Derksen Veilingbedrijf

Academic year: 2022

Share "Derksen Veilingbedrijf"

48

Derksen Veilingbedrijf

Art, Antiques, Collectibles

Started 20. Apr 2020 19:00 MESZ (18:00 BST)

Amsterdamseweg 23 GA Arnhem 6814 Netherlands

Lot Description

1 2-delig eiken pronkbuffet met rijkgestoken decorsiercoupes en acanthuisbladeren, zuilen met cannelures, 2 nissen met togen, facetgeslepen spiegel en koper beslag, ca. 275 cm hoog, 211 cm breed, 78 cm diep

2 Antieke Lips kluis, mahoniestructuur beschilderd 61 cm hoog, 49,5 cm breed, 44 cm diep

3 Tekade radio met platenspeler, type Harmonie, in notenhouten meubel 116 cm hoog, 64 cm breed, 47 cm diep

4

Zeer fraaie linnenkast, noten met esdoornfineer, 5 deuren waarvan de middelste deur voorzien is van een spiegel en de 2 smalle deuren voorzien zijn van tegels met blauw decor. Onder de 5 deuren 4 laden. 212 cm hoog, 369 cm breed, 73 cm diep. Geheel is demontabel. (linker deel kap moet even wat gelij ...[more]

5 2-deurs linnenkast met spiegels in de deuren, 220 cm hoog, 167 cm breed, 64 cm diep (linkerdeur is spiegel 2-delig)

6 Mahonie 2-deurs linnenkast, mahonie op eiken met rijkgestoken kuif, 237 cm hoog, 157 cm breed, 57 cm diep (opknapper)

7 Gecapitonneerde bruin lederen 3-1-1-zits, Chesterfield bankstel en extra voetenbankje, made in the UK, Springvale leather, 190 en 97 cm breed

8 3-delige Engelse linnenkast met ovale facetgeslepen spiegel, 202 cm hoog, 129 cm breed, 51 cm diep

9 Demontabele notenfineer kast met gaaswerk met daarachter een plexiglas plaat en fraai intarsia, 183 cm hoog, 152 cm breed, 41 cm diep

10 Barok houten vergulde consoletafel met rood marmeren blad 69 cm hoog, 107,5 cm breed, 45 cm diep

11 Zwartgelakt metalen gebogen haardscherm met opgelegd parelmoer decor in chinoiserie decor, omstreeks 1900, 109 cm hoog, 68 cm breed

12 2-delige Engelse boekenkast met vakverdeling op de ruiten, 214 cm hoog, 216 cm breed, 40 cm diep

13 Eiken kabinet met dubbelgebogen onderkast, Holland ca. 1760, ca. 260 cm hoog, 185 cm breed, 63 cm diep

14 18e eeuws notenfineer op eiken Hollands Louis XV kabinet met gecontourneerde kapregel en bestoken kuif, 2 paneeldeuren en onderkast b.u. 4 lades, staand op klauwpoten (poten houtwormverdacht), 230 cm hoog, 167 cm breed en 60 cm diep

15 19e eeuws notenfineer op eiken Drents/Gronings boogkabinet met bestoken floraal decor op kap, omlijst met parelranden, gezwarte volle zuilen en 3 laads onderkast, 252 cm hoog, 159 cm breed en 52 cm diep

16

18e eeuws mahoniefineer op eiken Hollands Louis XV kabinet met oplopende kap, steekwerk en paneeldeuren, 2 uitschuifplateaus tussen bovenkast en onderkast, licht gebogen onderkast met 6 lades, waarvan 1 met schrijfgedeelte, waarop fraai koperen beslag wo.

medaillons, rustend op klauwpoten, 251 cm ho ...[more]

17 19e eeuwse 2-delige eiken en grenen hoekkast met gecontourneerde kapregel met rocaille, 4 paneeldeuren waarachter rood en goudkleurige geverfde binnenkant, 237 cm hoog en 130 cm breed en 57 cm diep

18 Facetgeslepen spiegel in een klassieke lijst met gipsen sierornament in de kuif, 169x90 cm

19 2-delige noten met wortelnoten Hollandse porseleinkast met gestoken kuif, ornamenten en klauwpoten en dubbelgebogen onderkast, 230 cm hoog, 175 cm breed, 40 cm diep (1 sleutel, afgebroken greep)

20 Mahoniefineer op eiken secreatire, 149 cm hoog, 90 cm breed, 44 cm diep (verkleurd)

21 Zeer fraaie eiken kast met rijk steekwerk, panelen, en leeuwmaskers, Zeeland ca. 1650. Kast is onlangs vakkundig gerestaureerd door Ignas van Os. 138 cm hoog, 153 cm breed, 67 cm diep

22 Afrikaans houten bijzettafeltje met olifantskoppen met houten witgeschilderde slagtanden, 58 cm hoog, 32 cm diameter

23 19e eeuwse wortelnotenfineer op eiken stoof met koperen binnenbak en staand op klauwpoten, 48 cm hoog

24 Notenfineer theestoof met koperen binnenbak, staand op klauwpootjes 47 cm hoog, 27x27 cm

25 Oosterse zuil met fraai steekwerk en ingelegd marmer blaadje, 92 cm hoog, 28 cm diameter

26 Mahonie 19e eeuwse klaptafel met geborduurd blad met gecontourneerde rand en glasplaat, op kolompoot 73 cm hoog, blad 88,5x76,5 cm, blad opgeklapt 115 cm hoog

27 Willem III centertable met klapblad, rijkbewerkt onderstel en inlegwerk in het blad, 73 cm hoog, 80x57 cm

28 Wortelnotenfineer Empirestijl kastje met 2 deurtjes, lade, uitschuifplateautje met leder ingelegd blad en bronzen beslag 149 cm hoog, 72 cm breed, 49 cm diep

29 Eiken Neo Renaissance 2-deurs kast met paneeldeuren, gezwarte lijstjes en bestoken fries, op 3 bolpoten 171 cm hoog, 132 cm breed, 59 cm diep

30 2-delige eiken boekenkast met rozetten in de fries, deuren afgewerkt met leer en koperen ornamenten, snijwerk op de stijlen en laden, 170 cm hoog, 184 cm 47 cm diep (schappendrager mist en scharnier moet nagekeken worden)

31 Eiken bankje in Art Deco stijl, gemaakt van hoofdeinde van een ledikant, 116 cm hoog, 102 cm breed, 46 cm diep

32 Rijkbewerkte Oosterse piedestal met decor van bloemen, bladeren en vogels, 136 cm hoog, 35 cm diameter

33 Noten Empirestijl bank met bronzen beslag 103 cm hoog, 142 cm breed (klein lijstje links voor aan de poot manco)

34 Antieke eiken commode met 3 laden, Holland Louis Seize ca. 1780, 85 cm hoog, 93 cm breed, 50 cm diep

(3)

35 Schwarzwalder houten kapstok steenbok en 5 haken 44 cm hoog, 69 cm breed

36 Eiken Biedermeier klepsecretaire met 4 lades 161,5 cm hoog, 100 cm breed, 43 cm diep

37 19e eeuws 3-pas tafeltje met regelverbinding 61 cm hoog, 55 cm diameter

38 Schwarzwalder bestoken hoek wandconsole met hertenkop 40 cm hoog, 41 cm breed, 29,5 cm diep

39 Notenkleur piedestal met getordeerde zuil, 96,5 cm hoog, 29 cm diameter

40 Noten met wortelnoten en intarsia Jugendstil kast met schrijfgedeelte achter klep 118,5 cm hoog, 86,5 cm breed, 49 cm diep

41 Antiek cilinderbureau met zeer fraai inlegwerk, notenfineer op eiken, Holland Louis Seize ca. 1780, 113 cm hoog, 108 cm breed, 56 cm diep.

42 Fraai Chinees gelakt barmeubeltje met beschildering en oplegwerk 92 cm hoog, 76 cm breed, 35,5 cm diep, klep omhoog geklapt 121 cm hoog

43 2 klassieke koperen 3-lichts wandlusters 53 cm hoog, 38 cm breed

44 Eiken gebogen 3-laads commode, omstreeks 1800, 73 cm hoog, 82 cm breed, 46 cm diep

45 Bronzen cloisonne bloempot op zuil totaal 77 cm hoog, pot 27 cm diameter

46 Rijkbewerkt antiek houten sierornament van een traditioneel Javaans huis, ca. 75 cm hoog

47 Klassieke piedestal met bronzen ornamenten en los marmer blad, Egypte 20e eeuw, 84 cm hoog, 26x26 cm

48 Antieke teakhouten kist met messing beslag, 50 cm hoog, 105 cm breed, 53 cm diep

49 Ovale eiken vossenkop coulissentafel 70 cm hoog, blad 115x104 cm, met 2 tussenbladen 50 cm en 48 cm

50 Mahonie bestoken 19e eeuwse voltaire met groen gestreepte stoffering (kuifje gelijmd)

51 2 noten Louis Seizestijl stoeltjes met moderne stoffering met vazendecor

52 Noten 2-delige boekenmolen 78 cm hoog, 48x48 cm

53 Zeer fraaie Louis Seize theestoof met lade en koperen binnenbak, 47 cm hoog, 29x29 cm

54 Noten gueridon met opstaand randje om het marmer blad, Napoleon III stijl, 83 cm hoog, 30x30 cm

55 Noten sidetable 72,5 cm hoog, 170x32 cm

56 Miniatuur winkeltje bakkerij 26 cm hoog, 34 cm breed, 18,5 cm diep

(4)

57 Miniatuur kamerinterieur 32 cm hoog, 36 cm breed, 10 cm diep

58 Antieke Duitse geldkist met sleutel, 38 cm hoog, 80 cm breed, 41 cm diep

59 Oosters rozenhouten frame, 74 cm hoog, voet 46 cm breed, 25 cm diep

60 Notenkleur Louis Quinzestijl stoeltje met roze gecapitonneerde stoffering

61 Eiken armstoel met lage zit, steekwerk, spijlen en geborduurde stoffering met bloemdecor

62 Octagonaal piedestal met metalen opstaand randje en marmer blad, de 4 stijlen voorzien van cannelures, Napoleon III stijl, 101 cm hoog, ,30x30 cm

63 Noten bestoken armstoel met geborduurde stoffering met voorstelling van romantisch paar en vogels

64 Noten Louis Seizestijl fauteuil met moderne stoffering met vazendecor

65 Iepenhouten bestoken armstoel met geborduurde stoffering met bloemdecor

66 Eiken Neo renaissance 2-delige kast met 4 deuren, panelen, cannelures en tussen de poten 2 fraai gestoken ornamenten, Holland ca.

