Veilingnummer 1086: AFTERSALE - Zilver, goud, juwelen, horloges, kunst, antiek

Academic year: 2022

Share "Veilingnummer 1086: AFTERSALE - Zilver, goud, juwelen, horloges, kunst, antiek"

9

Veiling gegevens

Kunst en Antiek

Porselein en aardewerk

Start pre-bid: 22-03-2019 22:55

Einde prebid: 07-04-2019 22:55

Kijkdagen:

Ophaaldagen:

3957: (3x) Hummels.

Duit sland. Goebel

3965: Plooischotel.

Beschilderd met bloemen en vogels. Schoonhoven. 29 x 3 cm.

3968: (4x) Makkumer aardewerk.

Borden en schaalt jes. 20e eeuw

3970: (2x) Biscuit Dwergvaasjes.

Met fant asiefiguren. Duit sland. Begin 20e eeuw Kleine beschadiging aan vinger. 8 x 12 cm.

3972: Uilenkan.

De kat . Bergen op zoom. 1902/1918 18 x 10 cm.

3979: Kop en schotel.

Openingsbod: € 30,00 Hoogst e bod: € 30,00

Openingsbod: € 20,00 Hoogst e bod: € 20,00

Openingsbod: € 200,00 Hoogst e bod: € 200,00

Openingsbod: € 100,00 Hoogst e bod: € 100,00

3980: Kop en schotel.

Beschilderd met fruit . Gesigneerd W .H Aust in. Engeland. 20e eeuw 16 x 9 cm.

3985: (3x) Vaasjes.

Gouda plat eel. Nederland. 20e eeuw 1 vaasje met licht e randschade.

3991: (2x) Porseleinen borden.

Comt e D'art ois. Parijs. circa 1790 23,5 x 3 cm.

3992: Dekseldoos handbeschilderd Limoges.

Met brons beslag. Gemerkt Limoges. Frankrijk. 19e eeuw 15 x 8 cm.

3993: (3x) Cloisonné tegels.

De Porceleyne Fles. Delft .

3994: (2x) Cider kannen.

3996: Roomstel.

W edgw ood. Engeland. eind 20e eeuw .

3997: Theeservies.

4001: Bord en voorraadpotten.

Polychroom handgeschilderd. Nederland 20e eeuw , gesigneerd A. Brand.

Openingsbod: € 160,00 Hoogst e bod: € 160,00

Openingsbod: € 150,00 Hoogst e bod: € 150,00

Openingsbod: € 40,00 Hoogst e bod: € 40,00

Openingsbod: € 400,00 Hoogst e bod: € 400,00

(3)

4003: Schenkkan.

Eskaf. Gouda. 12 x 11 cm.

4004: (6x) Kop en schotels.

19e eeuw . Enkele chips.

4007: (8x) Borden.

Decor van vissen. Frankrijk begin 20e eeuw . 1 Bord heeft een haarlijn. 22 x 3 cm.

4009: Keramieken vaas Langley.

Groen geglazuurd. Engeland, 21 x 10 cm.

4018: (2x) Hummels.

Goebel. Duit sland. 1 beeldje is beschadigd.

4020: Kaststel.

Imari decor. De Porceleyne Fles. Delft .

4021: Schotel.

Beschilderd met bloemen en vogels. Schoonhoven. minimale randschade 33,5 x 3,5 cm.

4023: (12)-Delig Porseleinen kop en schotel set in originele doos.

Royal Epiag Czechoslovakia. Punt gaaf.

4024: Rozenburg tegel.

Signat uur "De Ruit er". Rozenburg. Den Haag. 1897-1898. 24 x 24 cm.

Openingsbod: € 10,00 Hoogst e bod: € 10,00

Openingsbod: € 180,00 Hoogst e bod: € 180,00

Openingsbod: € 120,00 Hoogst e bod: € 120,00

(4)

4025: Arnhems plateel.

