Veiling gegevens
Veilingnummer 1067: Opbrengsten 6 oktober 2017
Provinciale munten
Zuidelijke Nederlanden
Deventer
Enkhuizen
Start pre-bid: 13-09-2017 12:14
Start veiling: 06-10-2017 09:15
Kijkdagen:
Zaterdag 30-09-2017 van 10:00 - 16:00 uur, woensdag 04- 10-2017 van 17:00 - 21:00 uur, donderdag 05-10-2017 van 10:00 - 16:00 uur, vrijdag 06-10-2017 van 10:00 - 16:00 uur (Vr. tot 100 kavels voor afslag).
Ophaaldagen: 9 t/m 13 oktober van 10.00 tot 16.00 uur.
1: Zuidelijke Nederlanden. Brabant, Antwerpen.
Philips II. Halve Reaal. z.j.
Fr. 68; Delm. 99. Fraai.
Openingsbod: € 280 Hoogst e bod: € 340
2: 28 stuiver Deventer met klop Holland 1684.
Fraai.
CNM 2.12.41. Delm. 1111.
3: 1 gulden Deventer 1687. Fraai / Zeer Fraai.
CNM 2.12.48. Delm. 1176.
4: 1 stuiver Deventer 1617. Fraai +.
CNM 2.12.78.
5: 30 stuiver Deventer 1685. Fraai +.
CNM 2.13.30. Delm. 1091.
Openingsbod: € 70 Hoogst e bod: € 70
Openingsbod: € 50 Hoogst e bod: € 50
Openingsbod: € 25 Hoogst e bod: € 25
Openingsbod: € 55 Hoogst e bod: € 61
6: 6 stuiver scheepjesschelling Enkhuizen 1678 / 1677. Prachtig +.
CNM 2.15.8.
7: 6 stuiver scheepjesschelling Enkhuizen 1678.
Fraai / Zeer Fraai.
CNM 2.15.8.
Openingsbod: € 140 Hoogst e bod: € 140
Openingsbod: € 35 Hoogst e bod: € 35
Friesland
Gelderland
Groningen en Ommelanden
Holland
8: 6 stuiver scheepjesschelling Enkhuizen 1678.
Fraai.
CNM 2.15.8.
Openingsbod: € 25 Hoogst e bod: € 36
9: 2 stuiver Friesland 1710. Zeer Fraai / Prachtig.
CNM 2.16.112. HPM 79.
10: 1 stuiver Friesland 1661. Fraai +.
CNM 2.16.118.
11: 1/2 3 gulden Friesland 1696. Zeer Fraai.
CNM 2.16.98. Delm. 1160.
Openingsbod: € 65 Hoogst e bod: € 65
Openingsbod: € 20 Hoogst e bod: € 24
Openingsbod: € 120 Hoogst e bod: € 120
12: Leeuwendaalder Gelderland 1640. Zeer Fraai -.
CNM 2.17.107. Delm. 825. HPM 56.
13: 2 stuiver Gelderland 1792. Zeer Fraai / Prachtig.
CNM 2.17.176. HPM 109.
14: 14 gulden of gouden rijder West-Friesland 1762. Zeer Fraai +.
CNM 2.46.3. Delm. 843.
Openingsbod: € 50 Hoogst e bod: € 85
Openingsbod: € 30 Hoogst e bod: € 30
Openingsbod: € 300 Hoogst e bod: € 440
15: 7 gulden of halve gouden rijder Groningen en Ommelanden 1761. Prachtig +.
CNM 2.20.7. Delm. 1162.
Openingsbod: € 300 Hoogst e bod: € 700
16: 1 gulden Holland 1763. Fraai / Zeer Fraai.
CNM 2.28.104. Delm. 1179.
17: 1 gulden Holland 1714. Fraai / Zeer Fraai.
CNM 2.28.104. Delm. 1179. HPM 64.
Openingsbod: € 15 Hoogst e bod: € 28
18: 1 gulden Holland 1762. Fraai +.
19: 1 gulden Holland 1794. Zeer Fraai / Prachtig.
CNM 2.28.104. Delm.1179.
20: 10 stuiver Holland 1749 over ?. Prachtig / FDC.
CNM 2.28.107. Delm. 1198.
21: 10 stuiver Holland 1749. Prachtig +.
CNM 2.28.107. Delm. 1198.
22: 10 stuiver Holland 1761. Zeer Fraai.
CNM 2.28.107. Delm. 1198.
23: Muntmeesterpenning Holland 1759. Zeer Fraai / Prachtig.
CNM 2.28.108. HPM 67.
24: Roosschelling van 6 stuiver Holland 1601. Fraai.
CNM 2.28.111. HPM 70.
25: 14 gulden of gouden rijder Holland 1750 montage. Zeer Fraai / Prachtig.
CNM 2.28.47. Delm. 782.
26: 14 gulden of gouden rijder Holland 1750 montage. Zeer Fraai.
CNM 2.28.47. Delm. 782.
27: 14 gulden of gouden rijder Holland 1763 montage. Zeer Fraai +.
CNM 2.28.47. Delm. 782.
28: Lot 5x 1 stuiver Holland 1733, 1738, 1739 (2x), 1764. varieert van Fraai tot Zeer Fraai / Prachtig.
CNM 2.28.47. Delm. 782. HPM 19.
Openingsbod: € 100 Hoogst e bod: € 100
Openingsbod: € 80 Hoogst e bod: € 80
Openingsbod: € 60 Hoogst e bod: € 60
Openingsbod: € 10 Hoogst e bod: € 12
Openingsbod: € 300 Hoogst e bod: € 300
Overijssel
29: 14 gulden of gouden rijder Holland 1751. Zeer Fraai / Prachtig.
CNM 2.28.47. Delm. 782.
30: 7 gulden of halve gouden rijder Holland 1750.
Prachtig +.
CNM 2.28.48. Delm. 783.
31: Gouden dukaat Holland 1757. Zeer Fraai +.
CNM 2.28.54. Delm. 775.
32: Gouden dukaat Holland 1777. Zeer Fraai.
CNM 2.28.54. Delm. 775.
33: Zilveren dukaat Holland 1694/3. Fraai / Zeer Fraai.
CNM 2.28.80. Delm. 969. HPM 49.
34: Halve dukaton of zilveren rijder Holland 1784.
Zeer Fraai +.
CNM 2.28.84. Delm. 1014.
35: Halve dukaton of zilveren rijder Holland 1790.
Fraai / Zeer Fraai.
CNM 2.28.88. Delm. 1047. HPM 46.
36: Lot 3x Muntmeesterpenning Holland 1759. 1x Zeer Fraai / Prachtig en 2x Fraai.
Openingsbod: € 450 Hoogst e bod: € 450
Openingsbod: € 500 Hoogst e bod: € 500
Openingsbod: € 150 Hoogst e bod: € 180
Openingsbod: € 125 Hoogst e bod: € 185
Openingsbod: € 55 Hoogst e bod: € 55
Openingsbod: € 25 Hoogst e bod: € 38
37: Dukaton of zilveren rijder Overijssel 1734. Zeer Fraai / Prachtig (gat).
CNM 2.38.79. Delm. 1036. HPM 49.
38: Dukaton of zilveren rijder Overijssel 1734. Zeer Fraai.
CNM 2.38.79. Delm. 1036.
39: 1 gulden Overijssel 1725. Zeer Fraai -.
CNM 2.38.91. Delm. 1184.
Openingsbod: € 65 Hoogst e bod: € 75
Openingsbod: € 80 Hoogst e bod: € 110
Openingsbod: € 20 Hoogst e bod: € 20
Utrecht
40: 1 gulden Overijssel z.j. Fraai +.
CNM 2.38.91. Delm. 1184.
Openingsbod: € 10 Hoogst e bod: € 10
41: Dukaton of zilveren rijder Utrecht 1763. Zeer Fraai + (montage).
CNM 2.43.101. Delm. 1031. HPM 59.
42: Halve dukaton of zilveren rijder Utrecht 1761.
Prachtig - (montage).
CNM 2.43.106. Delm. 1055. HPM 60.
43: Halve dukaton of halve zilveren rijder Utrecht 1776. Zeer Fraai.
CNM 2.43.106. Delm. 1055.
44: 3 gulden Utrecht 1792. FDC.
CNM 2.43.117. Delm. 1150.
45: 3 gulden Utrecht 1792. Zeer Fraai.
CNM 2.43.117. Delm. 1150.
46: 3 gulden Utrecht 1793 met gietgal. Zeer Fraai / Prachtig.
CNM 2.43.117. Delm. 1150.
47: 1 gulden Utrecht 1727. Zeer Fraai.
CNM 2.43.120. Delm. 1182. HPM 72.
48: 1 gulden Utrecht 1792. Zeer Fraai / Prachtig.
CNM 2.43.121. Delm. 1182. HPM 73.
49: 1 gulden Utrecht 1794. Prachtig / FDC.
CNM 2.43.121. Delm. 1182.
50: Muntmeesterpenning Utrecht 1759. Zeer Fraai +.
CNM 2.43.126. HPM 76.
