Catalogus Veiling 0185

Academic year: 2022

Share "Catalogus Veiling 0185"

10

Catalogus Veiling 0185

Online veiling van kunst uit voormalige kunstuitleen

Kijkdag(en)

Vrijdag 1 april 2022, tussen 10.00 en 12.00 uur is er gelegenheid om te komen kijken naar de kunst.

Locatie: Kleine Steeg 13, Sittard. ( hoofdingang van voormalig schoolgebouw)

Ophaaldag(en)

Vrijdag 8 april 2022 tussen 10.00 en 13.00 uur

Locatie: Kleine Steeg 13, Sittard ( hoofdingang van voormalig schoolgebouw)

U dient zelf te zorgen voor inpakmateriaal en geschikt vervoer.

Lees meer informatie over verzending of levering in de bijzondere veilingvoorwaarden van deze veiling op onze website!

Sluiting veiling

Maandag 4 april 2022 vanaf 19.00 uur

Voor meer informatie over deze veiling, kavelomschrijvingen, foto’s, algemene voorwaarden, bijzondere veilingvoorwaarden en uitleg over registreren, inloggen en bieden kijkt u op onze

website www.lunica-auction.nl.

Aan deze catalogus kunnen geen rechten worden ontleend.

Over Lunica Auction

Wellicht is het de eerste keer dat u in contact komt met Lunica Auction. Daarom stellen wij ons graag voor:

Lunica Auction is een online veilingbedrijf uit Limburg. Op onze website www.lunica-auction.nl bieden wij een grote diversiteit aan kavels aan. Op deze kavels kan u bieden (per opbod) nadat u bent ingeschreven op onze site. Op onze website vind u hierover meer informatie.

Op de voorzijde van deze catalogus vindt u meer informatie over de veiling; het veilingnummer, de

sluitingsdatum van de veiling en ook de ophaallocatie met datum en tijdstip. In de catalogus staan verder de kavelnummers met omschrijving en het openingsbod. De kavelnummers staan ook op de stickers van de te veilen goederen. De omschrijving geeft een zo goed mogelijk beeld van datgene wat wordt aangeboden.

Het openingsbod is het bod dat minimaal geboden moet worden (of inmiddels al geboden is) als eerste bod op deze kavel.

Meer informatie over de veiling zelf vindt u op de pagina van de veiling op onze website. Soms zijn er bijzondere veilingvoorwaarden, lees deze aandachtig door. Om te kunnen bieden moet u eerst inloggen.

Hiervoor heeft u uw e-mailadres en het wachtwoord nodig dat u bij het inschrijven heeft ingevuld.

Een door u geplaatst bod is onvoorwaardelijk. In onze algemene voorwaarden kunt u hier meer over lezen.

Een geplaatst bod is exclusief 17% veilingkosten (opgeld) en BTW (tenzij anders vermeld).

Bij Lunica Auction kunt u bieden op BTW en Marge kavels. Dit wordt bij de kavel aangegeven. Bij Marge kavels betaalt u alleen BTW over het opgeld, en niet over het bod zelf. Hieronder twee rekenvoorbeelden:

BTW Kavels:

Indien uw bod € 100,- is, dan betaalt u €17,- (17%) opgeld. Over uw bod + opgeld (€100,- + €17,-) betaalt u 21% BTW (= €24,57), waardoor het totaal te betalen bedrag neerkomt op € 141,57.

Marge Kavels:

Indien uw bod € 100,- is, dan betaalt u €17,- (17%) opgeld. U betaalt vervolgens alleen 21% BTW over het opgeld (21% van €17,- = €3,57), waardoor het totaal te betalen bedrag neerkomt op € 120,57.

Indien er in de laatste 5 minuten voor sluiting een bod wordt uitgebracht op een kavel wordt de sluitingstijd met 5 minuten verlengd tot het moment dat er geen nieuw bod wordt uitgebracht. Indien u het hoogste bod op een kavel heeft uitgebracht ontvangt u binnen 48 uur na afloop van de veiling een proforma factuur per e- mail. Deze is dan ook terug te vinden in uw account. De betaling moet per bank binnen zijn op de datum zoals aangegeven op de factuur. Goederen worden pas meegegeven als uw betaling ontvangen is. U ontvangt per e-mail een bevestiging als de betaling binnen is. Indien wij op het afgifte moment de betaling (nog) niet ontvangen hebben dient u de factuur contant (gepast) te betalen alvorens de goederen mee te nemen. Op de locatie is (meestal) geen pinapparaat aanwezig.

