• No results found

Winter: sneeuwballen en iglo’s

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2022

Share "Winter: sneeuwballen en iglo’s"

Copied!
1
0
0

Bezig met laden.... (Bekijk nu de volledige tekst)

Hele tekst

(1)

Winter: sneeuwballen en iglo’s

Doelen

Het werkblad sluit aan bij de volgende doelen:

• staafgrafieken en tabellen tekenen en interpreteren;

• getallen lokaliseren tussen honderdtallen;

• optellen en aftrekken tot en met 1000;

• rekenen met verhoudingstabellen.

Benodigdheden

• Voor alle kinderen een werkblad.

• Een potlood.

• Kleurpotloden.

Introductie

Het is winter, het seizoen van kou, sneeuw en schaatsen. Praat er samen even over; waar denken de kinderen aan bij het seizoen winter? Wat vinden de kinderen leuk om in de winter te doen?

Houden ze van de winter? Laat de kinderen daarna zelfstandig of in tweetallen het werkblad maken.

Werkwijze

De kinderen maken de opdrachten op het werkblad zelfstandig of in tweetallen.

Reflectie

De kinderen kunnen de opdrachten zelf nakijken aan de hand van het antwoordblad.

© Malmberg, 's-Hertogenbosch | blz. 1 van 1 De wereld in getallen 4 | groep 5 | Winter: sneeuwballen en iglo’s

DE WERELD IN GETALLEN 4 | LESSUGGESTIE | GROEP 5 | HANDLEIDING

M13695

Referenties

GERELATEERDE DOCUMENTEN

Mensen die zich in de traditionele Kerken niet meer thuis voelen of die zelfs niet meer kennen, maar toch bezield zijn door die vreemde mengeling van nieuwsgierig-

Praat er samen over en laat de kinderen daarna zelfstandig of in tweetallen het werkblad

Je kunt ook het prentenboek Voor altijd en even van Sarah Jacoby voorlezen, hierin komt het begrip tijd voor in allerlei situaties, maar wordt het niet

14 De leerkracht zorgt ervoor dat de kinderen die niet alle opdrachten afkrijgen, de juiste opdrachten maken.    

12 De leerkracht heeft tijdens de les duidelijke routines op het gebied van klassenmanagement, zodat de kinderen goed zelfstandig kunnen werken aan de opdrachten..

8 De leerkracht bewaakt de tijd goed en zorgt ervoor dat er nu ongeveer 15 minuten van de les verstreken zijn..    

De kinderen hebben in de vorige instaples geleerd dat zelfstandige naamwoorden woorden voor mensen en dieren zijn.. In deze les breiden ze hun

(Voor uitleg kenmerken: zie de publicatie ‘Beter beleid met ervaringskennis van inwoners’.)2. Bereken de gemiddelde score per kenmerk en wissel uit over