103 x 103 cm.

315 (Antiek) Staand horloge George Brown Schots staand horloge, George Brown, Airdrie Schotland, eerste helft 19e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 216 cm, breedte 50 cm en diepte 25 cm.

316 (Antiek) Schilderij Jozef met kindeke Jezus Schilderij olieverf op doek, marouflé, Jozef met kindeke Jezus, circa 1700. Conditie: In matige staat. Afmetingen: 50 x 60 cm.

317 (Curiosa) Houten kist met ronde deksel Houten kist met ronde deksel en messing banden. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen:

Breedte 79 cm, hoogte 51 cm en diepte 55 cm.

318 (Antiek) Eetkamer stoelen Vier Mechelse eetkamer stoelen met rode bekleding. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 99 cm, breedte 43 cm en diepte 44 cm.

319 (Antiek) Eikenhouten kist Antieke kist op poten, 18e eeuw. Conditie: Gezien leeftijd redelijke conditie. Loszittende deksel. Afmetingen:

Hoogte 80 cm, breedte 127 cm en diepte 69 cm.

(20)

320 (Antiek) Eikenhouten partnerdesk Eikenhouten bureau, partnerdesk met aan beide kanten toegang tot de kasten. Conditie: Goed met sporen van gebruik (scheur bovenblad). Afmetingen: Hoogte 77 cm, breedte 139 cm en diepte 109 cm.

321 (Curiosa) Dames wollen jas, midden 20e eeuw Dames schapen bontjas, midden 20e eeuw Conditie: Goede conditie, met gebruikerssporen Afmetingen: Lengte jas 77 cm, maat large.

322 (Antiek) Barometer/thermometer Nederlandse holosteric barometer en thermometer op hand gestoken plaat met florale motieven, eind 19e eeuw. Conditie: In goede staat, kleine verkleuring barometer. Afmetingen: Lengte 60 cm en breedte 30 cm.

323 (Curiosa) Gietijzeren tuin vazen Drie gietijzeren tuin vazen naar antiek voorbeeld. 20e eeuw. Conditie: Gebruikt en verweerd.

Afmetingen: Max. hoogte 44 cm en max. diameter 42 cm.

324 (Curiosa) Burberrys longline lady's trenchcoat Burberrys longline lady's trenchcoat Conditie: Goede conditie Afmetingen: Lengte jas 112 cm.

325 (Antiek) Borduurwerk Borduurwerk van vaas met bloemen in ovale zwarte lijst. Circa 1920. Conditie: In goede staat, lijst beschadigd.

Afmetingen: 48,5 x 59 cm.

326 (Aziatica) Okimono Erotisch vorm gegeven houten okimono. Eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 5,5 cm en breedte 3 cm.

327 (Aziatica) Okimono Erotisch vorm gegeven houten okimono. Eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 6 cm en breedte 4 cm.

328 (Curiosa) Tuinbeelden leeuwen Twee gegoten tuinbeelden, zittende leeuwen met schild. Conditie: Goed verweerd met mos.

Afmetingen: Hoogte 60 cm.

329 (Aziatica) Penselenbeker Chinees porseleinen penselenbeker met decor van een kraanvogel, 20e eeuw. Conditie: Beschadigingen glazuur. Afmetingen: Hoogte 27 cm en diameter 12 cm.g

330 (Curiosa) Aardewerk schenkkan, fruittes en dekselpot Lot gebruiks aardewerk schenkkan, fruittes en dekselpot. Conditie: Gebruikt.

Afmetingen: Max. hoogte 16 cm en max. diameter 30,5 cm.

331 (Curiosa) Stoeltjes klok Stoeltjes klok 20e eeuw. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 80 cm en breedte 35 cm.

332 (Aziatica) Chinese medicijnkast Chinese medicijnkast, kast bestaat uit twee delen, 54 lades. Conditie: Kleine beschadigingen en krimpscheur achterwand. Afmetingen: Hoogte 189 cm, breedte 129 cm en diepte 51 cm.

333

(Design) Trolley "Boby Container", design Joe Colombo voor Bieffeplast 1970 Trolley genaamd "Boby Container" is ontworpen door Joe Colombo voor Bieffeplast in 1970. Deze vintage trolley is ontworpen om te gebruiken bij een tekentafel voor architecten en kunstenaars.

De trolley is gemaakt van ABS Pla ...[more]

334

(Design) Boekenkast van meubelfabriek Pander Boekenkast van meubelfabriek Pander, vier deuren met glas, vier lades houtsnijwerk in de kap, circa midden 20e eeuw. Conditie: In goede staat met gebruikssporen (mist een stukje fineer). Afmetingen: Hoogte 176 cm, breedte 260 cm en diepte 43 cm.