W aaronder een cognac vat en dienblad.

4037: Tafellamp.

Capodimont e. It alie. 20e eeuw 64 x 38 cm.

4038: Vormstuk naar Pablo Picasso (1881-1973)

Gemaakt door Goebel. Duit sland. 1995 16 x 32 cm.

4039: Hummel.

2 jonget jes.Goebel Duit sland. 8 x 12 cm.

4040: (2x) Schalen.

Ridgew ays & Spode. Engels aardew erk. circa 1900

4042: (6x) Makkumer tegels.

20e eeuw

4047: Platelen cachepot.

Huizen. 21 x 17 cm.

4049: (4x) Hummeltjes.

Diverse voorst ellingen en leeft ijden van (3) T MK-3, (1) T MK- 4 2 punt gaaf, 2 gelijmd.

4052: Hummeltje "For mother".

Duit sland Goebel 1990-1999. Punt gaaf. 13 cm.

Openingsbod: € 80,00 Hoogst e bod: € 80,00

Openingsbod: € 50,00 Hoogst e bod: € 50,00

Openingsbod: € 60,00 Hoogst e bod: € 60,00

(5)

4053: Hummeltje met een trommel en geweer.

Duit sland Goebel 1960-1972 Punt gaaf. 13 cm.

4054: Hummeltje met ganzen.

Duit sland Goebel 1960-1963 Punt gaaf. 12 cm.

4055: Hummeltje "Little gardener".

Duit sland Goebel 1979-1990 Punt gaaf. 11 cm.

4056: Hummeltje met een mandje.

Duit sland Goebel 1960-1972 Punt gaaf. 10,5 cm.

4057: Hummeltje met wandelstok.

Duit sland Goebel 1960-1972 Punt gaaf. 10 cm.

4058: Hummeltje "Letter to Santa Claus".

Duit sland Goebel 1979-1990 Punt gaaf. 17,8 cm.

4059: Hummeltje "Signs of spring".

Duit sland Goebel 1979-1990 Punt gaaf. 12,5 cm.

4061: Hummeltje jongen met 2 lammetjes.

Duit sland Goebel 1979-1990 Punt gaaf. 14 cm.

4062: Hummeltje zittende jongen met geweer.

Duit sland Goebel 1979-1990. Punt gaaf. 12,5 cm.

(6)

4063: Hummeltje met krijtbord.

Duit sland Goebel 1979-1990. Punt gaaf 10,5 cm.

4064: Hummeltje als jager met een konijn.

Duit sland Goebel 1979-1990. Punt gaaf. 13 cm.

4065: Hummeltje met knapzak en vogeltje.

Duit sland Goebel 1979-1990. Punt gaaf. 12 cm.

4066: Delfts blauwe wandplaquette

Zeegezicht . Naar H.W . Mesdag. Begin 20e eeuw . 38 x 32 cm.

4068: (4x) Hummels.

Jongen op de slee, groot model. Duit sland. Goebel.

4075: Schotel.

Blauw -w it bloemendecor. Delft . 18e eeuw . Gelijmde scherf.

34 x 5 cm.

4076: (2x) Borden.

Delft . 18e eeuw . Randschade. 22 x 3 cm.

4077: (3x) Hummels.

Duit sland. Goebel, 1 gelijmd.

4085: (2x) Hummels.

Meisje met hert je en kinderen op een hek. Duit sland.

Goebel.

Openingsbod: € 85,00 Hoogst e bod: € 85,00

(7)

4087: Portret vaas.

W enen. Oost enrijk. Eind 19e eeuw . 25 x 14 cm.

4089: Design vaas.

Dirk Romijn (1946-2017) voor T ichelaar. Nederland. circa 1990. 20 x 13 cm.

4095: Vaasje.

Brouw er`s Aardew erk Fabriek Leiderdorp Nederland. circa 1930 12 x 9 cm.