1750, 185 cm hoog, 155 cm breed, 59 cm diep

67 Gietijzeren haardplaat met monogram NDW, bloemen op vaas en tekst Bloemenpot, gedateerd 1701, 99 cm hoog, 70,5cm breed

68 Spiegel in een antieke houten lijst met polychroom decor, 18e eeu, 46x38 cm (glas nieuw en diverse restauraties)

69 Gemerkt Kriegelstein & Cie Paris, vleugel in notenfineer kast, framenummer 21732

70 Chinees gelakt 4-deurs kastje met parelmoer ingelegd blad en paneeltjes met parelmoer op- en ingelegde voorstellingen op front 83 cm hoog, 52 cm breed, 37 cm diep

71 Begin 20e eeuwse verstelbare eiken neogothische katheder met bestoken opschrift, ca. 110 cm hoog

72 Serie van 4 eiken stoelen met gedraaid frame en rode stoffering

73 Rijkgestoken Oosterse piedestal op 3 tenen met decor van bladeren, leeuwkoppen en rond de stam een draak, 104 cm hoog, 28 cm diameter

74 Eiken rijkbestoken armstoel met gobelin stoffering

75 Eiken 18e eeuws dekenkistje 47,5 cm hoog, 87 cm breed, 34 cm diep

76 Eiken rijkbestoken tafel met lade 78 cm hoog, blad 126,5x84 cm

77 Eiken rijkbestoken dagobertstoel

(5)

78 Eiken kast met 3 laden met Louis Seize beslag (voorheen onderkast kabinet) 87 cm hoog, 146 cm breed, 47 cm diep

79 Antieke spiegel in een klassieke lijst met gipsen ornament in de kuif met putto, 194x100 cm

80 19e eeuwse spiegel in klassieke lijst 78 cm hoog, 40,5 cm breed

81 Noten 2-deurs vitrinekast met steekwerk en facetgeslepen glas in deuren 257 cm hoog, 139 cm breed, 60 cm diep

82 Eiken Renaissancestijl tafel 80 cm hoog, blad 131x77 cm, met 2x56 cm uitschuifbladen

83 Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer en blad met opstaande rand 70 cm hoog, 71x46,5 cm

84 Chinees gelakte, beschilderde en met opgelegd decor plantenbak op losse console, totaal 46 cm hoog, 29,5x29,5 cm en tafeltje met glasplaat 47,5 cm hoog, 42x36 cm

85 Eiken tafel met zwart gebeitste accenten en regelverbinding tussen de bolpoten, Holland ca. 1650, 75 cm hoog, 107x75 cm

86 Eiken sierscherm met dubbelzijdig borduurwerk achter glas 81 cm hoog, 57 cm breed

87 Louis Seizestijl 3-delige mimiset van meerdere houtsoorten fineer met intarsia, messing montuur en ornamentjes, afmetingen grootste tafeltje 60,5 cm hoog, blad 65,5x36 cm

88 Mahoniefineer op eiken speeltafel met beslag op het frond lijktend op een lade, voorzien van een groen leder blad, uitgeklapt 74 cm hoog, 78x78 cm

89 Mahonie 19e eeuws naaitafeltje 70,5 cm hoog, blad 42,5x43 cm

90 Mahoniekleur bibliotheektrapje naar antiek model, 123 cm hoog

91 Eiken bestoken dekenkist met gepende verbindingen, 19e eeuw 64,5 cm hoog, 119 cm breed, 55,5 cm diep

92 Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer, intarsia en blad met opstaande rand 69,5 cm hoog, blad 71,5x46 cm

93 Zwartgelakte armstoel met rijk steekwerk van vector, adelaar op top rugleuning, gecanneleerde poten, acanthusbladeren, met nieuwe stoffering

94 4 eiken stoelen en 2 armstoelen met leder bekleed en afgewerkt met koperen kopspijkers

95 Koperen Louis Seizestijl 4-lichts hanglamp met guirlandeversiering en geslepen kristallen schaal en glazen kapjes 107 cm hoog, 84 cm diameter (chip van rand schaal)

96 Klassieke 12-lichts kroonluchter, 90 cm hoog

97 Klassieke 6-lichts kroonluchter met vele pegels, ca. 130 cm hoog

(6)

98 Koperen Art Deco 8-lichts hanglamp met glazen platen 60 cm hoog, 98,5 cm breed, 46,5 cm diep

99 Klassieke kroonluchter met vele geslepen pegels en glazen kapjes, ca. 115 cm hoog

100 Koperen sierlijke 14-lichts hanglamp met glazen bloempjes 117 cm hoog, 120 cm diameter

101 Messing klassieke 4-lichts hanglamp met kristallen geslepen kapjes 58 cm hoog, 48 cm diameter

102 Bronzen 6-lichts hanglamp met onyx schaal 98 cm hoog, 60 cm diameter

103 Koperen 4-lichts hanglamp met glazen kapjes 72 cm hoog, 75 cm diameter

104 Koperen 4-lichts hanglamp met 3 glazen kapjes en geslepen gesatineerde kap, vroeg 20e eeuw 65 cm hoog, 49 cm diameter

105 Antieke spiegel in houten goudkleurige lijst 191 cm hoog, 105 cm breed

106 Eiken secretaire met 4 lades 100 cm hoog, 88,5 cm breed, 47 cm diep

107 Noten- en wortelnotenfineer 2-delige vitrinekast met gecontourneerde kapregel met rocaille kuif, 4 paneeldeuren waarvan 2 beglaasd en staand op klauwpoten, 220 cm hoog, 176 cm breed en 53 cm diep

108 Eiken 2-deurs vitrinekast met facetgeslepen glas in deuren 156,5 cm hoog, 137 cm breed, 51,5 cm diep (van oorsprong een bovenkast, stukjes lijst onderzijde manco))

109 Mahonie vlindermodel sofa, met groen mohair gestoffeerd 162 cm breed

110 Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse kast met 2 deuren en 4 lades 158 cm hoog, 103 cm breed, 43 cm diep

111 Eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, bestoken acanthusbladeren, rozetten en staand op klauwpoten

112 Mahonie armstoel met bestoken kuif en gestreepte stoffering

113 Notengekleurde armstoel met bestoken kuif en gestreepte stoffering

114 18e eeuwse eiken Sgabello met fraai bestoken rug b.u. vogels, gezichten, guirlandes en acanthusbladeren, staand op gecanneleerde poten (mariage)

115 Notenkleur armstoel met klassieke polychromen stoffering en bestoken rocaille motieven

116 Hoge eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, acanthusbladeren op de armen eindigend in voluten en mascarons op de knieen, 142 cm hoog

117 Goudkleurige armstoel in barok stijl met gestoken kuif enrode stoffering

118 Eind 19e eeuws gezwart houten ladeblok met floraal steekwerk op front en koperen beslag, 48 cm hoog, 87 cm breed en 44 cm diep

(7)

119 Fraai bestoken houten paneel met voorstelling van het Laatste Avondmaal, gemaakt door de kunstenaar Peter van Laarhoven uit Helmond 124 cm hoog, 99 cm breed, 12 cm diep

120 Teakhouten secretaire met 6 lades 99 cm hoog, 80,5 cm breed, 47 cm diep

121 Chinese houten 4-delige mimiset met steekwerk in bladen en zijranden, met glasplaatjes en kleinste tafeltje heeft laadje, grootste tafeltje 67 cm hoog, 50,5x35 cm (schade aan kleinste glasplaatje)

122 Goudkleurige facetgeslepen spiegel met kuif en rijkversierde lijst met guirlandes, 135x85 cm

123 Vroeg 19e eeuwse notenfineer op eiken Louis Seize chiffoniere met halfvolle zuilen, 148 cm hoog, 92 cm breed en 46 cm diep

124 Noten 2-delige kast met 2-deurs vitrineopstand met verlichting en 5-laads gebombeerde onderkast 235,5 cm hoog, 134 cm breed, 51 cm diep

125 Engelse noten Jugendstil 3-delige linnenkast met facetgeslepen spiegels, gestoken ornamenten en koper beslag, 214 cm hoog, 104 cm breed, 46 cm diep

126 Engelse noten toilettafel met los marmer blad, opstand met spiegels en fraai gestoken decor, 167 cm hoog, opengeklapt 135 cm breed, 45 cm diep

127 Hollandse eiken 2-deurs boekenkast met glas in de deuren en afneembare kuif, Holland ca. 1900, 215 cm hoog, 110 cm breed, 47 cm diep

128 Eiken schouw met steekwerk 120 cm hoog, 150 cm breed, 43 cm diep

129 Mahoniefineer Biedermeier 2-deurs kast met boogvormige spijlen in de deuren en lade onderin 166 cm hoog, 104 cm breed, 40,5 cm diep (lijstje linkerzijde manco en stukjes van spijltjes manco en sommige gelijmd)

130 Massief eiken 1-deurs broodkast met steekwerk, gepende verbindingen, ijzeren beslag, staand op slofpoten 126 cm hoog, 93,5 cm breed, 41 cm diep

131 Eiken 1-deurs Jugendstil halkastje met onderschap en parelranden, 122 cm hoog, 70 cm breed en 32 cm diep

132 Antiek eiken buffetkastje met lade en 2 deuren, 108 cm hoog, 96 cm breed, 47 cm diep

133 19e eeuwse Hollandse eiken dekenkist met bestoken panelen aan front, 71 cm hoog, 124,5 cm breed en 61,5 cm diep

134 Klassiek notenfineer met intarsia klepsecretaire met 3 lades 100,5 cm hoog, 83,5 cm breed, 38 cm diep

135 Mahonie Biedermeier penantkast 99 cm hoog, 102 cm breed, 48 cm diep

136 Noten en wortelnotenfineer wandmeubel met vitrinegedeelte, open vakken en deur, staand op bolpoten, 106 cm hoog, 112 cm breed en 39 cm diep

137 Eiken 19e eeuws 1-deurs kastje 79 cm hoog, 72 cm breed, 34 cm diep

(8)

138 Notenkleur Davenport secretaire met 2 kleppen waarachter 1 nestwerk, lades aan weerszijden en gecanneleerde zuilen, 83 cm hoog, 55 cm breed en 54 cm diep

139 Eiken theekastje met los dienblad en facetgeslepen glas, 76 cm hoog, 63 cm breed, 43 cm diep

140 Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse dommeknecht met klapblaadjes, 2 laadjes, klep en wolbak, op wieltjes 71,5 cm hoog, bladmaat 73x53 cm (schade aan klep)

141 Antieke eikenhouten hangoortafel op gedraaid onderstel, 74,5 cm hoog, uitgeklapt 128x107 cm

142 Eiken gateleg table met getorst onderstel 73 cm hoog, blad 116x90 cm

143 Eiken 19e eeuwse wangentafel 73 cm hoog, blad 139x97 cm (blad uiteinde gelijmd)

144 Eiken 4-deurs kast met gepende verbindiongen en ijzer beslag, 19e eeuw 104 cm hoog, 139 cm breed, 48 cm diep

145 Mahoniefineer Biedermeier penantkastje 92 cm hoog, 71 cm breed, 45 cm diep

146 Kersen met satijnfineer cilinderbureau met intarsia, 3 lades, 3 laadjes in interieur en uitschuifbaar schrijfblad 97,5 cm hoog, 90 cm breed, 47 cm diep

147 Klassiek notenhouten bureautje met intarsia 92 cm hoog, 71 cm breed, 44 cm diep

148 Noten nachtkastje met deurtje, lade en los marmer blad, 86 cm hoog, 42x42 cm

149 Noten 4-laads chest on chest kastje 78 cm hoog, 40 cm breed, 33,5 cm diep

150 Vierkante houten piedestal met geschilderd marmer structuur, 93 cm hoog, 22,5x22,5 cm

151 Marmeren ronde zuil met vierkant kapiteel, 95 cm hoog

152 Klassiek bijzettafeltje met opstaand metalen randje, marmer blad en 4 zuiltjes met cannelures, Napoleon III stijl, 81 cm hoog, 30x30 cm

153 Gietijzeren paraplustandaard met op top 2 slangen, 64 cm hoog

154 Chinees teakhouten kastje met 2 deuren en 2 lades 87,5 cm hoog, 103,5 cm breed, 45 cm diep

155 Noten toiletmeubeltje, 102 cm hoog, 90 cm breed, 50 cm diep

156 Engels noten met wortelnoten klepbureautje op Queen Ann pootjes, 100 cm hoog, 74 cm breed, 46 cm diep

157 Metalen 3-slags haardscherm met beschilderd decor van hert in winters landschap, 96 cm hoog, 98 cm breed

158 Mahoniefineer trumeau 77 cm hoog, 92 cm breed, 39 cm diep

(9)