Op alle veilingen zijn de algemene voorwaarden van Lunica Auction van toepassing. Deze zijn te vinden op onze website. Mochten er nog vragen zijn dan kunt u ons bereiken op info@lunica-auction.nl.

Lunica Auction: Niet geboden is altijd mis!

Lunica Auction Kleine Steeg 13

6131 KJ Sittard, Nederland

046 437 2848 info@lunica-auction.nl www.lunica-auction.nl

IBAN NL60RABO0105922005 BTW NL853767300B01 KvK 60105194

(3)

Actuele lijst van vrijdag 25 maart 2022 23.55 uur

Kavellijst

Nummer Kavel Type Openingsbod Samenvatting Omschrijving

0185-0001 Kristine Stiles Marge € 250,00 "Knockings" afm (bxh) 145x135 cm!,

olieverf en papier op doek, ingelijst. Niet gesigneerd.

0185-0002 Liliana Alvarez Marge € 250,00 geen titel afm (bxh) 125x95 cm, acryl op

doek, ingelijst. Gesigneerd.

0185-0003 Jannel Marge € 200,00 "Elean donan castle" afm (bxh) 93x73 cm, acryl op

papier, ingelijst achter glas.

Gesigneerd.

0185-0004 Kristine Stiles Marge € 150,00 "Abandonment" afm (bxh) 76x97 cm, olieverf en inkt op papier, ingelijst achter glas. Gesigneerd.

0185-0005 Majo Marge € 150,00 "Joker" afm (bxh) 103x105 cm,

acrylverf op doek, ingelijst.

Niet Gesigneerd.

0185-0006 Les Deux Çarcons Marge € 150,00 "parkstadprent", 2013 afm (bxh) 50x66 cm, litho/zeefdruk 120/150, ingelijst achter glas, in passepartout. Gesigneerd

0185-0007 Ruud Aarts Marge € 250,00 "Explosion", 2007 afm (bxh) 103x103 cm,

olieverf op doek, ingelijst.

Gesigneerd, achterzijde

0185-0008 Ruud Aarts Marge € 250,00 "You can do it by your

own" 2000

afm (bxh) 103x103 cm, olieverf op doek, ingelijst.

Gesigneerd

0185-0009 Ernesto Marques Marge € 450,00 "Girl", neonrose hoogte 81 cm,

glasvezel/polyester. Ook voor buiten.

0185-0010 Lukas Kramer Marge € 100,00 "Fragment mit grün", 2000

afm (bxh) 63x53 cm, acryl op papier, ingelijst achter glas.

Gesigneerd. Inclusief boek/catalogus van kunstenaar.

0185-0011 Veit Hofmann Marge € 50,00 "Gossamer" afm (bxh) 50x62 cm, grafiek

46/75, ingelijst achter glas, in passepartout. Gesigneerd 0185-0012 Hans van den Eertwegh Marge € 250,00 "Landschap lente" afm (bxh) 105x105 cm,

acrylverf op doek, ingelijst.

Gesigneerd

0185-0013 Veit Hofmann Marge € 50,00 "Hand-axe" afm (bxh) 50x62 cm, grafiek

46/75, ingelijst achter glas, in passepartout. Gesigneerd 0185-0014 Willem van Scheijndel Marge € 200,00 "gouache", 1993 afm (bxh) 80x100 cm, acryl op

0185-0015 Philip Tykoczinksi Marge € 250,00 "Personnage avec chien" afm (bxh) 84x103 cm, acryl op doek, ingelijst. Gesigneerd.

0185-0016 Lukas Kramer Marge € 250,00 "Pulsation I", 1997 afm (bxh)100x80 cm, acryl op doek, niet ingelijst.

Gesigneerd, achterzijde.

Inclusief boek/catalogus van kunstenaar.

0185-0017 Karina Silvestre Marge € 50,00 zonder titel I afm (bxh)66x50 cm, aquarel

op papier, ingelijst achter glas.

(4)

0185-0018 David Cheeney Marge € 75,00 A.p. 1988 afm (bxh) 30x42 cm, ets op

papier, niet ingelijst.