335 (Antiek) Schilderij, vermoedelijk Maurits van Oranje Schilderij, olieverf op doek, Portret van Maurits van Oranje, circa 1700. Conditie: In matige staat, beschadigingen. Afmetingen: 64 x 62 cm.

(21)

336 (Antiek) Tijgermahoni schrijfkast Schrijf/buffetkast, tijgermahonie, Duitse kast onder drie laden waarvan de bovenste opengetrokken een bureaublad herbergt. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 232 cm, breedte 96 cm en diepte 53 cm.

337 (Nautica) Scheepsmodel Lauwerzee Scheepsmodel van een sleepboot in glazen vitrine. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Breedte 76 cm, hoogte 54 cm en diepte 32 cm.

400 (Kunst) Tekening , gemengde techniek, gesigneerd Jan Steen Tekening, gemengde techniek, gesigneerd Jan Steen (1938-2016).

Conditie: In goede staat. Afmetingen: 39 x 48 cm.

401 (Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Franz van Rupprecht Stilleven, gesigneerd Franz Theodor von Rupprecht (1893-1939).

Rechtsboven gesigneerd, circa 1930. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 45 x 55 cm.

402

(Toegpaste kunst) Graniver bloembollenschaal, A.D. Copier Leerdam. Gele graniver bloembollenschaal, ontwerp A.D.. Copier, circa 1930. Glasfabriek Leerdam. Meegeperst monogram ontwerper, octrooinummer 2211987. Conditie: Schilfer voet van de schaal.

Afmetingen: Hoogte 10 cm en diameter 25 cm.

403

(Kunst) H. N. Werkman - Uit de Blauwe Schuit A. Schaalma (red.) Uit de Blauwe Schuit. [Groningen], Wolters Noordhoff, [1995]. Folio linnen doos met daarin een tekstboekje en 7 facsimile druksels van H. N. Werkman. Conditie: Nieuw in plastic. Afmetingen: Doos 34x24 cm.

404

(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, "Cap Martin" gesigneerd Camprio Schilderij, olieverf opdoek, gesigneerd door Camprio. Pseudoniem voor de kunstschilder John Bevort. Johannes Hubertus Hendrikus Bevort (1917-1996) was een leerling op de academie Artibus te Utrecht van Chris Achtenberg en G. Nijen ...[more]

405 (Kunst) Schilderij, olieverf op paneel Schilderij, "Bosgezicht", olieverf op paneel' rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 13 x 21 cm.

406 (Toegepaste kunst) Vaas aardewerk Vaas aardewerk. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 28 cm en diameter 28 cm.

407

(Kunst) Schilderij, olieverf op board, gesigneerd H.H. Ros Schilderij "molen aan het water bij volle maan", olieverf op board, Hero Hette Ros (1872-1964). Autodidact kunstschilder woonde en werkte in en om Scheveningen, midden 20e eeuw. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: 35 x 50 cm.

408 (Kunst) Schilderij, olieverf op doek Schilderij, olieverf op doek, linksonder gesigneerd met initialen H.K. '97, annotatie op de achterkant, gekocht bij Galerie Goutum in 1997. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 79 x 74 cm.

409 (Curiosa) Vaas Goldan Talast Noorwegen Mondgeblazen meerkleurige Goldan Talast vaas. Noorwegen circa 1970. Gemerkt aan de onderkant. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 46 cm en diameter 17,5 cm.

410 (Kunst) Map met Indiase prenten Map met vierentwintig Indiase prenten. Conditie: Omslag beschadigd, enkele prenten lichte beschadigingen. Afmetingen: Map 34,5 x 49,5 cm.

411 (Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jos Lussenburg Schilderij, olieverf op doek, "herfsttafereel aan de Zuiderzee"

gesigneerd Johannes (Jos) Lussenburg (Enkhuizen, 1889 - Nunspeet 1975). Conditie: In goede staat. Afmetingen: 96 x 65 cm.

412

(Antiek) Schrijfkist met toebehoren 19e eeuwse schrijfkist met inkt potje, zandstrooier, 2 kroontjespennen en album amicorum van Christiaan Frederik Kofoed. Conditie: Schrijfkist beschadigd, inhoud in goede staat. Afmetingen: Schrijfkist lengte 30,9, breedte 21,5 cm en hoogte 12 cm.

(22)

413 (Toegepaste kunst) Aardewerk schaal Libelle Aardewerk schaal met libelle. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 4 cm en diameter 25 cm.

