Start pre-bid: :14 Start veiling: :15 Zaterdag van 10:00-16:00 uur, woensdag 04- Kijkdagen:

Academic year: 2022

Share "Start pre-bid: :14 Start veiling: :15 Zaterdag van 10:00-16:00 uur, woensdag 04- Kijkdagen:"

8

Veiling gegevens

Veilingnummer 1067: Opbrengsten 6 oktober 2017

Provinciale munten

Zuidelijke Nederlanden

Deventer

Enkhuizen

Start pre-bid: 13-09-2017 12:14

Start veiling: 06-10-2017 09:15

Kijkdagen:

Zaterdag 30-09-2017 van 10:00 - 16:00 uur, woensdag 04- 10-2017 van 17:00 - 21:00 uur, donderdag 05-10-2017 van 10:00 - 16:00 uur, vrijdag 06-10-2017 van 10:00 - 16:00 uur (Vr. tot 100 kavels voor afslag).

Ophaaldagen: 9 t/m 13 oktober van 10.00 tot 16.00 uur.

1: Zuidelijke Nederlanden. Brabant, Antwerpen.

Philips II. Halve Reaal. z.j.

Fr. 68; Delm. 99. Fraai.

Openingsbod: € 280 Hoogst e bod: € 340

2: 28 stuiver Deventer met klop Holland 1684.

Fraai.

CNM 2.12.41. Delm. 1111.

3: 1 gulden Deventer 1687. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.12.48. Delm. 1176.

4: 1 stuiver Deventer 1617. Fraai +.

CNM 2.12.78.

5: 30 stuiver Deventer 1685. Fraai +.

CNM 2.13.30. Delm. 1091.

Openingsbod: € 70 Hoogst e bod: € 70

Openingsbod: € 50 Hoogst e bod: € 50

Openingsbod: € 25 Hoogst e bod: € 25

Openingsbod: € 55 Hoogst e bod: € 61

6: 6 stuiver scheepjesschelling Enkhuizen 1678 / 1677. Prachtig +.

CNM 2.15.8.

7: 6 stuiver scheepjesschelling Enkhuizen 1678.

Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.15.8.

Openingsbod: € 140 Hoogst e bod: € 140

Openingsbod: € 35 Hoogst e bod: € 35

Friesland

Gelderland

Groningen en Ommelanden

Holland

8: 6 stuiver scheepjesschelling Enkhuizen 1678.

Fraai.

CNM 2.15.8.

Openingsbod: € 25 Hoogst e bod: € 36

9: 2 stuiver Friesland 1710. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.16.112. HPM 79.

10: 1 stuiver Friesland 1661. Fraai +.

CNM 2.16.118.

11: 1/2 3 gulden Friesland 1696. Zeer Fraai.

CNM 2.16.98. Delm. 1160.

Openingsbod: € 65 Hoogst e bod: € 65

Openingsbod: € 20 Hoogst e bod: € 24

Openingsbod: € 120 Hoogst e bod: € 120

12: Leeuwendaalder Gelderland 1640. Zeer Fraai -.

CNM 2.17.107. Delm. 825. HPM 56.

13: 2 stuiver Gelderland 1792. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.17.176. HPM 109.

14: 14 gulden of gouden rijder West-Friesland 1762. Zeer Fraai +.

CNM 2.46.3. Delm. 843.

Openingsbod: € 50 Hoogst e bod: € 85

Openingsbod: € 30 Hoogst e bod: € 30

Openingsbod: € 300 Hoogst e bod: € 440

15: 7 gulden of halve gouden rijder Groningen en Ommelanden 1761. Prachtig +.

CNM 2.20.7. Delm. 1162.

Openingsbod: € 300 Hoogst e bod: € 700

16: 1 gulden Holland 1763. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.28.104. Delm. 1179.

17: 1 gulden Holland 1714. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.28.104. Delm. 1179. HPM 64.

Openingsbod: € 15 Hoogst e bod: € 28

(3)

18: 1 gulden Holland 1762. Fraai +.

19: 1 gulden Holland 1794. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.104. Delm.1179.

20: 10 stuiver Holland 1749 over ?. Prachtig / FDC.

CNM 2.28.107. Delm. 1198.

21: 10 stuiver Holland 1749. Prachtig +.

CNM 2.28.107. Delm. 1198.

22: 10 stuiver Holland 1761. Zeer Fraai.

CNM 2.28.107. Delm. 1198.

23: Muntmeesterpenning Holland 1759. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.108. HPM 67.

24: Roosschelling van 6 stuiver Holland 1601. Fraai.

CNM 2.28.111. HPM 70.

25: 14 gulden of gouden rijder Holland 1750 montage. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.47. Delm. 782.

26: 14 gulden of gouden rijder Holland 1750 montage. Zeer Fraai.

