Veiling gegevens
Veilingnummer 1086: AFTERSALE - Zilver, goud, juwelen, horloges, kunst, antiek
Kunst en Antiek
Porselein en aardewerk
Start pre-bid: 22-03-2019 22:55
Einde prebid: 07-04-2019 22:55
Kijkdagen:
Ophaaldagen:
3957: (3x) Hummels.
Duit sland. Goebel
3965: Plooischotel.
Beschilderd met bloemen en vogels. Schoonhoven. 29 x 3 cm.
3968: (4x) Makkumer aardewerk.
Borden en schaalt jes. 20e eeuw
3970: (2x) Biscuit Dwergvaasjes.
Met fant asiefiguren. Duit sland. Begin 20e eeuw Kleine beschadiging aan vinger. 8 x 12 cm.
3972: Uilenkan.
De kat . Bergen op zoom. 1902/1918 18 x 10 cm.
3979: Kop en schotel.
Openingsbod: € 30,00 Hoogst e bod: € 30,00
Openingsbod: € 20,00 Hoogst e bod: € 20,00
Openingsbod: € 200,00 Hoogst e bod: € 200,00
Openingsbod: € 100,00 Hoogst e bod: € 100,00
3980: Kop en schotel.
Beschilderd met fruit . Gesigneerd W .H Aust in. Engeland. 20e eeuw 16 x 9 cm.
3985: (3x) Vaasjes.
Gouda plat eel. Nederland. 20e eeuw 1 vaasje met licht e randschade.
3991: (2x) Porseleinen borden.
Comt e D'art ois. Parijs. circa 1790 23,5 x 3 cm.
3992: Dekseldoos handbeschilderd Limoges.
Met brons beslag. Gemerkt Limoges. Frankrijk. 19e eeuw 15 x 8 cm.
3993: (3x) Cloisonné tegels.
De Porceleyne Fles. Delft .
3994: (2x) Cider kannen.
3996: Roomstel.
W edgw ood. Engeland. eind 20e eeuw .
3997: Theeservies.
4001: Bord en voorraadpotten.
Polychroom handgeschilderd. Nederland 20e eeuw , gesigneerd A. Brand.
Openingsbod: € 160,00 Hoogst e bod: € 160,00
Openingsbod: € 150,00 Hoogst e bod: € 150,00
Openingsbod: € 40,00 Hoogst e bod: € 40,00
Openingsbod: € 400,00 Hoogst e bod: € 400,00
4003: Schenkkan.
Eskaf. Gouda. 12 x 11 cm.
4004: (6x) Kop en schotels.
19e eeuw . Enkele chips.
4007: (8x) Borden.
Decor van vissen. Frankrijk begin 20e eeuw . 1 Bord heeft een haarlijn. 22 x 3 cm.
4009: Keramieken vaas Langley.
Groen geglazuurd. Engeland, 21 x 10 cm.
4018: (2x) Hummels.
Goebel. Duit sland. 1 beeldje is beschadigd.
4020: Kaststel.
Imari decor. De Porceleyne Fles. Delft .
4021: Schotel.
Beschilderd met bloemen en vogels. Schoonhoven. minimale randschade 33,5 x 3,5 cm.
4023: (12)-Delig Porseleinen kop en schotel set in originele doos.
Royal Epiag Czechoslovakia. Punt gaaf.
4024: Rozenburg tegel.
Signat uur "De Ruit er". Rozenburg. Den Haag. 1897-1898. 24 x 24 cm.
Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 10,00
Openingsbod: € 180,00 Hoogst e bod: € 180,00
Openingsbod: € 120,00 Hoogst e bod: € 120,00
4025: Arnhems plateel.
W aaronder een cognac vat en dienblad.
4037: Tafellamp.
Capodimont e. It alie. 20e eeuw 64 x 38 cm.
4038: Vormstuk naar Pablo Picasso (1881-1973)
Gemaakt door Goebel. Duit sland. 1995 16 x 32 cm.4039: Hummel.
2 jonget jes.Goebel Duit sland. 8 x 12 cm.
4040: (2x) Schalen.
Ridgew ays & Spode. Engels aardew erk. circa 1900
4042: (6x) Makkumer tegels.
20e eeuw
4047: Platelen cachepot.
Huizen. 21 x 17 cm.
4049: (4x) Hummeltjes.
Diverse voorst ellingen en leeft ijden van (3) T MK-3, (1) T MK- 4 2 punt gaaf, 2 gelijmd.
4052: Hummeltje "For mother".
Duit sland Goebel 1990-1999. Punt gaaf. 13 cm.
Openingsbod: € 80,00 Hoogst e bod: € 80,00
Openingsbod: € 50,00 Hoogst e bod: € 50,00
Openingsbod: € 60,00 Hoogst e bod: € 60,00
4053: Hummeltje met een trommel en geweer.
Duit sland Goebel 1960-1972 Punt gaaf. 13 cm.
4054: Hummeltje met ganzen.
Duit sland Goebel 1960-1963 Punt gaaf. 12 cm.
4055: Hummeltje "Little gardener".