414 (Curiosa) Beeld kippen brons Bronzen beeldengroep van drie kippen, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Hoogte 18,5 cm en breedte 15 cm.

415 (Toegepaste kunst) Vaas plateel Plateel vaas met donker gekleurde florale motieven. Conditie: Voet diverse chips Afmetingen: Hoogte 38 cm en diameter 16 cm.

416 (Antiek) Russische ikoon St. Nicholas van Myra Russische ikoon met metalen riza, gemonteerd achter glas in houten box. St. Nicholas van Myra, 19e eeuw. Conditie: Kleine beschadigingen, zie foto's. Afmetingen: Lengte 20 cm, breedte 17,5 cm en hoogte 5,4 cm.

417 (Design) Art Deco tegeldienblad Art Deco tegeldienblad met vernikkelde rand. Circa 1920 Conditie: In goede staat met lichte slijtage blad. Afmetingen: Lengte 55 cm en breedte 35 cm.

418 (Design) Porseleinen servies Rosenthal Duitsland Servies van Rosenthal waaronder een koffiepot, melkkan, suikerpot, drie kopjes en vijftien schotels. Conditie: Goed. Afmetingen: Max. hoogte 18 cm en max. breedte 22,5 cm.

419 (Design) Tincraquele schaal, Willem Rozendaal Maastricht Tincraquele schaal, model Coquille, ontwerp Willem Rozendaal voor Kristal Unie Maastricht 1937. Conditie: In goede staat, kleine kras middenin schaal. Afmetingen: Hoogte 4,5 cm en breedte 32 cm.

420

(Kunst) Beelden brons, gesigneerd CanBeeld met twee figuren is gesigneerd met Can, Corry van Ammerlaan van Niekerk. Bekende werken zijn "Spiegeling naar de toekomst" (1995), oorlogsmonument Zevenhuizen en standbeeld Pim Fortuijn (2003), Rotterdam.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 31 ...[more]

421

(Design) Bronzen sculptuur "Shell" naar M.C. Escher door Eunwha Kim-Kilian. Bronzen sculptuur gebaseerd op een houtsnede van M.C. Eschers portret van zijn vrouw Jetta. Ter jubileum van de 100ste geboortedag van de kunstenaar. Uitgevoerd door Eunwha Kim- Kilian, nr 40 van een gelimiteerde oplage van 3 ...[more]

422

(Curiosa) Porseleinen vazen "Lente boden" en "Zilverreiger tussen waterlelies", Franklin Porcelain Twee porseleinen vazen, 20e eeuw.

"Lente boden" is gecreëerd door de Japanse kunstenaar Ryu Okazaki, "zilverreiger tussen waterlelies" is gecreëerd door Basil Ede.

Beide vazen zijn vervaardigd van fijn ...[more]

423 (Toegepaste kunst) Japanse vazen aardewerk, 20e eeuw Japanse vazen aardewerk, 20e eeuw Conditie: Goed, zeegroene vaas een chip. Afmetingen: Max. hoogte 31 cm en max. diameter 8,5 cm.

424 (Toegepaste kunst) Beeld aardewerk Lladro Lladro aardewerk beeld van zittend meisje, 20e eeuw. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Hoogte 17 cm en breedte 13 cm.

425 (Toegpaste kunst) Glazen waterkan, A.D. Copier Leerdam Grijs glazen waterkan, ontwerp A.D. Copier circa 1948, gasfabriek Leerdam.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 18 cm en diameter 20 cm.

426 (Design) Plafonniere melkglas Witte Art Deco stijl plafonnière. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 33 cm en diameter 35 cm.

427 (Toegpaste kunst) Copier trompet vaas tincraquele Trompet vaas tincraquel, ontwerp A.D. Copier Glasfabriek Leerdam. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 16 cm en diameter 22,3 cm.

428 (Design) Glazen schalen, fles en glazen hoorn Twee glazen schalen, fles en glazen hoorn. Conditie: Verf fles beschadigd, hoorn chips.

Afmetingen: Max. hoogte 27 cm en max. 37,5 cm.

(23)

429 (Design) Radio MT Logic Radio MT Logic fm/am 220 volt. Conditie: Goed, in werkende staat. Afmetingen: Hoogte 11 cm, breedte 22 cm en diepte 13 cm.

430 (Design) Kristallen vazen en een serveerschaal Vallau Twee geslepen vazen en een serveerschaal gemerkt Vallau. Conditie: Vazen in goede staat, serveerschaal een chip. Afmetingen: Max. hoogte 17 cm en max. breedte 39 cm.

