This sale has two sessions, please check the auction details for the order of sale LIVE: keine Zusatzkosten no extra charges

Academic year: 2022

Share "This sale has two sessions, please check the auction details for the order of sale LIVE: keine Zusatzkosten no extra charges"

35

De Zwaan

Silver, jewellery and watches

This sale has two sessions, please check the auction details for the order of sale | LIVE: keine Zusatzkosten | no extra charges

Started 04. Mai 2022 10:00 MESZ (09:00 BST)

Keizersgracht 474 Amsterdam 1017 EG Netherlands

Lot Description

1 19e eeuw, beneden wettelijk gehalte goud met zilveren collier met een zwaluw, boven een guirlande met een vergeet-me-nietje en een hartje, bezet met turkoois (mist één), het bloemhart met een zaadparel en het oogje van robijn [1] bruto 11,3 gr.

2

14 kt. Gouden antieke ring, broche en hanger. De ring met blauw glas en roosdiamant, de broche met een voorstelling van putti in porselein met zaadparels, de hanger met zaadparels en een aquamarijn, aan een jasseroncollier. Hierbij een lotje diverse antieke sieraden [3 + zkj]

3 14 kt. Gouden stijve armband, 19e eeuw, in het midden gedecoreerd met een gesp, voorzien van gravures. MT N. H. van Veen, Amsterdam 1844 - 1882 Provenance: uit bezit van een West – Friese familie [1] netto 16 gr.

4 Twee 14 kt. gouden filigrain broches, negentiende eeuw, gedecoreerd met spinnetjes en cannetille (één beschadigd, één speld onedel) Provenance: uit bezit van een West – Friese familie [2] bruto 14,9 gr.

5 14 kt. Twee gouden medaillons, 19e eeuw. één hartvormig en één ovaal, beide met gravures. Het ovalen medaillon is aan de binnenzijde voorzien van een haarwerkje. Provenance: uit bezit van een West – Friese familie [2] bruto 4,5 gr.

6

Twee gouden takbroches, negentiende eeuw, één in de vorm van een klimopblad, bezet met blauwgroene stenen en zaadparels, de ander bezet met roosdiamant. Hierbij twee onedele broches, één met een strik, glassteen en guilloche email en één met een schelpcamee met silhouet van een dame (klimopbroche be ...[more]

7 14 kt. Gouden broche, 19e eeuw met krulvormen en een aigrette. Bezet met roosdiamant [1] bruto 6,9 gr.

8 14 kt. Twee goud- met zilveren ringen met roosdiamant, één met een markiesvormige kop en één rozetring [2] bruto 13,5 gr., ringmt.

17,25 - 54

9

Tsjechoslowakije, gouden broche met een lavacamee met silhouet van een dame, de zetrand versierd met een strik. Hierbij Wenen, een gouden collier met hartvormige hanger (reparaties en mist steentje) en een 14 kt. gouden damespolshorloge aan een zwart stoffen bandje [3] bruto 28,2 gr.

10

14 kt. Geelgouden hanger, negentiende eeuw, bestaande uit een opengewerkt ovaal, bezet met zaadparels en versierd met krullen, aan een anker schakelcollier. Hierbij een paar bijpassende oorstekers en een 14kt. gouden collier, bezet met zaadparels en aquamarijn (oorstekers beneden wettelijk gehalte). ...[more]

11 Twee 14 kt. gouden broches. Een in de vorm van een maansikkel, bezet met zaadparels, de ander met spinnetjes [2] bruto 5,6 gr.

12 Twee gouden bloembroches, Eén 14 kt. goud met een krul, bezet met roosgeslepen diamant, één beneden wettelijk gehalte, bezet met een roosgeslepen diamant en zaadparels (tinsoldeer). [2] bruto 14,4 gr.

13

Een zilveren broche met roosgeslepen diamant, opengewerkt en gedecoreerd met krullen. Hierbij twee gouden staafbroches, elk gezet met roosgeslepen diamant (één beneden wettelijk gehalte, één 14 kt.) Provenance: uit bezit van een West – Friese familie [3] bruto 27,5 gr.

14 Diverse antieke gouden sieraden met bloedkoraal respectievelijk een 18 kt. gouden hanger, een paar 14 kt. gouden oorhangers en een bloedkoralen collier met 14 kt. gouden sluiting in de vorm van een vuist (deukjes, gaatjes) [4] bruto 9,3 gr.

15 14 kt. Gouden cachet, in de vorm van een windhond op een carneool, met een kijkertje, een zogenaamde 'stanhope', waarin een pastorale afbeelding. Aan een figaro schakelcollier [2] bruto 12,9 gr., lengte 50 cm

16 Gouden horlogesleutel, in de vorm van een valkeniershand met valk. Hierbij een horlogeketting [2] bruto 15,2 gr. lengte 44 cm.

17 Beneden wettelijk gehalte, gouden druppelvormige broche, 19e eeuw gedecoreerd met bloemen en bezet met roosgeslepen diamant.

Onderaan drie bungelende bloemen eveneens bezet met roosgeslepen diamant (tinreparaties) [1] bruto 9,3 gr., l. 65 x b. 30 mm.

18 14 kt. Gouden hanger met onix, ingelegd met een gouden bloem, bezet met zaadparels. De zetrand is rijkelijk gedecoreerd met krullen en bezet met kleine parels [1] bruto 14,0 gr., l. 62 x b. 31 mm.

19 14 kt. Gouden geëmailleerde broche, Art Nouveau. In de vorm van een tak met eikenbladeren met kleine parels als eikels (email beschadigd). Hierbij een zilveren Pietra Dura broche met een decor van bloemen [2] gouden broche: bruto 5,0 gr. h. 30 x b . 27 mm

20 Paar 14 kt. gouden oorhangers, ieder met een druppel van bloedkoraal. De haak gezet met een bouton van bloedkoraal [2] bruto 5,2 gr.

21

14 kt. Roségouden met zilveren druppelvormige broche, met krulvormige ornamenten, gezet met roosgeslepen en oud briljant geslepen diamant met een totaalgewicht van ca. 1.00 ct. Brochering en hangoogjes later bevestigd (tinsoldeer). Provenance: Een Fabergé theebus en diverse juwelen uit van oorsprong ...[more]

22 Bloedkoralen collier, met tonvormige kralen, zgn. 'kaasjes'. Aan de ene zijde een zilveren magneetsluiting, aan de andere zijde twee 14 kt. gouden veerring en een parelclip [1] bruto 94,2 gr.

23 Zes 14 kt. gouden mutsenspelden, 19e eeuw, met Zeeuwse knopjes. Hierbij een broche (tinsoldeer) [7] bruto 7,5 gr.

24 14 kt. Goud- met zilveren bloembroche, met strik, rijkelijk bezet met roosgeslepen diamant, totaal ca. 1.30 ct. [1] bruto 12,5 gr.

25

14 kt. Goud met zilveren broche In het midden een rozet, geflankeerd door een bladmotief. Geheel bezet met roosdiamanten, waarvan één bungelend onderaan. MT J. Rozendaal te Hoorn, 1923 - 1926. Voorzien van een veiligheidskettinkje met speld. (Speld van de broche mist) Provenance: uit bezit van een ...[more]

26 Een zilveren hanger gezet met roosgeslepen diamant. De hanger druppelvormig, aan een zilveren Venetiaans collier. Provenance: uit bezit van een West – Friese familie [2] bruto 10 gr.

27 14 kt. Gouden stijve armband, 19e eeuw, gezet met roosgeslepen diamanten. De zijkanten gedecoreerd met krullen. In een rood fluwelen etui van J.M. van Kempen en zonen, hofjuweliers [2] 19,2 gr., binnenmaten: 60 x 50 mm

28 Gouden rouwbroche, 19e eeuw. De voorzijde bezet met een roosgeslepen diamant tegen een achtergrond van onix (scheur). De krulmotieven bezet met donkerblauw tot zwart email en versierd met krullen [1] bruto 22,6 gr., h. 5 x 7 cm

29 14 kt. Twee gouden Zeeuwse strikken en krullen. De strikken gedecoreerd met filigrain en bungelend, een blisterparel, mt.

Gouddoppertje Goes, 1973 - heden. De krullen antiek met jaarletter J voor 1893 [4] bruto 26.7 gr.

(3)

30

West - Friesland, 14 kt. gouden oorijzer met boeken, een voorhoofdsnaald en twee kapspelden met roosdiamant, twee zijnaalden, een kluwenhaak en een houten kappenkist. Boeken gezet met roosdiamant en versierd met lijn- en bloemgravures. De voorhoofdsnaald en de kapspelden rijkelijk bezet met roosgesl ...[more]

31 14 kt. Gouden schildvormige hanger, centraal met een bolsjewiek geslepen diamant van ca. 1.50 ct. in een gladomzetting gezet tegen een donkerblauw glazen achtergrond met getorste zetting [1] bruto 5.2 gr.

32 Goud- met zilveren broche, in het midden een bloem en geflankeerd door bladeren. Geheel bezet met oud briljant geslepen diamanten met een totaalgewicht van ca. 2.00 ct [1] bruto 8.6 gr., b. 4,5 cm

33 Set van drie 18 kt. gouden rinkelarmbanden, negentiende eeuw, met een decoratie van bladmotieven en rocailles, aan de binnenzijde gegraveerd met data en de woorden 'esperons toujours' (hoop altijd) in spiegelbeeld. bruto 27,2 gr.

34 14 kt. Gouden maliënkolder beursje, 19e eeuw. Met gravures van bloemen en rocailles. Hierbij een verguld zilveren beursje met zwart fluweel, 19e eeuw. Provenance: uit bezit van een West – Friese familie [2] netto gewicht gouden beursje 122 gr.

35 14 kt. Geelgouden horlogeketting, 19e eeuw, bestaande uit cirkelvormige geribbelde schakels en rechthoekige opengewerkte schakels met een motief van bladeren (reparaties) [1] netto 15,5 gr., lengte 42 cm

36

14 kt. Geelgouden collier, bestaande uit een Bismarck schakel en aan de voorzijde gedecoreerd met balletjes, krullen en staafjes met op het uiteinde een geribbeld schijfje. Het collier is in lengte verstelbaar. Mt R.L. de Leeuw, te Den Bosch, 1933 - 1937. [1] netto. 13,4 gr.

37 18 kt. Gouden ring, opgebouwd uit getorst draad en bezet met drie roosgeslepen diamanten, totaal ca. 0.60 ct. [1] bruto 5,0 gr., ringmt.

18 - 56

38 14 kt. Goud- met zilveren rozetring, bezet met roosgeslepen diamant. De centrale diamant met een gewicht van ca. 0.45 ct. [1] bruto 2,9 gr., ringmt. 17,5 - 55

39 14 kt. Gouden stijve armband, 19e eeuw, met drie motieven in de vorm van klavers, gezet met halve parels [1] bruto 17,2 gr.

40 Hoog gehalte gouden ring, Indonesië, 19e eeuw. De ring is gevonden als bodemvondst op een plantage in Gayamprit, Klaten, midden Java [1] netto 9,6 gr.

41

Rajasthan, India, eerste helft 20e eeuw, 14 kt. gouden collier, met pompoenvormige kralen, gevuld met was. De sluiting door middel van een lus van geel koord en conisch gevormde kraal Provenance: Collectie Indiase juwelen uit de nalatenschap van een Italiaanse diplomaat [1] bruto 100,1 gr., lengte 3 ...[more]

42

Noordoost India, 19e eeuw, beneden wettelijk gehalte gouden choker, bestaande uit drieledige kralen. De kralen uit het centrale gedeelte gedecoreerd met bloemen en bovenop een bol (één mist). De onderzijde met druppelvormen, cilinders en in het midden een ovaal medaillon met een rode steen, vrij bew ...[more]

43

Noordoost India, 19e eeuw, 14 kt. gouden collier, bestaande uit met was gevulde kralen. Aan de voorzijde een medaillon met een achtergrond van donkerblauw glas, drie bloemen met rood glas in het hart en twee cilindervormige kralen. Aan een moderne sluiting.

Provenance: Collectie Indiase juwelen uit ...[more]

44

India, Rajasthan, 19e / 20e eeuw, 20 kt. gouden handsieraad, Hathful, bezet met glas en bergkristal. De hathful is onderdeel van een set bruidssieraden en bestaat uit twee ringen, ieder door middel van bloemvormige schakels verbonden aan een centraal ornament midden op de hand. Dit ornament is evene ...[more]

(4)

45

India, 19e / 20e eeuw, 22 kt. gouden tulbandornament, Sarpech, ontworpen als een taps toelopend scharnierend paneel. Het centrale element in de vorm van een palmet. Bezet met witte saffieren. Aan de bovenkant bungelt een smaragd van ca. 18 x 10 mm. Aan de onderzijde bungelen rode spinellen. Het drag ...[more]

46

India, Jaipur Rajasthan, 19e / 20e eeuw, collier met 22 kt. gouden ornamenten, Maduli, bestaande uit vier bundels met groene glaskraaltjes, twee ervan gedecoreerd met een rozetvormig ornament, bezet met een roosgeslepen (synthetische) robijn, afgewisseld met gouden ornamenten. De ornamenten bezet me ...[more]

47

India, eerste helft 20e eeuw, beneden wettelijk gehalte gouden choker, Guluband. Bestaande uit 13 vierkante scharnierende elementen met druppelvormige uiteinden, bezet met differente edelstenen waaronder saffier, robijn, granaat en parels. Aan de onderzijde bungelen bladvormige elementen met gelijke ...[more]

48 India, hoog gehalte gouden hanger, met aan weerszijden een voorstelling van Ganesha in gesneden koraal, in een entourage van gefacetteerde toermalijn en topaas [1] bruto 22,9 gr.

49 18 kt. Gouden ring, Belle Epoque, opgebouwd uit twee lussen met een bloem, waartussen een oud briljant geslepen diamant van ca.

0.07 ct. Verder bezet met snippers roosdiamant en smaragd (missen 2). [1] bruto 2,6 gr., ringmt. 16,5 - 52

50 14 kt. Witgouden rijring in Art Deco stijl, gezet met vier oud briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.45 ct. [1] bruto 2,6 gr., ringmt. 17,75 - 56

51 14 kt. Witgouden schakelarmband, Art Deco, met in het midden een applique, centraal bezet met een oud briljant geslepen diamant, ca.

0.15 ct. waarnaast snippers roosdiamant en synthetische saffier (één mist) [1] bruto 8,0 gr., lengte 17,5 cm.

52 18 kt. Witgouden fijne ring, Art Deco, met een rechthoekige kop, bezet met een oud briljant geslepen diamant, ca. 0.10 ct., en achtkant geslepen diamanten (totaal ca. 0.18 ct.). [1] bruto 3,0 gr., ringmt. 19 - 60

53 14 kt. Witgouden appliquering, Art-Deco, bezet met twee oud briljant geslepen diamanten van elk ca. 0.07 ct. en kleine roosdiamanten [1] bruto 2 gr., ringmt/ 18 - 56

54 14 kt. Witgouden solitairring, Art-Deco, bezet met een briljant geslepen diamant van ca. 0,25ct. [1] bruto 5 gr., ringmt. 17,5 - 55

55 14 kt. Witgouden prinsessenring, in Art Deco stijl, centraal bezet met 3 briljant geslepen diamanten, de zijkanten met achtkant geslepen diamant [1] bruto 5,1 gr., ringmt. 16,75 - 53

56 14 kt. Gouden solitairring en een hanger aan fijn collier, Art-Deco. De ring bezet met een diamant, ca. 0,18 ct in een entourage van saffier. De hanger bezet met een briljant geslepen diamant, ca. 0,15 ct. (collier, slijtage) [2] bruto 2 gr., ringmt. 16,25 - 51

57 14 kt. Wit- met geelgouden solitair oorstekers, ieder bezet met een oud briljant geslepen diamant van ca. 0.30 ct., gezet in een schulprand [2] bruto 2,2 gr., diam. 8 mm

58

18 kt. Goud met platina opengewerkte plaque broche, Art Deco. In het midden een markiesvorm met cirkel, aan de zijkanten twee waaiervormen, bezet met oud briljant- en roosgeslepen diamant, zaadparels en centraal een boutonparel. Totaal diamant ca. 1.00 ct. [1]

bruto 11,8 gr. h. 25 mm, b. 58 mm

59 Beneden wettelijk gehalte geel- met witgouden 'toi et moi' ring, Belle Epoque. Met in het midden een krul, bezet met één oud briljant geslepen diamant van ca. 0.60 ct. en één van ca. 0.35 ct., waartussen achtkant geslepen diamant. [1] bruto 3,6 gr., ringmt. 17,5 - 55

60 14 kt. Witgouden entourage ring, centraal gezet met een oud briljant geslepen diamant van ca. 1.50 ct. (Pique, kleur G/H) in een dubbele entourage van smaragd en oud briljant geslepen diamant (totaal ca. 2.20 ct.) [1] bruto 5,2 gr. ringmt. 15,5 - 49

(5)

61

Paar 14 kt. roségouden oorhangers, elk gezet met een cluster oud briljant- en roosgeslepen diamanten met een totaalgewicht van ca.

3.00 ct. (chips en missen zes kleine roosdiamanten) Provenance: Een Fabergé theebus en diverse juwelen uit van oorsprong Russisch familiebezit [2] bruto 0,4 gr., diamete ...[more]

62

Platina en 18 kt. gouden armband naar antiek voorbeeld, in het midden bezet met een oud slijpsel diamant, ca. 1.70 ct. in een

entourage van oud slijpsel geslepen diamanten. Aan weerszijden een oud slijpsel geslepen diamant, ieder ca. 1.50 ct. Geheel gezet met oud slijpsel en roosgeslepen diamanten ( ...[more]

63 14 kt. Witgouden solitair ring, 1e helft 20e eeuw, gezet met een oud briljant geslepen diamant van ca. 1.30 ct. [1] bruto 1,8 gr.,ringmt.

15,75 - 50

64 14 kt. Gouden choker, Art Deco, bestaande uit 9 strengen ankerschakels onderbroken door vijf waaiervormige ornamenten [1] netto 43, 9 gr., l. 36 cm

65 Platina ring met een blauwe saffier, met een diameter van ca. 7 mm. De schouders bezet met tapered en briljant geslepen diamant (mist één). Herkomst saffier mogelijk Ceylon. [1] bruto 4,3 gr., ringmt. 17 - 53

66 18 kt. Witgouden tennisarmband, bezet met vier saffieren en briljant geslepen diamanten met een totaalgewicht van ca. 0.97 ct. [1] bruto 4,8 gr.l. 18 cm

67 14 kt. Goud met zilveren solitair ring met roosgeslepen diamant. Hierbij een reversspeld, eveneens bezet met roosgeslepen diamant [2]

bruto 3,7 gr., ringmt. 17,75 - 56

68 Twee gouden medaillons, 19e eeuw Eén rond met gravures, de ander in de vorm van een boek [2] bruto 8,6 gr.

69 Tsjechoslowakije, 14 kt. gouden bedelarmband, gemaakt van een gourmetschakel met bedeltjes waaronder een vogelkooi, speelkaarten, mezoeza en een hartje (tinreparatie bij sluiting). [1] bruto 17,6 gram, lengte 21,5 cm

70 Een beneden wettelijk gehalte gouden bedelarmband, bestaande uit twee verschillende schakelarmbanden, elk voorzien van diverse bedels, waaronder een schaats, de Eiffeltoren, een leeuw en een skiër (enkele bedels verguld). [1] bruto 74,5 gr.

71 Een goud- met zilveren broche, opgebouwd uit twee krullen, bezet met roosgeslepen diamant. Hierbij een cultivé parelcollier aan een zilveren slot [1] bruto 46,1 gr.

72 Een paar 14 kt. gouden camee oorhangers. Hierbij twee antieke gouden ringen en een hanger [4]

73 14 kt. Gouden ring, 19e eeuw, in de vorm van een gesp. Hierbij een armband van glasgranaatjes aan een gouden sluiting met granaat [2]

74 Drie gouden antieke ringen. Een solitairring met roosdiamant, een entourage ring met diamant (één imitatie) en synthetische saffier, een fantasiering met imitatie diamant en synthetische robijn [3] bruto 6,2 gr.

75 14 kt. Roségouden stijve armband, 19e eeuw met een decor van twee rozentakken, bezet met zaadparels (restauraties, deukjes, slijtage) [1] bruto 8,0 gr.

76

Twee broches en een medaillon hanger. De hanger van onix met een applique van bloemen, bezet met zaadparels (één mist). De ronde broche beneden wettelijk gehalte goud met granaat in een entourage van zaadparels, (speld later toegevoegd) de 14kt. goud met zilveren staafbroche met roosdiamant en twee ...[more]

(6)

77 14 kt. Gouden ring, bestaande uit drie losse ringen, elk in een andere kleur goud. Naar het model 'Infinity' van Cartier. [1] netto 3,5 gr., ringmt. 17,25 / 54

78 18 kt. Gouden ring, in de vorm van een gesp (slijtage) [1] netto 4,9 gr., ringmt. 17,5 - 54

79 14 kt. Witgouden solitairring, bezet met een roosdiamant, va. ca. 0.20 ct. [1] bruto 1,6 gr., ringmt. 17,5 - 55

80 14 kt. Gouden rijring, bezet met vier briljant geslepen diamanten, ca. 0.35 ct [1] bruto 7,2 gr., ringmt. 22,25 - 70

81 14 kt. Gouden retro strikring, centraal bezet met een briljant geslepen diamant van ca. 0.30 ct., met aan weerszijden een synthetische blauwe saffier [1] bruto 7,7 gr., ringmt. 21 - 67

82 14 kt. Rood- en geelgouden tankarmband, met half ronde schakels, jaren '40, lichte beschadigingen, reparaties [1] netto 38.0 gr., l. 18,5 cm, b. 25,5 mm

83

18 kt. Geelgouden armband met acht aquamarijnen, jaren '50, van ieder 12 bij 8 mm, afgewisseld met een strikvormige schakel, elk gezet met een achtkant geslepen diamant Provenance: Een Fabergé theebus en diverse juwelen uit van oorsprong Russisch familiebezit [1] brutio 30 gr., lengte 19,5cm 18 kt ...[more]

84 14 kt. Gouden solitair herenring, gezet met een gele briljant geslepen diamant, ca 2.00 ct., (pique), (chips) [1] bruto 7,6 gr., ringmt. 18,5 - 58

85

Beneden wettelijk gehalte platina cocktailring, 20e eeuw, centraal gezet met 2 briljant geslepen diamanten van elk ca. 0.65 ct., met aan weerszijden vijf baguette geslepen diamanten en aan de boven- en onderzijde vier briljant geslepen diamanten. Totaal ca. 2.15 ct.