159 Notenfineer ladekast op hoge poten, 83,5 cm hoog, 93,5 cm breed en 52 cm diep

160 Eiken 3-laads bureau met regelverbinding, 83 cm hoog bladmaat 122x56 cm en eiken hoekstoel met lederen zitting

161 Notenfineer penantkastje met paneeldeuren en geflankeerd door gedraaide zuilen, 87 cm hoog, 106 cm breed en 40 cm diep

162 Mahonie Biedermeier penantkastje, 96 cm hoog, 94 cm breed, 44 cm diep (opknapper)

163 Engelse mahonie kaptafel met klapbare ovale spiegel met gestoken kuif, 171 cm hoog, 121 cm breed, 53 cm diep

164 Mahonie Biedermeier penantkastje, 102 cm hoog, 108 cm breed, 51 cm diep (opknapper)

165 Notenkleur barmeubel met bergruimte in globe, 92 cm hoog en 53 cm diameter (bijna klaar voor gebruik)

166 Notenfineer 2-deurs kastje met vakjes, staand op klauwpootjes 60,5 cm hoog, 56 cm breed, 45,5 cm diep

167 Wereldbol bar, gedragen door Atlas 83 cm hoog, 41 cm diameter

168 Wortelnotenfineer 2-deurs legkast 186 cm hoog, 107 cm breed, 53 cm diep

169 Notengekleurd 3-hoeks vormige etagere met aardewerken blaadjes 81 cm hoog, 39 cm diameter (schade aan middelste aardewerken blad)

170 Canterbury lectuurbak met laadje, op wieltjes 54 cm hoog, 56x35 cm

171 Canterbury / lektuurbak, mahonie met 2 laden, 55 cm hoog, 51 cm breed, 40 cm diep

172 Eiken tafeltje met bestoken frame en getorst onderstel 60 cm hoog, 40x39 cm

173 Chinees houten gelakt bestoken tafeltje 99,5 cm hoog, 39,5x37,5 cm

174 Mahoniefineer 19e eeuwse 5-laads chiffoniere met klep en 5-laads nest 159 cm hoog, 101 cm breed, 45 cm diep (opknapper)

175 Noten- met wortelnotenfineer 2-delige hoekkast met gestoken kuif en ornamenten, gestoffeerde binnenkant, 224 cm hoog, 51x51 cm

176 Noten wandtafel met 2 lades en spiegel opstandje 99 cm hoog, 125 cm breed, 54 cm diep (stukje hout manco van achterzijde spiegelhouder rechterzijde)

177 Mahonie Willem III 2-delig bonheur met gestoken kuif, 220 cm hoog, 106 cm breed, 48 cm diep

178 Engelse notenfineer vitrinekast met recht geprofileerde kap met 2 beglaasde en 2 paneeldeuren, 186 cm hoog, 101 cm breed en 43 cm diep

179 Eiken 18e eeuwse 1-deurs wandvitrinekast 95 cm hoog, 89 cm breed, 20,5 cm diep

(10)

180 Eiken 19e eeuws 4-laads klepbureau met 2-deurs opstand met blokjeskap 200 cm hoog, 97 cm breed, 46,5 cm diep (1 handgreep van lade manco)

181 Chinese gelakte 2-deurs kast, beschilderd en versierd met oplegwerk 127,5 cm hoog, 87 cm breed, 43 cm diep (achterwand manco)

182 Spiegel in eiken lijst met kuif, gecanneleerde flanken en staand op opstand, 262 cm hoog en 82 cm breed

183 Mahonie Biedermeier 2-deurs kast met lade 185 cm hoog, 126 cm breed, 44,5 cm diep

184 Noten 1-deurs spiegeldeurkast met schappen en 2 lades 203,5 cm hoog, 97,5 cm breed, 54 cm diep

185 Noten 2-deurs kast met kolommen, 181 cm hoog, 114 cm breed, 58 cm diep

186 Eiken 2-delige kast met 2 deuren in bovenkast en 5 lades in onderkast 194,5 cm hoog, 129 cm breed, 54,5 cm diep

187 Eiken 19e eeuwse kast met 2 deuren en 2 laden met gepende en zwaluwstaart verbindingen 191 cm hoog, 147 cm breed, 60 cm diep

188 Mahoniefineer 19e eeuwse 2-deurs kast 220 cm hoog, 149 cm breed, 58 cm diep

189 Mahoniefineer 19e eeuwse 1-deurs hoekkast 183 cm hoog, 73 cm breed, 55 cm diep

190 Eiken vroeg Biedermeier penantkastje 99 cm hoog, 100 cm breed, 47 cm diep

191 Eiken klepbureau, Luik ca. 1780, 99 cm hoog, 116 cm breed, 54 cm diep

192 Mahonie Biedermeier 2-deurs kast 192 cm hoog, 141 cm breed, 50 cm diep

193 Ovale noten met intarsia salontafel op kolompoot, pinnen manco, 55 cm hoog, blad 118,5x85 cm

194 Notenfineer ronde eetkamertafel op kolom eindigend in driesprant met klauwpoten, 68 cm hoog en 107 cm diameter

195 Mahonie ovale 19e eeuwse salontafel met gecontourneerd blad 55 cm hoog, blad 109x80 cm

196 Notenfineer ronde eetkamertafel op kolom eindigend in driesprant, 76 cm hoog en 102 cm diameter

197 Mahonie salontafel 59 cm hoog, blad 114x68,5 cm

198 Klassieke ovale eetkamertafel op kolompoot, noten met wortelnoten, 74,5 cm hoog, 173x109 cm

199 Teakhouten tafel met 2 lades 77 cm hoog, blad 200x90 cm

200 Notenfineer Engelse kast met 2 deuren, 3 lades en klep met schrijfgedeelte 121,5 cm hoog, 155 cm breed, 41 cm diep

201 Eiken tilt top table 74 cm hoog, blad 75 cm diameter

(11)

202 Mahonie 19e eeuwse eethoek bestaande uit ovale kolompoottafel met gecontourneerd blad 77 cm hoog, blad 118x92 cm en 4 stoelen met bronskleurig mohair gestoffeerde zitting

203 Eethoek bestaande uit ronde kersenkleur houten tafel 75 cm hoog, blad 119 cm diameter, met tussenblad 40 cm en 4 stoelen met groen gestoffeerde zitting

204 18e eeuws Amelander beschilderd hoekkastje 136 cm hoog, 48,5 cm breed, 31 cm diep

205 Antieke 1-deurs hoekkast 218,5 cm hoog, 115 cm breed, 64 cm diep

206 Eiken 1-deurs hoekkast met laadje, vroeg 19e eeuw 126 cm hoog, 72 cm breed, 39 cm diep

207 Hindeloopen salontafel staand op driesprant, 59 cm hoog en bladmaat 76x58 cm en Hindeloopen kapstok met monogram R. H., 100 cm breed

208 Noten bijzettafel met gecontourneerd blad en onderschap, 75 cm hoog en bladmaat 76x50 cm

209 Eiken demi lune tafel met 2 lades en eiken verstelbare bureaustoel

210 Facetgeslepen Soester spiegel in eiken lijst 94 cm hoog, 76 cm breed

211 Eiken Renaissancestijl tafel 71 cm hoog, blad 80,5x62 cm (divers schade)

212 Eiken armstoel met rijk bewerkt frame en geborduurde stoffering, ca. 1900, rughoogte 127 cm

213 2 notenkleur klassiek bestoken armstoelen met rocaille in kuif en oud roze stoffering met goudkleurig patroon

214 Eethoek bestaande uit ronde kolompoottafel 73 cm hoog, blad 115 cm diameter met 6 mahoniefineer stoelen met losse gestoffeerde zitting

215 19e eeuwse notenhouten eethoek b.u. ronde tafel op kolom eindigend in driespant, 71 cm hoog en 125 cm diameter, 2 armstoelen en 4 eetkamerstoelen met gestreepte stoffering

216 Notenkleur halbankje in Louis Seize stijl met lauwerkransen op groene bekleding, 109 cm breed, en 2 bijpassende eetkamerstoelen

217 4 mahonie stoelen met blauw gestoffeerde zitting

218 4 noten eetkamerstoelen met blauw mohair stoffering

219 6 beuken notrengekleurde eetkamerstoelen met groen velours gestoffeerde zitting

220 4 notenkleur eetkamerstoelen in Louis Seize stijl staand op gecanneleerde poten

221 4 antieke iepenhouten stoelen en 2 idem armstoelen met biezen mat

222 4 noten Jugendstil gestoffeerde eetkamerstoelen

(12)

223 Eiken tafeltje met regelverbinding en gedraaide poten, 76 cm hoog, 96x68 cm

224 19e eeuwse noten speeltafel met afneembaar blad waaronder 4 gaten, staand op driesprant, 76 cm hoog en 74 cm diameter

225 Ronde mahonie salontafel op kolompoot staand op klauwpoten 59 cm hoog, blad 93 cm diameter

226 Eiken kastje met klep 43,5 cm hoog, 53 cm breed, 43 cm diep en eiken bestoken wandkapstok 100 cm breed

227 Klassieke tafel en stoel in Louis Seize stijl, afmetingen tafel, 48 cm hoog, 102x47 cm

228 Notenkleur schrijftafel met lade en blad met accoladerand 76 cm hoog, blad 84x54 cm

229 Afrikaans houten stoeltje, Ethiopie, 86 cm hoog

230 Gong in een rijkbewerkte standaard met gestoken decor en gedraaide zuilen, 92 cm hoog, 62 cm breed

231 3-delige reisclavecymbel in tas, gemaakt door Jaap Bergisch in 1993, Geheel is in 3 delen te demonteren

232 Massief eikenhouten salontafel met regelverbinding, 57 cm hoog en bladmaat 99x49 cm

233 Noten 2-delige 2-deurs kast met geprofileerde lijsten, glas in bovendeur en dichte onderdeur 178,5 cm hoog, 74 cm breed, 35 cm diep

234 Spiegel in een klassieke 19e eeuwse lijst met kuif, 111x65 cm

235 2 notenkleur armstoeltjes in Louis Quinze stijl met geborduurde stoffering met bloemdecor

236 Noten Louis Quinzestijl armstoel met moderne stoffering met boekendecor

237 Iepenhouten Windsor schommelstoel

238 Mahonie 19e eeuwse breistoel met bestoken kuif, beige mohair stoffering en gecapitonneerde rug, staand op wieltjes

239 Mahonie armstoel met oud roze gestoffeerde zitting

240 Mahonie armstoel met roze velours gestoffeerde zitting

241 Antieke bureaustoel met beige mohair stoffering

242 Mahonie armstoel met beige mohair gestoffeerde zitting

243 Mahonie armstoel met medaillon rug en gebloemde stoffering, staand op wieltjes

244 Noten klassieke armstoel met fraaie stoffering

(13)