4097: Schenkkan.

Brouw er`s Aardew erk Fabriek Leiderdorp Nederland. circa 1930. 18 x 20 cm.

4098: (3x) Divers aardewerk.

W aaronder Malt a Flora. Nederland. begin 20e eeuw .

4100: Tafellamp.

Romant ische voorst elling. Dresden. Duit sland. 20e eeuw Licht e beschadigingen.

4102: (18x) Borden.

Decor "Abbey" Special request decor kleuren. Pet rus Regout . 20e eeuw .

4104: Bolvaasje.

Roodglazuur. Arnhemsche Fayencefabriek. Nederland. circa 1930. 13 x 12 cm.

4106: (4x) Divers aardewerk.

W aaronder Gouda plat eel & W eesp. Nederland. begin 20e eeuw .

Openingsbod: € 250,00 Hoogst e bod: € 250,00

(8)

4108: Platelen vaas.

In de st ijl van André Renoleau. Maker onbekend. 20e eeuw 33 cm.

4121: (2x) Plateel vazen.

Gouda. begin 20e eeuw 1 Chip aan voet . 30 x 15 cm.

4122: Wandapplique.

Romant isch decor. Samson parijs. Frankrijk. 19e eeuw . 37 x 31 cm.

4124: Schotel.

Pauw enst aart decor. Porceleyne Claeuw . Delft . 18e eeuw 35 x 6 cm.

4130: (2x) Meissen-stijl beeldjes.

Jongen en meisje. Duit sland. begin 20e eeuw . 17 x 10 cm.

4133: Grote kastkom aardewerk.

Beschilderd met bloemdecor. Nederland. De Porceleyne Fles.

1950. Onderzijde: ø 29,5 cm.

4134: Porseleinen Soezenmand

Met handgeschilderd bloemdecor. Duit sland, Sw arzburg. 20e eeuw Chip in handvat . 27,8 x 18,3 cm.

4142: Piet Swildens (1898 - 1965) voor Plateel Fabriek Zuid-Holland

Plat elen bokje, 1935/1940 8 x 9 cm.

4147: Bord.

Beschilderd met bloemen. Duit sland. 19e eeuw , 20 x 2 cm.

Openingsbod: € 300,00 Hoogst e bod: € 300,00

(9)

4151: Bord aardewerk.

Gemerkt met "W ". 19e eeuw . 23,5 x 2 cm.

4155: Dekselpot.

Velsen. Deksel ont breekt , haarlijn. 12 x 9 cm.

4184: (2x) Theebussen.

W aaronder 1 met zw iebelmust er decor. 19e eeuw

4185: Hummeltje.

In origineel doosje. Duit sland. Punt gaaf. 8 cm.

Een Art deco 'chryselephant ine sculpt uur, het gezicht gest oken ivoor, de kledij brons, gesigneerd in.... 4711: Joseph de Guluche (Plourivo (Côtes-d'Armor) 1849 - 1915

Eén bordje is gelijmd, haarlijnen en randschade..

1641: Een set van (3) Porseleinen gerinde Famille Verte bordjes met floral decor..

Tijdens de veiling kunt u kijken naar de objecten tot 100 kavels voor

Het colle- ge heeft geantwoord dat er in mei van dit jaar door de raad gedrags- codes voor de burgemeester en wethouders zijn vastgesteld, daar- in staat onder meer dat

velsen - Airborne oil & Gas uit IJmuiden, ovenbouw Holland Bv uit velsen-Noord en Danieli Corus uit vel- sen-Noord zijn genomineerd voor de IJmond onderne-

1786: Een (6) delig lot diversen waaronder een tazza en dekseldoos, diverse herkomst, eind 19e eeuw en later.. W aaronder een flacon, dekseldoos gegraveerd, de t azza met port

4101: Twee dekselvazen en daarbij 3 vazen, gemerkt: Porceleyne Fles, Delft.. Holland,