CNM 2.28.47. Delm. 782.

27: 14 gulden of gouden rijder Holland 1763 montage. Zeer Fraai +.

CNM 2.28.47. Delm. 782.

28: Lot 5x 1 stuiver Holland 1733, 1738, 1739 (2x), 1764. varieert van Fraai tot Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.47. Delm. 782. HPM 19.

Openingsbod: € 100 Hoogst e bod: € 100

Openingsbod: € 80 Hoogst e bod: € 80

Openingsbod: € 60 Hoogst e bod: € 60

Openingsbod: € 10 Hoogst e bod: € 12

Openingsbod: € 300 Hoogst e bod: € 300

(4)

Overijssel

29: 14 gulden of gouden rijder Holland 1751. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.47. Delm. 782.

30: 7 gulden of halve gouden rijder Holland 1750.

Prachtig +.

CNM 2.28.48. Delm. 783.

31: Gouden dukaat Holland 1757. Zeer Fraai +.

CNM 2.28.54. Delm. 775.

32: Gouden dukaat Holland 1777. Zeer Fraai.

CNM 2.28.54. Delm. 775.

33: Zilveren dukaat Holland 1694/3. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.28.80. Delm. 969. HPM 49.

34: Halve dukaton of zilveren rijder Holland 1784.

Zeer Fraai +.

CNM 2.28.84. Delm. 1014.

35: Halve dukaton of zilveren rijder Holland 1790.

Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.28.88. Delm. 1047. HPM 46.

36: Lot 3x Muntmeesterpenning Holland 1759. 1x Zeer Fraai / Prachtig en 2x Fraai.

Openingsbod: € 450 Hoogst e bod: € 450

Openingsbod: € 500 Hoogst e bod: € 500

Openingsbod: € 150 Hoogst e bod: € 180

Openingsbod: € 125 Hoogst e bod: € 185

Openingsbod: € 55 Hoogst e bod: € 55

Openingsbod: € 25 Hoogst e bod: € 38

37: Dukaton of zilveren rijder Overijssel 1734. Zeer Fraai / Prachtig (gat).

CNM 2.38.79. Delm. 1036. HPM 49.

38: Dukaton of zilveren rijder Overijssel 1734. Zeer Fraai.

CNM 2.38.79. Delm. 1036.

39: 1 gulden Overijssel 1725. Zeer Fraai -.

CNM 2.38.91. Delm. 1184.

Openingsbod: € 65 Hoogst e bod: € 75

Openingsbod: € 80 Hoogst e bod: € 110

Openingsbod: € 20 Hoogst e bod: € 20

(5)

Utrecht

40: 1 gulden Overijssel z.j. Fraai +.

CNM 2.38.91. Delm. 1184.

Openingsbod: € 10 Hoogst e bod: € 10

41: Dukaton of zilveren rijder Utrecht 1763. Zeer Fraai + (montage).

CNM 2.43.101. Delm. 1031. HPM 59.

42: Halve dukaton of zilveren rijder Utrecht 1761.

Prachtig - (montage).

CNM 2.43.106. Delm. 1055. HPM 60.

43: Halve dukaton of halve zilveren rijder Utrecht 1776. Zeer Fraai.

CNM 2.43.106. Delm. 1055.

44: 3 gulden Utrecht 1792. FDC.

CNM 2.43.117. Delm. 1150.

45: 3 gulden Utrecht 1792. Zeer Fraai.

CNM 2.43.117. Delm. 1150.

46: 3 gulden Utrecht 1793 met gietgal. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.43.117. Delm. 1150.

47: 1 gulden Utrecht 1727. Zeer Fraai.

CNM 2.43.120. Delm. 1182. HPM 72.

48: 1 gulden Utrecht 1792. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.43.121. Delm. 1182. HPM 73.

49: 1 gulden Utrecht 1794. Prachtig / FDC.

CNM 2.43.121. Delm. 1182.

50: Muntmeesterpenning Utrecht 1759. Zeer Fraai +.

CNM 2.43.126. HPM 76.

Openingsbod: € 250 Hoogst e bod: € 250

Openingsbod: € 40 Hoogst e bod: € 40

Openingsbod: € 60 Hoogst e bod: € 140

(6)

Utrecht Stad

West-Friesland

51: Gouden dukaat Utrecht 1759. Prachtig.

CNM 2.43.46. Delm. 965.

52: Gouden dukaat Utrecht 1761. Zeer Fraai -.

CNM 2.43.46. Delm. 965.

53: Zilveren dukaat Utrecht 169(2). Fraai +.

CNM 2.43.89. Delm. 981. HPM 63.

54: Zilveren rijder Utrecht 1711. Fraai.

CNM 2.43.99. Delm. 1031.