Gesigneerd

0185-0019 David Cheeney Marge € 75,00 Jeruzalem, deel 1, 1988 afm (bxh) 30x42 cm, aquarel

op papier, niet ingelijst. Niet gesigneerd

0185-0020 David Cheeney Marge € 75,00 Jeruzalem, deel 2, 1988 afm (bxh) 30x42 cm, aquarel

op papier, niet ingelijst.

Gesigneerd achterzijde.

0185-0021 David Cheeney Marge € 100,00 The dead, 1988 afm (bxh) 57x37cm, ets op

papier, niet ingelijst.

Gesigneerd 0185-0022 Ernesto Marques Marge € 450,00 "Boy", lichtblauw hoogte 82 cm,

0185-0023 Iz Maglow Marge € 100,00 "Bali am nachmittag" afm (bxh)66x48 cm,

gemengde techniek op papier, ingelijst achter glas.

Gesigneerd 0185-0024 Sherman Fleming Marge € 250,00 "Reckless Eyeballing",

1988

afm (bxh) 135x140 cm, acryl op zeildoek, ingelijst. Niet gesigneerd

0185-0025 Gregor Stec Marge € 250,00 zonder titel, 1988 afm (bxh)108x82 cm, olieverf

op doek, ingelijst. Gesigneerd.

0185-0026 Lukas Kramer Marge € 250,00 "Pulsation II", 1997 afm (bxh)100x80 cm, acryl op doek, niet ingelijst.

Gesigneerd, achterzijde.

0185-0027 Hans van den Eertwegh Marge € 250,00 "When it comes to you" afm (bxh)100x80 cm, acryl op doek/gemengde techniek, ingelijst. Gesigneerd.

0185-0028 Isidore Postmes Marge € 100,00 "Bridge and earth" 1989 afm (bxh) 64x50 cm, ets, ingelijst achter glas.

Gesigneerd

0185-0029 Jozef Kerff Marge € 250,00 "Export van

mensenvlees", 1995

afm (bxh) 90x85 cm, acryl op paneel, ingelijst. Gesigneerd.

0185-0030 Bruce Gluck Marge € 75,00 "Fat man turns into

balloon head", 1978

afm (bxh) 50x40 cm, ets op papier, niet ingelijst.

Gesigneerd oplage 1/x

0185-0031 Bruce Gluck Marge € 75,00 "Balloon head goes

fishing", 1978

Gesigneerd oplage 1/x

0185-0032 Eddy Symkens Marge € 250,00 "Europe calls for

stability", 2013

keramiek, hoogte 49 cm, breedte 37 cm

0185-0033 Leszek Kuchniak Marge € 250,00 "Prima vera", houtsnijwerk

hoogte 72 cm, breedte 40 cm

0185-0034 Henri Maïus Marge € 75,00 zonder titel afm (bxh) 90x70 cm, zeefdruk,

ingelijst achter glas.

Gesigneerd, oplage 98/100

0185-0035 Hiroshi Tsjuji Marge € 150,00 Stoss II, 1989 afm (bxh)100x73 cm,

gemengde techniek op schildersboard, ingelijst achter glas. Gesigneerd

(5)

0185-0036 Karina Silvestre Marge € 50,00 zonder titel II afm (bxh)66x50 cm, aquarel

Gesigneerd

0185-0037 Beatrix Marge € 25,00 "naar hundertwasser" afm (bxh) 30x40 cm,

tekening/gemengde techniek, niet ingelijst. Gesigneerd 0185-0038 Bruce Gluck Marge € 75,00 "Emotion in place", A.P.

1979

afm (bxh) 22x35 cm, gemengde techniek, niet ingelijst. Gesigneerd

0185-0039 Henri Maïus Marge € 75,00 zonder titel afm (bxh) 90x70 cm, zeefdruk,

ingelijst achter glas.

Gesigneerd, oplage 9/100

0185-0040 John Nelson Marge € 250,00 "Summerwind" afm (bxh) 93x93 cm, acrylverf

0185-0041 Lilian Robek-Bresa Marge € 475,00 "Chiara" bronzen beeld op natuursteen

sokkel, hoogte 65 cm, breedte 8 cm

0185-0042 Frank Ermschel Marge € 50,00 sonderauflage 2004 afm (bxh) 52x42 cm,

gemengde techniek op board, ingelijst. Gesigneerd. Oplage 6/25

0185-0043 Anja Noordeloos Marge € 125,00 kleurenexplosie, 2021 afm (bxh) 30x30cm,

gemengde techniek , niet ingelijst. Gesigneerd achterzijde

0185-0044 Peter Buchholz Marge € 150,00 Tortuga 1, blauw emaille op metaal, afmeting

(bxdxh) 24x6x22 cm.

Wanddecoratie, ook voor buiten

0185-0045 Peter Buchholz Marge € 150,00 Tortuga 3, gemengde

kleuren

emaille op metaal, afmeting (bxdxh) 24x6x22 cm.

0185-0046 Peter Buchholz Marge € 150,00 Tortuga 2, lichtblauw emaille op metaal, afmeting (bxdxh) 24x6x22 cm.

0185-0047 Ernesto Marques Marge € 450,00 "Boy", donker paars hoogte 82 cm,

0185-0048 Sherman Fleming Marge € 150,00 "Call a spade a spade", 1988

afm (bxh) 150x90 cm, acryl op papier, ingelijst achter glas . Gesigneerd

0185-0049 Alfred Reuters Marge € 75,00 "Pank Series 079-1", 2016

afm (bxh) 26x29 cm, acryl op (resopal) hout. Gesigneerd 0185-0050 Alfred Reuters Marge € 75,00 "Pank Series 079-2",

2016

afm (bxh) 26x29 cm, acryl op (resopal) hout. Gesigneerd 0185-0051 Lukas Kramer Marge € 100,00 "wellenraster", 1998 afm (bxh) 51x68 cm, acryl op

karton, ingelijst achter glas . Niet gesigneerd. Inclusief boek/catalogus van kunstenaar.

0185-0052 Gene Eggen Marge € 100,00 "vrouw met boom", 1997 afm (bxh) 51x66 cm, linosnede ingelijst achter glas . Gesigneerd. Oplage 34/50

0185-0053 Bruce Gluck Marge € 75,00 "blauw" afm (bxh) 48x60 cm, niet

ingelijst, ecoline op papier,

(6)

0185-0054 Bruce Gluck Marge € 75,00 " bont" afm (bxh) 43x56 cm, niet

ingelijst, pastelkrijt op papier, Gesigneerd

0185-0055 Ernesto Marques Marge € 450,00 "girl", lila hoogte 81 cm,

0185-0056 Magareth Kelley Marge € 100,00 Zonder titel afm (bxh) 82x117 cm,

gemengde techniek op papier, ingelijst achter glas . Niet gesigneerd. Glas heeft kleine beschadiging rechts boven.

0185-0057 Yves Millecamps Marge € 100,00 "Epicentre" afm (bxh) 80x110 cm,

zeefdruk op papier, ingelijst achter glas. Gesigneerd.

Oplage 61/100. Inclusief 3x boek/catalogus van kunstenaar.

0185-0058 Doortje Kockelkorn Marge € 250,00 zonder titel, 2010 afm (bxh) 103x103 cm,

acrylverf op doek, ingelijst.

Gesigneerd.

0185-0059 Qing Hui Zhang Marge € 200,00 Zonder titel afm (bxh) 120x80 cm,

inkwash, ingelijst achter glas.

Gesigneerd.

0185-0060 Harrie Timmermann Marge € 150,00 Landschap 2 afm (bxh) 50x50 cm, acrylverf

0185-0061 Frank Ermschel Marge € 50,00 Sonderauflage 2004 afm (bxh) 52x42 cm,

gemengde techniek op board, ingelijst. Gesigneerd. Oplage 5/25

0185-0062 Bruce Gluck Marge € 75,00 "20th century sensored

couple 1'

afm (bxh) 46x60 cm, aquarel op papier, niet ingelijst.

Gesigneerd

0185-0063 Bruce Gluck Marge € 75,00 "20th century sensored

couple 2'

Gesigneerd

0185-0064 Shingai Tanaki Marge € 200,00 "Clean wind, bright

moon"

afm (bxh) 196x46 cm!, linnen op papier, op rol. Gesigneerd

0185-0065 Lukas Kramer Marge € 250,00 "Bahre", 1985 afm (bxh) 152x123 cm!,

acrylverf op doek, ingelijst.

Gesigneerd, achterzijde Inclusief boek/catalogus van kunstenaar.