Openingsbod: € 250 Hoogst e bod: € 250
Openingsbod: € 40 Hoogst e bod: € 40
Openingsbod: € 60 Hoogst e bod: € 140
Utrecht Stad
West-Friesland
51: Gouden dukaat Utrecht 1759. Prachtig.
CNM 2.43.46. Delm. 965.
52: Gouden dukaat Utrecht 1761. Zeer Fraai -.
CNM 2.43.46. Delm. 965.
53: Zilveren dukaat Utrecht 169(2). Fraai +.
CNM 2.43.89. Delm. 981. HPM 63.
54: Zilveren rijder Utrecht 1711. Fraai.
CNM 2.43.99. Delm. 1031.
Openingsbod: € 175 Hoogst e bod: € 205
Openingsbod: € 45 Hoogst e bod: € 45
55: Zilveren duit Utrecht stad 1739. Zeer Fraai.
CNM 2.44.21.
56: Zilveren duit Utrecht stad 1768. Zeer Fraai.
CNM 2.44.21.
57: Duit Utrecht stad 1740. Prachtig / FDC.
CNM 2.44.21.
58: Leeuwendaalder West-Friesland 1652. Fraai / Zeer Fraai.
CNM 2.46.24. Delm. 836.
59: Zilveren rijder West-Friesland 1661. Zeer Goed / Fraai.
CNM 2.46.38. Delm. 1019.
60: Zilveren rijder West-Friesland 1761. Zeer Fraai - .
CNM 2.46.41. Delm. 1022.
61: 3 gulden West-Friesland 1794. Prachtig +.
CNM 2.46.55. Delm. 1147.
Openingsbod: € 30 Hoogst e bod: € 76
Openingsbod: € 20 Hoogst e bod: € 32
Openingsbod: € 180 Hoogst e bod: € 180
Zeeland
62: 3 gulden West-Friesland 1794. Prachtig -.
CNM 2.46.55. Delm. 1147.
63: 1 gulden West-Friesland 1763. Zeer Fraai.
CNM 2.46.57. Delm.1180.
64: 1 gulden West-Friesland 1793. Zeer Fraai / Prachtig.
CNM 2.46.57. Delm. 1180.
65: 6 stuiver scheepjesschelling West-Friesland 1736. Zeer Fraai / Prachtig.
CNM 2.46.70.
Openingsbod: € 50 Hoogst e bod: € 61
66: Duit Zeeland 1669. Zeer Fraai -.
CNM 2.49.107. HPM 88.
67: Lot 2x pijl- of bezemstuiver Zeeland 1739 en 1791. Varieert tussen Fraai / Zeer Fraai en Zeer Fraai.
CNM 2.49.22. Delm. 890. HPM 25.
68: Zilveren dukaat Zeeland 1695. Fraai +.
CNM 2.49.50. Delm. 976.
69: Kwart zilveren dukaat Zeeland 1774. Fraai +.
CNM 2.49.54. Delm. 1008a. HPM 53.
70: Achtste zilveren dukaat of 'pietje' Zeeland 1780. Zeer Goed / Fraai.
CNM 2.49.55. HPM 54.
71: Dukaton of zilveren rijder Zeeland 1773. Zeer Fraai +.
CNM 2.49.58. Delm. 1028. HPM 46.
72: Halve dukaton of halve zilveren rijder Zeeland 1790. Zeer Fraai.
CNM 2.49.60. Delm. 1052.
Openingsbod: € 45 Hoogst e bod: € 55
Openingsbod: € 15 Hoogst e bod: € 15
Openingsbod: € 100 Hoogst e bod: € 142
Zutphen
Zwolle
73: Dubbele daalder van 10 schelling Zeeland 1690.
Fraai / Zeer Fraai.
CNM 2.49.67. Delm. 1074. HPM 59.
74: Lot 5 stuks van 6 stuiver Zeeland 1x 1778, 1x onbekend, 1x 1790, 1x 1791, 1x 1793, Zeer Fraai.
75: Rijderschelling van 6 stuiver Zutphen 1688.
Zeer Fraai -.
CNM 2.51.28.
76: Rijderschelling van 6 stuiver Zutphen 1688.
Zeer Goed.
CNM 2.51.28. HPM 12.
77: Duit Zutphen 1687. Fraai / Zeer Fraai.
CNM 2.51.29.
Openingsbod: € 30 Hoogst e bod: € 42
78: Florijn van 28 stuiver Zwolle Z.J. Fraai / Zeer Fraai.
CNM 2.52.84. Delm. 1114. HPM 49.
Openingsbod: € 65 Hoogst e bod: € 89