Openingsbod: € 175 Hoogst e bod: € 205

Openingsbod: € 45 Hoogst e bod: € 45

55: Zilveren duit Utrecht stad 1739. Zeer Fraai.

CNM 2.44.21.

56: Zilveren duit Utrecht stad 1768. Zeer Fraai.

CNM 2.44.21.

57: Duit Utrecht stad 1740. Prachtig / FDC.

CNM 2.44.21.

58: Leeuwendaalder West-Friesland 1652. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.46.24. Delm. 836.

59: Zilveren rijder West-Friesland 1661. Zeer Goed / Fraai.

CNM 2.46.38. Delm. 1019.

60: Zilveren rijder West-Friesland 1761. Zeer Fraai - .

CNM 2.46.41. Delm. 1022.

61: 3 gulden West-Friesland 1794. Prachtig +.

CNM 2.46.55. Delm. 1147.

Openingsbod: € 30 Hoogst e bod: € 76

Openingsbod: € 20 Hoogst e bod: € 32

Openingsbod: € 180 Hoogst e bod: € 180

(7)

Zeeland

62: 3 gulden West-Friesland 1794. Prachtig -.

CNM 2.46.55. Delm. 1147.

63: 1 gulden West-Friesland 1763. Zeer Fraai.

CNM 2.46.57. Delm.1180.

64: 1 gulden West-Friesland 1793. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.46.57. Delm. 1180.

65: 6 stuiver scheepjesschelling West-Friesland 1736. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.46.70.

Openingsbod: € 50 Hoogst e bod: € 61

66: Duit Zeeland 1669. Zeer Fraai -.

CNM 2.49.107. HPM 88.

67: Lot 2x pijl- of bezemstuiver Zeeland 1739 en 1791. Varieert tussen Fraai / Zeer Fraai en Zeer Fraai.

CNM 2.49.22. Delm. 890. HPM 25.

68: Zilveren dukaat Zeeland 1695. Fraai +.

CNM 2.49.50. Delm. 976.

69: Kwart zilveren dukaat Zeeland 1774. Fraai +.

CNM 2.49.54. Delm. 1008a. HPM 53.

70: Achtste zilveren dukaat of 'pietje' Zeeland 1780. Zeer Goed / Fraai.

CNM 2.49.55. HPM 54.

71: Dukaton of zilveren rijder Zeeland 1773. Zeer Fraai +.

CNM 2.49.58. Delm. 1028. HPM 46.

72: Halve dukaton of halve zilveren rijder Zeeland 1790. Zeer Fraai.

CNM 2.49.60. Delm. 1052.

Openingsbod: € 45 Hoogst e bod: € 55

Openingsbod: € 15 Hoogst e bod: € 15

Openingsbod: € 100 Hoogst e bod: € 142

(8)

Zutphen

Zwolle

73: Dubbele daalder van 10 schelling Zeeland 1690.

Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.49.67. Delm. 1074. HPM 59.

74: Lot 5 stuks van 6 stuiver Zeeland 1x 1778, 1x onbekend, 1x 1790, 1x 1791, 1x 1793, Zeer Fraai.

75: Rijderschelling van 6 stuiver Zutphen 1688.

Zeer Fraai -.

CNM 2.51.28.

76: Rijderschelling van 6 stuiver Zutphen 1688.

Zeer Goed.

CNM 2.51.28. HPM 12.

77: Duit Zutphen 1687. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.51.29.

Openingsbod: € 30 Hoogst e bod: € 42

78: Florijn van 28 stuiver Zwolle Z.J. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.52.84. Delm. 1114. HPM 49.

Openingsbod: € 65 Hoogst e bod: € 89

Nederland circa 1920 mini chipjes aan voet.. Leerdam Nederland 2e helft

Duit sland aardew erk circa 1980 Punt gaaf.. Duit sland aardew erk circa 1980

Op rood draad geregen, met veiligheidsket t inkje - rond geslepen bloedkoraal (doorsnede

Nederland, Schoonhoven Hooijkaas, 1910, keurt ekens: leeuw , minerva, .... 241: (2)

Werkgever biedt werknemers een veilige werkplek aan en zorgt dat zij veilig werken.. Beleid

Waaronder een poesje (incl. cert.), bever, gansje, pinguin, set van drie pinguins. Waaronder een krokodil, twee pelikanen, een neushoorn, een kangeroe, een olifant een walrus en

405 * Nua pad prik keng; pittig wokgerecht van rundvlees in droge rode curry/ spicy dish of stirfried beef in dry red curry €20 406 * Pad prik keng luang kung; wokgerecht

Nederland, Schoonhoven, Zilverfabriek Hooijkaas, 1965, keurt ekens: leeuw , minerva, HH, .... 184: