• No results found

Piet voor een dagLesduur30 minuten

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2022

Share "Piet voor een dagLesduur30 minuten"

Copied!
1
0
0

Bezig met laden.... (Bekijk nu de volledige tekst)

Hele tekst

(1)

Piet voor een dag

Lesduur 30 minuten

Doelen

Het werkblad sluit aan bij de volgende doelen:

• rekenen met geld

• rekenen met tijd

• oefenen met tabellen

Benodigdheden

• Voor alle kinderen een werkblad.

Introductie

Vertel dat de kinderen in deze werkbladen voor een dag Piet worden. Ze moeten daarbij van alles uitrekenen.

Neem het werkblad vooraf door. Er zijn in totaal 8 opdrachten.

Bij het maken van de opgaven mogen de kinderen kladblaadje gebruiken en waar nodig een rekenmachine.

Werkwijze

De kinderen kunnen zelfstandig aan de werkbladen werken.

-

© Malmberg, 's-Hertogenbosch | blz 1 van 1 De wereld in getallen 4 | groep 7 | Piet voor een dag

DE WERELD IN GETALLEN 4 | HANDLEIDING | GROEP 7 | SINTERKLAAS

M13563

Referenties

GERELATEERDE DOCUMENTEN

Welk van de diagrammen uit figuur 7 .2 geeft het verband tussen de opwaartse kracht F opw en de temperatuur t van het water juist weer?. Licht je

In de figuur hiernaast kun je een letter V tekenen tussen drie punten die niet samen op één lijn liggen en waarvan er twee dezelfde afstand hebben tot het derde punt.. Hoeveel V's

Bij het maken van de opgaven mogen de kinderen kladblaadje gebruiken en waar nodig een

Hier is het punt: de vijanden van de inspiratie van de Bijbel hebben duidelijk begrepen dat in het algemeen, moderne tekstuele kritiek en in het bijzonder het kritische

Geef uitleg over je oplossingen; antwoorden zonder heldere afleiding worden als niet gegeven beschouwd. Het gebruik van een rekenmachine is niet nodig en ook

Geef uitleg over je oplossingen; antwoorden zonder heldere afleiding worden als niet gegeven beschouwd. Het gebruik van een rekenmachine is niet nodig en ook

Het is niet de bedoeling opgaven op te lossen met behulp van de grafische mogelijkheden van de rekenmachine.. Hieronder zijn twee

Stel nu dat we dit experiment 3 keer uitvoeren, waarbij na iedere keer de ballen weer terugleggen (dus we pakken er twee, leggen die terug, en pakken er weer twee).. (c) Wat is de