Provenance: Een Fabergé theebus e ...[more]

86 18 kt. Gouden Retro ring met diamant, de zijkanten opengewerkt, centraal gezet met een oud briljant geslepen diamant van ca. 0.20 ct, met aan weerszijden een achtkant geslepen diamant [1] bruto 5,4 gr., ringmt. 17 - 54

87 14 kt. Gouden ring, in de vorm van een gestileerde strik, pavé gezet met briljant geslepen diamant, gezet in witgoud, totaal ca. 1.10 ct.

[1] bruto 6,9 gr., ringmt. 18,75 - 59

88 14 kt. Rosé- en geelgouden bloembroche, retro, Mt. M. Werkendam te Amsterdam, 1925 - 1944. [1] bruto 12,0 gr., lengte 5,5 cm.

89 14kt. Witgouden cocktail ring, jaren '50. Bezet met briljant en achtkant geslepen diamanten, totaal ca. 0.95 ct. zuiverheid VSI/SI [1] bruto 4,9 gr., ringmt. 17 - 53

90

14 kt. Gouden ring, jaren '60 - '70, met een bolle gematteerde kop met twee openingen, waarin elk een ronde schijf malachiet. Hierbij een 14 kt. gouden ring met kubusvormige amethist en twee 14 kt. gouden hangers, één gezet met carneool en diamant, één gezet met diamant. [4] bruto 17,3 gr., beide ri ...[more]

91 14 kt. Een paar gouden oorschroeven, jaren '70. Hierbij drie ringen, respectievelijk gezet met rhodochrosiet, granaat en een cultivé parel [5] bruto 15,7 gr.

92 14 kt. Gouden gematteerde ring, de kop in de vorm van een kruis met drie banen, elk gezet met drie briljant geslepen diamanten, gezet in witgoud, totaal ca. 0.40 ct. [1] bruto 8,1 gr., ringmt. 18,75 - 59

93 14 kt. Gouden collier met nefriet, jaren '70. Het centrale gedeelte bestaande uit drie banen uitkomend bij een ovale cabochon geslepen nefriet van 18 x 13 mm. [1] bruto 22,1 gr., l. 40 cm

(7)

94 14 kt. Gouden gematteerde herenring, met driehoekige kop, pavé bezet met briljant geslepen diamant, totaal ca. 1.35 ct., de schouders geribbeld [1] bruto 28,7 gr., ringmt. 20 - 63

95 18 kt. Gouden armband, jaren '70. De schakels in de vorm van takjes bamboe [1] netto 67,5 gr., l. 19,5 cm

96 18 kt. Gouden Bismarck schakelarmband. Hierbij een bijpassende 14 kt. gouden ring en een stukje losse schakel [3] bruto 35,9 gr.

97 Anneke Schat, 14 kt. gouden ring, opgebouwd uit cirkelvormige elementen met bewegend cilinder, diagonale banen en een asymmetrische schijf [1] netto8,1 gr., ringmt. 18,75 - 59

98

Schoeffel, een cultivé parelcollier, de parels met een diam. van ca. 9.00 mm. Aan drie witgouden sluitingen, elk bezet met briljant geslepen diamanten, waardoor de lengte aangepast en het collier op verschillende manieren gedragen kan worden en één deel als armband kan dienen [1] l. 20, 42, 50, 70, ...[more]

99 18 kt. Witgouden ring met diamant en saffier. De voorzijde met drie rijen, half om half gezet met princess geslepen diamant en carré geslepen saffier [1] bruto 7,2 gr. 17,5 - 55

100 Tiffany& Co., paar 18 kt. gouden oorstekers, uit de collectie 'Vannerie', in de vorm van een knoop met een geweven structuur. [2] bruto 8,5 gr., diam. 15 mm.

101 Cartier, 18 kt. gouden ring, breed model. De ring gesigneerd en genummerd en voorzien van een certificaat van Cartier [1] netto 12,2 gr, ringmt. 18,25 - 57

102 Cartier, 18 kt. witgouden ring, breed model. De ring gesigneerd en genummerd en voorzien van een certificaat van Cartier [1] netto 13,7 gr., ringmt. 17,75 - 56

103 Cartier, 18 kt. gouden oorstekers, gesigneerd en genummerd en voorzien van een certificaat van Cartier [2] bruto 11,6 gr., h. 18mm, b.

11mm

104 Bron, 14 kt. witgouden oorhangers, elk bezet met een ovale cabochon geslepen blauwe chalcedoon van ca. 14 x 12 mm [2] bruto 10,3 gr.

105 Tiffany & Co. platina witgouden collier, met een ronde hanger, bezet met saffier en diamant, in een entourage van diamant. Met etui en origineel aankoopbewijs [1] bruto 4,4 gr., l. 44 cm

106 Chopard, 18 kt. gouden collier, Happy Diamonds. De hanger in de vorm van een Davidsster met één briljant geslepen diamant van 0.05 ct. aan een vassenstaart collier. Gesigneerd en genummerd. Met certificaat en originele bon. [2]

107 14 kt. Witgouden ring met een tanzaniet, van 7,5 x 5,5 mm, aan weerszijden een briljant geslepen diamant van elk ca. 0.05 ct. [1[ 3,3 gr., ringmt. 17,5 - 55

108 14 kt. Gouden solitair ring, gezet met een briljant geslepen diamant van ca. 0.15 ct, gezet in een stervormig chaton. Hierbij een paar bijpassende oorstekers, elk gezet met een briljant geslepen diamant van ca. 0.15 ct. [3] bruto 4,9 gram, ringmt. 16,75 - 53

109 14 kt. Witgouden solitair ring, gezet met een briljant geslepen diamant van 0.22 ct, kleur F-G, zuiverheid VVS/VS bruto 2,2 gram, ringmt.

16,5 - 52

110 14 kt. Een paar witgouden bloemvormige oorstekers, in het hart gezet met een briljant geslepen diamant van ieder ca. 0.07 ct. [2] bruto 5,6 gr., diam. 15 mm.

(8)

111 14 kt. Witgouden slagring, bezet met drie briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.45 ct. en zes achtkant geslepen diamanten [1] bruto 3,7 gr., ringmt. 17,5 - 55,5

112 14 kt. Witgouden ring met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.50 ct., in kruisvorm gezet [1] bruto 5,1 gr. ringmt. 17,5 - 55

113 14 kt. Gouden bloemring de bloemblaadjes met rood email, de meeldraden bezet met gele saffier en diamant [1] bruto 9,9 gr., ringmt.

17,25 - 54

114

Gouden hanger aan 14 kt. roségouden venetiaans collier Hanger in de vorm van een insect bezet met een briljant geslepen diamant, ca. 1,30ct. (SI / J), twee briljant geslepen diamanten, ieder ca. 0,08ct. Vleugels pavé bezet met diamanten (één pootje afgebroken) [1]

bruto 15,7 gr., lengte 80 cm, hange ...[more]

115 18 kt. Gouden bloemvormige oorstekers, het hart bezet met een blauwe saffier, de bloemblaadjes met markiesgeslepen diamanten, totaal ca. 1.20 ct. [2] bruto 2,8 gr. diam. 13 mm.

116 18 kt. Gouden collier, bestaande uit zeven fijne strengen elk met ronde kastjes in differente groottes, bezet met een briljant geslepen diamant, totaal 0.98 ct, kleur H, zuiverheid SI. Voorzien van bon en taxatie rapport van juwelier Stern [1] bruto 20,1 gr., lengte 41 cm

117 Een paar witgouden manchetknopen, vierkant model, met een gearceerd oppervlak. In het midden bezet met een briljant geslepen diamant van ieder ca. 0.10 ct. [2] bruto 20,6 gr.

118 14 kt. Witgouden solitair ring gezet met een oud briljant geslepen diamant van ca. 1.00 ct [1] bruto 2,4 gr., ringmt 16,5 - 51,5

119 18 kt. Witgouden ring, centraal gezet met een ovale donkerblauwe saffier met aan weerszijden zeven briljant geslepen diamanten, in een driehoek gezet [1] bruto 4,8 gr. 17,25 - 54

120 14 kt. Witgouden manchetknopen, de staafjes verbonden door een geelgouden schakel en gedecoreerd met geelgouden draadwerk (laat los aan één zijde) [2] bruto 3,9 gr.

121 14 kt. Witgouden rijring, bezet met vijf briljant geslepen diamanten, vanuit het midden aflopend in grootte, totaal ca. 0,50 ct. [1] bruto 2 gr., ringmt. 18,25 - 57

122 Gouden rijring, met carré geslepen diamanten, in een railzetting gezet [1] bruto 4,5 gr. 17,25 - 54

123 14 kt. Gouden rijring, om en om bezet met twee briljant en twee baguette geslepen diamanten [1] bruto 3,9gr., ringmt. 17,5 - 55

124 D'Arsy, stalen moderne brede armband, bestaande uit tien flexibele banen, elk met een ronde zetkast in geelgoud, bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca. 0.20 ct. [1] bruto 66,6 gr. breedte 36 mm

125 18 kt. Witgouden oorringen, bestaande uit twee maal drie gekruiste banen, de voorste bezet met briljant geslepen diamant, totaal ca.

0.65 ct. en onderbroken met een roségouden horizontaal balkje [2] bruto 17,7 gr., diam. 22 mm, b. 12 mm.

126 18 kt. Gouden oorringen, bestaande uit verschillende banen, de middelste in witgoud en bezet met briljant geslepen diamant, totaal. ca.

0.25 ct. [2] bruto 22,7 gr, diam. 22 mm

127 Gübelin, 18kt. witgouden ring en bijpassende hanger, bezet met een trapgeslepen aquamarijn en pavé bezet met diamanten. [2] bruto 18 gr., ringmt. 17,25 - 54

(9)

128 18 kt. Witgouden bandring, met drie rijen princess geslepen diamanten, in een railzetting gezet, totaal ca. 1.40 ct. [1] bruto 6,6 gr., ringmt. 17,25 - 54

129 18 kt. Witgouden armband, met een patroon van vierkante blokjes, elk bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca. 0.40 ct. [1]

bruto 9,8 gr., lengte 19 cm

130 18 kt. Witgouden choker, v-vormig, met een patroon van vierkante blokjes, de onderste elk bezet met een briljant geslepen diamant, uitkomend bij een ronde zetkast, eveneens bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca. 0.30 ct. [1] bruto 22,8 gr., lengte 42 cm.

131 14 kt. Gouden collier, jaren '80 - '90, in de vorm van een halve buis met bolle schakels. Mt 'Verom Engros', Heerlen [1] netto 47 gr.

132 18 kt. Witgouden tennisarmband, bezet met briljant geslepen diamant, elk in een afzonderlijke ronde zetkast, totaal ca. 2.24 ct. [1] bruto 19,9 gr., l.18,5 cm

133 Platina bandring met diamant, geheel rondom bezet met markies- en briljant geslepen diamanten met een totaalgewicht van ca. 6.80 ct.

[1] bruto 13,7 gr.

134 18 kt. Bicolour gouden solitair ring, bezet met een briljant geslepen diamant van ca. 1.13 ct. in een getwiste zetting [1] bruto 3,9 gr., ringmt. 17 - 53

135

14 kt. Witgouden bandring bezet met een markies geslepen diamant, van 3.03 ct, kleur G, zuiverheid SI2, met aan weerszijden twee kleine briljant- en één tapered geslepen diamant. Met certificaat van E.G.L. voor de markies geslepen diamant. [1] bruto 13,3 gr., ringmt.

17,75 - 56

136 Fope Gioielli, een 18 kt. witgouden collier, van een gestileerde ankerschakel. Hierbij twee identieke armbanden bruto 73,8 gr., l. 20 en 45 cm

137 18 kt. Witgouden tennisarmband, bezet met briljant geslepen diamant met een totaalgewicht van ca. 3.00 ct. [1] bruto 10,0 gr.,l. 17,5 cm.

138

14 kt. Witgouden oorbellen, bestaande uit een oorring bezet met briljant geslepen diamant, waaronder een druppel, bezet met een lichtpaarse checkerboard geslepen amethyst van 18 x 13 mm, in een entourage van briljant geslepen diamant, totaal ca. 0.30 ct [2]

bruto 8,7 gr.

139 14 kt. Witgouden entouragering, gezet met een blauwe topaas en omringd door kleine blauwe briljant geslepen diamanten. Hierbij een paar bijpassende oorbellen [3] 9,2 gr., ringmt. 16,25 - 51

140 18 kt. Witgouden ring, in de vorm van een bloem, bezet met saffier en kleine briljant geslepen diamanten. Hierbij een paar bloemvormige oorstekers, eveneens gezet met saffier en diamant [2] bruto 5,4 gr., ringmt. 17 - 54

141 Gübelin, 18 kt. witgouden drierijig collier, waaraan een gekrulde hanger, pavé bezet met briljant geslepen diamanten en een ronde blauwgroene gefacetteerde toermalijn [1] bruto 14 gr. l. 42 cm

142 14 kt. Witgouden staafbroche, bezet met twee briljant geslepen diamanten en zes kleine achtkant geslepen diamanten, totaal ca. 0.50 ct. zuiverheid SI/Pique [1] bruto 6 gr. b. 6 cm

143 18 kt. Gouden collier met ronde hanger, centraal gezet met een bruine oud briljant geslepen diamant van ca. 0.50 ct. in een entourage van witte roosgeslepen diamanten [1] bruto 5,9 gr., l. 42cm, diam. 12mm

(10)

144 14 kt. Witgouden oorhangers, met een briolet geslepen druppelvormige rozenkwarts van 17 x 8 mm, onder een schijfje, rondom gezet met kleine briljant geslepen diamanten [2] bruto 5,2 gr.

145 14 kt. Witgouden ring, in de vorm van een strik, bezet met een witte zoetwaterparel en vier kleine briljant geslepen diamanten. Hierbij een paar bijpassende oorbellen. [3] bruto 10,3 gr., ringmt. 17,5 - 54

146 14 kt. Geelgouden moderne ring, gezet met een briljant geslepen diamant van ca. 0.15 kt. in een witgouden zetting. Hierbij een 14 kt.

gouden ring met twee briljant geslepen en twee achtkant geslepen diamanten (totaal ca. 0.22 ct.) [2] bruto 5,2 gr., beide ringmt. 17 - 54

147 Drie 14 kt. witgouden fantasieringen, alle bezet met achtkant geslepen diamant [3] bruto 7,4 gr.

148 Vier 14 kt. gouden ringen, allen bezet met briljant geslepen diamant. Hierbij twee geelgouden hangers, eveneens bezet met briljant geslepen diamant (totaal ca. 0.40 ct.) [6] bruto 14,4 gr.

149

14 kt. Witgouden collier met briljant geslepen diamant. Met boogvormige elementen waartussen twee briljant geslepen diamanten van ieder ca. 0.09 ct. Hierbij een geelgouden ring met witgouden ronde kop en een paar witgouden oorstekers, alle bezet met diamant [4]

bruto 14,6 gr., lengte 42 cm., ringmt. ...[more]

150 14 kt. Witgouden entourage ring, bezet met briljant geslepen diamant, totaal ca. 0.40ct. [1] bruto 2,6 gr., ringmt. 17,75 - 56

151 Beneden wettelijk gehalte gouden ring, met een diagonale band, pavé bezet met briljant geslepen diamant, totaal ca. 0.25 ct. [1] bruto 5,8 gr., ringmt. 17,75 - 56

152 14 kt. Witgouden bandring, bezet met een rij briljant geslepen diamanten, geflankeerd door twee rijen peridoot, één mist [1] bruto 3,8 gr., ringmt. 17 - 54

153 18 kt. Witgouden rijring, bezet met vijf carré geslepen topazen [1] bruto 5 gr., ringmt. 16,5 - 51,5

154 18 kt. Gouden bloemoorstekers, bestaande uit drie bloemen boven elkaar, een roodgouden, een witgouden en een geelgouden [2] bruto 3,1 gr.

155 Anouschka Verhagen, 14 kt. roodgouden oorhangers, elk bezet met een zoetwaterparel, roze toermalijn en een kleine roosdiamant [2]

bruto 4,5 gr, lengte 29 mm

156 18 kt. Gouden bandring, bezet met een cultivé parel, twee ovale amethysten en snippers roosdiamant. De ring versierd met getorst draad [1] bruto 6,4 gr., ringmt.17 - 54

157 14 kt. Rosé gouden ring met een oranje granaat, van 8 x 6 mm, de pootjes elk gezet met een kleine briljant geslepen diamant [1] bruto 11,4 gr., Ringmt. 19,75 - 22

158 Fred Moes, 18 kt. roségouden oorstekers, elk gezet met een carré geslepen roze toermalijn van 6x6 mm, in een entourage van kleine briljant geslepen diamant [2] bruto 3,7 gr.

159 Beneden wettelijk gehalte witgouden ring, bezet met een robijn, met aan weerszijden drie kleine achtkant geslepen diamanten [1] bruto 3,3 gr., ringmt. 17 - 53

160 Twee 14 kt. gouden fijne ringen, met bloemvormige kop, beide bezet met een kleine diamant van ieder ca. 0.02 ct. [2] bruto 3,1 gr., ring, 16 - 51 en 16,5 - 52

(11)

161 22 kt. Gouden ring, bezet met een markiesvormige synthetische korund chip) (imitatie alexandriet), met aan weerszijden twee kleine parels [1] bruto 4,4 gr. ringmt. 16 - 50

162 14 kt. Gouden hanger in de vorm van een roeiboot. hierbij een 14 kt. gouden venetiaans collier [2] bruto 8,4 gr.

163 Twee 14 kt. gouden armbanden, één met ovale schakels in twee kleuren goud, één jasseron met geribbelde schakels [2] bruto 6,4 gr

164 14 kt. Gouden collier, met vijf boogvormige ornamenten, de middelste bezet met een briljant geslepen diamant van ca. 0.05 ct. [1] bruto 12,7 gr., lengte 41 cm.

165 Vier 14kt. gouden ringen met kleurstenen, respectievelijk amethist, malachiet, rhodoniet en mosagaat [4] bruto 19,5 gr.

166 14 kt. Gouden trouwring, met een princess geslepen diamant van ca. 0.09 ct. in een gehoekte zetting [1] bruto 8,1 gr., ringmt. 19,25 - 20

167

18 kt. Witgouden ring met een cultivé parel en vier briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0.10 ct.). Hierbij, Dieppe, een 19e eeuwse broche met bloemmotieven in een beneden wettelijk gehalte roségouden zetting, een zilveren camee broche met markasiet en een Russische bedelhanger in de vorm van een ...[more]

168

Verenigde Staten, beneden wettelijk gehalte broche, een zogenaamde Kappa Alpha Theta sorority pin. Met zwart en wit email, gedecoreerd met gouden Griekse letters en sterren bezet met diamant. In een entourage van zaadparels. Achterzijde gegraveerd met B I, Anne T. Lapeyre, 3-6-60. [1] bruto 3,9 gr. ...[more]

169 14kt. Witgouden collier met barokparels. De cultivé parels afgewisseld met stukjes anker schakelketting. Hierbij een armband met cultivé parel aan een geelgouden slot [2] bruto 19,8 gr.

170 Parelcollier 'en chute', bestaande uit twee rijen cultivé parels, vanaf het midden aflopend in grootte, aan een zilveren baksluiting [1]

bruto 26,5 gr., lengte 43,5 cm

171 Cultivé parelcollier 'en chute' en cirkelvormige broche. Parelcollier bestaande uit twee rijen aan een gouden sluiting met een parel. De broche bezet met kleine roosdiamanten en parels. Hierbij een zilveren collier. [4] bruto 78,2 gr.

172 Een gouden zegelring, bezet met onix, met daarin een monogram (chips). Hierbij een witgouden ring met diamant en een parel, een reversspeld met citrien en een paar gouden oorbellen met blauwe steen [4] bruto 10,5 gr.

173 Een 14 kt. gouden en twee beneden wettelijk gehalte gouden hangers, gemaakt van antieke Zeeuwse colliersuitingen [3] bruto 11,7 gr.

174 Diverse bloedkoralen colliers, waaronder met takjes en geweven [4] bruto 69,4 gr.

175

Twee 14 kt. gouden hangers, 19e eeuw, een met een haarwerkje, de ander in de vorm van een hertenkop (vermaakt van een horlogeketting). Hierbij een armband met granaat, een poppen- of babyarmbandje met bloedkoraal en een gouden colliersluiting. [5]

bruto 42,9 gr.

176 14 kt. roségouden zegelring, met monogram A.B. [1] netto 3,7 gr., ringmt. 16 - 51

177 Zilveren druppelvormige hanger gezet met roosgeslepen diamant. Mt. gebroeders Rozendaal, Hoorn, aan een 14 kt. gouden gourmet schakelcollier. Hierbij divers [6] bruto 29,9 gr., l. 30 x b. 13 mm., lengte 50 cm.

(12)

178

14 kt. Gouden gifring met een lelie. Hierbij een 14 kt. gouden entourage ring met bloedkoraal, een 14 kt. roségouden antieke pijlbroche met zaadparels, een bloedkoralen armband met gouden camee sluiting (één streng los) en diverse strengen koraal en parels 4 + zkj bruto 13 en 265 gr., ringmt. gifrin ...[more]

179 Bloedkoralen takjes collier, aan een slotje met een camee. Hierbij een armband bestaande uit twee rijen bloedkoralen aan een gouden sluiting [2] bruto 27,3 gr.

180

Twee gouden broches, gemaakt van boeksloten, negentiende eeuw, (één speld onedel, één beneden wettelijk gehalte). Hierbij een beneden wettelijk gehalte gouden broche met twee roosgeslepen granaten, een 14 kt. gouden broche in de vorm van een veer, een ring met een roosgeslepen diamant, een gourmet ...[more]

181

14 kt. Goud- met zilveren ring gezet met een ovale bloedkoraal, de zetrand bezet met roosgeslepen diamant, mist één. Hierbij een bijpassende hanger met een kussenvormige bloedkoraal en roosgeslepen diamant, aan een 14 kt. gouden gourmet schakelcollier (slijtage, reparaties). Mt G. Rozendaal, Amsterd ...[more]

182 Een bloedkoralen collier, met tonvormige kralen (dikte ca. 5,5 mm, defect) aan een 14 kt. gouden kapittelslot. Hierbij een tweede, met kleine kralen van bloedkoraal [2] bruto 26,6 gr.

183 Gübelin, 18 kt. witgouden hanger, bezet met een grote trapgeslepen citrien van 28 x 23 mm [1] bruto 14 gr.

184 18 kt. Roségouden kruishanger, tevens broche bezet met parels, rond en blister (beschadigingen). De rand versierd met zwart emaille (beschadigingen) [1] bruto 15,0 gr., lengte 5,5 cm.

185 Tsjechoslowakije, 14 kt. geelgouden armband, met bloem- en bladgravures, gezet met twee zeshoekige hematieten van 16 x 16mm [1]

bruto 35.6 gr., lengte 18 cm

186 Zweden, 18 kt. geelgouden koordarmband, verweven met een fijne schakel Provenance: Een Fabergé theebus en diverse juwelen uit van oorsprong Russisch familiebezit [1] bruto 24.0 gr., lengte 20 cm Sweden, 18 kt gold cord bracelet, intertwined with a fine link

187 22 kt. Gouden armband in de vorm van een slang, de ogen en kop bezet met diamant [1] bruto 50,4 gr.

188 Gübelin, 18 kt. wit- en geelgouden choker, de sluiting bezet met een kleine briljant geslepen diamant [1] bruto 85 gr., l. 42 cm.

189 18 kt. Witgouden grof jasseroncollier, van glanzende en matte schakels [1] netto 137 gr. l. 67 cm, b. 10 mm

190 18 kt. Gouden collier en bijpassende armband, bestaande uit vijf rijen aaneengesloten schakels [2] bruto 108 gr., l. 40 en 19 cm

191 14 kt. Wit- en geelgouden jasseroncollier, en bijpassende armband, beide met veersluiting [2] bruto 32 gr., l. 45 en 20 cm

192 18 kt. Gouden ronde hanger in twee kleuren goud, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant van ca. 0.17 ct, aan een vossenstraatcollier [2] bruto 10,5 gr., diam. 17 mm., lengte 43 cm.

193 Gübelin, 18 kt. gouden vossenstaartcollier, waaraan een moderne 18 kt. wit- en geelgouden hanger, bezet met een triangel geslepen toermalijn [2] bruto 13 gr., lengte collier 44 cm. hanger 2,3 cm., steen 0,7 cm.

194 Gübelin, 18 kt. witgouden ring, bezet met een ovale gefacetteerde paarsblauwe 'colour change' saffier van 10,5 x 8 mm [1] bruto 12 gr., ringmt. 16,25 - 51

195 18 kt. Gouden alliancering, bezet met carré geslepen smaragd [1] bruto 9,8 gr., ringmt.17 - 53

(13)

196 18 kt. Gouden armband met strikvormige schakels, elk bezet met een briljant geslepen diamant, afgewisseld met ovale schakels om en om bezet met een cabochon geslepen saffier, robijn en smaragd (chips) [1] bruto 18,6 gr., l. 18 cm

197 18 kt. Gouden armband, opgebouwd uit blokjes, de voorzijde bezet met briljant geslepen diamant, totaal ca. 1.14 ct. [1] bruto 17,7 gr., l.

18 cm

198 Gübelin 18 kt. Witgouden hartvormige hanger, pavé bezet met briljant geslepen diamanten, aan een slangcollier [2] bruto 13 gr., afm.

hart: h. 26 x b. 20 mm, l.45 cm

199 14 kt. Witgouden solitairring, bezet met een ronde gefacetteerde robijn (diam. 5,5 mm) (beschadigd), op de schouders bezet met diamanten, totaal ca. 0.30 ct. [1] bruto 3,9 gr., ringmt. 16,5 - 52

200 Gübelin, 18 kt. witgouden regenbooghanger en bijpassende alliance ring, bezet met verschillende kleurstenen waaronder granaat, toermalijn en amethyst en citrien [2] bruto 26 gr., ringmt. 16½ / 52, l. hanger 78 mm

201 18 kt. Gouden hanger en een 14 kt. gouden ring. Hanger versierd met groen en blauw email, oog van een diamant. Ring bezet met opaal en diamanten [2] bruto 17 gr., ringmt, 17 - 53

202 Een paar 14 kt. gouden oorbellen en twee rijringen. De oorbellen gezet met diamant, saffier, robijn en smaragd. Een ring gezet met briljant geslepen diamant, de ander gezet met saffier [4] bruto 7,7 gr.

203 18 kt. Gouden rijring, bezet met zeven briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.30 ct. [1] bruto 3,0 gr., 17 - 54

204 14 kt. Witgouden ring in de vorm van een bloem, bezet met briljant geslepen diamant Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] bruto 2,6 gr., ringmt 16,25 - 51

205 14 kt. Gouden ring, aan de bovenzijde drie bloemen, bezet met smaragd, saffier en robijn. Hartje van diamant [1] bruto 2,0 gr., ringmt.

17,75 - 56

206 Twee 14 kt. gouden hangers met kornalijn. Hierbij een paar oorbellen met granaat, een sterrenbeeldhanger en een reversspeld [5] bruto 16,1 gr.

207 Vier 14 kt. gouden boordknopen ieder met een halve bol van lapis-lazuli, waarop een gouden halve bol, pavé bezet met diamanten (chips) [4] bruto 12,8 gr.

208 14 kt. Witgouden herenring in het midden een gematteerd vierkant, mogelijkheid voor monogram, geflankeerd door rechthoekige geslepen lapis-lazuli [1] bruto 7,1 gr., ringmt. 20,25 - 64

209 14 kt. Gouden broche bestaande uit twee gekrulde banen [1] netto 9 gr., lengte 4,5 cm.

210 Vier differente 14 kt. gouden trouwringen, één in geelgoud, drie in witgoud [4] bruto 7,5 gr., ringmt. 18¼, 16½ en 2x 18½,

211 Twee differente 14 kt. gouden trouwringen [2] bruto 7,2 gr.,ringmt. 17¼ en 18½

212 14 kt. Gouden oorringen, bestaande uit drie banen, de middelste in witgoud en bezet met briljant geslepen diamant, totaal ca. 0.18 ct.

[2] bruto 7,6 gr., diam. 14,5mm

(14)

213 18 kt. Witgouden rijring, bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.50 ct. Hierbij een paar 14 kt. gouden solitair oorstekers, ieder bezet met briljant geslepen diamant van ca. 0.10 ct. [3] bruto 4,2 gr., ringmt. 18 - 56,5

214 14 kt. Gouden spijltjesarmband. Hierbij een stukje losse schakel [2] bruto 16,6 gr.

215 14 kt. Witgouden herenring, met ovale kop, pavé gezet met briljant geslepen diamant, totaal ca. 1.00 ct., de schouders voorzien van een diagonaal patroon van ribbels [1] bruto 12,0 gr., ringmt. 20,25 - 64

216 18 kt. Witgouden stijve choker [1] netto 9,9 gr.

217 14 kt. Gouden closed-for-ever schakel armband. Eindoog mist [1] netto 13,0 gr.

218 Witgouden opengewerkte ronde hanger, bezet met onyx en kleine diamanten. Aan een fijn Venetiaans collier (slijtage) [2] bruto 14 gr., diam. hanger 27,5 mm, l. 40 cm

219 14 kt. Wit- en geelgouden collier, bestaande uit gebogen rechthoekige schakels [1] bruto 20 gr., lengte 38 cm.

220 14 kt. Gouden herenring met een bloemvormige kop, gezet met 7 bruine briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1.40 ct. [1] 16,7 gr., ringmt. 18,25 - 57

221 14 kt. Witgouden herenring met een bloemvormige kop, gezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1.10 ct. [1] bruto 19,4 gr.,18,25 - 57

222 14 kt. Gouden herenring met een bloemvormige kop, gezet met 7 bruine briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1,75 ct [1] bruto 19,2 gr., ringmt. 18 - 57

223 14 kt. Gouden jasseronarmband, aan een grote veerring [1] netto 19,5gr., l. 20 cm

224 18 kt. Gouden schakelarmband, opgebouwd uit gestileerde ronde- en dubbele rechthoekige schakels [1] netto 17,9 gr.

225 14 kt. Gouden choker, Omega schakel [1] netto 27 gr., lengte 45 cm

226 Gübelin, 18 kt. gouden choker, waaraan een spiraalvormige hanger, bezet met een tsavoriet (groene granaat) [2] bruto 17,7 gr., l. 42 cm. diam. 31 mm

227 18 kt. Gouden choker, opgebouwd uit platte 8-vormige schakels, mt. Zeeman, Arnhem (haakjes). In etui [1] netto 81,3 gr, l. 40 cm

228 Italië, 14 kt. gouden armband, opgebouwd uit 8-vormige geelgouden schakels, afgewisseld met witgouden geribbelde ornamenten [1]

netto 28,0 gr., l. 20,5 cm

229 Drie gouden herenringen, één 18 kt., twee 14 kt., alle met een bloemvormige kop en bezet met 7 briljant geslepen diamanten, [3] bruto 31,2 gr.

230 18 kt. Gouden gourmet schakelcollier, vanuit het midden aflopend in breedte [1] netto 29,7 gr. l. 47 cm

231 18 kt. Witgouden diamanten ring, met een bolle bovenzijde, pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.66 ct. [1] bruto 9 gr., ringmt. 17 - 53

(15)

232 18 kt. Witgouden herenring, met een vierkant kop, gezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1.40 ct. [1] bruto 16,5 gr., ringmt.

20 - 63

233 Twee 18 kt. gouden herenringen, één in witgoud, één in geelgoud, beide met een bloemvormige kop en bezet met 7 briljant geslepen diamanten [2] bruto 22,6 gr.

234 18 kt. Gouden ring bezet met een liggende trapgeslepen smaragd (chips) [1] bruto 17,8 gr., ringmt. 20 - 63

235 Witgouden solitair ring, bezet met een briljant geslepen diamant, ca. 0.20 ct. [1]

236 14 kt. Gouden solitair ring, bezet met een briljant geslepen diamant van ca. 0.15 ct. Hierbij divers. [1 + zkj] ring bruto 2,6 gr., ringmt. 17 / 53½

237 14 kt. Witgouden rijring, bezet met drie briljant geslepen diamanten (grote chip bij de middelste en zijsteen) en een entouragering (middelste steen ontbreekt) [2] bruto 6 gr., ringmt. 17,5 - 55

238 14 kt. Gouden golvende ring waartussen imitatie diamanten zijn gezet [1] bruto 4,2 gr., ringmt. 17,5 - 55

239 Een paar 14 kt. gouden oorhangers, elk met een cultivé parel met een diam. van ca. 9 mm (tinsoldeer) [2] bruto 3,4 gr.

240 18 kt. Gouden ring, met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.60 ct., in een vierkant gezet [1] bruto 9,7 gr., ringmt. 18,25 - 57

241 14 kt. Gouden boule ring, met centraal een witgouden ronde schijf, gezet met 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.45 ct. [1] bruto 13.3 gr., ringmt. 18,25 - 59

242

Gübelin, twee 18 kt. witgouden aanfschuifringen. Hierbij een18 kt. alliancering en een 14 kt. rijring. Aanschuifringen bezet met briljant geslepen diamanten, alliancering bezet met robijnen, rijring bezet met saffieren en diamanten [4] bruto 12 gr. ringmt. 2x 16,5 en 1x 16,75

243 14 kt. Gouden bedelarmband, met daaraan het vrijheidsbeeld, een vlinder, de letter M, het sterrenbeeld kreeft en hoop, geloof en liefde [1] bruto 22,5 gr.

244 14 kt. Gouden stijve armband met decor van gegraveerde bloemen, mt. Bastiaenen, A.C. Amsterdam, va. 1953 (deukjes) [1] netto 11 gr.

245 14 kt. Gouden stijve armband [1] netto 16 gr. b. 6mm

246 14kt. Gouden stijve armband, eerste helft 20e eeuw, met gravé van bloemen. Mt. Bastiaenen, Amsterdam 1924 - 1951 [1] netto 21 gr.

247 Drie 14 kt. gouden hangers, antiek, waaronder een Zeeuwse rouwklok. Hierbij vier gouden schakelkettinkjes bruto 36.6 gr. [8]

248 14 kt. Gouden broche met roosdiamant, 19e eeuw. De broche in de vorm van een bloem [1] bruto 7,5 gr.

249 Een lot diverse gouden antieke sieraden, waaronder twee medaillons (een beneden wettelijk goudgehalte), een schuifje en twee broches (speld onedel) [5] bruto 17,9 gr.

(16)

250

Een lot antieke goud- met zilveren sieraden. De armband bestaande uit ronde schakels met bladvormen (één los) (tinsoldeer, slijtage).

De rest bezet met onix. De reversspeld eveneens gezet met een oud briljant geslepen diamant (chips) (diverse reparaties, tinsoldeer).

[6] bruto 32,9 gr.

251 14 kt. Gouden medaillon met een hoefijzer, 19e eeuw. Het hoefijzer in goud tegen een achtergrond van onix en bezet met zaadparels.

Omringd door een decor van spinnetjes [1] bruto 9,7 gr.

252 Twee 14 kt. gouden broches, één met rhodoniet, en één met granaat (chips). Hierbij een antieke hanger met zwart email en zaadparels, een deel van een boeksluiting en een broche (kapot) [5] bruto 20,1 gr.

253 18 kt. Gouden herenring, met een ronde kop, pavé gezet met briljant geslepen diamant, totaal ca. 1.00 ct, de schouders voorzien van een patroon van ribbels in wit- en geelgoud [1] bruto 13,6 gr., ringmt. 18,75 - 59

254 14 kt. Goud- met zilveren rijk gedecoreerde ring, bezet met een cultivé parel en roosgeslepen diamant. Hierbij vijf gouden ringen (twee defect) [6] bruto 26,1 gr., ringmt. 16,25 - 51

255 Gouden broche, in de vorm van een gourmetschakel. Hierbij twee gouden trouwringen, een ring met een melktandje en een solitairring met een roosgeslepen diamant [5] bruto 17,2 gr,

256 Drie 14 kt. gouden broches, één bezet met twee kleine diamanten [3] bruto 13,6 gr.

257 Twee beneden wettelijk gehalte gouden broches, Engeland, 19e eeuw. Hierbij twee 14 kt. gouden staafbroches bruto 11,1 gr.

258 14 kt. Gouden ring met bloedkoraal, met een decor van bloemen. Hierbij twee gouden ringen en een reversspeld [4] bruto 12,1 gr.

259 14 kt. Gouden hanger met een davidster, bezet met briljant geslepen diamant, aan een venetiaans collier. Hierbij een gouden hanger met granaat en een verguld zilveren hanger met een zwaan [3] gouden sieraden bruto 15,4 gr.

260 14 kt. Gouden ring, de bovenzijde met organisch gevormde blokjes [1] netto 2,1 gr., ringmt. 19 - 60

261 14 kt. Witgouden rijring, bezet met smaragd. Hierbij een zilveren ring met een imitatieparel [2] witgouden ring: bruto 1,6 gr. ringmt. 17 - 53

262 14 kt. Witgouden staafbroche met opaal en diamant. Hierbij een 14 kt. gouden ruitvormige broche met opaal [1] bruto 4,5 gr.

263 14 kt. gouden figaro schakelarmband, in drie kleuren goud. Hierbij een gouden ring met synthtische spinel en een broche in de vorm van de letter T [3] bruto 8,4 gr.

264 Twee 14 kt. gouden gourmet schakel colliers met hangers, één in de vorm van een vis en één met imitatiediamant en zoetwaterparel [2]

bruto 8,7 gr.

265 14 kt. Witgouden herenring, bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.80 ct de schouders versierd met krullen en bladmotieven [1] bruto 7,9 gr., ringmt. 18,75 - 59

266 14 kt. Gouden herenring, met een vierkante kop, voorzien van gravures, gezet met imitatiediamant [1] bruto 11,6 gr., ringmt. 18,5 - 58

267 14 kt. Gouden armband, jaren '70, met een decor van ruiten [1] netto 14,5 gr., l. 17,5 cm

(17)

268 Vier differente 18 kt. gouden broches, bezet met parels en/of diamanten [4]

269 14 kt. Gouden bedelarmband, van een holle figaroschakel, waaraan o.a. een kameel, uil en olifant (deukjes) [1] bruto 14,0 gr., l. 22cm

270 14 kt. Gouden schakelarmband opgebouwd uit een dubbele gourmetschakel (deukjes, reparaties) [1] netto 11,8 gr., l. 19,5 cm

271

Witgouden sautoir en een parelarmband. Sautoir bestaande uit vijf witgouden strengen, afgewisseld met zes cultivéparels. Armband aan 14 krt. gouden bloemsluiting waarop een rozet van robijnen. Hierbij vier zoetwaterparel colliers [6] lengte sautoir 100cm., armband 18 cm.

272 18 kt. Gouden collier met parels, drie trouwringen en een ander collier [5]

273 Zeven strengen zoetwater parelcollier aan witgouden geribde sluiting [1] bruto 52,9 gr., l. 44 cm

274 Barok parelcollier van grijze parels, bijgekleurd (twee parels los) [1] lengte 66 cm.

275 14 kt. Gouden bedelhanger in de vorm van een lieveheersbeestje, versierd met email. Hierbij twee hangers, letter F [1] bruto 1,5 gr.

276 Twee 14 kt. gouden broches en een zilveren één bezet met bloedkoraal [3] bruto 9,0 gr.

277 18 kt. Gouden ring, harthanger en een parelcollier. Ring bezet met smaragd, robijn, saffier en diamanten. Hanger pavé bezet met diamant [3] bruto 24 gr., ringmt. 17 - 53

278 Een granaten collier met gouden slot. Hierbij drie andere kralen colliers, waaronder kornalijn [4]

279 Twee bloedkoralen colliers en een armband. Elk aan een gouden sluiting. Hierbij een collier van granaat, eveneens aan een gouden sluiting [4] bruto 84,6 gr.

280 Gouden bloembroche met roosdiamant. Hierbij diverse antieke sieraden [ 1 + zkj]

281 Een ketting van howliet in turkoois kleur, aan een 14 kt. gouden paston slot. Hierbij een koralen armband aan een verguld zilveren slot Provenance: Een inzending uit Hoorn [2]

282 Twee 14 kt. gouden ringen en een hanger. Alle bezet met een gekleurde gefacetteerde edelsteen. Eén ring doorgeknipt. [3] bruto 12 gr.

283 14 kt. Gouden horlogeketting, figaroschakel [1] netto 15 gr., l. 42,5 cm

284 14kt. Gouden gourmetarmband, waaraan een bedel met het sterrenbeeld Vissen [1] bruto 22 gr., l. 20 cm

285 14 kt. Gouden strikbroche, jaren '50 in het midden bezet met een cultivéparel [1] bruto 6,3 gr. h. 36 x 38 mm

286 Georg Lauer, 14 kt. gouden medaillon, rechthoekig, aan de voorzijde met rasterstructuur. [1] netto 14,9 gr., lengte 4,5 cm.

287 Twee kristallen parfumflacons met gouden montuur. Eén 14 kt. goud met met op de voorzijde een applique met monogram. Eén 18 kt.

goud, (dop los, chips). [2]

(18)

288 Kristallen parfumflacon, 19e eeuw, met 14 kt. gouden montuur met twee ringen, gegraveerd met florale motieven en een meanderpatroon. In etui. [1]

289 Twee kristallen parfumflacons met gouden montuur, 19e eeuw Een in etui, montuur los, deukjes [3]

290 Een kristallen parfumflacon met 18 kt. gouden montuur, gedecoreerd met bloemgravures [1]

291 Gouden munt, Kronen van Amsterdam, de voorzijde met beeltenis van Hendrick de Keyser. Uitgegeven door de Utrechtse Munt. De opbrengst ging naar de restauratie en herstel van de oude binnenstad. Hierbij diverse andere munten [9]

292 Twee gouden dukaten en twee gouden munten ter ere van de geboorte van Willem Alexander. Hierbij diverse zilveren munten waaronder tientjes [17]

293 Gouden tientje, met Wilhelmina met opgestoken haar, 1912, in een 14 kt. gouden schulpvormige muntrand. Hierbij twee andere munten, te dragen als hanger [3]

294 Twee gouden tientjes, beide van koningin Wilhelmina met opgestoken haar, 1913 en 1917 [2]

295 Gouden tientje, koningin Wilhelmina, met opgestoken haar, 1913. In een onedele brochering [1] bruto 8,3 gr.

296 Gouden tientje, Willem III, 1876, vermaakt tot broche. Hierbij een gouden munt, 20 franc, aan een onedele schakelarmband [2] bruto 23.8

297 14 kt. Gouden zegelring en een paar 18 kt. gouden manchetknopen. Ring bezet onix (slijtage, chips) [3] bruto 11,4 gr., ringmt. 20,75 - 65

298 Diverse gouden sieraden met bloedkoraal, 19e eeuw respectievelijk, een paar oorhangers, een ring, een slotje en een collier (deukjes, restauraties, gaatjes) [5] bruto 43,2 gr.

299

Twee 14 kt. gouden ringen en één 18 kt. gouden ring. De laatste met een bloem, bezet met diamant en robijn. De andere met smaragd en diamant. Hierbij een onix met gouden hanger met een haarwerk en een zilveren ring met markasiet (missen enkele) [5] gouden ringen bruto 8,2 gr.

300 18 kt. Gouden sleutelhorloge, 19e eeuw. Achterzijde met gravures, Hierbij een zilveren remontoir horloge met niello [2]

301

14 kt. Gouden remontoirhorloge een een horlogeketting van gevlochten haar. Achterzijde met decoratie van een riem. Binnen deksel van metaal. De horlogeketting met 14 kt. gouden sluiting en appliques. Provenance: uit bezit van een West – Friese familie [2] bruto 88 gr.

302 Internation Watch Company, 18 kt. gouden remontoir horloge, achterzijde met guilloche gravering (wijzers seconde aanduiding ontbreken). Hierbij een tweede remontoir horloge (wijzer los, één ontbreekt) [2]

303 Twee gouden zakhorloges, damespolshorloge en een defect uurwerk. Zakhorloges met onedel binnendeksel. Hierbij een doublé potlood [4]

304 Waltham, 14 kt. gouden remontoir horloge. Hierbij twee zakhorloges, één 18 kt. met onedel binnendeksel, één verguld, met horlogeketting [4]

305 14 kt. Roségouden remontoirhorloge, met repetitiewerk [1] bruto 99,9 gr. diam. 5 cm

(19)

306 Invicta, 18 kt. gouden remontoirhorloge, met repetitiewerk. Voorzien van datum- en maanaanduiding. Met gouden binnendeksel. In etui.

bruto 112,6 gr., diam. 54 mm.

307 Waltham, 18 kt. gouden remontoirhorloge. In etui [2] bruto 98,9 gr. diam. 5 cm.

308 Waltham, 14 kt gouden remontoirhorloge, zogenaamde 'hunter'. In etui. [2] bruto 99,4 gr. diam. 5 cm.

309 18 kt. Gouden damespolshorloge, opwind, met rechthoekige kast en ovale wijzerplaat (defect). Hierbij twee zakhorloges (één onedel) en een vergulde Dupont aansteker [5]

310 Lasita, platina damespolshorloge, Art Deco bezet met achtkant geslepen diamant. Aan een zwart koordbandje [1] bruto 14,0 gr.

311 Freco, platina damespolshorloge, Art Deco, bezet met achtkant geslepen diamant [1] bruto 19,8 gr.

312 Huga, 14 kt. roségouden Retro damespolshorloge, opwind, aan een grijs stoffen bandje. Hierbij twee Art Deco horloges zonder band, één 14 kt. roségoud en één zilver [3] bruto 31,4 gr.

313 Bucherer, 18 kt. gouden damespolshorloge, Lunette bezet met achtkant geslepen diamanten, aan een taps toelopende milanese band [1] bruto 21,6 gr.

314 Certina, gouden damespolshorloge, de ronde wijzerplaats met gefacetteerd effect [1]

315 Porta, 18 kt. gouden damespolshorloge, aan een taps toelopende band (defect) [1] bruto 28,3 gr.

316 Bucherer, witgouden damespolshorloge. Lunette bezet met achtkant geslepen diamanten [1]

317 Tissot, 14 kt. gouden polshorloge aan een gevlochten band Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [2] bruto 55,1 gr.

318 Baume & Mercier, 14 kt. gouden polshorloge, baumatic met datumaanduiding Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1] bruto 61,5 gr., diam. kast 3,4 cm., totale lengte 19,5 cm.

319 Doxa, 14 kt. gouden heren polshorloge, automaat (defect) Met een ronde goudkleurige wijzerplaat, aan een milanese band [1] bruto 62,6 gr.

320 Omega, 14 kt. gouden damespolshorloge, opwind, met ovale kast aan gevlochten en gematteerde band [1] bruto 34, 5 gr.

321 Piaget, 18 kt. witgouden damespolshorloge. De wijzerplaat, lunette en band met een gematteerde oppervlak. [1] bruto 62,2 gr.

322 Quatre Fils, 14 kt. witgouden polshorloge met gevlochten band Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1] bruto 50,7 gr.

323 Chopard, een zilveren dames design polshorloge, jaren '70, quartz. Hierbij, Chopard, zilveren remontoirhorloge, jaren ' 70. Met certificaten. [2]

324 Piaget, 18kt. gouden polshorloge, met een wijzerplaat van lapis lazuli, aan zwart lederen originele band. bruto 27,8 gr. diam. 31 mm. [1]

(20)

325

Chopard, Happy Diamonds gouden damespolshorloge. Horloge met drie Happy Diamonds, rand van de wijzerplaat en scharnierpunten bezet met achtkant geslepen diamant. Aan een gouden schakelband met vouwsluiting, eveneens bezet met een achtkant geslepen diamant. Met wijzerverzetter en extra schakels. Voor ...[more]

326

Chopard, Happy Sport, gouden damespolshorloge. Horloge met vijf Happy Diamonds, lunette pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De kroon en pinnen bezet met een cabochon geslepen smaragd. Aan een gouden schakelband met vouwsluiting. Voorzien van een certificaat van Chopard. In etui. Provenance: ...[more]

327

International Watch Company, 18 kt. witgouden herenpolshorloge Wijzerplaat van onix en bloedkoraal. Lunette tegenovergesteld bloedkoraal en onix, boven- en onderzijde pavé gezet met briljant geslepen diamanten. Hierbij gemaakt een paar manchetknopen en vier boordknoopjes. Dit horloge behoorde aan Br ...[more]

328 Rolex, Oyster Perpetual Datejust, stalen en gouden polshorloge, automaat, begin jaren '80 met jubilée band. Geen papieren of etui. Met extra schakels. (slijtage aan schakels door dragen) [2] bruto 100,4 gr.

329 Omega, stalen damespolshorloge, model Constellation Quadra, met vierkante kast bezet met briljant geslepen diamant. De wijzerplaat gedecoreerd met logo en briljant geslepen diamant [1] bruto 43,8 gr.

330 Balmain, stalen damespolshorloge, quartz, met rechthoekige parelmoeren wijzerplaat, aan weerszijden bezet met briljant geslepen diamant, totaal ca. 0.15 ct. In etui, extra schakels aanwezig. [1]

331 Chopard, staal met gouden dameshorloge, quartz, model Gstaad, twee schroefjes missen. In etui. [1] bruto 65,4 gr.

332 14 kt. Witgouden damespolshorloge, volledig bezet met diamant, waaronder carré-, achtkant- en briljant geslepen diamant, totaal ca.

8,50 ct. (uurwerk defect) Hierbij een taxatierapport van Smit Ouwerkerk B.V. [1] bruto 35,6 gr.

333 Bucherer, 18 kt. gouden damespolshorloge. Met vierkante kast, lunette bezet diamanten bruto 85 gr.

334 Bucherer, 18 kt. gouden damespolshorloge, quartz, band bestaande uit aflopende buisjes, hierbij extra schakels. [1] bruto 52,2 gr.

335 Omega, 18 kt. gouden Constellation damespolshologe, automaat, jaren ' 60 - '70. Aan een bruin lederen band (niet origineel) [1]

336 Baume en Mercier, stalen damespolshorloge, quartz met vierkante wijzerplaat en veersluiting [1]

337 Gucci, stalen tafelklokje of reiswekker, kwarts. Model 0840, met lichtgevende wijzers en alarmindicator. In etui [1]

338 Rochemont, 14 kt. gouden dames polshorloge, quartz, aan een milanese band. Hierbij een zilveren dames polshorloge [2]

339 Diverse horloges, waaronder remontoir, Bucherer, Seiko (band defect) en Gucci. Hierbij horloge bandjes en divers [zkj]

340 Zeven differente herenpolshorloges, waaronder Bucherer aan stalen band [7]

341 Twee zilveren remontoir horloges, Hierbij drie zilveren tasbeugels, een naaldenkoker en divers [zkj]

342 Twee zilveren zakhorloges en twee polshorloges, zonder band. Hierbij divers, waaronder een 14 kt. gouden hanger in de vorm van een lepel [zkj]

343 Vier zilveren zakhorloges, één sleutel- en drie remontoirhorloges bruto 307 grm [4]

(21)

344 Verguld koperen sleutelhorloge, F. Tarts, Londen, 18e eeuw De overkast gedecoreerd met een klassiek tafereel en rocailles (wijzer ontbreekt, scheurtjes) [1]

345 14 kt. Gouden naaigarnituur, Biedermeier. Bestaande uit een naaldenkoker, schaartje, vingerhoed, naald en priem. In etui van R.

Verhoog, Middelburg [6] excl. etui bruto 25,9 gr.

400 Zilveren rozetvormige hanger, bezet met roosgeslepen diamant (chips). Daaromheen een motief van bladeren, bezet met roosdiamant en zaadparels. Aan een fijn gourmet schakelcollier [1]

401 Zilveren kruisje met roosdiamant, mt Rozendaal, Hoorn. Aan een zilveren ankerschakel collier Provenance: Een inzending uit Hoorn [2]

bruto 9,2 gr.

402 Paar zilveren broekstukken, Urk Hierbij Frankrijk, eveneens een paar zilveren broekstukken [4]

403 Een zilveren faaljehaak, 19e eeuw, vermaakt tot hanger Hierbij een beneden wettelijk gehalte gouden en een zilveren gesp en een een paar koperen krullen [5]

404 Een zilveren armband, gemaakt van een bijbelstot. Hierbij diverse zilveren sieraden met Zeeuwse knoppen [5]

405 Diverse zilveren broches, Engeland en Schotland, 19e eeuw. Onder ander met distels en triskelion. Hierbij een beneden wettelijk gehalte gouden hanger met tijgeroog, twee kinder rinkelarmbanden en een Amsterdamse school broche [13] bruto 80,4 gr.

406 Diverse zilveren en onedele sieraden, waaronder vier tombak broches met Boheems granaat, een zilveren broche in de vorm van een sleutel, vier colliers, een schakelarmband, drie hangers, twee broches en een chatelaine (defect) [zkj]

407 Een zilveren Friese veer, bezet met roosdiamant en imitatie diamant, de speld van 14 kt. goud. Hierbij een verguld zilveren ring en panterbroche en een paar zilveren oorbellen met onix. [5]

408 Twee kornalijnen colliers, hierbij een zilveren tasbeugel [3]

409 Twee colliers van wit koraal aan een zilveren sluiting Hierbij een losse sluiting [3]

410 Zilveren negligé hanger, met twee druppels, verbonden door staafjes aan een strik en bezet met roosdiamant. Hierbij divers. [zkj]

411 Een granaten armband aan een zilveren sluiting. Hierbij diverse colliers en snoeren van zwart glas, granaat en nefriet [1 + zkj]

412 Zilveren stijve armband, 19e eeuw met bloemgravures, Birmingham. Hierbij Denemarken, een onedele diadeem, jaren ' 60 - ' 70 [2]

413 Miriam Haskell, "Costume Jewellery", dubbele broche versierd met parelmoer. [1]

414 Giorgio Armani, zwart lederen asymmetrisch collier. Hierbij twee colliers, een van bloedkoralen takjes en een van kornalijn [3]

415 David Yurman, een paar zilveren oorbellen, bezet met een amethyst van 10 x 8 mm, in een entourage van kleine briljant geslepen diamanten [2] bruto 6,4 gr.

416 Hans Appenzeller, perspex armband, 1973, in neon geel. De armband wordt genoemd in het naslagwerk "Hans Appenzeller" door Ivo Weyel en Jeroen van den Eijnde, aldaar p. 115 [1]

(22)

417

Hans Hansen, zilveren modernistisch 'Lilypad' collier, Denemarken, jaren ' 60 - ' 70. Opgebouwd uit leliebladvormige schakels. Het lange collier kan uit elkaar gehaald worden waardoor een kort collier en een armband ontstaan. Enkele schakels aan de achterzijde gegraveerd met cijfers. [2] l. 19, 38,5 ...[more]

418 Jan Noyons, zilveren met 18 kt. gouden ring, bezet met een cabochon geslepen watermeloen toermalijn. Hierbij een zilveren ring met een mosagaat, eveneens Jan Noyons [3] ringmt. 15¼ / 49

419 Tilia, twee verguld zilveren bloembroches, Denemarken Beide in de vorm van een rozentak [2] bruto 26,6 gr.

420 Twee onedele bloembroches, één met een hematiet en één met een rode steen [2]

421 Zilveren maliënkolder tasje Hierbij divers [zkj]

422 Diverse zilveren en onedele sieraden, w.o. Art-Deco [zkj]

423 Zilveren armband, opgebouwd uit opengewerkte strikvormige ornamenten en bezet met markasiet (ontbreken enkele). [1] bruto 36,4 gr.

l. 21 cm

424 Lot diverse antieke Hollandese sieraden, w.o. goud, zilver en bloedkoraal [zkj]

425 Een lot diverse zilveren en onedele sieraden, waaronder zilveren sieraden met een haarwerkje, 19e eeuw zkj

426 Een zilveren broche met Goese knoop, Hierbij een broche, oorstekers en een ring, allen met Zeeuwse knopen [4] bruto 17,5 gr.

427 Twee zilveren micromozaiek broches (enkele steentjes missen). Hierbij een broche met rozen en een clip bezet met markasiet [4]

428 Drie ringen, een broche en een paar manchetknopen. Bezet met onder andere imitatie diamant. Eén ring met beneden wettelijk gehalte gouden scheen. [6]

429 Drie zilveren broches, twee bezet met markasiet, één met granaat. Hierbij een grote ronde hanger Provenance: Een inzending uit Hoorn [4]

430 Een lot moderne zilveren sieraden, onder andere bezet met opaal en rozenkwarts [zkj]

431 Een grof zilveren gourmet schakel collier met een parel. Hierbij een fijn jasseron collier, eveneens met een parel en een schakelarmband [3]

432 Diverse zilveren sieraden en bijous [zk]

433 Een collectie zilveren munten, 14 tientjes (waaronder 10 Nederland Herrijst), 6 rijksdaalders, (waaronder 1 van Willem II) 9 guldens, 3 dollars, 2 vijf marken, 1 mark, 1 two shilling, 2 krugerranden [zkj]

434 Twee gehamerde spangarmbanden en een broche, hierbij, twee gouden five dollar munten, een zilveren ring en munthanger en een geëmailleerd snuifflesje [8] munten: netto 16,6 gr.

500 Servetring met blauw email, met geometrische decoratie en blauw email, Fa. J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 1920, gekeurd met meesterteken en zwaardje [1] diam. 5,4 cm / 46 gr (bruto)

(23)

501

Vierdelig voornamelijk gehamerd theeservies, 1e helft 20e eeuw, bestaande uit theepot en theebus met scharnierende deksels, suikerpot en melkkan, ovaal model met vleugelvormige oren, houten knopjes (verschillend) en greep, mt. A.A. Hoogtelling & A.

Presburg Haarlem 1924/1932, theebus mt. A. Pr ...[more]

502

Belgie, sauskom, 19e eeuw, gecontourneerd ovaal model staand op vier klauwpootjes met aan weerszijden twee schenktuiten en twee geribde grepen, met gegraveerde decoratieve motieven en schubvormig versiering, mt. LP, niet geïdentificeerd, 2e gehalte, vrijwillige keur 1869-1942, met kartonnen foedraa ...[more]

503

Rusland, niëllo kruisvormige muntenhouder, Moskou, eind 19e eeuw, met drie afzonderlijke kokers voor munten. Gedecoreerd met de voorstelling van een klooster en vele bloem- en bladmotieven. De voorzijde voorzien van een gegraveerd monogram met kroon in ovaal, mt. Pyotr Abrosimov Moskou 1869-1908 (to ...[more]

504

Rusland, vier munten, 19e en 20e eeuw, 1 roebel, Alexander I, 1814, 1 roebel, Alexander III, 1878, 1 roebel USSR, 1924 en 1 poltinnik, USSR, 1925, gebruikt en beschadigingen Provenance: Een Fabergé theebus en diverse juwelen uit van oorsprong Russisch

familiebezit [4 in zkj.] 2x ca. diam 3,5 cm, ca ...[more]

505 Twee theelepels, ontwerp Anneke Schat, beide met ovale bak, één met steel met vertakkingen en spin,genummerd 18/48, de ander licht gebogen met veeldelige steel en gekrulde versiering, beide mt. Anneke Schat 1993, 1e gehalte [2] l 11, 2cm, l 12,5 cm, 31.8 gr.

506 Verenigde Staten, wodkabekertje, Tiffany & Co., rond en gebold model met vegulde binnenzijde en mat glanzende buitenkant, getekend Tiffany & Co. makers, 1e gehalte, genummerd 25005 [1] h 3,5 cm, diam 3,6 cm, 28.8 gr.

507

Set van vier kandelaars, Empire stijl, op vierkanten voet, met zuilvormige aflopende schacht en vaasvormige houders, versierd met palmet- en andere band decoraties, één paar kandelaars mt. H. Poelman 's-Gravenhage 1927 en één paar kandelaars meesterteken D met ster in ruit ( niet geïdentificeerd ) ...[more]

508

Theepot en melkkan, Louis XV stijl, 19e eeuw, rond model met getordeerde banen, houten voluutvormige greep en balustervormige knop ( defect ), op geribde ronde voet, mt. P.G. & J. Mulder Amsterdam 1863, 2e gehalte, herstellingen [2] 14,5 x 20 cm, 12 x12,5 cm, 476 gr.

509

Vierdelig theeservies, Empire stijl, bestaande uit theepot, suikerpot, roomkan en theebus met scharnierende deksel, schuitvormig model met afgevlakte vleugelvormige oren en versierd met palmetband rand, theepot met ebbenhouten oor en eivormige knop en theebus met gelijkvormige knop, mt. onduidelijk ...[more]

510 Miniatuur molenbeker en tien diverse miniaturen, 20e eeuw, met diverse type keuren, enkele buitenlandse exemplaren, voornamelijk 2e gehalte [11 in zkj] h 12 cm, en diverse formaten, 220 gr.

511 Collectie van tien miniaturen, voornamelijk 20e eeuw, waarbij twee filigrain manden en drie koningen miniatuur, met pseudo-, fantasie- en valse keuren, veelal 2e gehalte [10] 6 x 5 cm, 2,8 x 4,4 cm, 8 x 5 en diverse formaten, 309 gr.

512

Collectie poppegoed, 18e-20e eeuw, waarbij koffiekan mt. vermoedelijk C. Coutrier Amsterdam, 1730-1749 en herkeurteken 1807, schenkkan, ongemerkt, 19e eeuw, twaalflichts dubbele bolkroon, tafel met zes stoeltjes, alle gemerkt zwaardje 1814-1953, en twee divers, voornamelijk 2e gehalte [12] h 5,4 ...[more]

513 Melkkan in vorm van koe, 20e eeuw, met scharnierende deksel met knop in vorm van bij, pseudo keuren, 2e gehalte, één oortje los [1]

10 x 14 x 6 cm, 182 gr.

514 Poppegoed, steelpan met twaalf lepels en divers klein zilverwerk, met diverse pseudo en andere keuren, voornamelijk 20e eeuws, 2e gehalte en onedel bruto 312 gr. [zkj]

Platina en witgouden ronde broche bezet met oud slijpsel, briljant en achtkant geslepen diamanten, variërend in grootte van 0,80ct naar 0.05ct., totaal ca.. 3,2 cm

Op de volgende 3 proeven heeft de equipe toch nog hun tijden sterk weten te verbeteren, maar meer dan deze 2de plaats (overigens een ge- weldige positie!) zat er voor

Studenten creëren regelmatig uitvindingen, concepten, software of scripties (hierna samen 'idee' genoemd) die interessant zijn voor bestaande bedrijven of de basis kunnen vormen

Deze column is niet alleen voor de overige (nog niet aangesloten) ondernemers, maar voor alle inwoners van Uithoorn en De Kwakel.. Deze keer wil ik nogmaals de aandacht

531: Antieke bijzonder opengewerkte geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten en citrien, 18 karaat.. Bezet met 9 briljant geslepen diamant en t ot

25 Gouden en zilveren broche, Art-Nouveau, bezet met oud slijpsel en achtkant geslepen diamanten, totaal ca.. Gouden broche en een hanger aan

464 Marc Monzó (geb. witgouden ring, bestaande uit een dunne gezwarte draad, welke aan de bovenzijde open, beide uiteinden gezet met een kleine briljant geslepen diamant

Hij is de Heer, Die hulp verschaft in nood, Mijn levenskracht; ‘k Heb niet vervaard te wezen, Hij is 't, Die mij beveiligt voor de dood. Wanneer de macht der bozen sloeg aan 't