431 (Design) Plafonniere melkglas Witte Art Deco stijl plafonnière. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 30 cm en diameter 30 cm.

432

(Design) Cloud glass, Art deco 'Oralit' deksel doos van Walther & Sohne, Ulm dose 1934. Duitsland.Cloud glass, Art deco 'Oralit' deksel doos van Walther & Sohne, Ulm dose 1934. Duitsland.Zeldzame dekseldoos met beeld van 'frozen' glass van een naakte dame.

Conditie: Goed, enkele chips voet. Afmeti ...[more]

433 (Kunst) Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. de Herder Schilderij, herder met schapen in het bos, olieverf op paneel. Rechts onder gesigneerd J. de Herder, begin 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 32 x 22 cm.

434 (Design) Ray-Ban Large metal II G-15 Arista zonnebril Ray-Ban Large metal ll G-15 Arista zonnebril met orginele leren brillenkoker.

Conditie: In goede staat.

435 (Toegepaste kunst) Divers lot plateel Lot divers plateel waaronder twee schalen, vaas en gemberpot. Conditie: Diverse beschadigingen, plateel schaal in goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 15 cm en max. diameter 25 cm.

436 (Kunst) Schilderij, olieverf op doek Schilderij, "de oogst", olieverf op doek en rechtsonder gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 79 x 58,5 cm.

437 (Kunst) Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Sijthoff Schilderij, olieverf op paneel "oud Hollands interieur". Gesigneerd G.

Sijthoff. Circa 1920. Conditie: Kleine beschadiging paneel, houtwerking in de lijst. Afmetingen: 38,5 x 48 cm.

438 (Toegepaste kunst) Aardewerk Mobach en Zaalberg Aardewerk van Mobach en Zaalberg, drie vazen, bloempot en een vierkante schaal. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 30,5 cm en max. breedte 23 cm.

439 (Design) Schaal kristal JG Durand Kristal glazen schaal in orginele doos JG Durand. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 14 cm en diameter 36 cm.

440 (Antiek) Dekselpot glas Groen iriserende glazen Jugendstil koekjespot met draden, Pallme-König Bohemen circa 1920. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 20 cm en diameter 11,5 cm.

441 (Toegepaste kunst) Keramiek vogel Spaarpot van aardewerk in de vorm van een vogel. Conditie: Diverse chips poten. Afmetingen:

Hoogte 18 cm en breedte 29 cm.

442 (Kunst) Schilderij, olieverf op doek Schilderij, olieverf op doek. "Inzamelen van de schoven". Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930 Conditie: Kleine beschadiging verf. Afmetingen: 58 x 38 cm.

443 (Design) Schaal Holmegaard-Kastrup Denemarken Handgeblazen schaal van Holmegaard glas uit Kastrup Denemarken. Ontwerp Per Lütken, circa 1960. Conditie: Minimale slijtage. Afmetingen: Hoogte 7 cm en diameter 26 cm.

444 (Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. van Oost Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Johannes Jacobus van Oost (1917- 1975). Conditie: Scheuren in het doek. Afmetingen: 78 x 93 cm.

In Kemmer & Verhagen (1994; zie verwijzing bij mijn artikel) wordt, zowel voor het Nederlands als voor andere talen, gedemonstreerd dat de beschikbare evidentie er juist op

bescherm je voor alle kwaad Kom nu tot rust bij Mij hart en ziel en geest Oh, hef je hoofd omhoog sta op in nieuw geloof Ik ben met je. waarheen je

Jezus, Mijn Zoon, maakt de weg weer vrij. Kom, Mijn kind, jij hoort

Taalverandering en cultuurverandering: doen en laten sinds de 18e eeuw 261 er zijn, en dat we er niets aan kunnen doen dat we ze percipieren; een of andere mentale activiteit is in

Toen Willem van Hogendorp deze brief schreef, bereidde hij zich al ernstig voor, eindelik de thuisreis te ondernemen; al eerder had hij zijn zoon geschreven dat hij erover dacht dat

Twee particuliere bedrijven (1 geheel verhard, 1 bedrijf heeft soort verharding niet ingevuld, vullen gebeurd op perceel) en twee loonbedrijven (1 geheel verhard, 1 niet

In de brochure “Richtlijnen voor een optimale toepassing van grondontsmetting met Monam Cleanstart en Basamid Cleanstart tegen stengelaaltjes” worden deze onderdelen

Het programma start met vijf interactieve workshops: Sales voor ondernemers, Persoonlijk leiderschap, Personeelsmanagement in het MKB, Financieel management en Een slimme