0185-0066 Frank Ermschel Marge € 50,00 sonderauflage 2004 afm (bxh) 52x42 cm,

gemengde techniek op board, ingelijst. Gesigneerd. Oplage 11/25

0185-0067 Lukas Kramer Marge € 75,00 variationen 17/20, 2000 afm (bxh) 50x40 cm, acryl op

papier ingelijst achter glas.

0185-0068 Lukas Kramer Marge € 75,00 variationen 18/20, 2000 afm (bxh) 50x40 cm, acryl op

papier ingelijst achter glas.

0185-0069 Kristine Stiles Marge € 50,00 "She is", 1983, A.P. afm (bxh) 40x60 cm, ets, ingelijst achter glas.

Gesigneerd.

(7)

0185-0070 Jos Solberg Marge € 150,00 De einder 2 afm (bxh) 44x64 cm, acrylverf

0185-0071 Jos Solberg Marge € 150,00 De einder 1 afm (bxh) 44x64 cm, acrylverf

0185-0072 Frank Ermschel Marge € 50,00 sonderauflage 2004 afm (bxh) 52x42 cm,

gemengde techniek op board, ingelijst. Gesigneerd. Oplage 13/25

0185-0073 Alda Brunenberg Marge € 40,00 rood schaaltje, 2018 doorsnede 20 cm, hoogte 6

cm, keramiek. Gesigneerd, onderzijde.

0185-0074 David Cheeney Marge € 75,00 "victor" 1/2 afm (bxh) 38x45 cm,

gemengde techniek op papier, niet ingelijst. Gesigneerd

0185-0075 David Cheeney Marge € 75,00 "Wine", 1988 afm (bxh) 30x42 cm,

0185-0076 Ben Hoezen Marge € 200,00 "Nr 11" afm (bxh) 12x35 cm, perspex

object, Gesigneerd

0185-0077 Avis Turner Marge € 100,00 "Collage van etsen",

1990

afm (bxh) 65x68 cm, ingelijst achter glas. Gesigneerd

0185-0078 Bruce Gluck Marge € 75,00 Donkerblauw werk afm (bxh) 27x34 cm, niet

ingelijst, ecoline op papier, Gesigneerd

0185-0079 Gene Eggen Marge € 75,00 "vrouw met boom", 1997 afm (bxh) 50x65 cm,

linosnede op geschept papier, niet ingelijst. Gesigneerd.

Oplage 32/50 0185-0080 Gene Eggen Marge € 75,00 "vrouw met boom", 1997 afm (bxh) 50x65 cm,

Oplage 27/50 0185-0081 Ruud Aarts Marge € 200,00 "vanessa tulips praying",

2002

afm (bxh) 66x66 cm, olieverf op doek, ingelijst. Niet gesigneerd

0185-0082 Cor Wegh Marge € 40,00 "Gareel" afm (bxh) 83x62 cm,

papier/doek, ingelijst.

Gesigneerd

0185-0083 Wim Pelzer Marge € 250,00 " Hof ter kempen" 2013 afm (bxh) 83x83 cm, acrylverf op doek, ingelijst. Gesigneerd.

0185-0084 Bruce Gluck Marge € 75,00 "perspective

drawing"1978

afm (bxh) 72x38 cm, tekening, niet ingelijst . Gesigneerd

0185-0085 Henri Maïus Marge € 50,00 zonder titel afm (bxh) 73x55 cm, zeefdruk,

niet ingelijst. Gesigneerd, oplage 57/100

0185-0086 Anneke Kockelkorn Marge € 150,00 zonder titel afm (bxh) 20x44cm, raku,

natuursteen sokkel

0185-0087 John Nelson Marge € 250,00 "The Sea!, The Sea!" afm (bxh) 72x72 cm, acrylverf op doek. Gesigneerd

0185-0088 Hans Scheuerecker Marge € 50,00 "Bei gelegenheit mehr" afm (bxh) 60x70 cm, grafiek, ingelijst achter glas.

Gesigneerd. Oplage 49/100 0185-0089 Pierre Triebels Marge € 250,00 "veertje", 2015 afm (bxh) 80x80 cm, acrylverf

(8)

0185-0090 Henri Maïus Marge € 100,00 vlakken II afm (bxh) 65x50 cm, olieverf

op schilderskarton, niet ingelijst. Gesigneerd. Olieverf heeft reliëf.

