Organisatie Arbitrage Nationaal seizoen

Hele tekst

(1)

Organisatie Arbitrage Nationaal

seizoen 2020-2021

Werkgroep Arbitrage

Voorzitter arbitrage Nederland Joep van Iersel

joep.van.iersel@kader.nevobo.nl 06-34833433 / 013-5347595 Vice voorzitter arbitrage Nederland André van der Mark

andre.van.der.mark@kader.nevobo.nl 06-22521476 / 0317-350146

Hoofd arbitrage zaal nationaal Peter Boogaard

peter.boogaard@kader.nevobo.nl 06-25185672

Hoofd arbitrage beach Jon Lochtenberg

jon.lochtenberg@kader.nevobo.nl 06-51178579

Spelregels Cor van Gompel

cor.van.gompel@kader.nevobo.nl

06-54230021 / 026-3270459

Vertegenwoordiging werkorganisatie nationaal Sandra Scheel-van Kippersluis

sandra.scheel@nevobo.nl 030-3077721

Vertegenwoording werkorganisatie regionaal Michiel van der Eerden

michiel.van.der.eerden@nevobo.nl 040-2381075

(2)

Kaderleden diverse aanwijsgroepen/disciplines

N1E (Eredivisie)

Groepscoördinator N1E Joep van Iersel

joep.van.iersel@kader.nevobo.nl 06-34833433 / 013-5347595 Technisch coördinator N1E André van der Mark

andre.van.der.mark@kader.nevobo.nl 06-22521476 / 0317-350146

Aanwijzer scheidsrechters N1E Hans Rombouts

hans.rombouts@kader.nevobo.nl

06-53120660 / 076-5412337 Aanwijzer lijnrechters

Sjaak Kommers

sjaak.kommers@kader.nevobo.nl

06-57421995 / 040-2812193 Aanwijzer juryleden

Joep van Iersel

joep.van.iersel@kader.nevobo.nl

06-34833433 / 013-5347595 Coördinator juryleden Huub van Buul

huub.van.buul@kader.nevobo.nl

06-15045958 / 040-2351452

N1T (Topdivisie)

Groepscoördinator N1T Hans Bontekoning

hans.bontekoning@kader.nevobo.nl

06-20623264 / 038-4661002

Technisch coördinator en aanwijzer SRBB Luuk Somers

luuk.somers@kader.nevobo.nl

06-42667003 / 055-2070618 Aanwijzer scheidsrechters Robert Jan van Dam

robert.jan.van.dam@kader.nevobo.nl

06-18560880

(3)

N2 (Topdivisie dames en 1e divisie heren)

Groepscoördinator N2 Roeland Stuiver

roeland.stuiver@kader.nevobo.nl

06-27188149 / 010-4560305

Technisch coördinator en aanwijzer SRBB Luuk Somers

luuk.somers@kader.nevobo.nl

06-42667003 / 055-2070618 Aanwijzer scheidsrechters Edwin Vaassen

edwin.vaassen@kader.nevobo.nl

06-54703195

N3 (1e divisie dames en 2e divisie heren)

Groepscoördinator N3 Gertjan de Haan

gertjan.de.haan@kader.nevobo.nl

06-37419160

Technisch coördinator Jan Schaart

jan.schaart@kader.nevobo.nl

06-20402860 / 053-4330556 Aanwijzer scheidsrechters Joke Senneker

joke.senneker@kader.nevobo.nl

06-52288852 / 0181-662924 Aanwijzer SRBB

Herman Oosterman

herman.oosterman@kader.nevobo.nl

06-54122735 / 0181-482019

Zitvolleybal

Groepscoördinator Zitvolleybal Peter Boogaard

peter.boogaard@kader.nevobo.nl 06-25185672

Technisch coördinator en aanwijzer officials Esther Senneker

esther.senneker@kader.nevobo.nl

06-15502139

(4)

Taakgroep Arbitrage Beachvolleybal

Secretaris Hans Stijf

hans.stijf@kader.nevobo.nl

06-55971300

Opleiding / Begeleiding Arjen de Frel

arjen.de.frel@kader.nevobo.nl

06-53772645 / 010-5918864 Aanwijzing officials

Ellen Pieterman

ellen.pieterman@kader.nevobo.nl

06-43007076

Buitenlandse contacten Bert van der Heul

bert.van.der.heul@kader.nevobo.nl

06-42906030 / 015-3698369 Groepscoördinator

Ramon Hofstra

ramon.hofstra@kader.nevobo.nl

06-11028278 / 055-3017325 Technisch coördinator Jelle Zwaag

jelle.zwaag@kader.nevobo.nl

06-83606020

Aanwijzer scheidsrechters en SRBB Louis Oberije

louis.oberije@kader.nevobo.nl

06-53723110 / 046-4588013 en

Ellen Pieterman

ellen.pieterman@kader.nevobo.nl

06-43007076

gelijktijdig zijn beide aanwijzers te bereiken via:

aanwijzingbeach@nevobo.nl

Taakgroep Spelregels

Spelregels Cor van Gompel

cor.van.gompel@kader.nevobo.nl

06-54230021 / 026-3270459 Lid

Hans Beumer

(5)

Lid

Hélène Geldof

helene.geldof@kader.nevobo.nl

06-49942929 / 040-2692270 Lid

Wim Rooijakkers

wim.rooijakkers@kader.nevobo.nl

06-23483792 / 0493-380610 Lid

Lourens van der Linden

lourens.van.der.linden@kader.nevobo.nl

06-54755703

Lid voor spelregels beachvolleybal Simone Zwaga

simone.zwaga@kader.nevobo.nl

06-25339868

Lid voor spelregels beachvolleybal Rene Dekker

rene.dekker@kader.nevobo.nl

06-48757326

Lid voor spelregels zitvolleybal Gertjan de Haan

gertjan.de.haan@kader.nevobo.nl

06-29627838

Lid voor spelregels zitvolleybal Benno Meijer

benno.meijer@kader.nevobo.nl

06-29055803 / 0343-450786

Taakgroep Internationale zaken

Voorzitter Frans Lodérus

frans.loderus@kader.nevobo.nl

06-40813629 / 0487-562190 Lid

Cor van Gompel

cor.van.gompel@kader.nevobo.nl

06-54230021 / 026-3270459 Lid

Peter Groenewegen

peter.groenewegen@kader.nevobo.nl

0418-553552 Lid

Joep van Iersel

joep.van.iersel@kader.nevobo.nl

06-34833433 / 013-5347595

(6)

Lid

Jan Koehorst

jan.koehorst@kader.nevobo.nl

06-53677458 / 023-5254363

Afbeelding

Updating...

Referenties

Updating...

Gerelateerde onderwerpen :