245 Witgelakte Louis Quinzestijl armstoel met lichte stoffering

246 Noten armstoeltje in Louis Quinze stijl met klassieke bekleding

247 Goudkleurige bestoken armstoel in Louis Seize stijl met gebloemde stoffering

248 Facetgeslepen Soester spiegel in eiken lijst met bestoken kuif 93 cm hoog, 90,5 cm breed

249 Antieke Franse barometer in fraaie goudkleurige gedecoreerde lijst, ca. 1890, 98 cm hoog. (werkend)

250 Klassiek bijzettafeltje met 2 natuurstenen blaadjes en goudkleurig houten frame, 66 cm hoog, 25x25 cm

251 Eiken Hollands kabinet, vroeg 19e eeuw 234,5 cm hoog, 165,5 cm breed, 55 cm diep

252 Eiken dekenkist met steekwerk 60 cm hoog, 130,5 cm breed, 64,5 cm diep

253 Staand horloge met Engels uurwerk in mahonie kast, 19e eeuw 251,5 cm hoog, 46 cm breed

254 Hollandse eiken Jugendstil holosteric barometer met adres JM Schmidt, opticien Amsterdam 59 cm hoog

255 Noten bestoken schwarzwalder barometer, 60 cm hoog

256 Antieke Hollandse bakbarometer in mahonie kast, H H Fraenkel Groningen en Amsterdam, 126 cm hoog

257 Replica beschilderde stoelklok, 20e eeuw 80 cm hoog

258 Staand horloge met comtoiseklok / haantjesklok met geemailleerde wijzerplaat, 24 cm diameter, geheel in een eiken kast, ca. 1795, 236 cm hoog. (compleet en lopend)

259 Naar antiek model Friese stoelklok met fraai beschilderde wijzerplaat, 80 cm hoog

260

Amsterdams staand horloge in een eiken kast met wortelnoten fineer met ajour gezaagd decor, messing ornamenten en houten beelden op de dubbele kap. Uurwerk, maker onbekend, voorzien van fraai speelwerk met 6 melodien op de 14 bellen, slagwerk op 2 bellen, voorzien van maanstandaanduiding, secondewij ...[more]

261 Eind 19e eeuwse Friese staartklok in eiken kast met op kapregel Atlas en 2 engelen, geflankeerd door halfvolle gezwarte zuilen, beschilderde wijzerplaat met decor van landschap en kasteel, onderaan koperen beslag met Vadertje Tijd, 147 cm hoog

262 Staand horloge met messing rijkbewerkte wijzerplaat met adres F Block in Wilna, uurwerk met dubbele bel, 3 gewichten en harplinger, in eiken kast met bestoken kuif op top 238 cm hoog, 54 cm breed, 28 cm diep

263 Noten vrije slinger regulateur in fraai bewerkte kast en 3 gewichten, Gustav Becker, Wenen ca. 1900, ca. 145 cm hoog

264 Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en moonphase, vroeg 19e eeuw 145 cm hoog

265 Friese stoelklok met dubbele bel, dubbele zolder en fraaie beschildering, 18e eeuw 82 cm hoog

(14)

266 Friese stoelklok met Hollands landschap en Romeinse cijfers, 2e helft 20e eeuw, 40 cm hoog

267 Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat, omstreeks 1850, 140 cm hoog

268 Fries stoelklokje, 20e eeuw 42 cm hoog (met los radertje)

269 Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en beweegbaar bootje, in eiken kast, 19e eeuw, 145 cm hoog

270 Friese stoelklok naar oud model, polychroom beschilderd, 20e eeuw 47 cm hoog

271 Antieke Friese staarklok in meekrapkleur kast, rijkbeschilderde wijzerplaat en houten incomplete beelden op de kap, 150 cm hoog

272 Franse comtoiseklok met voorstelling van ploegende boer boven wijzerplaat, met vouwslinger en stoel, met adres Muratet a l Isle d Alby

273 Schwarzwalder stollenuhr, vroeg 19e eeuw 35x24,5 cm

274 Franse klok in metalen blikken kast, Oeil de boeuf , 59x50 cm

275 Regulateur in een eiken kast met fraai steekwerk, 77 cm hoog

276 Staande klok in bewerkte eiken kast, Wuba uurwerk met Westminster slagwerk en beschilderde wijzerplaat met decor van een kasteel, 198 cm hoog

277 Schoorsteenpendule in een marmer, 36 cm hoog, 64 cm breed (barst glas) met 2 kandelaars

278 Rood marmeren pendulestel bestaande uit pendule, gemerkt H&F Paris 32 cm hoog, 23 cm breed en 2 3-lichts kandelaren 30 cm hoog

279 Marmeren pendule met decoratie van onyx steen, messing details en twee bijhorende kandelaars met dompers, 42 cm hoog

280 Franse klassieke marmeren pendulestel bestaande uit pendule met volle zuiltjes en timpaan dak en 2 zijstukken met figuren ca. 28 cm hoog, vroeg 20e eeuw 31,5 cm hoog, 43 cm breed

281 Franse marmeren pendule met zamak beeld op top, getiteld Le Devoir 55,5 cm hoog

282 Junghans tafelklokje in noten kast met Jugendstil decor, 33,5 cm hoog

283 Louis Seize style lierpendule in wit marmer kast met vuurvergulde ornamenten, Frankrijk ca. 1910, 37 cm hoog

284 Fraaie 19e eeuwse consoleklok met bronzen montuur en schildpad belijmd 47 cm hoog

285 Franse pendule in albasten kast met losse liggende dame op top, omstreeks 1800, 38 cm hoog, 32 cm breed (deel van rechterarm manco)

286 Zwart marmeren 19e eeuwse pendule met zamak beeldengroep vrouw met kind op top, uurwerk gemerkt Marti, staand op klauwpootjes 58,5 cm hoog, 49 cm breed (voorpootje zit los en ophanging van slinger is defect)

(15)

287 Messing klassiek pendulestel bestaande uit pendule 31 cm hoog, 32 cm breed en 2 5-lichts kandelaren 34,5 cm hoog

288 Groen marmeren pendulestel bestaande uit Empirestijl pendule 42 cm hoog en 2 4-lichts kandelaren 38 cm hoog (1 defecte arm)

289

Gemerkt Lenoir a Paris, late 19e eeuwse vergulde pendule, versierd met putti zittend op zwanen aan weerszijden naast uurwerk, guirlandes, vogels met krans op top, porseleinen beschilderde ingelegde plaquettes met voorstellingen van portretjes, bloemen en romantisch tafereel, staand op houten verguld ...[more]

290 Empirestijl marmeren pendulestel bestaande uit pendule met zamak beeld van vermoedelijk Napoleon, uurwerk gemerkt met AD Mougin 44,5 cm hoog, 35 cm breed, met 2 zijcoupes 32,5 cm hoog

291 19e eeuwse Franse kolompendule in noten kast met marqueterie inlegwerk en staand op losse console, totaal 49 cm hoog (verkleuring)

292 Kolompendule in noten kast met fraai intarsia inlegwerk, ca. 1830, 49 cm hoog (slingerveertje manco)

293 Franse 19e eeuwse zwartgelakte kolompendule met intarsia 44 cm hoog, 22,5 cm breed

294 Franse porseleinen vaasklok gevat in koperen montuur en klassiek decor op front, omstreeks 1900, 59 cm hoog

295 Franse Empirestijl marmeren kolompendule met bronzen ornamenten en versiering, met naam Girard a Versailles op wijzerplaat 52 cm hoog, 31 cm breed

296 Onyx pendulestel bestaande uit pendule 46 cm hoog en 2 5-lichts kandelaren 49 cm hoog

297 Franse zak pendule met beeld van vrouw en ovale porseleinen medaillon in front, uurwerk gemerkt Marti 39 cm hoog, 57 cm breed

298 Zamak pendule met man en kind op top en marmeren onderdelen 50 cm hoog, 40 cm breed (onderdeel manco naast rechterzijde man)

299 Franse zamak pendule met man zittend op paard op top, uurwerk gemerkt Japy Freres 40 cm hoog, 32 cm breed (grote wijzer afgebroken)

300 Jan Bertus Heukelom (1875-1965) Compositie met papegaaien, potloodtekening 91x62 cm

301 Elisabeth Frederica Kruseman van Elten (1875-) Portret van een meisje in jas met bontkraag, a Illnie Verwaaijen, doek 100x65 cm

302 Textiel religieus geweven wandkleed met geschilderde voorstelling van Madonna met kind 183x87 cm (schadeplekjes)

303 Gesigneerd Martinez, Boerin met koeien, doek 19e eeuw, 70x90 cm

304 Onduidelijk gesigneerd, Boslandschap met beuken en berk aan beek, doek 57x77,5 cm

305 Willem Witjens (1884-1962) Hollands winterlandschap met boerderij en molen, doek 49x60 cm

306 Carel Cornelius Verschuur (1888-1966) Herder met kudde schapen bij de kooi, doek 50x70 cm (deukje, gaatje en strepen van waterschade)

(16)

307 Paul Joseph Constantin Gabriel (1828-1903) Landschap met vrouw met takken bos en jongen op pad richting molen, links onder gesigneerd en Bruxelles, aquarel 13x22 cm (wat verkleurd). Herkomst Kunsthandel Borzo 23 december 1983

308 Evert Moll (1878-1955) Havengezicht met schepen, doek 20x25,5 cm

309 Gesigneerd Ortelee, Jac, Gezicht op meer met zeilboten, paneel gedateerd 1944, 33,5x84,5 cm

310 Pieter ten Cate (1869-1937) Landschap, rand van bos bij watertje, doek 90x61 cm

311 Anoniem, de bespotting van Christus, doek periode 1780 / 1820, 100,5x108 cm

312 Toon Verplak (1901-1966) Kerkinterieur, doek 79,5x66 cm

313 Gesigneerd A van de Berg, Figuur in bootje bij boerderij, doek 42x57,5 cm in een zeer fraaie goudkleurige lijst met binnenmaat 42,5x58,5 cm

314 Gesigneerd J Wouters, Hollands landschap met koeien aan de sloot, doek 40x60 cm (craquele) in een fraaie goudkleurige lijst met binnenmaat 40,5x60,5 cm

315 Nicolaas Syvert Bastert (1854-1939) Hollands landschap met veer, verso notitie Regendag, doek 33x48 cm (craquele en stukje verf missend)

316 Anoniem, portret van oude dame, pastel, in Empirestijl rijkbewerkte lijst 80,5x72 cm (schade aan kuif)

317 Gesigneerd M Savry, Tafereel op binnenplaats met vrouw met pomp in gesprek met vrouw met mantel, spelende jongen met hoepel, haan met kippen op het erf en klimplant aan muur in zonnige stemming, paneel ca. 1850, 45,5x51,5 cm

318 Aurel Naray (1883-1947) Madonna in biddende houding, doek 70x50 cm

319 Anoniem, De verleiding, man en vrouw aan tafel in interieur met onder de tafel een poes, paneel 19e eeuw, 44x35 cm

320 19e eeuws kralenborduurwerk bloemdecor op fluweel 130x24 cm, in zwartgelakte lijst totaal 148,5x42,5 cm

321 Julien Stappers (1875-1960) Stilleven met boeket in vaas, doek 101x81 cm in een klassieke goudkleurige lijst met buitenmaat 130x108 cm (linksonder hoek los)

322 Lodewijk Johannes Kleyn (1817-1897) Schepen op de Rijn bij Drachenfels, paneel 28,5x38 cm

323 Henri van Os Delhez (1880-1976) Stilleven met bloeiende plant in koperen pot, 80x70 cm

324 Tini van Doornik (1906-1980) Gezicht op stad over huizen gezien vanuit het venster met begonia op de vensterbank, doek 82x62 cm

325 Hendrik Fleurbaaij (1896-1975) Stoomboot met Hollandse driekleur op volle zee, doek gedateerd 1955, 40x60 cm

326 Wim van den Anker (1911-1992) Gezicht op de Waal bij Leeuwen, doek 60x120 cm

(17)

