8200 Daniela Puppa voor Fontana Arte, Italië, '2850 XL' tafellamp, met turquoise glazen kap en voet. Op ellipsvormige gehamerd aluminium voet h. 84, br. 56 en d. 19 cm.
[1] € 600/800
8201 George Nelsen voor Vitra, twee tray tables, op in hoogte verstelbare verchroomd stalen onderstel. Eén met blank, de ander met zwart houten blad 38 x 38 en h. 51-79 cm.
[2] € 200/400
8202 Charles & Ray Eames voor Vitra, paar verchroomd aluminium 'Soft Pad' Executive bureaufauteuils, met zwart lederen bekle-ding Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator.
[2] € 1500/2500
8203 Martin Visser voor 't Spectrum, ronde driepotige wengéhouten tafel, ca. 1965, en set van vier wengéhouten stoelen, ca. 1970, ieder met biezen zitting en rugleuning (beschadigingen) diam. 150 en h. 72 cm.
[4] € 800/1200
8204 Vico Magistretti (1920-2006) voor Cassina, zwart lederen fauteuil, 'Maralunga Easy Chair',
1973. [1] € 500/700
8205 Rudolf Horn voor Röhl Potsdam, DDR, paar verchroomd stalen fauteuils, 60'er jaren, met zwart lederen gecapitonneerd kussen. Naar Ludwig Mies van der Rohe, Barcelona Stoel.
[2] € 1800/2200
8206 Frankrijk, verguld metalen Coco Chanel 'korenarentafel', ca. 1960. Met rond glazen blad diam. 60 en h. 55 cm.
[1] , € 600/800
8207 Paar geel gelakt diabolovormige stalen bijzettafels met rond houten blad diam. 60 en h. 38 cm. Provenance: Particulier
kunstcollec-tie, Bergen. [2] € 100/200
8208 Paar verguld stalen bijzettafels ieder met bruin rookglazen blad 60 x 60 en h. 49 cm.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdam-se juwelier-antiquair. [2] € 100/200
8209 Paar verguld stalen bijzettafels ieder met bruin marmeren blad 45 x 30 en h. 67 cm.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdam-se juwelier-antiquair. [2] € 200/400 8210 Aswaldo Borsani voor Tecno, Italië, P40
relaxfauteuil, ca. 1955, met zwarte stoffering.
Verstelbaar Uit familiebezit, de oma van inzender heeft hem nieuw gekocht in de
jaren '50. [1] € 2800/3500
8211 Coromandelhouten bureau, jaren '70, met opzet, drie deuren, twee laden en uittrekbaar schrijfblad 128 x 57/76 en h. 76/120 cm.
[1] € 300/500
8212 Paolo Rizzatto en Alberto Meda voor Lu-ceplan, Italië, grijs aluminium vloerlamp, 'Berenice D12' h. 90/119 cm.
[1] € 100/200
8213 Bruno Gecchelin voor Skipper Pollux, verchroomd stalen 'Gesto Terra' vloerlamp, ontwerp 1974, met zwart metalen kap. Op zwart-grijs geadered marmeren voet h. 222 cm.
[1] € 400/600
8214 Philip Stark voor XO Design, Frankrijk, paar kunstoffen stoelen, 'Slick Slick', één groene en één oranje. [2] € 80/120 8215 Gispen, set van zes verchroomd stalen
buizenfauteuils, no. 308, met bakelieten armleggers en rode stoffering Provenance:
Particulier kunstcollectie, Bergen. € 100/200 8216 Massimo Scolari voor Giorgetti, Italië, set
van vier beukenhouten stoelen, jaren '90, met blauw velours zitkussen en spijltjes in de rugleuning. [4] € 100/200 8217 Wim Rietveld voor Gispen, twee zwart
gelakte draadstalen '1407' fauteuils, met groene stoffering (sleets). Eén met hoge leuning Provenance: Particulier kunstcollectie,
Bergen. [2] € 300/500
8218 Wim Rietveld voor Gispen, Paar zwart gelakt draadstalen '1407' fauteuils. Hierbij hocker. Allen met rode stoffering (vulling uitgedroogd) Provenance: Particulier kunst-collectie, Bergen. [3] € 300/500 8219 Wim Rietveld voor Gispen, paar zwart
gelakte draadstalen dames- '1407' fauteuils met witte stoffering Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen. [2] € 300/500 8220 Hadi Teherani voor Interstuhl, Duitsland,
paar aluminium '262S' bureaufauteuils en '100S' hocker, bekleed met koeienhuid (sleets) Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator.
[3] € 1500/2500
8221 Twee zwart gelakt draadstalen driedelige mimisetjes, ieder met formica blad (één los) in differente kleuren Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen. [6] € 100/200 8222 Sigurd Ressell voor Vatne Møbler,
Noorwegen, Low Back Falcon Sling Chair (1971- ) met hocker. Verchroomd staal met zwart lederen bekleding.
[2] , € 1000/1500
8223 Sigurd Ressell voor Vatne Møbler, Noorwegen, Low Back Falcon Sling Chair (1971- ) met hocker. Verchroomd staal met zwart lederen bekleding. [2] € 1000/1500 8224 André Vandenbeuck voor Strässle,
Zwitserland, aluminium 'Gentilina' relax- fauteuil, jaren '70, met zwart lederen bekle-ding. Op draaibare vijfsprant. [1] € 400/600 8225 Verchroomd stalen relaxfauteuil, jaren '70,
met bruin lederen kussen. [1] € 400/600 8226 Fritz Hansen, Denenmarken, aluminium
'Oxford' bureaufauteuil met zwart lederen bekleding. Op draaibare vijfsprant met wieltjes.
[1] € 400/500
8227 Verchroomd stalen relaxfauteuil, jaren '70, met zwart lederen bekleding. [1] € 300/400 8228 Preben Fabricius en Jørgen Kastholm voor
Alfred Kill International, verchroomd stalen 'FK 86' lounge chair, 1960's, met zwart lederen bekleding. Op draaibare aluminium driesprant. [1] , € 800/1500 8229 Preben Fabricius en Jørgen Kastholm voor
Alfred Kill International, 'FK 6725 Tulip lounge chair', 1964, met zwart lederen bekleding. Op verchroomd stalen draaibare driesprant. [1] , € 600/800 8230 Naar Ludwig Mies van der Rohe,
ver-chroomd stalen 'Barcelona Chair MR 90' en hocker (replica) ieder met wit lederen gecapitonneerde kussens (besch.).
[1] € 1000/2000
8231 Marcel Breuer voor Knoll, verchroomd stalen buizenfauteuil, 'Wassily', No. B3, met zwart lederen zitting en leuning.
[1] € 100/200
8232 Paolo Rizzatto voor Serralunga, Italië, zwart laque kunststoffen 'Romeo' tuinbank (paarse verfsporen). Hierbij dito hocker br. 115, h. 96 en d. 61 cm: zithoogte 45 cm; 45 x 45 en h. 41 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator.
[2] € 300/500
8233 Luna-Möbel, wit gelakt houten ronde 'space age' salontafel, met rookglazen blad.
Op zwenkwieltjes diam 80 en h. 37 cm.
[1] € 100/200
8234 Emma Gismondi Schweinberger voor Metra/
Artemide, Italië, paar kunststoffen ronde 'Boy'/'Giano' bijzettafels diam. 40 en
h. 40 cm. [2] € 200/400
8235 Jean-Pierre Vitrac, Frankrijk, ronde spiegel in kunststoffen lijst met uitsparingen
diam. 65 cm. € 100/200
8236 USM Haller, Zwitserland, paar zwart gelakt en verchroomd stalen modulaire systeem- kasten. Ieder bestaande uit drie componenten met klep. Geen sleutels br. 77, h. 99 en d. 38 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator.
€ 600/800
8237 Met bruin leder bekleed ladenkastje met twee laden br. 56, h. 54 en d. 41 cm. Provenan-ce: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator. [1] € 200/400 8238 Naar Gerrit Rietveld, 'Rood-Blauwe Stoel'.
[1] € 150/200
8239 Paar verchroomd stalen buizenfauteuils, één met rode, één met groene bekleding Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen.
[2] € 80/120
8240 Mahoniehouten vitrinekast, ca. 1930, met twee deuren. Op ondertafel met vier laden met coromandelhouten grepen br. 140, h. 144 en
d. 52 cm. [1] € 600/1000
8241 Johannes Andersen voor Christian Linneberg Møbelfabrik, Denemarken, Palissanderhouten eettafel, 60-er jaren, met twee uittrekbladen 120 x 80 en h. 76/74 cm; ieder blad l. 49 cm. [1] € 400/600 8242 Teakhouten tafel met twee uitschuifbare
bladen 134 x 85 en h. 75cm; ieder blad
l. 52 cm. € 300/500
8243 Giorgetti, Italië, tweezitsbank, met crème-kleurige stoffering (vlekken) br. 214, h, 89 en d. 89 cm; zithoogte 50 cm. [1] € 200/400 8244 Massimo Morozzi (1941-2014) voor Cassina,
Italië, paar grijs gelakt houten modulaire 'Tangram' tafels, 80-er jaren; rechthoekige driehoeken. Met boekje 84 x 84,
diagonaal 119 cm. [3] € 400/600 8245 Duitsland, achttienlichts ronde messing
plafonnière, jaren '60 diam. 115 en h. 43 cm.
[1] € 200/300
8246 Duitsland, achttienlichts ronde messing plafonnière, jaren '60 diam. 115 en h. 43 cm.
[1] € 200/300
8247 Zesribbige mahoniehouten staande schemer-lamp, ca. 1930, op zessprant. Geen kap. (één rib enigszins krom en los) h. 176 cm.
[1] € 100/200
8248 Arrben, Italië, set van vier verchroomd stalen klapstoelen, 'Tamara', jaren '70, met lederen zitting en rugleuning (niet gemerkt).
[4] € 400/600
8249 Verguld stalen 'faux bamboe' bijzettafel met glazen blad 39 x 39 en h. 56 cm. Provenance:
nalatenschap van een Amsterdamse
juwelier-antiquair. [1] € 100/200
8250 RAM Italy, Italië, paar glazen trolleys, met -totaal- één uitneembare beukenhouten lade en -dienblad en glazen schap. Op zwenkwiel-tjes br. 68, h. 71 en d. 47 cm.
[2] € 300/500
8251 Kho Liang Ie voor Artifort, 'C683' driezits-bank met afneembaar bruin rug/zitkussen. Op wit gelakt stalen onderstel (onderkant zitting beschadigd) br. 181 cm. [1] € 200/400 8252 Dagbed met geruite wollen 70-er jaren
bekle-ding l. 180, br. 76 en h. 41 cm.
[1] € 100/200
8253 Industriële ronde stalen salontafel op drie poten. Met natuurstenen (gneis) blad diam. 111 en h. 46 cm. [1] € 300/400 8254 Aldo van den Nieuwelaar (geb. 1944)
Lichtbak. Producent Nila, Tilburg.
[1] € 2500/3000
8255 Eduard-Wilfrid Buquet voor Tecnolumen, vernikkeld stalen 'EB27 Buquet' bureau-lamp Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator.
[1] € 800/1200
8256 Eduard-Wilfrid Buquet voor Tecnolumen, vernikkeld stalen 'EB27 Buquet' bureau-lamp Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator.
[1] € 800/1200
8257 Domicil, Duitsland, één vernikkelde- en twee messing staande lampen, in hoogte verstelbaar. Hierbij een andere messing staande lamp Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator.
[4] € 200/400
8258 Verner Panton voor Louis Poulsen, Denen-marken, wit kunststoffen en stalen staande 'Panthella' vloerlamp met halfronde kunststof-fen kap h. 130 en diam 50 cm.
[1] € 200/400
8259 H. Busquet voor Hala, aluminium '144' bureaulamp, ca. 1950, met zwart gelakte voet
en -kap. € 100/200
8260 Domicil, paar messing staande lampen ín hoogte verstelbaar Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator.
[2] € 200/400
8261 LG Paris, tafellamp, met draaibare zwart gelakt stalen kap. Op grijs met wit geaderd marmeren voet. Hierbij zwart gelakt stalen staande lamp h. 54 cm; h. 200 cm.
[2] € 200/400
8262 Tobias Grau, set van vier bronzen wand- lampen, 'Victor'; uitgevoerd met enkel armatuur. Grijze coating. h. 12,5 cm, b. 33 cm.
[4] € 400/600
8263 Tobias Grau, set van vier bronzen wand- lampen, 'Victor'; uitgevoerd met een enkel armatuur. Grijze coating. h. 12,5 cm, b. 33 cm.
[4] € 400/600
8264 Junghans, '70 aardwerk keuken wandklok;
uitgevoerd in bruin, geel en rood. Model nummer 362 6049. h. 22 cm, b. 22 cm.
[1] € 80/120
8265 Verguld metalen hanglanp met bladeren h. 100 cm. Provenance: collectie uit een heren-huis in Amsterdam Zuid. [1] € 80/120 8266 Arne Jacobsen voor Louis Poulsen,
lever-kleurige aluminium en stalen 'AJ Royal' hanglamp diam. 50 cm. [1] € 100/200 8267 Acht moderne spots/wandlampjes.
[1] € 200/300
8268 Mario Bellini voor Artemide/Rosenthal, Milaan/Munchen, paar glasvezel en kunstof-fen 'Area 50' hanglampen, 60 x 60 cm.
[2] € 200/400
8269 Perry King, Gianluigi Arnaldi & Santiago Miranda voor Arteluce, blauw opaalglazen 'Crisol' hanglamp. [1] € 100/200 8270 Cluster van vijf hanglampen met melkglazen
bollen en verchroomd stalen armaturen Provenance: nalatenschap van een Amsterdam-se juwelier-antiquair. € 80/120 8271 Paar staande messing schemerlampen.
Op vierkante voet h. 164 cm. Provenance:
Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator. [2] € 100/200 8272 Paar messing schemerlampen met blauwe
stoffen kap. Hierbij in hoogte verstelbare leeslamp Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator.
[3] € 200/300
8273 Carl Öjerstam voor IKEA, Zweden, paar verchroomd stalen stoelen, 'Tobias Chair', met plexiglazen zitting/leuning.
[2] € 80/120
8274 Gepo, verchroomd stalen wandbooglamp, 70-er jaren, met wit gelakt stalen cilinder- vormige kap. [1] € 80/120 8275 Maija Liiisa Komulainen voor Raak,
aluminium 'Fuga' wandlamp h. 40 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen.
8276 Verchroomd stalen Bauhaus plantentafel met vier etages h. 102 cm. [1] € 40/80 8277 Bruno Ninaber van Eyben, zwart aluminium
en kunststoffen 'Seventy Seven' TL-lamp,
l. 141 cm. [1] € 100/200
8278 Ron Arad voor Kartell, rode kunststoffen (PVC) 'Lovely Rita' boekenplank
l. 100 en br. 20 cm. € 100/200 8279 Massimo Vignelli Venini bruinglazen
hang-lamp jaren '60, met enkel licht armatuur.
h. 39 cm. [1] € 100/200
8280 Grijs metalen en chroom design bureau-lamp, 50er jaren, uitgevoerd met een verzwaarde voet en verstelbare langwerpige kap. h. 36 cm, b. 44 cm. [1] € 100/200