Duit sland Goebel 1979-1990 Punt gaaf. 11 cm.
4056: Hummeltje met een mandje.
Duit sland Goebel 1960-1972 Punt gaaf. 10,5 cm.
4057: Hummeltje met wandelstok.
Duit sland Goebel 1960-1972 Punt gaaf. 10 cm.
4058: Hummeltje "Letter to Santa Claus".
Duit sland Goebel 1979-1990 Punt gaaf. 17,8 cm.
4059: Hummeltje "Signs of spring".
Duit sland Goebel 1979-1990 Punt gaaf. 12,5 cm.
4061: Hummeltje jongen met 2 lammetjes.
Duit sland Goebel 1979-1990 Punt gaaf. 14 cm.
4062: Hummeltje zittende jongen met geweer.
Duit sland Goebel 1979-1990. Punt gaaf. 12,5 cm.
4063: Hummeltje met krijtbord.
Duit sland Goebel 1979-1990. Punt gaaf 10,5 cm.
4064: Hummeltje als jager met een konijn.
Duit sland Goebel 1979-1990. Punt gaaf. 13 cm.
4065: Hummeltje met knapzak en vogeltje.
Duit sland Goebel 1979-1990. Punt gaaf. 12 cm.
4066: Delfts blauwe wandplaquette
Zeegezicht . Naar H.W . Mesdag. Begin 20e eeuw . 38 x 32 cm.
4068: (4x) Hummels.
Jongen op de slee, groot model. Duit sland. Goebel.
4075: Schotel.
Blauw -w it bloemendecor. Delft . 18e eeuw . Gelijmde scherf.
34 x 5 cm.
4076: (2x) Borden.
Delft . 18e eeuw . Randschade. 22 x 3 cm.
4077: (3x) Hummels.
Duit sland. Goebel, 1 gelijmd.
4085: (2x) Hummels.
Meisje met hert je en kinderen op een hek. Duit sland.
Goebel.
Openingsbod: € 85,00 Hoogst e bod: € 85,00
4087: Portret vaas.
W enen. Oost enrijk. Eind 19e eeuw . 25 x 14 cm.
4089: Design vaas.
Dirk Romijn (1946-2017) voor T ichelaar. Nederland. circa 1990. 20 x 13 cm.
4095: Vaasje.
Brouw er`s Aardew erk Fabriek Leiderdorp Nederland. circa 1930 12 x 9 cm.
4097: Schenkkan.
Brouw er`s Aardew erk Fabriek Leiderdorp Nederland. circa 1930. 18 x 20 cm.
4098: (3x) Divers aardewerk.
W aaronder Malt a Flora. Nederland. begin 20e eeuw .
4100: Tafellamp.
Romant ische voorst elling. Dresden. Duit sland. 20e eeuw Licht e beschadigingen.
4102: (18x) Borden.
Decor "Abbey" Special request decor kleuren. Pet rus Regout . 20e eeuw .
4104: Bolvaasje.
Roodglazuur. Arnhemsche Fayencefabriek. Nederland. circa 1930. 13 x 12 cm.
4106: (4x) Divers aardewerk.
W aaronder Gouda plat eel & W eesp. Nederland. begin 20e eeuw .
Openingsbod: € 250,00 Hoogst e bod: € 250,00
4108: Platelen vaas.
In de st ijl van André Renoleau. Maker onbekend. 20e eeuw 33 cm.
4121: (2x) Plateel vazen.
Gouda. begin 20e eeuw 1 Chip aan voet . 30 x 15 cm.
4122: Wandapplique.
Romant isch decor. Samson parijs. Frankrijk. 19e eeuw . 37 x 31 cm.
4124: Schotel.
Pauw enst aart decor. Porceleyne Claeuw . Delft . 18e eeuw 35 x 6 cm.
4130: (2x) Meissen-stijl beeldjes.
Jongen en meisje. Duit sland. begin 20e eeuw . 17 x 10 cm.
4133: Grote kastkom aardewerk.
Beschilderd met bloemdecor. Nederland. De Porceleyne Fles.
1950. Onderzijde: ø 29,5 cm.
4134: Porseleinen Soezenmand
Met handgeschilderd bloemdecor. Duit sland, Sw arzburg. 20e eeuw Chip in handvat . 27,8 x 18,3 cm.
4142: Piet Swildens (1898 - 1965) voor Plateel Fabriek Zuid-Holland
Plat elen bokje, 1935/1940 8 x 9 cm.
4147: Bord.
Beschilderd met bloemen. Duit sland. 19e eeuw , 20 x 2 cm.
Openingsbod: € 300,00 Hoogst e bod: € 300,00
4151: Bord aardewerk.
Gemerkt met "W ". 19e eeuw . 23,5 x 2 cm.
4155: Dekselpot.
Velsen. Deksel ont breekt , haarlijn. 12 x 9 cm.
4184: (2x) Theebussen.
W aaronder 1 met zw iebelmust er decor. 19e eeuw
4185: Hummeltje.
In origineel doosje. Duit sland. Punt gaaf. 8 cm.