327 Christiaan Soer (1882-1961) Haven van Dordrecht, doek 85x125 cm

328 Onduidelijk gesigneerd Westerduinen Scheveningen, doek 80,5x121 cm

329 Arnoldus Johannes Berkulin (1939-) Compositie, verso notitie Laddermachine, Beek en Donk 1967, doek 120x110 cm

330 Monogram SM, Poserend naakt, olieverf op doek, gedateerd 1967, 143x89 cm

331 Klaas Gubbels (1934-) Compositie met tafel en stoel, doek gedateerd 1999, 80x90 cm

332 Peter Robert Keil (1942-) Berlin, Wannsee, paneel 70x100 cm

333 Gesigneerd Haibach, Pianist en cellist, doek gedateerd 1974, 92x102 cm

334 Louis Bron (1884-1959) Landschap met arbeiders op akker bij boerderij met hooimijt, paneel 30,5x40 cm

335 Karl Kaufmann (1843-1902) Kustgezicht met stoomboot in de baai, paneel 31,5x48 cm

336 Onduidelijk gesigneerd, Glazen vaas met rozen, paneel 30x42,5 cm

337 Cornelis Rol (1877-1963) Bos bloemen in bruine pot, doek 50x36 cm

338 Gesigneerd K E Meyer, de paardenrace, doek 50x80 cm

339 Hendrik Johannes Leurs (1890-1956) Hollands landschap met bootjes in rietkraag bij meer, doek 40x60 cm

340 Johan Frederik Cornelis Scherrewitz (1868-1951) Boerenschuur met kar en kippen, paneel 30x41 cm

341 Gesigneerd E Wiegman, verso notitie Oude schuiten, doek 40,5x50,5 cm

342 Lucien Mouilard (1842-1912) Franse soldaat te paard in gesprek met dienstertje en vrouw in deuropening, doek 25x33 cm (bedoekt)

343 Bernardus Arps (1865-1938) Stilleven vaas met pauwenveren, paneel 47x26 cm

344 Jan Daniel Bout (1891-1965) Span paarden met hoog opgeladen kar hooi op de landweg, pastel 44x59,5 cm

345 Gesigneerd Roling, Figuren bij dansfeest, doek 60x80 cm (restauratie)

346 Adriaan Christiaan Willem Terhell (1863-1949) Stadspoort te Elburg, aquarel 42x27 cm

347 Jan Simon (jr.) Knikker (1911-1990) Straatje te Elburg, doek 24,5x18,5 cm

348 Hessel de Boer (1921-2003) Interieur met attributen op tafel, doek 60x70 cm

(18)

349 Monogram HG, Hollands landschap, paneel 22x33 cm en monogram HG, Winters landschap met vrouw op weg, paneel 22,5x33 cm, beide werken in fraaie lijst

350 2x gesigneerd, Ferriere, E, Bergachtig landschap met figuren, 2x olieverf op papier19,5x41 cm

351 Jan van Anrooy (1901-1988) Lingedijk bij Rhenoy op een mooie voorjaarsdag met fruitbomen in de bloesem, doek 40x50 cm

352 Jan van Anrooy (1901-1988) Gezicht op Asperen aan de Linge, aquarel gedateerd 28-09-56, 28x38 cm

353 Anthony Andreas de Meijer (1806-1867) Vissers in een bootje en boerderij bij molen in avondrood, paneel 22,5x30 cm

354 Ype Wenning (1879-1959) Landschap aan water met koeien in de wei en huis aan oever met gezicht op zeilboten, doek 40x60 cm

355 Adrianus Johannes Zwart (1903-1981) Vrouw bij boerderij met waterput en kippen op het erf, doek 40x60 cm

356 Anoniem, Landschap met vrouw op zandpad langs watertje bij burcht, paneel ca. 1840, 22,5x30 cm

357 Frits Johan Goosen (1943-) Hollands landschap met boerderij aan meer met aangemeerde roeiboot, doek 18,5x24 cm

358 Onduidelijk gesigneerd, Polder bij Woubrugge, doek 40x53 cm

359 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met gemberpot, doek 50x60 cm

360 Jan J van der Stap (1874-1940) Landschap met boerderij en boerin met boer in bootje, aquarel 21x35 cm

361 Gesigneerd de Jong, pot met rozen, aquarel 51x34 cm

362 Anoniem, Maria op bezoek bij Elisabeth, doek geplakt op karton (schade), ovaal 31x26 cm in een goudkleurige lijst met buitenmaat 52x46 cm

363 Anoniem, biddende Maria, Italiaanse school ca. 1850, doek op rode ondergrond geplakt, 54x44 cm

364 Anoniem, naar Jean Jouvenet, Maria met doornenkrans in de handen, doek 40,5x32,5 cm (restauratieplek in doek)

365 Onduidelijk gesigneerd, Poserende dame, olieverf op papier, 70x50 cm

366 Arnout van Gilst (1898-1981) Straatje te Elburg met vrouw en kind, aquarel 57x37 cm

367 Gesigneerd R Laugier, Stilleven met rozen, doek 33,5x46,5 cm

368 Onduidelijk gesigneerd, Chrysanten, doek gedateerd 1900, 55x44 cm in een fraaie bewerkte goudkleurige lijst, buitenmaat 72x62 cm

369 Jacoba Surie (1879-1970) Stilleven, doek 40,5x48,5 cm (craquele)

370 Anoniem, Landschap met koeien aan de waterkant, doek 42x52 cm

(19)

371 Paolo ( Il Veronese ) Caliari (1528-1588) Paus Pius IV in aanbidding voor de Heilige Maria met Kind. Paus Pius IV (1499-1565) Giovanni Angelo Medici, was paus van 1559-1565, olieverf op paneel 26,5x20 cm, toegeschreven, niet gesigneerd, verso notitie.

372 Ids Wiersma (1878-1965) Gezicht op Fries dorp aan meer met molen en man met zeis, ets 13x25 cm

373 Pieter Cornelis Steenhouwer (1913-1979) Winters tafereel, paneel 20x25 cm

374 Onduidelijk gesigneerd, Nederlandse kotter op woelige zee, 1876, paneel 26x18 cm

375 Anoniem, Heilige Maria, olieverf op karton 23,5x16 cm

376 Onduidelijk gesigneerd, Oosters stadsgezicht, aquarel gedateerd 1962, 29,5x40,5 cm

377 Mark Polee (1927-) Figuren met hond in landschap, board gedateerd 1955, 45x65 cm

378 Onduidelijk gesigneerd, Compositie zonder titel, paneel gedateerd 1971, 28x48 cm

379 Met signature A J van Prooijen, Kustgezicht met figuren en boten, doek 40x60 cm in een fraaie goudkleurige lijst

380 Anton Jakma (1880-1967) Veluws landschap, aquarel 25x40 cm

381 Theo van de Poel (1951-) Arbeiders bij loskraan aan kade bij stad met brug over rivier, doek 40x50 cm

382 Niek van der Plas (1954-) Verso getiteld De Pan van Persijn. Ook wel genoemd Panbos, een geliefd speel en wandelplek in de gemeente Katwijk, paneel 40x50 cm

383 Niek van der Plas (1954-) Haven van Lemmer, paneel 24x30 cm

384 Henk Dekker (1897-1974) Schepen voor de kust, mogelijk Marsdiep tussen Texel en Den Helder, doek 30x40 cm

385 Anton Muller (1887-1979) Vrouw en kind in de duinen, uitkijkend over zee in afwachting van de vissersvloot, doek 39x79 cm

386 Anoniem, het voeren van de kippen, doek 19e eeuw 71x56 cm (schade)

387 Onduidelijk gesigneerd, Madonna, ovale aquarel 46x35 cm

388 Zeer fraaie engelse kleurenlitho in lijst, Morning The Fishermans Departure, buitenmaat 72x83 cm

389 Antieke ingekleurde gravure van Augsburg ten tijde van 18e eeuw 28x41 cm en Madrid 25x39,5 cm

390 Antieke topografische kaart van Dockum, J Blaeu uit 1649, 41x54 cm

391 2 antieke topografische kaarten, descriptio Frisiae Liberae, Mesone Alting uit 1725, 32x42 cm per stuk

(20)

392 Obsidio Breda per Ambrosium Spinolam Anno 1624, ingekleurde kaart van Breda met aan de achterzijde de uitgebreide omschrijving 40,5x51 cm

393 Antieke topografische kaart, Tjietjerkstra deel, gedrukt in de 18e eeuw, 45x43 cm

394 Antieke topografische gravure van Leeuwaerden en Franicker, 1580, 31x49 cm

395 Oosterse wanddecoratie in lijst van een pauw, gemaakt van textiel, edelstenen en zilverdraad, buitenmaat 66x57 cm

396 Zeer fraaie ingelijste Balinese pop van een lichtspel in een goudkleurige lijst, buitenmaat 68x57 cm

397 Anoniem, Oosterse textiel wanddecoratie in lijst, buitenmaat 48x45 cm

398 Antiek Oosters textiel in lijst voorstellende vele figuren in tuin, geborduurd op zijde, 70x38 cm

399 Gesigneerd Field, Boerderij aan plas, ets 31x57 cm

400 Jan Simon (jr.) Knikker (1911-1990) Gezicht op stad aan rivier, aquarel 24x32 cm

401 Anoniem, stadsgezicht op regenachtige dag in de stijl van Floris Arntzenius, doek 41x31 cm

402 Met signature Henriette Ronner, Poes met 4 spelende kittens, paneel 24x30 cm

403 Herman Johannes Ansingh (1880-1957) Boerderij met ochtendzon, maroufle 29,5x23 cm

404 Onduidelijk gesigneerd, Vrouw op landweg, paneel 15x25,5 cm

405 Anoniem, Gezicht op huizen aan rand van een meer, paneel 24x30 cm

406 Tom Slager (1918-1994) Landschap, doek 50x40 cm

407 Gesigneerd J van Dongen, Landschap met 2 molens, paneel 26,5x31,5 cm

408 Arnout van Gilst (1898-1981) Eendenfamilie, aquarel 19x24 cm

409 Met signature P Schiedges, Hollands landschap met molens langs vaart, paneel 23x33 cm

410 Anoniem, Platbodem op het strand met vele figuren, paneel 27,5x38 cm

411 Onduidelijk gesigneerd, Portret van een militair, ovaal doek 1910, 60x50 cm

412 Marinus van Raden (1832-1879) Dorp met figuren in bergachtig landschap, mogelijk Drachenfels aan de Rijn, gemengde techniek 30x40 cm

413 Sylvia van de Water (1960-) Ooievaars, paneel 50x60 cm

(21)

414 Willem Witjens (1884-1962) De molen te Zeddam, ets gedateerd 1948, 19x24 cm

415 Anoniem, Ruine op de rotsen aan zee, maroufle 34,5x25,5 cm

416 Onduidelijk gesigneerd, Ruiters te paard, doek 44x60 cm

417 Gesigneerd Haalboom, EFJ, Wintergezicht, paneel 21x27 cm

418 Samuel Schellink (1876-1958) Gezicht van stad met kerktoren aan water, Overschie, doek 47,5x67 cm

419 Anoniem, Hollands landschap met vrouw bij boerderij, paneel 40x50 cm

420 Anoniem, vrouw in kerkinterieur, doek 40x30 cm

421 Anton Felderhoff (1901-1959) Don Quichotte, litho uit 1953, 56x39 cm

422 Anoniem, Heuvelachtig landschap met huizen, figuren en rivier, doek 33x48,5 cm

423 Monogram WBY, Ovaal portret van jongedame met bloemenmand en bosje bloemen in de handen, paneel gedateerd 1851, 30x24,5 cm

424 Harrie Kuyten (1883-1952) Atelierstempel op spieraam en doek, Stilleven met schedel, gemberpot en sierstuk onder stolp, doek 68x71,5 cm

425 Frans Storm (1905-1998) Compositie zonder titel, doek 80x70 cm

426 Jules Allaert (1883-1962) Meisje met pop, doek 83x63 cm

427 Onduidelijk gesigneerd, Compositie met hanen, aquarel op textiel, 50x38 cm

428 Gerard Grassere (1915-1994) Compositie zonder titel, doek 55x55 cm (restauratie)

429 Anoniem, Zomerse dag aan het strand, board 38x46 cm

430 Loek Lafeber (1929-2012) Compositie met poezen, crayon gedateerd 1964, 39x39 cm

431 Anoniem, 2 portretten van man en vrouw, 19e eeuw, geschilderd op metaal ca. 26x21 cm

432 Anoniem, Kerkinterieur met figuren, paneel 32x28 cm

433 Anoniem, Gezelschap, aquarel 37,5x49,5 cm

434 Rene Hansoul (1910-1979) Huizen in winters landschap met riviertje, paneel gedateerd 1970, 60x70 cm

435 Gesigneerd Bron, M V, Portret van jongen met hoed op, koperen steelpan en pollepels in de handen, doek 92x70 cm (gaatje)

(22)

436 Joos Javitaa (1867-1941) Madonna met Kind, doek 80x65 cm

437 Gesigneerd Derksen, Stilleven met vogels, board 77x57 cm

438 Met signature H W Mesdag, Schepen op volle zee, paneel 16,5x17,5 cm

439 Anoniem, Rustende vrouw, doek 61x43,5 cm

440 Gesigneerd Quax, C, Gezicht op Wijk aan Zee in 1834, doek gedateerd 1987, 40x60 cm

441 Gesigneerd Verdoorn, J, 3 Volendamse vissers, kopie naar Georg Hering, doek 42,5x60 cm

442 Wim Bos (1906-1977) Haven van Rotterdam met vele schepen, doek 50x70 cm

443 Cornelis Rol (1877-1963) Oude bloempot met bloembol, aquarel gedateerd 1960, 50,5x36,5 cm

444 Cornelis Rol (1877-1963) Dahlia's, aquarel gedateerd 1960, 50x39 cm

445 Oude kleurenlitho naar een schilderij van Eugen van Blaas, Una Lira Sola, in een klassieke lijst met strik 63x44 cm (stukjes manco)

446 Print after Mary Cassatt, Poserend meisje met hoed, paper on board 30x22

447 gesigneerd Vermeulen, Huizen en molens aan water, paneel 20,5x27 cm

448 Gesigneerd Breedveld, Eend met jongen aan de waterkant, paneel 13x18 cm

449 Gesigneerd G Veldkamp, Melkende boer in landschap, paneel 18,5x18 cm

450 Gesigneerd van Ameijde, Schepen op zee, paneel 19x24,5 cm

451 Gesigneerd Witkamp, E, Portret van vrouw met hond, paneel 29,5x23 cm

452 Onduidelijk gesigneerd, Haan met kippen, paneel 25x35 cm

453 Onduidelijk gesigneerd, Strandgezicht, doek 18x24 cm

454 Gesigneerd Gabriel, A, Bloemstilleven, karton 21,5x18 cm

455 Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee, doek 18,5x24 cm

456 Poeder, Henk (1964-) Rustende koeien bij boom aan water, paneel 20x25 cm

457 Onduidelijk gesigneerd, boten op zee, paneel 22,5x27 cm

(23)

458 Onduidelijk gesigneerd, winters tafereel, paneel 12x18,5 cm

459 4 Duitse handbeschilderde wanddecoraties achter glas van 4 jaargetijden Winter, Fruhling, Sommer, Winter 22x19 cm

460 Gesigneerd Verweij, Haan met kippen in stal, paneel 13,5x18 cm

461 Wanddecoratie met albasten voorstelling van spelende putti zittende op vissen achter glas in goudkleurige lijst 25,5x30,5 cm

462 Gesigneerd Cornelisz, Stilleven met aardbeien, paneel 13x18 cm

463 Jan Coenrad Nachenius (1890-1987) Stilleven met anjer in glazen vaasje, board 24x16 cm

464 Anton van den Hoeven (1940-) Winters tafereel van schaatsers op bevroren rivier, paneel 24x18 cm

465 Henk Bakker (1950-) Stilleven, Het gedicht, paneel gedateerd 2004, 70x70 cm

466 Henk Bakker (1950-) Stilleven, herfstoogst, paneel gedateerd 2000, 40x30 cm

467 Wim van den Anker (1911-1992) Lente in de Betuwe, de Linge bij Lienden, aquarel 34x50 cm

468 Pol Francois Mathieu (1895-1979) Landschap met stromende beek, paneel 28x38 cm

469 Robert Terwindt (1940-2019) Bergmeer II, doek 40x30 cm

470 Eduard Pieter Moleveld (1946-) Stilleven met tinnen kan, schotel, roemer, vere de Venice, tegeltje, Goudse pijp en citroen, doek gedateerd 1974, 50,5x40,5 cm

471 Pieter Adrianus Bouter (1887-1968) Herder met kudde schapen bij schaapskooi, doek 30x40 cm

472 Jan Simon (jr.) Knikker (1911-1990) Gezicht op stad aan het water, doek 30x50 cm

473 Johannes Wouterus van Trirum (1924-2011) Koeien in landschap, doek 60x50 cm, in fraaie lijst (schade verf)

474 Anoniem, Bergachtig landschap met kasteeltje en figuren, paneel 25,5x28 cm en gesigneerd Meyer, VA, Kasteeltje, huizen en figuren, paneel 16,5x16,5 cm

475 Gesigneerd Petersen, Landschap met dorp en figuren, paneel 24x29,5 cm en gesigneerd Petersen, Huizen aan water nen man in bootje, paneel 18x27 cm

476 2x Gesigneerd Petersen, Winters tafereel van schaatsende figuren, paneel 18,5x25 cm en paneel 17,5x21,5 cm

477 2x gesigneerd Petersen, Winters tafereel van schaatsende figuren op het ijs, paneel 24x30 cm en paneel 18x27 cm

478 Anoniem, Huizen aan water, figuren en man in bootje, paneel 18x22 cm en anoniem, Bergachtig landschap met huis en figuren aan meer, paneel 17,5x21,5 cm

(24)

479 Gesigneerd Petersen, Zeilboten op open zee, paneel 18,5x25 cm en onduidelijk gesigneerd, Zeilboten op open zee, paneel 14x21,5 cm

480 Anoniem, moderne compositie zonder titel, print op paneel met lak, 40x48 cm

481 Anoniem, Figuren in bergachtig landschap met ruine aan riviertje, 20e eeuw 30x40 cm

482 Gesigneerd B Meyer, Bloemstilleven, doek 40x50 cm

483 Gesigneerd Regue, Bloementuin, paneel 51x60 cm

484 Gesigneerd Verschuur, A, Man met paarden in de stal, paneel 29,5x40 cm

485 Monogram AO.932 Compositie zonder titel, tekening met aquarel 27x20 cm

486 Johan Briede (1885-1980) Hollands landschap langs de rivier, doek 30,5x38 cm

487 Onduidelijk gesigneerd, Hollands landschap met rustende koeien onder wolkenlucht, board 20,5x25,5 cm

488 Adriaan Marinus Geijp (1855-1926) Landschap met vee en figuren op bruggetje, maroufle 15x24 cm

489 Cees Graswinckel (1906-1986) Pierot, pastel gedateerd 1976, 40x30 cm

490 Gesigneerd Atelier v Wissem ?, Figuren in bootje op zee, zeefdruk 36x28 cm

491 Onduidelijk gesigneerd, Herderin met schapen, doek 30,5x50,5 cm

492 Gesigneerd Gidding, H, Landschap met molens, boerderij, koeien aan de sloot en man in bootje, aquarel 41x51,5 cm

493 Gesigneerd Kessler, JMW, Waterplas met man in bootje, doek 40x60 cm

494 Joan B van Gent (1891-1974) Stilleven met bloemen in tinnen pot, doek 30x40 cm

495 Onduidelijk gesigneerd, lezende man aan tafel, aquarel 36x26 cm

496 Anoniem, Stadsgezicht met figuren bij kerk in voorjaarszonnetje, paneel 30x24,5 cm

497 Anoniem, Winters stadsgezicht met vele figuren bij brug, paneel 25x37,5 cm

498 Gesigneerd Petersen, Winters landschap met figuren op het ijs, paneel 21x29 cm

499 Onduidelijk gesigneerd, Boer in bootje aan rietkraag bij boerderij, board 30x40 cm

500 Onduidelijk gesigneerd, Stadsgezicht met straatje en gezicht op de kerk, doek 30x24 cm

(25)

501 Anton Pieck (1895-1987) Straatje in Amersfoort, ets 21x20,5 cm

502 naar Geo Poggenbeek, Landschap met koe bij hek met knotwilgen aan sloot, paneel 17x27 cm in een fraaie goudkleurige lijst

503 Anoniem, Reizigers langs de rivier, paneel 18x36 cm

504 Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955) Stadgezicht met figuren naar oude Hollandse meester, paneel 24,5x30,5 cm

505 J Endlich (1899-1957) Herder met kudde schapen in landschap, paneel 18x24 cm

506 Willem Cordel (1884-1967) Stilleven fruit op Chinees porseleinen schaal en schelp naast schaal, aquarel gedateerd 1913, 19,5x28,5 cm

507 Oosters handgeknoopt kleed 413x300 cm (slijtageplekje)

508 Oosters handgeknoopt kleed 142x69 cm

509 Oosters handgeknoopte loper 272x88 cm

510 Oosters handgeknoopte loper 283x74 cm

511 Oosters handgeknoopt kleed 290x125 cm

512 Oosters handgeknoopt kleed 232x133 cm

513 Oosters zijden kleedje met floraal motief 108x67 cm

514 Oosters handgeknoopt kleed 257x140 cm

515 Oosters handgeknoopt kleed 210x135 cm

516 Oosters handgeknoopt kleed 200x145 cm

517 Oosters handgeknoopt kleed 148x84 cm

518 Oosters handgeknoopt kleed 197x132 cm

519 Oosters handgeknoopt kleed 184x124 cm

520 Oosters handgeknoopt kleed met floraal motief 204x85 cm

521 Oosters handgeknoopt kleed 210x149 cm

522 Oosters handgeknoopt kleed 190x105 cm

(26)

523 Kars handgeknoopt wollen kleed 316x241 cm

524 Oosters handgeknoopt wollen kleed met decor Ispahan 317x216

525 2 Oosterse handgeknoopte pillows 70x50 cm en 70x60 cm

526 Oosters handgeknoopt kleed 90x67 cm en pillow 57x40 cm

527 Zeer fraai textiel kleed naar oud model met wapen met spreuk Mea Gloria Fides, 237x165 cm

528 Oud Oosters geweven doek met fraai patroon 329x156 cm (slijtageplekken en restauratie)

529 Oosters handgeknoopt kleed, Belouch, 53x44 cm

530 4 Oosterse handgeknoopte kleedjes 53x53 cm, 58x49 cm, 79x52 cm en 80x60 cm

531 3 Oosterse handgeknoopte kleedjes 99x51 cm, 103x56 cm en 140x50 cm

532 5 Oosters handgeknoopte kleden en kleedjes 35x31 cm, 42x40 cm, 70x42 cm, 104x72 cm en 162x79 cm

533 3 Oosterse handgeknoopte kleden en tas 72x61 cm, 86x56 cm, 85x47 cm en 104x61 cm

534 Oosters handgeknoopt kleed 153x73 cm

535 Oosters handgeknoopt kleed 142x87 cm

536 Handgeknoopte Saryk torba 115x36 cm

537 5 Oosterse handgeknoopte kleedjes 70x27 cm, 77x45 cm, 82x45 cm, 115x83 cm en 125x90 cm

538 4 Oosterse handgeknoopte kleedjes 71x44 cm, 89x52 cm, 93x56 cm en 112x42 cm

539 Oosters handgeknoopt kleed 178x113 cm

540 2 Oosterse handgeknoopte kleedjes 93x63 cm en 96x63 cm

541 Oosters handgeknoopt kleed, Pendjerelik, 130x49 cm

542 Oosters handgeknoopt kleed, Lilihan, 77x49 cm

543 Handgeknoopte Saryk torba 115x40 cm

544 Oosters handgeknoopte loper 206x73 cm

(27)

545 Oosters handgeknoopt kleed, Belouch, 48x45 cm

546 Oosters dubbeltas, Lori, 110x60 cm

547 Oosters handgeknoopt kleed, Shiraz, 72x60 cm

548 Oosters handgeknoopt kleed, Pendjerelik, 122x42 cm

549 Handgeknoopte Ersari jollar 152x35 cm

550 Oosters handgeknoopt kleed, Belouch, 73x53 cm

551 Oosters handgeknoopt kleed, Afghaan, 96x72 cm

552 Oosters handgeknoopt kleed, Belouch, 60x43 cm

553 Handgeknoopte Tekke torba 72x38 cm

554 Oosters handgeknoopt kleed, Belouch, 43x42 cm

555 Oosters handgeknoopt kleed, Karadja, 115x70 cm

556 Oosters handgeknoopt kleed, Afghaan, 120x90 cm

557 Handgeknoopte Qashqai Chanteh 28x27 cm

558 2 handgeknoopte Shasavan Soumack kleedjes 52x33 cm en 37x29 cm

559 Oosters handgeknoopt kleed, Belouch, 70x44 cm

560 Handgeknoopte Yomud Goklan tas 51x42 cm

561 Oosters handgeknoopt kleed, Pendjerelik, 135x35 cm

562 Oosters handgeknoopt kleed, Belouch, 55x42 cm

563 Oosters handgeknoopt kleed, Mosul, 82x47 cm

564 Oosters handgeknoopt kleed, Belouch, 70x55 cm

565 Handgeknoopte Baloutsch Chanteh 40x38 cm

566 Oosters handgeknoopt kleed, Oezbeek, 113x38 cm

(28)

567 Oosters handgeknoopt kleed, Afghaan, 145x100 cm

568 Oosters handgeknoopt kleed, Bochara, 190x130 cm

569 Oosters handgeknoopt kleed, Belouch, 171x110 cm

570 Oosters handgeknoopt kleed, Bochara, 115x102 cm

571 3 Oosterse handgeknoopte kleden 100x61 cm, 106x89 cm en 142x95 cm

572 Bochara handgeknoopt kleedje, 120x80 cm

573 Bochara handgeknoopte loper 195x65 cm, Bochara handgeknoopte loper 300x60 cm en een Bochara handgeknoopt kleedje 92x68 cm

574 Art Deco geweven wandkleed in de stijl van Jaap Gidding 142x97 cm

575 Oosters handgeknoopte Bidjar 169x92 cm

576 5 Oosterse handgeknoopte kleden 41x40 cm, 92x66 cm, 117x64 cm, 127x62 cm en 133x61 cm

577 Handgeknoopte Ersari Beshir torba 150x41 cm

578 Handgeknoopte Ersari torba 141x42 cm

579 Oosters handgeknoopt kleed 107x78 cm

580 Oosters handgeknoopt kleed 108x77 cm

581 Oosters handgeknoopt kleed 145x81 cm

582 Oosters handgeknoopt kleed 139x74 cm

583 2 Oosterse handgeknoopte bidkleden 143x93 cm en 132x89 cm (beide kleden hebben schade)

584 Handgeknoopte Ersari dubbele tas 102x71 cm

585 Handgeknoopte Konya/Aksary Kelim 220x162 cm

586 Handgeknoopte Khamseh Veramin 63x62 cm

587 Handgeknoopte Shasavan Mafrash 120x63 cm

588 Handgeknoopte Luri tas 57x54 cm

(29)

589 Handgeknoopte Khamseh Basiri tas 70x60 cm

590 Handgeknoopte Yomud Chuval 112x60 cm

591 Handgeknoopte Khamseh tas 75x65 cm

592 Oosterse handgeknoopte Bochara 95x47 cm

593 6 Oosterse handgeknoopte kleedjes 34x30,5 cm, 46x42 cm, 63x51 cm, 68x65 cm, 81x72 cm en 68x45 cm

594 Oosterse handgeknoopte Mir 193x100 cm

595 3 Oosterse handgeknoopte kleden 107x78 cm, 149x90 cm en 164x123 cm

596 5 Oosterse handgeknoopte kleden 72x68 cm, 81x77 cm, 124x73 cm, 144x97 cm en 150x96 cm

597 Oosterse handgeknoopte loper Mir 244x77 cm

598 Wollen machinaal kleed met oosters decor 189x140 cm

599 Handgeknoopte Kurdistan 167x107 cm

600 4 Oosterse handgeknoopte kleden 134x120 cm, 153x83 cm, 122x80 cm en 172x101 cm

601 Oosters handgeknoopt kleed 276x161 cm

602 3 Oosterse handgeknoopte kleden 96x62 cm, 133x75 cm en 130x128 cm

603 Oosters handgeknoopt kleed 211x144 cm

604 Oosters handgeknoopt kleed 263x165 cm

605 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Bachtiar, 196x136 cm

606 Oosters handgeknoopt versleten kleed 290x164 cm

607 Handgeknoopte Baloutch Gabbeh 172x115 cm

608 Handgeknoopte Senneh 140x104 cm

609 Oosters handgeknoopt kleed 185x115 cm

610 2 Oosterse tapijten wo. gebedskleed, 147x116 cm en 148x89 cm

(30)

611 Wandgobelin met klassiek jachtdecor 190x112 cm

612 Oosters handgeknoopt kleed 242x144 cm (slijtage)

613 Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor, ca. 300x200 cm

614 Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor Hoesignabath, 240x167 cm

615 Wandgobelin met klassiek decor 151x199 cm

616 5 Oosterse handgeknoopte pillows

617 Handgeknoopt wollen Bidjar tapijt, 300x192 cm

618 Oosters handgeknoopt kleed, decor Mihr, 204x115 cm

619 Fraaie Kelim 280x161 cm

620 Oud hangeknoopt Oosters kleed, 195x111 cm

621 Oosters handgeknoopt kleed, Heriz, 341x233 cm

622 Oosters handgeknoopt kleed, Bidjar, 345x253 cm (schade aan rand)

623 Handgeknoopt kleed met Oosters decor Bochara 150x98 cm

624 Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor Mihr 209x128 cm

625 Handgeknoopte Qashqai Chanteh 32x32 cm

3000 Mc Michael Duplex Four type S kofferradio, jaren 30

3001 André Cordemeyer (1924-1998) 2 Gispen, uit de serie Beter Zitten Norma, jaren 60 vierpoot armstoelen met kuip van wit polyester, armleggers en oranje stoffering, model 2215/2225

3002 Poul Cadovius (1911-2011) 2 teakhouten modules uit Royal wandsysteem, ontwerp Poul Cadovius voor Cado, 80 cm breed

3003 Attento Den Haag metalen electrische wandklok, type 3 kw, no. 13716, jaren 60, 35 cm diameter, en 2 metalen roodgelakte tafellampjes met verstelbare binnenkap, met eclips tafellampjes met verstelbare witte binnenkapjes, jaren 70, 22 cm hoog

3004 2 keramiek sierobjecten op hoge houten tafeltjes, 140 cn 157 cm hoog totaal

3005 Duitse Streckenfernsprecher SF882 veldtelefoon in bakelieten kast, omstreeks 1960, 23,5x15,5 cm

3006 Anoniem, kunstobject met maat van verkoold hout, 144 cm hoog

(31)

3007 Arne Vodder (1926-2009) Palissanderfineer 2-deurs dressoir, toegeschreven aan Arne Vodder voor Sibast, Danish Furniture Makers ca.

1960, 64 cm hoog, 150 cm breed en 47 cm diep (schappen manco, schappendragers zijn er wel)

3008 Oude reclameposter van Fongers fietsen, gemaakt door FG Schlette in 1915, Thans uitsluitend bij ons leger in gebruik, ingeseald in plastic op een board, 86x135 cm

3009 Verstelbare metalen barbierstoel met groen lederen bekleding staand op draaibare voet

3010 Teakhouten jaren 60 vloerlamp ca. 160 cm hoog en 2 Temde Leuchten hanglampen met teakhout, touw en kunststof 25 cm hoog, 44 cm diameter en 125 cm hoog, 57 cm diameter (gebarsten houten ring onder kap)

3011 Arne Vodder (1926-2009) Palissanderfineer 2-deurs dressoir, toegeschreven aan Arne Vodder voor Sibast, Danish Furniture Makers ca.

1960, 64 cm hoog, 150 cm breed en 47 cm diep

3012 Anoniem, kunstobject, voet gemaakt van een boomstronk en bovenin een stuk hout lijkend op een vogel, ca. 205 cm hoog

3013 Eiken armstoel geinspireerd op het bekende ontwerp van Gerrit Rietveld

3014 Buisframe armstoel met lederen bekleding, in de stijl van Le Corbusier LC1/basculant chair

3015 2 metalen hengel- /vloerlampen met zwarte kap en voet, staaf 132 cm hoog

3016 Chromen vloerlamp met kunststof kap, 163 cm hoog

3017 Ilmari Tapiovaara (1914-1999) 2 eetkamerstoelen model Fanett, omstreeks 1960

3018 Notenfineer Art Deco theewagen met glasplaten en schuifdeurtjes 73 cm hoog, 83,5x40 cm

3019 2 Deense blank eiken salontafeltjes, grootste 50 cm hoog en bladmaat 55x38 cm

3020 Anoniem, Zonder titel, kunstobject, 80 cm hoog

3021 2 teakhouten armstoelen met zwart lederen bekleding

3022 Gijs van der Sluis 2 verchroomde armstoelen met antracietkleurige stoffering en houten armleggers, model 30

3023 Artemide, ontwerp E. Gismondi metalen plafond/wandlamp met glazen kap, model Pantarei 30 cm diameter en 2 idem plafond/wandlampen 19 cm diameter

3024 Philips radio in bakelieten kast, type S242U, jaar 1949, 20 cm hoog, 26,5 cm breed

3025 Ontwerp Marcel Breuer, 3 buisframe stoelen met grijs tuigleder

3026 Metalen typebureautje met 8 laden, 71 cm hoog, 95x50 cm, een verrijdbaar etagetafeltje 51 cm hoog, 44x30 cm en een bureaustoel van Ahrend Cirkel ontwerp Friso Kramer

(32)

3027 Philips radio in bakelieten kast, type 208U, jaar 1945, 16,5 cm hoog, 27 cm breed

3028 Philips platenspeler in bakelieten koffer, type AG2110, jaar 1952, 34,5x22 cm

3029 Telefunken 350 radio in bakelieten kast 26,5 cm hoog, 37 cm breed

3030 Doos met Turi design Norway porseleinen serviesgoed met decor Daisy

3031 Glazen salontafel op gegroefde betonnen zuil en 2 glazen dragers, Cattelan Italia, 36 cm hoog en bladmaat 140x80 cm

3032 Artemide, ontwerp M de Lucchi metalen wandlamp, model Tolomeo

3033 Philips jaren 60 blauw met wit metalen bureaulamp, type KL2850, National fluorescent blauw metalen bureaulamp, model FS193, Italiaans zwart met rood bureaulampje en rode metalen bureaulamp

3034 Jaren 50 bureaulampje, ca. 40 cm hoog

3035 Aluminium 11-lichts verstelbare kandelaar, gemerkt Design en Fabrikation Soegard Denmark 49 cm hoog

3036 Kunststof Toekan model jaren 70 bureaulamp met op en neer klapbare snavel 32-46 cm hoog

3037 Palissander- en notenfineer bureau met 2 deuren en lade in midden, staand op stalen onderstel met gezwarte regelverbinding, ca.

1960, 76 cm hoog, 135x34,5 cm bladmaat

3038 Rega P3 platenspeler

3039 Bang en Olufsen Beolab 3, 2 luidsprekers

3040 Linn stereo apparatuur; Linn LK 140, Linn Pekin, Linn Genki en Linn Wakonda

3041 Gesigneerd J. Belarti, aardewerken tegeltableau met afbeelding van een clown, in metalen montuur en op houten plank (fineer van zijkanten manco), omstreeks 1970, totaal 85 cm hoog, 23 cm breed

3042 Piega C 12 luidsprekers, 105 cm hoog

3043 Beukenhouten notengekleurde inklapbare serveerwagen met los dienblad 79 cm hoog

3044 Oude Safe Guard check writer, model R67958, 15,5 cm hoog, 20x15 cm

3045 Goblin Teasmade, model 855, jaren 60/70

3046 Jaren 60 staande schemerlamp met teakhout, verstelbaar, ca. 140 cm hoog (stukje hout op staande manco)

3047 2-lichts staande vloerlamp met verstelbare lampen, 155 cm hoog

(33)

3048 Anoniem, Compositie zonder titel, natuursteen op een zwart marmer sokkel dat voorzien is van een plaatje met Hermine, 152 cm hoog, sokkel 30x30 cm

3049 Anoniem, Compositie zonder titel, marmer, 90x34 cm, 25 cm hoog, 121,5 kilo

3050 Ontwerp Gebroeders van Duijn, jaren 60 teakhoutfineer wandsysteem bestaande uit 3 staanders, 2 kastje met schuifdeurtjes en kastje met deurtje en 3 laadjes, totaal ca. 180 cm hoog, 166 cm breed

3051 Jaren 70 teakhouten armstoel met zwart kunstleder

3052 G-Plan 4 eetkamerstoelen met wit kunstleder

3053 Jaren 70 design draai- en verstelbare fauteuil, wit kunststof met zwart leder

3054 Jaren 60 draaifauteuil met idem hokker, Koford Larsen voor Bovenkamp Furniture

3055 Walter Knoll jaren 70 draaibare lederen fauteuil

3056 Bureau 75 cm hoog, blad 144,5x65 cm en stoel met zwart skai geproduceerd door Nederlandse meubelfabrikant SimplaLux

3057 Hanglamp Louis Poulsen model PH5, klassiek wit, ontwerp Poul Henningsen 49 cm diameter

3058 Philips radio in bakelieten kast, type BX 645A, 37,5 cm hoog, 55 cm breed

3059 Artifort salontafel ontwerp Kho Liang Ie, 36,5 cm hoog, 150x60

3060 Tafellamp, Louis Poulsen model PH 80 ontwerp Poul Henningsen, 67 cm hoog

3061 Ruscha aardewerken schotel met mushroom relief, jaren 60, 36 cm diameter

3062 Berkenhouten drukkerijkastje met diverse laadjes en metalen blad, 58,5 cm hoog, 47,5 cm breed en 40,5 cm diep

3063 Porseleinen Engelse waterkoker met bakelieten deksel van AEI (Associated Electrical Industries), omstreeks 1950, 23 cm hoog, en Hitachi bureaulamp uit 1968 (barst boven in voet)

3064 Berkenhouten drukkerijkastje met diverse laadjes en metalen blad, 58,5 cm hoog, 47,5 cm breed en 40,5 cm diep

3065 Art deco noten vitrinekastje met deurtje en lade, 64 cm hoog, 70 cm breed en 27 cm diep

3066 Dirk van Sliedrecht (1920-2010) 2 rotan kuipstoeltjes op gezwart stalen onderstel, ontwerp Dirk van Sliedregt voor Rohe Noordwolde

3067 Vintage 3-delige mimiset met wit blad

3068 Cees Braakman (1917-1995) voor Pastoe, 4 berkenhouten eetkamerstoelen, jaren 50

(34)

3069 Vintage fauteuil met teakhouten frame en wollen bekleding

3070 Cees Braakman (1917-1995) voor Pastoe, berkenhouten 2-deurs kastje op luspoten, model CB-02, 79 cm hoog, 88 cm breed, 47,5 cm diep (hout verkleurt door zonlicht)

3071 Gemerkt Pierre Vandel Paris, metalen zwartgelakte etagetafel met goudkleurige biesjes en zwarte glasplaten, jaren 70, 51,5 cm hoog, 49,5x41 cm

3072 Metalen vloerlamp, vermoedelijk Gispen 175,5 cm hoog

3073 2x print op doek met afbeeldingen van Holland-America Line en New Statendam 71,5x51 cm

3074 Metalen stelling met 4 oranje planken, 159 cm hoog, 170 cm breed, 30 cm diep

3075 2 metalen vloerlampen, omstreeks 1970

3076 Poul Cadovius (1911-2011) Modulair teakhouten Royal wandsysteem, ontwerp Poul Cadovius voor Cado, Denemarken ca. 1960, b.u.

ladeblok, klepkast, toonkast en 11 schappen, allen 80 cm breed, met 3 wandlatten 175 cm hoog

3077 Rob Parry (1925-) Metalen gestoffeerde hokker, omstreeks 1960, 35 cm hoog, 56x45 cm en metalen salontafel met glasplaat en spijlen onderschap 40,5 cm hoog, blad 100,5x50,5 cm

3078 Jaren 60 metalen booglamp met plexiglazen kap, 145 cm hoog

3079 Bang en Olufsen, Beovision 6, 65 cm met Beolink afstandsbediening

3080 2 gezwarte buisframe spaghettistoelen

3081 Hanglamp met glazen schaal, wit, blank, ca. 47 cm hoog, 50 cm diameter

3082 Koop van antiek visgerei wo. hengels en visnetten

3083 Witte matglazen hang bollamp met zwart patroon, jaren 60/70, 62 cm hoog, 34 cm diameter

3084 Glazen 10-kantige gesatineerde hallamp met metalen montuur 100 cm hoog

3085 Doria rookglazen hanglamp met metalen binnenkap, omstreeks 1970, 70 cm hoog, 36 cm diameter en 3-lichts glazen schaallamp, jaren 60, 24 cm hoog, 47 cm diameter

3086 2 2-lichts metalen vloerlampen met rode en bruine kappen, jaren 70, 140 cm en 162 cm hoog en 1-lichts witgelakte metalen vloerlamp 112 cm hoog

3087 7 diverse houten zwartgelakte en beschilderde stoelen met spijltjes, webbing en gestoffeerde zitting (1 stoel met gebroken spijl)

3088 Buisframe armstoel met kunststof armleggers en blauw ribstof, vermoedelijk Dutch Originals

(35)

3089 Thonet design, ontwerp Wulf Schneider en Ulrich Bohme, rond tafeltje met beukenhouten blad op metalen onderstel 58 cm hoog, blad 64 cm diameter

3090 Gispen 3-lichts vloerlamp met witte voet en gestoffeerde kap, jaren 60, 176 cm hoog

3091 Rotan armfauteuil met losse kussens, jaren 60

3092 Vintage stoeltje jaren 70 (poot gelast)

3093 Modern rond glazen tafeltje met facetgeslepen blad 41 cm hoog, blad 50 cm diameter

3094 Groen lederen oorfauteuil met zitting van imitatiewol en staand op messing taps toelopende pootjes

3095 Teakhouten salontafel staand op metalen voet, 47 cm hoog en 110 cm diameter

3096 Toshiba Cool Sprinter ES50 FAN, met oranje verlichting, 69 cm hoog

3097 zurückgezogen / withdrawn --- Zeer fraaie bontmantel, herkomst dier ons onbekend, leverancier was Schuller Wien

3098 2 chromen wandbooglampen met bolle kap en tafelklemlamp

3099 Hans Muller (1873-1937) Christus, brons op marmer sokkel, Art Deco ca. 1925, 25 cm hoog

3100 Mahonie likeurkelder met 4 karaffen en 16 geslepen glaasjes 28 cm hoog, 32 cm breed, 25 cm diep (1 stopje niet origineel)

3101 Ovaal Chinees lakwerk inktstel, fraai beschilderd, met parelmoer inlegwerk en kristallen inktpotjes37x29 cm

3102 Oud Aziatisch zwart gelakt, beschilderd en opgelegd kabinetje met vele laadjes, klep en 2 deurtjes 41,5 cm hoog, 28,5 cm breed, 12,5 cm diep

3103 Notenhouten schildersezel in rococo stijl, 105 cm hoog

3104 Bronzen tafeltje met rond marmeren blaadje 76 cm hoog, 36 cm diameter

3105 Schwarzwalder bestoken dienblad 38x23,5 cm

3106 Oude muziekdoos in fraai ingelegde kast, 14,5 cm hoog, 57x23 cm (1 tand manco)

3107 Tantalus met 3 kristallen karaffen in eikenhouten houder met metalen beslag 33 cm hoog, 35,5x13,5 cm

3108 Eiken bestoken 1-deurs wandvitrinekastje 62 cm hoog, 48,5 cm breed, 24,5 cm diep

3109 2 bronskleurige klassieke 3-lichts kandelaren met marmer 44 cm hoog

3110 Albasten beeldengroep van Heilige Jozef met kind Jezus, 69 cm hoog

Het oefenwerkblad hoort bij blok 2 van De wereld in

In dit ge- val gaat het om het jaarverslag en de programma(jaar)rekening over 2016 terwijl de programmabegroting 2017 en die voor 2018 intussen al volop door het college en

De verplichte bijeenroeping van de algemene vergadering: beoordeling en afweging ten opzichte van andere actiemiddelen.. Het vraagrecht

Ten eerste lijken protesten die via sociale media (met name Telegram) aangekondigd worden de meeste media- aandacht te genereren, terwijl deze protesten in omvang vaak niet

(Let op: deze operator Q is niet gelijk aan de Hamiltoniaan en is niet eens een observabele, maar de verwachtingswaarde van Q in de stationaire toestanden komt toch overeen met

Korthals riep de jongeren uit de vrijzinnige richting op te strijden voor vrijheid, recht, menswaardigheid en ge- rechtigheid: 'Wij moeten bereid zijn voor deze beginselen

Dit delen door de overbrengingsverhouding snek naar ankerwiel geeft het aantal Omw/min van de snek. Uit de Omtreksnelheid en het aantal Omw/min volgt de omtrek ter plaatse en

Als u knopje B niet meteen indrukt, gaan de wijzers na 15 seconden automatisch naar de daarvoor ingestelde tijd terug.. Het horloge schakelt nu over naar het zoeken van