• No results found

Winterpret DE WERELD IN GETALLEN 4 | LESSUGGESTIE | GROEP 4 | HANDLEIDING

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2022

Share "Winterpret DE WERELD IN GETALLEN 4 | LESSUGGESTIE | GROEP 4 | HANDLEIDING"

Copied!
1
0
0

Bezig met laden.... (Bekijk nu de volledige tekst)

Hele tekst

(1)

Winterpret

Doelen

Het werkblad sluit aan bij de volgende doelen:

• terugtellen met sprongen van 10;

• kalender lezen;

• spiegelen;

• herhalen van de tafels van 0, 1, 2, 3, 5 en 10;

• hele en halve uren tekenen.

Benodigdheden

• Voor alle kinderen een werkblad.

• Een pen of potlood.

• Kleurpotloden.

Introductie

Het is winter! Op welke dag begint de winter eigenlijk? En wanneer is de winter weer voorbij?

Weten de kinderen het? Praat samen even over het seizoen winter; wat is kenmerkend voor de winter? Hoe gedragen de dieren zich? En wat doen de kinderen in de winter het allerliefste?

Werkwijze

De kinderen maken de opdrachten op het werkblad zelfstandig of in tweetallen.

Reflectie

De kinderen kunnen de opdrachten zelf nakijken aan de hand van het antwoordblad.

© Malmberg, 's-Hertogenbosch | blz. 1 van 1 De wereld in getallen 4 | groep 4 | Winterpret

DE WERELD IN GETALLEN 4 | LESSUGGESTIE | GROEP 4 | HANDLEIDING

M13695

Referenties

GERELATEERDE DOCUMENTEN

Bij een grote groep kunt u de kinderen in drie- of viertallen laten samenwerken. Groepeer zo, dat rekensterke en rekenzwakke kinderen in hetzelfde

Schrijf op welke 4 producten je klasgenoot moet halen..

Een optie is om de opgaven met door rekenzwakke kinderen in tweetallen te laten

[r]

• Het spel is afgelopen als alle landen zijn veroverd of als een team geen zet meer kan doen?. Wie heeft de meeste

Omdat er een ruim aanbod van opgaven is per doel kunt u er ook voor kiezen om de bladen apart in te zetten op verschillende momenten. Als kinderen klaar zijn kunnen ze eventueel

- referentiematen ontwikkelen en gebruiken voor inhoud, gewicht, lengte, temperatuur en afstanden;!. - optellen en aftrekken met tienvouden tot en

Ze vertrekken vanaf Utrecht... Help