0185-0091 Henri Maïus Marge € 100,00 vlakken I afm (bxh) 50x65 cm, olieverf

0185-0092 Vladimir Ivanov Marge € 75,00 "de toren met drie

manen"

afm (bxh) 52x70 cm,

gemengde techniek op papier, niet ingelijst. Gesigneerd.

Oplage x/xv Inclusief boek/catalogus van kunstenaar.

0185-0093 Willem van Scheijndel Marge € 250,00 zonder titel afm (bxh) 85x74 cm, acrylverf

0185-0094 Bert Mullenders Marge € 150,00 "Zero", 1990 afm (bxh) 65x74 cm, acrylverf op houten paneel, ingelijst.

Gesigneerd.

0185-0095 Marianne van Schaijk Marge € 200,00 object op sokkel afm (bxdxh) 23x23x107 cm,

helder acrylaat met messing.

0185-0096 David Cheeney Marge € 75,00 "kerkje", 1988, A.P. afm (bxh) 50x35 cm,

gemengde techniek op papier, niet ingelijst. Gesigneerd 0185-0097 Manfred Hürlimann Marge € 250,00 "männerkopf", 1989 afm (bxh) 82x98 cm, olieverf

op paneel, ingelijst, Gesigneerd. Inclusief boek/catalogus van kunstenaar.

0185-0098 Kristine Stiles Marge € 75,00 "Taku take rood" afm (bxh) 75x90 cm,

linosnede, ingelijst achter glas. Gesigneerd.

0185-0099 Yves Millecamps Marge € 75,00 "Gravitation blue" afm (bxh) 78x78 cm, zeefdruk op papier, niet ingelijst.

Gesigneerd. Oplage 77/90.

Kunstwerk heeft kleine beschadigingen, niet storend.

Inclusief 3x boek/catalogus van kunstenaar.

0185-0100 David Cheeney Marge € 75,00 "napos", 1988, A.P. afm (bxh) 52x58 cm, kleurenets, niet ingelijst.

Gesigneerd. Ets is geplakt op karton afmeting 60x80 cm 0185-0101 Henk van Amerom Marge € 75,00 "pompeï", 1986 afm (bxh) 52x68 cm, aquarel,

ingelijst achter glas.

Gesigneerd

0185-0102 Kristine Stiles Marge € 75,00 "Taku take blauw", 1988 afm (bxh) 50x70 cm, linosnede, ingelijst achter glas. Gesigneerd. Oplage 3/9

0185-0103 Jules Claes Marge € 50,00 "face II" afm (bxh) 55x75 cm, mixed

media, ingelijst achter glas.

Gesigneerd 0185-0104 Bogumila Pregowska Marge € 75,00 "the lady with the

weasel", 1990

afm (bxh) 71x71 cm, ets, ingelijst achter glas, Gesigneerd. Oplage 4/50

(9)

Nummer Kavel Type Openingsbod Samenvatting Omschrijving 0185-0105 Akira Kurosaki Marge € 150,00 "double edged", 1993 afm (bxh) 61x81 cm,

houtgravure, ingelijst achter glas, Gesigneerd. Oplage 22/90

0185-0106 Harrie Timmermann Marge € 250,00 "klaprozen" afm (bxh) 90x90 cm, acrylverf op doek. Gesigneerd voor en achterzijde

0185-0107 Maria Chakarova Marge € 40,00 "luto" afm (bxh) 12x17 cm,

gemengde techniek, niet ingelijst . Gesigneerd. Oplage 7/64

0185-0108 Bogumila Pregowska Marge € 50,00 "For Mr. Miro" afm (bxh) 19x22 cm, kleurenets, niet ingelijst.

Gesigneerd. Oplage 4/30

0185-0109 L. Bertrand Marge € 40,00 "man met gitaar" afm (bxh) 23x33 cm met

passe-partout, kleurenets/gemengde techniek, niet ingelijst.

Gesigneerd

0185-0110 Yun Bo Marge € 100,00 "waterlelies" IV afm (bxh) 63x120 cm,

aquarel, ingelijst achter glas.

Gesigneerd.

0185-0111 Sherman Fleming Marge € 150,00 "Catch a nigger bij the toe"

afm (bxh) 115x87 cm, acryl op papier, ingelijst achter glas.

Niet gesigneerd.

0185-0112 Manfred Hürlimann Marge € 250,00 "man met mond", 1987 afm (bxh) 82x98 cm, olieverf op paneel, ingelijst, Gesigneerd. Op achterzijde staat ook een voorstelling.

Inclusief boek/catalogus van kunstenaar. Deze kavel staat in boek vermeld.

0185-0113 Henk van Vessem Marge € 100,00 "Greece suite II" afm (bxh) 72x92 cm, zeefdruk, ingelijst achter glas.

Gesigneerd. Oplage 113/200

0185-0114 Henri Maïus Marge € 50,00 zonder titel afm (bxh) 73x55 cm, zeefdruk,

niet ingelijst. Gesigneerd, oplage 56/100

0185-0115 Marco Juriën Marge € 100,00 zonder titel, 1990 afm (bxh) 90x65 cm, acryl op

0185-0116 Marco Juriën Marge € 100,00 zonder titel, 1990 afm (bxh) 90x65 cm, acryl op

0185-0117 Sherman Fleming Marge € 50,00 "ballpeen and window", 1989

afm (bxh) 63x87 cm, ets, ingelijst achter glas.

Gesigneerd. Oplage 6/10

0185-0118 David Cheeney Marge € 75,00 "Blue", 1989 afm (bxh) 34x55 cm,

gemengde techniek op papier, niet ingelijst. Gesigneerd 0185-0119 Sylvia Wederath Marge € 100,00 "Bold Butterfly" afm (bxh) 66x85 cm, olieverf

op papier, ingelijst achter glas, in passe partout.

(10)

0185-0120 Brian Longe Marge € 250,00 "shield and memory",

1991

afm (bxh) 75x25x170 cm, houten wandobject. Inclusief 2 etsen van expositie locatie in 1991, oplage 15/30 en 18/30.

De etsen met afbeelding van het kunstwerk, zijn gesigneerd door kunstenaar.

0185-0121 Ben Hoezen Marge € 500,00 lichtobject afm (bxh) 26x80 cm, perspex

object met Rvs

0185-0122 Han Willigers Marge € 300,00 "Meander", beeld afm (bxh) 13x69 cm,

natuursteen, op sokkel.

0185-0123 Han Willigers Marge € 300,00 "Reflexie", beeld afm (bxh) 19x64 cm!, natuursteen, op sokkel.

0185-0124 Ivon Drummen Marge € 60,00 Cassette met bronzen

figuurtje

hoogte brons 14 cm.

Gesigneerd

0185-0125 Rik Ritchy Marge € 100,00 "unter the gaze", 1990 afm (bxh) 43x224 cm !, olieverf op papier, ingelijst achter glas. Gesigneerd

0185-0126 Marianne van Schaijk Marge € 40,00 hanger doorsnede 5 cm, dikte 1 cm,

acrylaat. Display niet inbegrepen.

0185-0127 Marianne van Schaijk Marge € 40,00 broche afm (bxdxh) 2,5x1x7 cm,

acrylaat

Breedte = dagopeningsbreedte raamkozijn + 28 mm Hoogte = dagopeningshoogte raamkozijn + 31 mm Maat X = dikte raamkozijn (deze maat kan boven en onder verschillen)..

Vanwege de aard van de te leveren zaken wordt er geen enkele garantie verstrekt en/of aansprakelijkheid aanvaard met betrekking tot kwaliteitseisen en

Indien bij verkoop de voor de woning te realiseren verkoopprijs (vrij van huur en gebruik) gelijk is gebleven of is verminderd ten opzichte van de door verkrijger voor de

De eigendom van het gekochte Paard en/of Embryo gaat (indien aan alle voorwaarden voor een rechtsgeldige overdracht is voldaan) op de Koper over op het moment

Jaarlijks, voor het eerst één jaar na ingangsdatum van de huurovereenkomst, op basis van de wijziging van het maandindexcijfer volgens de consumentenprijsindex (CPI) reeks

Voor meer informatie over deze veiling, kavelomschrijvingen, foto’s, algemene voorwaarden, bijzondere veilingvoorwaarden en uitleg over registreren, inloggen en bieden kijkt u

Conform het bepaalde in artikel 16 lid 3 AVVI 2015 aanvaardt Verkoopster geen enkele aansprakelijkheid omtrent de mogelijke aanwezigheid casu quo gevolgen van stoffen in, onder

Rotterdam en ingeschreven in de Openbare Registers op eenendertig december tweeduizend veertien in Register Hypotheken 4 in deel 65530 nummer 153, welke worden geacht woordelijk